Zeeuws Vlaanderen hj| Jubileum 1966 16 december 2006 "Vertrouw het verleden toe aan Gods barmhartig- heid, het heden aan Zijn liefde en de toekomst aan J Zijn voorzienigheid" Vandaag mogen onze lieve ouders, opa en oma Pieter Marinus Riedijk en Anna Adriana Riedijk-op 't Hof gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen en bidden dat u nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mag blijven. Tony en Marlinda Jan en Melanie Eelco en Anne en kleinkinderen Fregatstraat 7.4401 JE Yerseke Er zijn geen woorden voor iemand van wie je weet hij redt het niet je streelt zijn wang, je ziet zijn ogen je bent bevangen door verdriet _/7z>zA: was je je hele leven «RL. sterk ben je tot het einde gebleven vergeten doen wij je niet lieve man en vader rust zacht wij weten dat er iemand op je wacht voor altijd in ons hart Pradab, Stefan Met droefheid geven wij kennis dat na een langduri ge ziekte is overleden mijn lieve man en mijn lieve vader Dirk Simon Schoonaard in de leeftijd van 48 jaar. Pradab Schoonaard-Thunjaroen Stefan Onze dank gaat uit naar allen die Dirk het laatste jaar intensief hebben begeleid en verzorgd. 4336 EL Middelburg, 16 december 2006 Rentmeesterlaan 279 Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Dirk maan dag en dinsdag van 16.00 tot 16.30 uur en woensdag van 11.45 tot 12.15 uur in de rouwkamer van "Swerf-Rust", L. Stommesweg 1 te Middelburg. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 20 december om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis aansluitend zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geschokt en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden ten gevolge van een noodlottig ongeval, van de echtgenote van onze gewaardeerde collega Jo Willemien Oosting Wij wensen Jo, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. John van der Voort en alle collega's van Kustlicht Zeeland Vakanties - Enige en algemene kennisgeving - Om te sterven moet je leven want daar zit het eind al in daarom blijf je ook maar even langer blijven heeft geen zin. Op 15 december 2006 is 's middags overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Attie de Visser Adriana Jannetje in de leeftijd van 64 jaar. Peter Poppe Quincy Lucille Zirkzee Petra Polat-Poppe Erkan Polat Deniz Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van de afdeling Watertoren voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Js De Deckerestraat 53 4388 HV Oost-Souburg. Attie is opgebaard in 't Gasthuis, afdeling Waterto- S ren kamer 19. Aldaar kunt u afscheid van haar ne men op maandag 18 december a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. U wordt uitgenodigd haar begrafenis bij te wonen op P dinsdag 19 december om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te S Middelburg. 9 Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Ik weet niet wie - of wat - de vraag stelde. Ik weet niet wanneer zij gesteld werd. Ik herinner me niet dat ik antwoordde. Maar eens zei ik ja, tegen iemand of iets. Dag Hammerskjöld Vol van verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en trouw, deel ik u mee dat is overleden mijn grote liefde Maarten van Sluijs onze zorgzame vader, schoonvader, allerliefste opa en mijn zorgzame broer. Geboren Overleden 11 februari 1941 16 december 2006 Laat liefde en trouw jullie nooit verlaten, bind ze om jullie hals, schrijf ze op de tafel van jullie hart. Maarten Zoutelande: Comeel van Sluijs-Kruit Ho Chi Mink Stad: Mar en Bianca (Vietnam) Nathan Jonah Middelburg: Mirjam en Theodoor Micha Brisbane (Australië): Ron Middelburg: Lydia van Sluijs Scheldestraat 16 4374 BM Zoutelande Maarten is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Aldaar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 20 december a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donder dag 21 december om 12.45 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3 te Zoutelande, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molenweg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in Zaal Middendorp, Smidsstraat 16 te Zoutelande. Zij, die geen brief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze neef Maarten van Sluijs Tante Levina Magda Corrie en Piet Hennieen Wim Jan-Piet