AleckMAIarkt PROFILE Canon openingstijden COW-PARADE Ik werk voor de Stichting Werkt voor Ouderen. Stichting Werkl voor Oudoren Maar ze werken ook voor mij. Verzorgenden (IG) m/v van-€~59> nu voor 49,-| MALLE JANTJE - Markt 20 - VEERE - 7 dagen per week open 1 i ^O0-22.00uur Mededelingen van het waterschap Rinus Roon T/m zondag 7 januari a.s. 10,- korting op alle koeien van de: heeftoe Geopend van van IS t/m 22 december* iNjËDj^AR^RjjS MEDIA MARKT PRIJS Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Waterschap geslloteni tussen kerst en oud nieuw Het waterschapskantoor in Middelburg is vanaf 25 december 2006 tot en met 1 januari 2007 gesloten. Op 2 januari 2007 vanaf 10.30 uur is het kantoor weer geopend. In dringende gevallen zijn we te bereiken via nummer 0118 - 621000. intrekkingbesluit Wet verontreiniging oppervlaktewateren Op 19 december 2006 is het volgende besluit genomen in verband met veranderingen in de bedrijfsvoering. Door deze wijzigingen is de lozing van verontreinigd hemelwater stopgezet. De intrekking betreft de aan waterschap Zeeuwse Eilanden verleende vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren. Het besluit betreft het lozen van afvalwater afkomstig van het steunpunt in Kerkwerve. Het besluit ligt vanaf 2 januari tot en met 14 februari 2007 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken (tel. 0118 - 621360); door de cluster milieu van de afdeling R&M in de leesruimte van het gemeentehuis van de gemeente Schöuwen-Duiveland, Laan van St. Hilaire 2 in Zierikzee van 8.30 tot 17.00 uur. Tot het einde van bovenvermelde termijn staat beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die zienswijzen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De intrekking wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt, tenzij gedurende deze termijn bij de voorzieningen- rechter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Wijziging belastingverordeningen en Leidraad invordering De algemene vergadering van het waterschap heeft op 6 december 2006 wijzigingsbesluiten van de Verorde ning verontreinigingsheffing en van de Omslagenver ordening vastgesteld. De wijzigingen betreffen de voor 2007 geldende tarieven. Het dagelijks bestuur van het waterschap heeft op 13 december 2006 de Leidraad invordering water schapsbelastingen vastgesteld. De Leidraad bevat beleidsregels voor de invordering van de waterschaps belastingen. Deze Leidraad vervangt de voor 2005 vastgestelde Leidraad. Inwerkingtreding en ter inzagelegging De hiervoor vermelde besluiten treden in werking met ingang van de dag na die van de bekendmaking. De datum van ingang van de heffing en van de toepassing van de bepalingen is 1 januari 2007. De besluiten liggen vanaf 27 december 2006 gedurende een periode van twaalf weken ter inzage elke werkdag van 9.00 tot 16.00 uur in het hoofdkantoor van het waterschap, Kanaalweg 1 in Middelburg (telefonische inlichtingen: 0118 - 621334). Tegen betaling van leges is een exemplaar van de besluiten verkrijgbaar. U kunt ze ook downloaden via www.wze.nl/informatie. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118-621000 Fax 0118-621990 info@wze.nl www.wze.nl kan zo goed met mensen omgaan', zeiden ze vroeger al. Geen wonder dat ik tegenwoordig als verzorgende werk! Ik zit nu drie jaar bij Stichting Werkt voor Ouderen en het bevalt me goed. Leuke sfeer, prima salaris... En als ik 's avonds thuiskom, heb ik echt het gevoel dat ik iets nuttigs heb gedaan, ja, deze baan werkt gewoon voor mij. Stichting Werkt voor Ouderen zoekt voor het nieuwe verpleeghuis Weyevliet in Vlissingen voor 16 tot 32 uur per week of op basis van een oproepcontract. Hoe jij voor ons werkt Je verleent zorg aan cliënten in het verpleeghuis, begeleidt hen en bevordert hun zelfstandigheid. Ook