Oostkapelle drijft op hoop PZC Zege De Pagter na lange sprint De Leeuw heeft twee verrassende achtervolgers SPS heeft geen kind aan Vrederust: 6-1 Peter Groenewegen trainer van SKNWK Eersteklasser timmert defensie dicht en houdt Rijsoord op 0-0 agenda Ruijten en Odessa V springen het best uitslagen maandag 18 december 2006 vb2(| door Rudy Boogert OOSTKAPELLE - Met een zwaar gebarricadeerde verdedi ging hield Oostkapelle zaterdag angstgegner Rijsoord in be dwang. De Walcherse eersteklas ser speelde achterin op 'de nul' en speculeerde voorin op een be vlieging. De eerste helft van de missie slaagde, de tweede niet. Het bleef 0-0 in Oostkapelle. Doelman Matthijs van Wagenin- gen, dit seizoen overgekomen van De Noormannen, had vrede met het punt. „Als je tegen de nummer twee een punt pakt, moet je tevreden zijn", vond hij. Zeker tegen Rijsoord, waarvan Oostkapelle dertien van de twin tig eerdere ontmoetingen had Windfall wint Kerstzeilrace GOES - Zevenenvijftig zeilbo ten gingen zaterdag van start voor de zestiende editie van de Kerstrace op de Oosterschelde. De Windfall van Michiel Sopers uit Goes legde beslag op de eind zege. De wedstrijd werd in handicap gevaren. De langzaamste boten mochten bij de haven van Co- lij nsplaat als eerste vertrekken en de snellere deelnemers moes ten ze maar zien te achterhalen. Twee van die vroege starters, de Ooh J van Nicky de Jonge en de Jim Jams van Susan Hendrikse en Paul van der Pol voeren lan ge tijd aan de leiding. Ze had den het geluk dat ze kort na het middaguur mochten starten toen de wind nog lekker blies. Later in de middag nam de windkracht af. Ulteindelijk werd het leidende duo door een aantal schepen voorbijgevaren, maar de zege was toch voor een relatief traag schip. De Windfall van Michiel Sopers bleef de snelle jongens Beau Bateau van Henk van Zwe den uit Middelburg (tweede) en de DJ van Tom de Jonghe uit België (derde) voor. verloren. Niettemin heeft Oost kapelle méér nodig dan één punt. De ploeg die vergroeid lijkt met de eerste klasse zit immers nog altijd in zwaar weer. De nood verbanden die de afgelopen we ken zijn aangelegd met de ren tree van de oudgedienden Harro Hazelaar en Roel Latuheru lij ken effect te sorteren, want er is meer rust in het veld. Maar het lijntje is dun als routiniers het verschil moeten maken. Winterstop Vooralsnog drijft Oostkapelle op hoop. Aanvoerder Matthijs Lugtenburg en topscorer Pad den van Water keren na de win terstop terug van een schorsing en als Ronnie Cremer en Remon van Geersdaele dan ook hun blessure hebben afgeschud, komt het wel goed. Dat is de te neur. Maar wie zegt dat dan de volgende blessuregevallen en schorsingen niet opduiken? De hoop op lijfsbehoud kreeg za terdag tegen Rijsoord een rug gensteun. Op papier speelde Oostkapelle met vier verdedi gers en drie middenvelders, in de praktijk had trainer Karl Vergouwen een muur van zes en soms zelfs zeven verdedigers op getrokken voor het doel van Van Wageningen. Voorin moes ten Davy van Geersdaele en Ri- cardo Schipper het maar uitzoe ken. De strategie werkte best. Het te genvallende Rijsoord kwam slechts sporadisch door de dub bele defensie heen. En de keren dat dat lukte, stond Van Wage ningen paraat. In de eerste helft bokste hij een schot van John Brussé uit zijn doel. In de twee de helft keerde hij met een kat achtige reflex een kopbal van Mariusz