O f De Zonnebloem kleurt je wereld! t PZC Je krijgt eerder reuma dan rimpels. [Reumafonds donderdag 21 december 2006 b 14 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens^- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Goede vaart Maarten Wij zijn er voor Corneel Robert en Eveline Na een langdurige ziekte is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Marinus van Houte in de leeftijd van 74 jaar. Waarde: A.P. van Houte-Felius Poul van Houte Tine en Louise Veldhof-van Houte Anne-Mieke Kris-Tine Lise-Lotte Waarde, 17 december 2006 Kerkweg 254414 AA Waarde De crematieplechtigheid heeft op woensdag 20 december in besloten kring plaatsgevonden. Zondag 17 december is onze gewaardeerde zwager en oom Marinus van Houte j overleden. Kruiningen: Lina Boogert-Felius Huib Boogert Enschede: ]aap Stevense-Felius t laap Stevense neven en nichten I Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de heer J. A. Vader Wij hebben hem leren kennen als een betrokken en zorgzame opa die het beste wilde voor zijn kleinzoon Valenlijn. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en klein kinderen veel sterkte. Namens Stichting AZZ/Pleegzorg, J.P. Goovers, Raad van Bestuur Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van ons trouw lid: Mevrouw J. Zwemer-Klaassen Vrouwenvereniging Tryfena Temeuzen Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Cederhof" geheel on verwacht is overleden onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder (fo/vte/d/'Lfagrlale/ia (o/vHstina Q)i/tge/tiajise~ de Cjjfeu sinds 22 mei 1979 weduwe van Willem fan Dingemanse in de leeftijd van 81 jaar. Goes: Corrie Dingemanse Ko de Wee Mirjam en Jeroen, Anna Vlilma en Wouter, Tijn John Kapel le: Ella en Giel Hoogesteger-Dingemanse Annemane en René Jankees en Franciska Carina Kapelle, 19 december 2006 Correspondentieadres: Alexanderstraat33,4421CG Kapelle Onze moeder en oma is op haar eigen kamer nr. 233 opgebaard, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 22 december van 16.00 tot 16.30 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat dhr. G. de Jongh, zal worden gehouden op zater dag 23 december om 9.45 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De begrafenis zal om plm. 11.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Oude Dijk te Nieuw en St. Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Kapelle. Geen bloemen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 u/fvaar/verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118 -612868 Vcerscweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.dcgrootdekani.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg. Vlissingen en Veere. Onzegbaar stil en woordeloos lag het einde in haar ogen De laatste draad was dun en broos zij heeft haar hoofd gebogen Wij zijn verdrietig omdat onze lieve moeder en oma op 82-jarige leeftijd is overleden Johanna Cornelia Grootenboer-Maljers weduwe van Willem Grootenboer Joop Grootenboer |an en Joke Grootenboer-Flipse Ancella en Alex Ilja en Oskar Elwin 19 december 2006 Mamixplein 1 4386 AA Vlissingen De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op vrijdag 22 december om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Eerder die morgen is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10,00 tot 10.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Het personeel van Ter Reede willen wij danken voor de liefdevolle verzorging. De Heer is mijn Herder Psalm 25 Plotseling is van ons heengegaan onze lieve vader en opa Marinus Barentsen weduwnaar van Johanna Suzanna Barentsen-Marijs in de leeftijd van 84 jaar. Rob en Karin Kim en Romy Peter en Karin Angelique Chris en Lex Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Zoute Viever voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum de Zoute Viever, 20 december 2006. Correspondentieadres: Burgemeester Stemerdinglaan 50 4388 AB Oost-Souburg Onze vader en opa is opgebaard in de Zoute Viever, bezoek in overleg met de familie. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden, waarin zal voorgaan Ds. A.R. van der Deyl, zal worden gehouden op zaterdag 23 december om 10.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Rit- them, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de begraafplaats te Ritthem. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Kom, kinderen, luister naar mij, ik leer je ontzag voor de HEER. Verdrietig, maar met dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorg zame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Willem Dekker echtgenoot van Anna Geensen Middelburg, Hoek, 22 december 1922 19 december 2006 Hoek: A. Dekker-Geensen Breskens: Ineke en Kees Kosten Barendrecht: Ko en Lily Dekker Ridderkerk: Anke en Finus Dees Hoek: Bram en Linda Dekker Sluiskil: Jaap en Esther Dekker Sluiskil: Femmy enEtiënne Van Lent Spijkenisse: Ronald en Sary Dekker Nieuwerkerk aan den IJsel: Adri en Marjo Dekker Klein- en achterkleinkinderen Irisstraat 46b 4542 EG Hoek Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 22 december van 10.15 tot 10.45 uur in de Gerefor meerde kerk Vrijgemaakt, Tramstraat 1 te Hoek. De dienst van Woord en Gebed begint D.V. om 11.00 uur. Aansluitend vindt de begrafenis om 12.00 uur plaats op de algemene begraafplaats te Hoek. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze Hemelse Vader nam tot Zich zijn kind, onze broer, zwager en oom Willem Dekker Zutphen: F. Hoebé-Dekker Ph. Hoebé t Axel: H. Bolleman-Dekker W. Bolleman Hilversum: J. Dekker t J. Dekker-haak Neven en nichten Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager Wim Dekker man van onze zus Anna Temeuzen: Axel: Tillsonburg (Canada): Temeuzen: Ouddorp: Nieuw-Haamstede: Capelle a/d IJssel: Axel: Peniscola (Spanje): 19 december 2006 Francien van 't Hoff-Geensen Jaap en Annie Geensen-BIankert Martien en Trudy Geensen-Teeuwsen Janneke Bakker-Geensen Jannie en Thijs Jansen-Geensen Bep Jansen-Geensen Ko en Paulien Geensen-Siecker Adrieen Trudy Geensen-de Feyter Piet en Mia Geensen-Delnad Met grote droefheid namen wij kennis van het over lijden van onze goede vriend Willem Dekker Wij wensen Anna, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. An en Jo Meesen Hoek, 19 december 2006 Strooi uit mijn as voor alle winden, dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde, naar wolk en zee en zich daarmee verbinden Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze onvergetelijke moeder, oma en overoma Adriana Almekinders gehuwd geweest met Jacob Lobbezoo Rilland-Bath 2 september 1920 t Krabbendijke 19 december 2006 Bevrijd...op weg naar een nieuw leven. Haar leven kende moeizame perioden, wat haarzelf en haar gezin veel verdriet gaf. Toch bleef ze dapper en strijdlustig. Haar enorme wil zullen we nooit vergeten. Hoensbroek: Janneke en Martin Robijn Inke Charlotte Den Helder: Annelies en Leo de Winter Iris en Ron Dylan, Jane, Ryan Bart en Sabrina Middelburg: Connie en Piet van Marion Ruud en Francois Peter en Joana Sergej Cyrille en Luzia Correspondentieadres: Mevr. C. van Marion Herengracht 12 4331 PW Middelburg Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen zaterdag 23 december van 13.00 tot 13.20 uur in "DeRancke", Kerkpad 1 te Krabbendijke. De afscheidsdienst wordt aansluitend om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Krabbendijke. Om 15.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvin den in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na deze plechtigheid is er vanaf plm. 16.00 uur nog gelegenheid tot condoleren in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Flet begrip en de liefdevolle verzorging in zowel Nieulande als Ter Weel hebben wij allen als zeer waardevol ervaren. Hiervoor onze hartelijke dank. Iedereen is welkom, kom zoals u bent. De Here zal u uitgang en uw ingang bewaren van nu af tot in der eeuwigheid, Psalm 121 vers 8. Verdrietig delen wij u mede dat wij na alle Fijne jaren die we met elkaar mochten beleven afscheid hebben moeten nemen van mijn geliefde man. vader, schoonvader en opa Gerrit Johannis Bom echtgenoot van Pieternella Johanna van Kassei 18 januari 1920 t 20 december 2006 Goes: P. J. Bom-van Kassei Woerden: G.L. Bom L. Bom-de Vries Elias Gabriël Populierenstraat 1 4462 BD Goes De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op zaterdag 23 december om 10.00 uur in kerkgebouw "De Hoogte", Populierenstraat 29 te Goes. De dienst wordt geleid door Ds. A. Jobsen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance in de bovengenoemde kerk. Het zenden van bloemen zou niet in de geest van de overledene zijn. Na een lang en gelukkig leven is overleden Greta Alida Smit-Rorije Echtgenote van Nick Smit t 3 mei 1919 f 19 december 2006 Ondernemende mama van: Wilma Legrand-Smit Jean-Louis Legrand Yvonne van Dijk-Smit Hans van Dijk Zorgzame oma van: Fabien en Anne Quinten Laurent Correspondentieadres: Stationsstraat 12 4331 JB Middelburg De crematie vindt plaats in besloten kring. Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in je eigen belang. Giro 324. www.reumafonds.nl -us™ Enige en algemene kennisgeving Verdrietig geven wij u kennis, dat na een laatste moeizame periode is over leden onze strijdbare moeder, groot- en overgrootmoeder Margrita Simpelaar weduwe van A.C. Le Due in de leeftijd van 89 jaar bij velen beter bekend als Margriet Le Due draagster van de gouden ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau J.M. Tempelaars-Le Due T.G. Tempelaars J.P. Le Due J.S.Le Duc-Joziasse P.J. Le Due W.A. Meerman Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaal uit naar dr. de Lael en het verzorgend personeel van "Buitenrust"verpleegafdeling De Kreukel" Middelburg, 20 december 2006 Correspondentieadres: de Ruyterstraat 67 4335 GJ Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 22 december van 20.30 tot 21.00 uur in liet rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 27 december om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, Ik zou geen kwaad vrezen, want Gij zijt met mij; Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij. Psalm 23, vers 4 De Here heeft tot Zich genomen, in vol vertrouwen op zijn HEER en HEILAND, onze lieve vader, opa en overgrootvader Cornells van der Welle Onderscheiden met het Mobilisatie Oorlogskruis weduwnaar van Wilhelmina Kooijman Zierikzee, 17 augustus 1918 Goes, 19 december 2006 Kampen: M. Ekkelboom-van der Welle f in herinnering) H. Ekkelboom (in herinnering Goes: L. van der Welle E. van der Welle-Ekkelboom Hoogerheide: J.J. IJzelenberg-van der Welle Chr. IJzelenberg Zonnemaire: A. Schouls-van der Welle (in herinnering) Joh. Schouls en Margriet Tieleman Bruinisse: Joh. van der Welle H.J. van der Welle-Both Goes: Jac. van der Welle M.L. W. van der Welle-Steketee Solingen (D): A.J. Clauberg-van der Welle D. Clauberg Kortgene: J. Veldhuijzen-van der Welle C.J. Veldhuijzen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Trumanlaan 39 4463 WR Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. zaterdag 25 december van 9.45 tot 10.15 uur in de zaal van de 'Maranathakerk'Bergweg 43A te Goes. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden om 10.30 uur in voornoemde kerk, waarna om 12.00 uur de begra fenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Geen bloemen. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Antonia Geus weduwe van Adrianus van den Dries 4 8 juni 1917 - f 19 december 2006 's-Heerenhoek: Adri en Betsie Renata en Dennis Kwadendamme: Carla en Hans Tessa en Marlijn Anouk Kwadendamme: Sjaak en Monique Mike Max Sem Cas Lewedorp, Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspond en t iead res De Casembrootstraat 10,4434 AM Kwadendamme Vrijdag 22 december is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 23 december om 10.30 uur in de parochiekerk te 's-Heerenhoek, waarna de crematieplechtigheid om 12.00 uur zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Bijna 40.000 Zonnebloemvrijwilligers brengen per jaar één miljoen bezoekjes aan mensen die ziek of gehandicapt zijn. Word lid. Bel 0900-5000 4000 of kijk op www.zonnebloem.nl de Zonnebloem' Warm, meelevend en belangstellend in allen die ze liefheeft. Wij zullen haar warmte missen. Diepbedroefd, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Poppie Bergmann-van Warmelo - Semarang (Ind.) 25 maart 1916 t Middelburg. 20 december 2006 Middelburg: Frits Bergmann Middelburg: Sylvia en Ron Hamel-Bergmann Middelburg: Ineke Bergmann Griekenland: Arthur en Marja Bergmann-Klok Oost-Souburg: Ingrid en Frans Goosen-Bergmann Arnemuiden: Karei en Gerda Bergmann-Siereveld Klein en achterkleinkinderen Onze dank gaal uit naar de medewerkers van Thuis zorg Walcheren, de verplegingvan afdeling Oosl4cn de internist Dr. Tanis van het streekziekenhuis Wal- cheren voor de liefdevolle verzorging. Buitenruststraat 77 4337 EK Middelburg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 23 december om 11.15 uur in de Onze Lieve Vrouwe Kerk aan de Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de uitvaartdienst is er van 10.45 uur tot 11.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Als het leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing. We hadden u graag langer bij ons willen hebben. Oma en ouwe oma Bergmann Dag lieve omi, we zullen u erg missen. U zult altijd in onze herinnering blijven. Andy en Angelique Jaffeth, Asa Frank en Jeanette Noa Debby en Freek Jennifer, Jersey Marcel en Bianca Paniek en Sandra Charissa Karl en Minka Niel, Tobt Rowdy en Lieneke Larenzo, Kyjoni Edith en Ron Amy, Chelsea Dankbetuiging De warme belangstelling na het overlijden van onze lief zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Teuntje de Boer-Hoek heeft ons bijzonder goed gedaan en gesterkt bij de ve werking van ons verdriet. Zierikzee, december 2006 Kinderen en kleinkinderi Voor uw vele blijken van medeleven, in welke vorm di ook, ondervonden tijdens haar ziekte, haar verblijf Verpleeghuis "Cornelia" en na het overlijden van on lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Mijntje johanna Kleppe-van Leeuwen betuigen wij u onze oprechte dank. In het bijzonder bedanken wij de doktoren en liet verpl gend personeel van Verpleeghuis "Cornelia" voor1 liefdevolle verzorging en begeleiding. Familie Klep 11 december 2006 Hoofdpoortstraat 41 4301 AS Zierikzee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14