en Anita Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Wilfried Maasdam echtgenoot van Ria Maasdam-Aarnoutse Middelburg: A. Aarnoutse A. Aamoutse-van den Broeke Hoogeveen: fam. A.H. Koeman Flaunden: fam. C. Gumey Tilburg: fam. A. Aarnoutse Wemeldinge: fam. H. Aarnoutse Claundon: M. Aarnoutse E. Aarnoutse (in herinnering) Serooskerke: fam. R. de Nooijer Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzusteren tante Apolonia Johanna de Voogd-van Rooijen Westkapelle: J. Pouwelse-van Rooijen K. Pouwelse A. van Rooijen T. van Rooijen-Verhage F. Minderhoud-van Rooijen W. Minderhoud 1 Neven en nichten 16 december 2006 Onze vriend en buurman Wilfried Maasdam is toch nog plotseling overleden. Wij zullen zijn inspirerende lach erg missen Onze gedachten zijn bij Ria en allen die zo veel van hem hielden Ton Aalfs en Marijke Bos Flemming en Francisca Bleijenberg Louis en Margriet van Heulen Nienke van Heulen Jack en Karina van Hoorn Niels en Clé van Katwijk Onno en Gerda Kieviet Tiny Leijnse Jan en Ans Limonard Dirk en Rita Huurman Adri en Nel Maas Felix en Marjolein van der Meer Lv.d.Most Hein en Patricia Naerebout Diana Padmos Loes Prinsen Doeke en Hilde Roos Rikus en Cora Scholte Michiel Snoek Fam. A.C. Smit Anton en Sigvarda Steketee Richard en Helma Westreenen Wilfried Het zal nooit meer zijn zoals het was. Anneke en Bart Geloofd zij God, met diepst ontzag! Psalm 68:10 Na een langdurig ziekbed heeft de HEERE tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en mijn overgrootvader Jan Abraham Vader in de leeftijd van 74 jaar: F. Vader-Meesen Anne-Marie Baaijens-Vader Jos Baaijens Arjan en Marijn Jeroen en Renate Mark en Judith Ruben Ab Vader Geralda van Driel Beaumont en Sanneke Nathan Ysabelle en Jan Philippe Valentin Dominique Ineke Jacobse-Vader Jan Jacobse Gina Luïsa Een woord van dank aan de medewerkers van Zorg stroom voor de goede zorgen. 16 december 2006 Park de Moucheron 30,4336 AZ Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 20 december van 20.00 tot 21.00 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwendaele). De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op donderdag 21 december om 14.00 uur in de "Gasthuiskerk" aan de Lange Delft 94 te Middel burg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condo leren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve tante Ploon Cathrien en Kees de Witte Leen en Ans Dingemanse Overleden You smiled and you were in my life I saw my dreams there in your eyes You touched my hand You touched my heart Why let it go If eve'ry day We can hide our feelings less So we can love each other more Why let it go. In Liebe Deine Mutter Deine Schwester Monika I Wij hadden nog zoveel te doen. Aan al onze plannen 1 is plotseling een eind gekomen. Veel te vroeg is ge- 1 heel onverwacht van ons heengegaan mijn lieve zoon, vriend, papa en broer Horst Kurt Etzold in de leeftijd van 37 jaar. Keulen: Erika Etzold-Berg Monika Etzold Temeuzen: Dineke van 't Hof Melissa Michael Selina Temeuzen: Stefan Etzold Dennis Etzold 1 Temeuzen, 14 december 2006 I Correspondentieadres: Eikenstraat 96 4537 VH Temeuzen I Gelegenheid tot afscheid nemen van Horst in rouw- 1 centrum Monula. Rooseveltlaan 6 te Temeuzen op 1 dinsdag 19 december van 19.00 uur tot 20.00 uur. I De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag I 20 deceriiber om 14.00 uur in crematorium 1 Temeuzen. Bellamystraat 28c te Temeuzen. 1 Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het 1 crematorium. 1 Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven 1 deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verslagen vernamen wij het overlijden van onze fijne buurvrouw Ploon de Voogd-van Rooijen Wij wensen Frans, Addy en Piet veel sterkte toe. De buren: Eine en Mina Lein en Katrien Ko (in herinnering) en Jo Kees Huibregtse Johan (in herinnering) en Elly Ko en Jannie Adrie en Karin Joost (in herinnering) en Jaan Piet en Corrie Dave en Ellen Jan (in herinnering) en Ko Westkapelle, december 2006 Door zoveel deuren ben je gegaan. Deuren van geluk en liefde. Deuren van verdriet, duisternis en wanhoop. Nu sta je voor de laatste deur. Met angst en pijn en de vraag in je hart: Wat is er achter de deur? Met intens verdriet en alles wat