r u 1 De Vlieger Voor een zorgzame pj begeleiding f ft De Bevelanden J.C. Hoekman Monuta De Voorzorg Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: j maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, Lieve opa Henk Rust zacht Michelle, Danique, Kimberly zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Als het leven lijden wordt komt de dood als een verlossing. We zullen je missen. Henk Minnaar Dag lieve Henk. Jan en Linda Stroo Mirella, Robbin, Thirza, Nygel Joke Stroo f Angela, Ciska en Vera Edwin en Cora Weijers Mitchel en Zoë Geboren Geboren Eva dochter van Erwin Carin van Schaik-Hardenberg zusje van Cas Beautycentrum Swaenenburgh Swaenenburgh Recreatie Zwanen burgseweg 11 4384 LW Vlissingen Moeder zijn is alles geven zorgen, lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, allesen tevreden sternen. Na een kortstondige ziekte is toch nog plotseling overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en lieve oma Janna Wilhelmina Johanna Hoogenboom-Brasser in de leeftijd van 63 jaar Nieuwen St loosland: Cor Hoogenboom Middelburg: Irma en Wim Davidse-Hoogenboom Robin Joyce Middelburg: Tino en Naïma Hoogenboom-Kriam Yorran Febe Soufyan Engeland, Benson: Jaco Hoogenboom fade Dexter Huwelijk Jacqueline Leenheer en Bert van de Hoef zijn gisteren 22 december 2006 wegens groot geluk en overweldigende gevoelens getrouwd. Dorpsstraat 70,4352 AE Gapinge Jubileum Voor alle goede wensen die wij t.g.v. ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen zeggen wij u hartelijk dank. Tevens wensen wij u allen goede kerstdagen en een voorspoedig 2007 toe. P. Francke C. Francke-Waltel Dorpsstraat 54.4352 AD Gapinge 4539 AA Nieuw- en Sint Joosland, 22 december 2006 Molenweg 3 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 28 december om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Jannie hield van rode rozen. Overleden Heden overleed nog onverwachts mijn enige lieve zus en schoonzus Jannie Hoogenboom-Brasser Wij wensen Cor, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Joke en Jan Provoost-Brasser Joris Middelburg, 22-12-2006 Enige algemene kennisgeving Als leven lijden wordt. Is sterven een verlossing. Omringd door hen die haar lief waren is, na een met moed gedragen ziekte van ons heengegaan onze lieve moeder Marja Elisabeth Brok in de leeftijd van 54 jaar. Middelburg: Isa en Emelie Juliano Jay den Maartje Machiel Middelburg, 21 december 2006 Correspondentieadres Rouaansekaai 49 4531 HC Middelburg Voordat we onze moeder gaan begraven, nemen we afscheid van haar op woensdag 27 december om 10.00 uur in de ontvangkamer van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Een knuffel is zo fijn een knuffel voelt zo goed een knuffel omdat het mag en niet omdat het moet. Een knuffel geeft je warmte van twee armen om je heen Een knuffel kost helemaal niets Ja, een minuutje van je tijd maar het geeft je zoveel kracht. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven hebben wij geheel onver wacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en super coole opa Hendrik Simons Vlaardingen Middelburg 16-2-1935 22-12-2006 Middelburg: Lenie Simons- van Kan Chris en Sylvia Nout Renée Ada en Nilson Timo Camiel 4334 EP Middelburg Asserlaan 1 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 28 december om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 21 december 2006 Na het overlijden van hun moeder Marja Brok laten wij onze lieve vrienden Maartje en Machiel weten dat we er voor hen zijn. Es Maart Lot Ondanks hevige pijnen tot het laatste moment haar humor behouden. Zij is vredig ingeslapen Marja Brok Dirk, Ellen en Lisa Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Verdrietig, maar tevens opgelucht dat na een moei- lijke laatste weg, nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, jj onze lieve vader, schoonvader en lieve opa Hendrik Johannes Minnaar Henk~ in de leeftijd van 54 jaar. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum 'Ter Weel', te Goes, voorde goede verzorging. Saar Minnaar-Stroo Marcel en Petra, Kimberly Diana en Richard, Michelle, Danique 21 december 2006 Couwervestraat 15,4461 XA Goes Henk is overgebracht naar rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno- digd, zal worden gehouden op woensdag 27 de- i cember om 10.15 uur in de aula van bovenge noemd rouwcentrum. