abonnees PZC KOPSTUKKEN BOEK 10 2 Consultants Vestigingsmanagers Test je eigen crew-positie op www.adecco.nl/crew Adecco Winkelprijs 8,95 Actieprijs voor abonnees slechts tOBERT Geniet van 15 kopstukken uit de Nederlandse literatuur! bruna Join the crew! De crewmembers van Adecco. Professionele hoogvliegers met een missie: better work, better life. Dagelijks op de startbaan om dromen waar te maken. Voor anderen, voor zichzelf, voor elkaar. Uitgedaagd door aansprekende targets. Aangedreven door collegiale interactie. Met een open mind voor de fun factor. Trefzeker gecast, helder gecoacht. Gefocust op concrete loopbaan perspectieven binnen het grootste internationale HR-netwerk ter wereld. En daar worden ze nog goed voor betaald ook! Onvoorstelbaar eigenlijk dat jij nog niet bij onze crew zit. Boarding Time! Voor meer dan 200 nieuwe crewleden. Met de nadruk op: Dynamische job op hbo-niveau. Als eerste aanspreekpunt voor klanten en kandidaten leg je de basis voor een perfecte match. Je bent een teamplayer met gevoel voor commercie, affiniteit met administratieve processen en vooral: belang stelling voor wat mensen beweegt. Trefwoorden: klant- en resultaatgericht, alert, flexibel en stressbestendig. better work, better life Pure 'ondernemersjob' op hbo-niveau. Als captain ben jij verantwoordelijkheid voor de winstdoelstellingen. Je coacht en stuurt en zet Adecco binnen je eigen zakelijke netwerk op de kaart. Je heb een bewezen staat van dienst in plannen, organiseren en knopen doorhakken. Trefwoorden: commer cieel gedreven, besluitvaardig, evenwichtig. «.1 O m De boekenredactie van de PZC selecteerde voor u 15 kopstukken uit de Nederlandse literatuur. Meesterlijke boeken van schrijvers die nationaal en internationaal hun sporen meer dan verdiend hebben. Voor abonnees is er een éénmalige korting van 3,- per titel (normale prijs 8,95). U kunt de boeken los kopen bij Bruna, Free Record Shop, The Read Shop of één van de deelnemende boekhandels met de kortingsbon uit deze advertentie Kijk voor online bestellingen of een distributiepunt bij u in de buurt op www.15kopstukken.nl Robert Anker debuteerde als dichter in 1977. Zijn werk heeft hem verschillende prijzen opgeleverd, zo ontving hij voor Een soort Engeland de Librisprijs. Het hoofdpersonage van Een soort Engeland is de 53-jarige David Oosterbaan, een gevierd acteur. Zijn dochter die hij sinds haar geboorte niet meer gezien heeft, ligt in het zfekenhuis door een overdosis heroïne Hij besluit zich haar lot aan te trekken en haar te redden van de onderwereld. Verkrijgbaar bij: en alle deelnemende boekhandels Kopstukken titels: 1. Heila S. Haasse Heren van de thee 21 oktober 2. Joost Zwagerman Gimmick! 28 oktober 3. J. Bemlef Eclips 4 november 4. Maarten 1 Hart Een vlucht regenwulpen 11 november 5. Geerten Meijsing Veranderlijk en wisselvallig 18 november 6. Mensje van Keulen Van lïeveriede 25 november 7. Amon Gmnberg Fantoompijn 2 december 8. Harry Mulisch De aanslag 9 december 9. Doeschka Meijsing Robinson 16 december 10. Robert Anker Een soort Engeland 23 december 11. Jeroen Brouwers Bezonken rood 30 december 12. Jan Wolkers Brandende liefde 6 januari 13. Cees Nooteboom Rituelen 13 januari 14. Hugo Claus De Mètsiers 20 januari 15. Willem Elsschot üjmen Het Been 27 januari Zes dagen per week wordt de PZC in alle vroegte bij u thuis bezorgd, zodat u uw dag kunt beginnen met uw eigen vertrouwde krant. Vanaf heden kunt u de bezorger eenmalig op een later tijdstip aan uw deur verwachten, zodat u hem of haar ook eens persoonlijk ontmoet. Onze bezorgers maken zich kenbaar met een kleurig nieuwjaarskaartje (zoals afgebeeld), dat hij/zij bij u afgeeft. Elke bezorger heeft precies evenveel kaartjes als er abonnees in de betreffende wijk zijn. Vriendencheque-actie Ook dit jaar heeft het nieuwjaarskaartje als extra een "Vrienden cheque". Hiermee kunt u familie, vrienden of bekenden twee weken gratis de PZC cadeau doen Heeft u voor 10 januari nog geen nieuwjaarskaartje ontvangen, belt u dan ons gratis nummer 0800 - 0231 231 en wij sturen u er graag één toe. het alfabet van Zeeland i zolang de voorraad strekt Druk- en zetfouten/prijswijzigingen voorbehouden 11H, 2110 Wijnegem 0032 (0)495 542773 MAANDAG GESLOTEN Dl. T/M ZO. 10.00-18.00 UUR I ELKE ZONDAG OPEN!!!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48