Smolarek en hij lag dwars bij een één-op-éénduel met Raymond Smit. „Voor mijn gevoel heb ik einde lijk iets kunnen betekenen voor mijn ploeg", zei de keeper na af loop terecht. Hij hield voor het eerst dit seizoen zijn doel schoon. De enige andere keer dat Oostkapelle dat lukte (1-0 bij Achilles Veen) stond door Daaf Kasse 's-GRAVENPOLDER - De kop positie van Johnny de Leeuw in het Zeeuws damkampioenschap kwam zaterdag niet in gevaar. De Goesenaar won in het dorps huis van 's-Gravenpolder van Wim Koppejan en heeft nu een punt voorsprong op de eerste achtervolgers Jaap de Jonge en Martijn Rentmeester. De overwinning van de koplo per op Koppejan kwam opmer kelijk vlot tot stand. De tienvou dige kampioen kwam al met een betere stand uit de opening en toen Koppejan ten einde raad zijn rechtervleugel liet opslui ten was er helemaal geen hou den meer aan. De Leeuw had amper dertig zetten nodig om het karwei af te maken. De achtervolgende groep, die een ronde eerder nog uit zes man bestond, werd in de zeven de ronde stevig uitgedund. Er bleven slechts twee spelers over, van wie Jaap de Jonge de opval lendste naam is. De Middelbur ger won in een boeiende partij van zijn plaatsgenoot Daaf Kas se, die er te laat achter kwam hoe problematisch zijn stand was. In wederzijdse tijdnood wikkelde De Jonge af naar een overmachtseindspel dat hem na ruim vijf uur spelen een verdien de overwinning opleverde. Ook de andere achtervolger, Martijn Rentmeester, maakte veel in druk. Met sterk aanvalsspel stand-in Wilco Filius onder de lat. „Ik pakte in het begin een paar ballen en dan kun je lekker in de wedstrijd groeien." De gok met twee aanvallers die in de rug gesteund moesten wor den door Jan Baaijens en Harold Vermeulen pakte ook nog bijna goed uit. Van Geers daele schoot in de tweede helft uit de draai net naast, Schipper kopte op de lat en vlak voor tijd schoof Vermeulen de bal langs de verkeerde kant van de paal. Een goal was ook iets te veel van het goede geweest. Niettemin hield Van Wagenin gen een goed gevoel over aan de 0-0 tegen Rijsoord. „Een paar weken geleden leek er een de ken over de ploeg te liggen", vond hij. „Nu niet meer. Op de trainingen wordt weer meer strijd geleverd en met Harro en Roel erbij is er ook in het veld meer rust gekomen. Als we die lijn doortrekken, zie ik het ge heimen dat we in de eerste klas se blijven." Dan moet Oostkapelle wel va ker gaan scoren dan die ene keer in de laatste vijf wedstrij den. Daar hopen ze op. bracht hij Arjo Kousemaker in grote problemen. Een fraaie combinatie in tijdnood bezorg de de jeugdspeler de twee pun ten. Peter Schunsëlaar en Jan van de Weteringh zagen hun achterstand op Johnny de Leeuw oplopen tot twee punten. Schunselaar speelde in een rusti ge partij remise tegen Piet Alla- art en Van de Weteringh moest in de slotfase tegen Aart Walra ven secuur spelen om een gelijk spel veilig te stellen. Schunsë laar en van de Weteringh kre gen op de vierde plaats gezel schap van Kees Rijk, die met een portie geluk hekkensluiter Ludwig Wilson versloeg. In de promotieklasse deed Rian- ka Rentmeester goede zaken. Zelf won de speelster uit 's-Gra- venpolder van Aart Slager, ter wijl de concurrentie punten ver speelde: Jaap Veerhoek verloor in een goede stand op de klok te gen Jan van Beeck en Niels Roe- lofsen kwam remise overeen met Peter Blok. In de eerste