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. - Geen bezoek aan huis. - Tot ons grote verdriet is toch nog onveiwacht overleden onze lieve zwager en oom Henk Simons Wij zullen hem heel erg missen. Anneke en Piet, Mieke en Hans Hennie en Cees, Marijke en Jaap Aad en (oke, Rob en Greet, Marion en Hans Neven en nichten Heel bedroefd zijn wij door het overlijden van de oprichter van ons bedrijf Henk Simons In verband met de uitvaart is ons kantoor donderdag 28 december 2006 de gehele dag gesloten Schoonmaakbedrijf Simons BV Middelburg, 22 december 2006 Vanmorgen bereikte ons het droevige bericht dat onze oud-collega De heer J. van Bavel is overleden op 20 december 2006. De heer Van Bavel was jaren adjunct-directeur op onze school en heeft in die tijd veel voor onze school en de leerlingen betekend. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg AA. de Gans Sectordirecteur vmbo 22 december 2006 Rom. 12:12 Na een langdurig ziekbed, dat hij voorbeeldig heeft gedragen, is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vaderen opa Jaap Dekker echtgenoot van M.E. van Liere Nisse, 30 mei 1929 t Goes, 21 december 2006 Kapellé:Mas Dekker-van Liere Yerseke; Anke Hoogslrate-Dekker Dick Hoogsfrate Jeroen Joos, Dick Kapelle: Eelke Remijnse-Dekker Johan Remijnse Femke, Anne Dreef 2b, 4421 BA Kapelle Wij danken doktoren en verplegend personeel van Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging. De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat ds L.C.P. Deventer, zal worden gehouden op woensdag 27 december om 1 3,00 uur in de Ned. Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Na een langdurig moedig gedragen ziekte, is heden overleden onze geliefde broer, zwager en oom Jaap Dekker echtgenoot van M.E. van Liere Nisse, 30 mei 1929 t Goes, 21 december 2006 P. Dekker inherinnering J. Wabeke-Dekker J. Wabeke (in herinnering) A. Wisse-Dekker J. Wisse J. Dekker A. Dekker-van Stee J. Dekker J. Dekker-van de Vrie M, Dekker L. Dekker (in herinnering) J, Dekker-van Noorl (in herinnering) neven en nichten Met droefheid ontvingen wij het bericht dal onze goede vriend Jaap Dekker is overleden. Wij wensen Mas, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Corrie Luteijn-Wisse Corrieen Kees Zoeieweij Corrie Zuidweg-Buizenberg Na een langdurig ziekbed hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-lid Jaap Dekker Wij zullen ons hem herinneren als zeer betrokken bij het Bridgespel en ons clubgebouw. Wij wensen Mas en de kinderen veel sterkte toe. Bridgeclub Reimerswaal Het water was zijn lust en zijn leven Na een gezegend huwelijksleven van bijna 60 jaar is zacht en kalm in zijn slaap heengegaan mijn zorgzame man en onze onvergetelijke vader ffi/mnn&s. oa/i c/cr We/de/i' in de leeftijd van 78 jaar. Kruiningen: M. van der Velden - van den Eijkhof Vlissingen: Martin Kapelle: Leon en Hannie Krabbendijke, 22 december 2006 Montessoristraat 16,4416 EA Kruiningen Onze_ dank gaat uit naar alle medewerkers(sters) van Zorgcentrum "Ter Weel", Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging en aandacht. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op don derdag 28 december om 14.00 uur in het cremato rium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. - Dag en nacht bereikbaar op: jwss x; Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar P '*s Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Ik weet niet, hoe het zal zijn die dagen, wanneer ik scheep ga voorde laatste reis. Zou dan mijn schip de laatste storm verdragen, en landen in Gods eeuwig paradijs. Neem, Heer mijn God, het roer dan maar uit hanclen, en laat mij zingend op het voorschip staan. Dan zal mijn schip niet voorde rotsen stranden, maar veilig in Uw haven binnengaan. Niet meer biljarten, geen ritje met de auto meer. Hij is nu van ons heengegaan, onze lieve pa, schoon vader, opa en over-opa Abraham de Nooijer - Bram- Hij is 83 jaar geworden J. de Nooijer-Landsman (in herinnering) Aagtekerke: Anneke en Jan kees Tamara en Servo Oost-Souburg: Nanny en Rudie Ramon en Nathalie Anouk, Levin Natascha en Zjecky Zara Emily, Melissa, Julia, David Onze dank gaat uit naar het verplegend team van "De Gouwe-Tuyn Vlissingen, 22 december 2006 Correspondentie-adres: Prelaatweg 6 4363 NE Aagtekerke Pa hield van bloemen Pa is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst die zal worden geleid door Ds. L.Woltering, zal worden gehouden op donderdag 28 december