hij voor ons betekend heeft geven wij kennis dat op 48-jarige leeftijd van ons is heengegaan onze broer en zwager Dirk Simon Schoonaard Kloetinge: L. van Stel-Schoonaard J. van Stel Kapelle: J. Schoonaard f A. Schoonaard-Clarisse Oost-Souburg: S. Schoonaard L. Schoonaard-Dekkers Vechten hoeft niet meer, rust nu maar uit Lieve Ome Dirk we zullen je missen. Je neven en nichten Ik zal raad geven Mijn oog zal op U zijn Psalm 32:8 Intens bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een leven vol liefde en zorg voor ons allen, plotseling van ons is weggenomen onze zorgzame moeder, dier bare oma en trotse overgrootmoeder Helena Wijkhuys Sinds 9 november 1999 weduwe van Jan Johannes Kole Biggekerke Zoutelande 16-12-1926 16-12-2006 Biggekerke: Han en Marleen Eindhoven: Arjan Biggekerke: Marjolein en Stefan Marit Milou Vlissingen: Nelleke en Alexander Correspondentieadres Bergweg 1 4373 RH Biggekerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 19 december van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcen trum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen De afscheidsdienst welke geleid wordt door Ds. P. Boekesteijn zal gehouden worden op woensdag 20 december om 15.00 uur in de Catharinakerk te Zou telande, waama om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in zaal Middendorp, Smid straat te Zoutelande. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen, Lieve Horst, De maan verschijnt en jij komt op bezoek bij onze herinnering, lij zwijgt en lacht verzacht de pijn voor even totdat we weer ontwaken 1 met niets, alleen. I De tijd heeft spijt I dat hij zich heeft vergist 1 en zelfs de wind huilt van pijn heeft jou gemist. De maan verdwijnt laat ons met lege handen •de nacht, ze neemt je mee en laat ons alleen. Melissa, Michael, Selina Na een langdurige ziekte is overleden de heer D.Schoonaard vader van onze leerling Stefan in groep 1/2 b Wij wensen Stefan, zijn moeder en zijn familie de komende tijd veel sterkte toe. Leerlingen, schoolteam, ouderraad en medezeggenschapsraad van de Archipelschool de Leeuwenburch Maar zelfs wanneer je bij ons weggaal zijn we jou niet kwijl want jij laat sporen in ons na. Plotseling uit ons leven weggerukt mijn lief, mijn mama, schoonmoeder en onze oma Willemien Oosting-Caro Krommenie Antwerpen 1 januari 1948 14 december 2006 Middelburg: J.J. Oosting Dordrecht: Maaike en Nico-Jan Anna Sophie Eva Britt Amnestylaan 18 4336 IA Middelburg Een herdenkingsdienst zal worden gehouden op maan dag 1 8 december om 14.00 uur in de Doopsgezinde kerk, Lange Noordstraat 62 te Middelburg Willemien is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen na de herdenkings dienstvan 17.30 tot 18.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 19 december om 16.00 uur in het crematorium Schagefkogge, Haring- huizerweg 3 te Schagen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Lieve oma Bedankt voor alle liefde en warmte die je ons gegeven hebt. Je zult altijd in gedachten bij ons blijven. Wat zullen we je missen Arjan Marjolein en Stefan Nelleke en Alexander Horst, Jij bent zo onbereikbaar, zo ver weg. Als ik mijn ogen sluit zie ik je voor me en hoor ik je stem weer. Je bent zo ver weg en toch zo dichtbij. Irona Lieve Oma soep, Al zijn wij nog te jong om het te beseffen, wij zullen de bezoekjes en de gezelligheid van je missen. 2 dikke kussen van Marit en Milou Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaar deerde medewerker Horst Etzold Wij zullen zijn warme persoonlijkheid en collegialiteit missen. Wij wensen zijn dierbaren veel sterkte toe in dit grote verlies. Temeuzen, december 2006 Directie en personeel van uitleenbedrijf de Pooter Axel "Hij kan en wil en zal in nood, zelfs bij het naad'ren van de dood, volkomen uitkomst geven psalm 68:10 Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Jan Abraham Vader op de leeftijd van 74 jaar. Dit verlies treft ons slechts 2 maanden na het overlij den van onze jongste broer. Sterke de Heere Fran- cien en de kinderen. Nw. en St Joosland P. Vader M. Vader-Francke Emmeloord A.P. Vader P. Vader-van der Bijl Den Dolder C.C. de Jong-Vader D.de Jong Goes F. Vader C. Vader-Francke Emmeloord J. Vader A.Vader-Wouda Middelburg A.J. Vader (in herinnering) J. Vader-Cornelisse