klasse blijft Eric Boogert koploper. De man uit Waarde speelde gelijk tegen Jan de Jonge, maar ook zijn concur renten Jan Koppejan en Danny Wattel kwamen in hun onderlin ge partij remise overeen. Met veel geluk bleef Ineke Flikweert koploopster in de tweede klasse. De speelster uit Zierikzee stond verloren tegen Jan Grim, maar wist te winnen. Flikweert leidt met een punt voorsprong op Ab Smit en Nico de Winter. Rijsoord-doelman Aart Kranendonk was zaterdag in de lucht heer en meester tegen Oostkapelle. Ook Oostkapelle-routinier Roel Latuheru (midden) kwam er niet aan te pas. foto Lex de Meester door Sjaak Sinke AAGTEKERKE - Vooraf had Kevin de Pagter uit Westkapelle laten weten zich in de Aagteker- kerun te zullen richten op vier voudig winnaar Niels Koole uit Zoutelande en alleen tevreden te zijn met de overwinning. De negentienjarige hield woord en won de zesde editie van de wed strijd over 13.5 km. Hij hield Koole zes zesonden achter zich. Tim Pleyte uit Vlissingen, de an dere coming man, maakte erepo dium compleet. Een recordaantal van bijna vier honderd deelnemers werd zater dag in Aagtekerke op gang ge trokken door de klassieke brand weerauto, voor een wedstrijd over 13.5 of 7 kilometers. Na de vliegende start vormde zich in de smalle Kalfhoekse weg een langgerekt kleurig lint.van atle ten, met aan kop Robin Hofland (Vlissingen), Adriaan Janisse (Westkapelle), Wim van Spar- rentak (Middelburg), Michel Schrier (Vlissingen), Niels Koole, Tim Pleyte en Kevin de Pagter. Aan kop werd voorbeel dig samengewerkt door Koole, Pleyte en De Pagter, waardoor dit trio na zeven kilometer wed strijd het strand bereikte. Op het zware zand probeerden de 'jonkies' Koole los te lopen. Af en toe moest hij lossen, maar kwam daarna weer ijzersterk te rug. Bij de rotonde, op drie kilo meter van de finish moest Pley te zijn inspanningen bekopen en waaide van de kop af. „Ik heb de laatste drie kilome ter voor mijn gevoel alleen maar gesprint", vertelde De Pagter na afloop in het meer dan gezellige café Kodde. Koole probeerde aan te pikken maar moest een klein gaatje toestaan. De Pagter was zeker van zijn zaak, keek niet meer om pakte de verdien de zege met zijn vader juichend op de achtergrond. Dat het snel was gegaan bleek uit de eindtijd van 46 minuten rond, bijna anderhalve minuut sneller dan de winnende tijd van Koole vorig jaar. Robin Hof land werd vierde en gaf maar 15 seconden toe op Tim Pleyte. Hij bleef Michel Schrier en Theo Ra- bout (Aardenburg) ruimschoots voor. „Met Kevin de Pagter krijg ik binnenkort veel moeite", had Koole vorig jaar al eens gezegd. „Het heeft toch nog lang ge duurd", berustte de advocaat uit Zoutelande in zijn neder laag, „Ik ben geklopt, maar de volgende keer pak ik hem" liet hij strijdlustig weten. En dat zou dan in de Deltacross op 13 januari moeten gebeuren. „De jeugd heeft gelukkig wel poten tie, maar is er nog lang niet ge zien het feit dat ze nog veel moeite heeft met een vader van twee kinderen", liet Koole nog weten. Vrouwen Bij cle vrouwen ging de zege naar Marianne de Kok uit Lewe- dorp. Ze werd 32e overall. Zelf was ze nog het meest verbaasd over haar overwinning. „Ik heb al tijden last van een knieblessu- De Toekomst kan terugkijken op mooi weekeinde GOES - Vier biljarters van BV De Toekomst na men dit weekeinde deel aan diverse biljartwed strijden. Albert de Jonge