om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente de Goede Aarde aan de Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg, aansluitend zullen wij pa begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Molenweg te Oost- Souburg. Na afloop is er in de aula op de begraafplaats ge legenheid tot condoleren. Voor de dienst kunt u van 10.15 uur tol 10.45 uur nog afscheid nemen van Bram. Onverwachts is overleden mijn broer, onze zwager en oom Abraham de Nooijer A.de Nooijer (in herinnering) P.de Nooijer-Buijs J. de Nooijer N, de Nooijer-Epker Neven en nichten. Sporen in het zand het tij dat keert verdwenen voetstappen blijvende herinneringen Bedroefd, omdat we hem moeten missen, maar dank baar voor de vele fijne herinneringen die hi j ons heeft gegeven, berichten wij u van het overlijden van mijn lieve man en onze vader Eliza Pieter Lindenbergh Wemeldinge, t Koudekerke, 14 juli 1920 18 december 2006 Vlissingen: J.P, Lindenbergh-Lindenbergh Amemuiden: David en Janneke Leiden: Netty Correspondentieadres: Hogeweg 108 4382 RK Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. .als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Önze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 Voor het vervolg van de familie berichten zie ook pagina 16 a secret thought a silent tear keeps his memory ever dear Tot ons groot verdriet is overleden mijn lieve man onze vader. Oom Aat, schoonvader, grootvader, over grootvader, broer en oom Adam Adriaanse Leendert de Lint eerder gehuwd met C.L. Brevet f echtgenoot van C.M. van Schaardenburg 11 januari 1920 21 december 2005 Oostkapelle: C.M. de Lint-van Schaardenburg Wickham, Australië: Aat en Sandy de Lint-Morris 's-Gravenhage: Govert-Jan en Carola de Lint-Cox Amstelveen: Reinier en Mares de Lint-Geilenkirchen Breda: Eric en Patty van Rhede van der Kloot-van Loon Tiel: Peter en Liesbeth van Rhede van der Kloot-Boer Baarn: Yvette en Joris Craandijk-van Rhede van der Kloot Kleinkinderen en achterkleinzoon 's-Gravenhage: H. Kruize-de Lint Neven en nichten Veel dank voor de fantastische zorg in Nieuw Sandenburgh Beukenlaan 31 4356 EIK Oostlcapelle De herdenkingsdienst zal worden gehouden op don derdag 28 december om 13.00 uur in de Dorpskerk, ingang Waterstraat 2 te Oostkapelle. Vervolgens bent u welkom in Hotel "de Moerbei". Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden opde begraafplaats te Domburg. Maar ik vertrouw op U, HERE,...' Psalm 3115 Op de gezegende leeftijd van 89 jaar is onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Boot-den Boer sinds 2 augustus 2006 weduwe van Cornelis Bool rustig ingeslapen. Wij zijn verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend. 's-Heer Arendskerke, Lenie en Henk Kasteleijn-Boot Leiderdorp, Ina Boot Kerkwerve, Leen en Ingeborg Boot-Erbrink Wouter Thomas Zierikzee, 21 december 2006 Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Heuvelsweg 1 4321 TE Kerkwerve De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den donderdag 28 december in de Ger. kerk, St. Do- musstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op deal- gemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.35 uur gelegen heid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in het "Kerkerf" aan de Ring te Kerkwerve, Geen bloemen - Met droefenis namen wij kennis van het overlijden van Mevrouw M. Le Duc-Simpelaar Margriet was een strijdbare vrouw, actief in vakbond, en woningbouw en prominent lid van de Partij van de Arbeid. Vechtend tegen onrecht, opkomend voor gelijke rechten en voor de mensen die in de knel zaten. In de periode 1986-1990 was ze raadslid voor de PvdA in Middelburg. We blijven haar dankbaar voor haar grote betrok kenheid bij de partij. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar! familie. Fractie, bestuur en leden PvdA Middelburg - Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante C. de Haze-Bakker W. de Haze A. de Haze N. de Haze-van Gilsl Neven en nichten Verdrietig, maar met dankbare herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze lieve Tante Kaatje Gerrit Versluijs Magda Marteijn Matty en Arie Reijngoudt Adrie en Canh Schrier Gerrit en Tonia Bakker Leo en Elly Bakker Cora Bakker Marja Bakker Colijnsplaat, 20 december 2006 UITVAARTLEIDERS ]os Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND 0111-402000 DAG EN MACHT

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14