lever je een bijdrage aan hun persoonlijke zorgplan. Ben je verzorgende (IC) niveau 3, heb je goede sociale vaardigheden en ben je flexibel? Kun je zowel zelfstandig als in een team werken? Denk dan eens na overwerken bij Stichting Werkt voor Ouderen. Hoe wij voor jou werken Een passend salaris (FWC-schaal 35 max. 2.1 87,01 bij 36 uur per week); Een arbeidsvoorwaardenpakket dat op maat kan worden toegesneden en een eindejaarsuitkering van 4%; Een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's en een hecht team. Heb je interesse? Stuur dan je schriftelijke reactie vóór 1 5 januari 2007 onder vermelding van vacaturenummer 0691 naar Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, t.a.v mevrouw M.M. van Luijk, Personeelszaken. Mailen is ook mogelijk via info-pz@werktvoorouderen.nl Voor meer informatie is mevrouw M. Kokelaar-Lagendijk, hoofd verzorging Ter Reede, tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer 011 8 - 448 448. Kijk ook even op www.werktvoorouderen.nl Profile Tyrecenter Rinus Roon maakt deel uit van de totale Profile Tyrecenter- organisatie met meer dan 220 vestigingen in de Benelux. Profile Tyrecenter Rinus Roon is een jonge organisatie met ruim 20 medewerkers en vestigingen in Sommelsdijk, St-Maartensdijk en Zierikzee, gespecialiseerd in banden voor alles wat rijdt. Door vertrek van een medewerker en een explosief groeiend werkaanbod hebben we in de afdeling truck/landbouw/grondverzet, vestiging Zierikzee, op korte termijn plaats voor een Bandenmonteui' (m/v) en leerling bandesumonteur (m/v) Deze monteurs zijn met name werkzaam op de vestiging Zierikzee maar kunnen .tevens ingezet worden voor montage en service op locatie of op andere vestigingen. Ervaring in één van deze functies kan een pré zijn, maar mensen met een gedreven technische belangstelling, kennis en interesse voor de doelgroep landbouw, grond verzet en transport worden in het bijzonder uitgenodigd te reageren. De medewerker(ster)s die wij zoeken zullen bereid moeten zijn om wanneer nodig technische en/of commerciële opleidingen/trainingen te volgen. Klantvriendelijk- en •gericht, eerlijk, zelfstandig, flexibel, stressbestendig, hoge inzet, ambitie, teamgeest en verantwoordelijkheidsgevoel zijn kernwoorden die onontbeerlijk zijn. Wij bieden de juiste personen een uitstekend salaris en arbeidsvoorwaarden volgens -de cao voor de bandenbranche, een prettige werksfeer en een goed toekomstper spectief. Telefonische informatie en/of eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven kunnen binnen 1 week na het verschijnen van dit blad worden gericht aan onderstaand adres ter attentie van Rinus Roon. TYRECENTER Vissersdijk 46 Tel: 0111-417040 e-mail: zierikzee@profile.nl C Gemeente ff! Schouwen-Duiveland BESTUUR EN MEDEWERKERS VAN DE GEMEENTE SCHOUWEN-DUIVELAND WENSEN U PRETTIGE FEESTDAGEN EN EEN VOORSPOEDIG EN GEZOND 2007 Help ons helpen - Giro 6700 De grootste schade bij een verkeersongeluk of misdrijf is vaak onzichtbaar. Het Fonds Slachtofferhulp helpt helpen. Voor meer informatie: www.fondsslachtofferhulp.nl. I c- 0 Fonds IC. Slachtofferhulp keus uit maar liefst 60 verschillende modellen *op zaterdag 23 december is Media Markt Middelburg geopend tot 20.00 uur nv.mediamarkt.nl Ik ben toch niet gek. Alleen op vrijdag 22 december van 20.00 tot 2Z.00 uur! 6,8 cm LCD-scherm 22x optische zoom 800.000 pixels Alleen op vrijdag 22 december van 20.00 tot 22.00 uur! i Bed de Baatste week voor festaüs zijn we extra Bang geopend, zodat u aBBe tijd beeft om uw kerstcadeaus in te kopen! Iedere avond spectaculaire kerstaanbiedingen! IL DIVO Siempre Digitale videocamera 800.000 pixels, beeldformaat 4:3 of 16:9, 22x optische zoom, 6,8 cm LCD-scherm.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48