Neven en nichten Middelburg, 16 december 2006 Plotseling is op haar 80ste verjaardag overleden onze zuster, schoonzuster en tante Helena Kole-Wijkhuys weduwe van J. Kole Koudekerke: A. de Hamer-Wijkhuys D. de Hamer M. Wielemaker-Wijkhuys J. Wielemaker Neven en nichten Koudekerke, 16 december 2006 Wij zijn heel verdrietig dat we haar zo plotseling moeten missen. Maar we bewaren warme herinneringen aan onze lieve, altijd meelevende schoonzus en tante Lena Kole-Wijkhuys L. Kodde - de Oude S. Kole - Goossen J.Swiers-Kole H.L.G. Swiers Neven en nichten Door een noodlottig verkeersongeval is plotseling uit ons midden genomen onze zeer gewaardeerde collega Willemien Oosting Willemien was voor velen behalve een goede collega ook een vriendin. Ze heeft 33 jaar bij 2orgstroom ge werkt, waarvan 27 jaar als maatschappelijk werkster. Wij zijn onder de indruk van haar inzet, enthousiasme en deskundigheid die ze altijd heeft laten zien. We wensen haar echtgenoot, dochter, familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote onverwachte verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Met leedwezen nemen wij kennis van het overlijden van H. de Boevere oud-lid van p.V. de Eendracht Terneuzen Met verslagenheid zijn wij getroffen door het plotse linge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega: Horst Etzold Meer dan zes jaar was zijn inzet en betrokkenheid voor de afdeling en het bedrijf een voorbeeld voor iedereen. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vriendin en familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Site Logistics Chemicals Dow Benelux B.V. - Temeuzen Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze gewaardeerde dartspeler Horst Etzold Ons medeleven gaat uit naar Dinneke en de familie. Namens D.T. Driewegen Temeuzen, 15 december 2006 Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' .'.jL Hoofdkantoor: Geldeloozepao 20,4463 a) Goes (0113) 31 14 44 Tot het laatst intens geleefd en genoten Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat in alle rust is overleden mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa Wilfried Maasdam Wij zullen hem zo missen. Vlissingen, 13 november 1932 f Rotterdam, 15 december 2006 Vlissingen: Ria Maasdam-Aamoutse Houten: Wilfried en Theresia Maud, Stijn Vlissingen: Marie-Louise en Stefan Tom, Cas, Annelouk Nijmegen: Jan en Carla Middelburg: Natascha Oost-Souburg: Erica Malissa, Stephanie Boulevard Banckert 20 4382 AA Vlissingen Wil is thuis. Er is dagelijks gelegenheid om afscheid van hem te nemen van 11.00 tot 12.00 uur. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op donderdag 21 december om 11.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Degenen die geen kaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Willemien Je was een fijne collega, je stond voor iedereen klaar Bedankt voor je vriendschap, we zullen je allemaal heel erg missen. Namens alle collega's van het Maatschappelijk Werk Walcheren wensen wij Jo, Maaike Nico-Jan, Anna Sophie Eva Britt en verdere familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder Apolonia Johanna de Voogd-van Rooijen echtgenote van Frans de Voogd in de leeftijd van 78 jaar. F. de Voogd Addi en Piet Middelburg, 16 december 2006 Correspondentieadres: Willebrordstraat 13,4361 CN Westkapelle De plechtigheid zal worden gehouden woensdag 20 december om 11.30 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle, waama de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Voorafgaande aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 11.15 uur in voornoemd Jeugdgebouw. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw. Op het aller onverwachts is overleden ons trouw lid mevrouw Lena Koole -Wijkhuys Vrouwengroep "Stille Kracht' Zoutelande, 16 december 2006 AAet verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overli|den van ons zeer gewaardeerd lid van de Regio nale Ürgentiecommissie Willemien Oosting Haar inzet en collegialiteit zullen wij missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens de Walcherse woningcorporaties: L'escautwoonservice Woongoed Middelburg Woningstichting Walcheren Woningbouwvereniging Arnemuiden Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38