veroverde in het dis trictskampioenschap libre tweede klasse poule noord goud. Daan Weststrate pakte zilver op het regionaal kampioenschap driebanden groot derde klasse en Sjaak van Eijkeren brons in het regio kampioenschap libre vierde klasse. Alleen Peter Zweedijk greep met zijn zesde plaats naast ere metaal in poule zuid van het libre twee de klasse. In café De Herberg verraste Albert de Jonge zich zelf en zijn tegenstanders. Dat bleek ook uit zijn reactie na afloop: „Ik had nergens op gerekend, hooguit op een podiumplaats." De echte kanshebbers als Anton Ista van d'Eule en Wim Remijn van Windenburg lieten het op be slissende momenten afweten of ontbeerden het ge luk dat De Jonge in zijn voorlaatste partij tegen Henk Reede wel had. Bij 88-90 voor Reede strand de de Schouwenaar op één punt van de finish. De Jonge antwoordde knap met een serie van 12 en fi nishte als eerste. Een gelijkspel zou zijn kansen op de eindzege echter tot nul reduceren en omdat Reede nog de nabeurt had was dat niet ondenk baar. Het geluk lachte de Bevelander echter toe toen Reede touché maakte en de buit toch binnen was. In de slotronde besliste De Jonge het op ei gen kracht en dat bracht hem de titel ten koste van Remijn die nog naar de derde plaats tuimelde en Anton Ista van d 'Eule die tweede werd. In dezelfde klasse werd de strijd in poule zuid in Eede gespeeld. Hier ging de winst naar de ongesla gen Eddy de Croock van de organiserende vereni ging Hof van Eede. Wim Walraven van VEGABV werd tweede en Edward Janssen van de Kastanje werd derde. re, maar de fysiotherapeut had geen bezwaar tegen deze wed strijd en het ging perfect." De Kok traint maar een paar keer per week op het lopen, maar de ex-triatlete houdt haar conditie ook op peil met zwem men en fietsen. „Ik ben nu een maal blessuregevoelig dus leef ik van wedstrijd naar wed strijd", het ze nog weten. Veel te genstand had De Kok niet. Len- neke Ouwehand (Amstelveen) moest meer dan drie minuten toegeven. Zij hield Annet van der Linden (Haamstede) zeven seconden achter zich. Op de 7 kilometer liep Rinus Verbart (Vlissingen) na 29 minu ten en 14 seconden als eerste door de finish. Hij had een rui me voorspong op Adriaan Wat- tel (Middelburg) en Jurjen Swiers (Vlissingen). Marinka Bil (Arnemuiden) pak te na de derde plaats in de Elder- schanscross haar eerste overwin ning bij de vrouwen. Ze werd knap zevende overall in 31 minu ten en 38 seconden, „Ze gaat met sprongen vooruit", het haar trainer Anton Engels weten. Na haar zwemcarrière heeft Bil zich, in het spoor van haar vriend Kevin de Pagter, op het lopen gestort met als uiteinde lijk doel de triatlon. Opvallend is wel dat De Pagter traint bij Willy de Nooijer van Loopgroep Knol en Bil bij Dynamica onder leiding van Anton Engels. Kevin de Pagter was verrassend de sterkste in de Aagtekerkerun. foto Ruben Oreel Pool. Eerste klasse regionaal: Cue Action 1 - Beat Dis. Locatie: Cue Action, Vlissingen. Aanvang 20.00 uur. PZDB-competitie. Hoofdklasse: GZC-Middelburg (in Goes). Aanvang 19.30 uur. Oostkapelle-Rijsoord 0-0: Scheids rechter: C.B. van Duijn (Katwijk). Gele kaart: Roel Latuheru (Oostka pelle) en Dennis Snijders (Rijs oord). Aantal toeschouwers: 95. Oostkapelle: Matthijs van Wage ningen; Serge Quinten, Harro Ha zelaar, Ruben Coppoolse. Rick Pat- tenier; Joel Pattenier, Roel Latuhe ru, Jan Baaijens, Harold Vermeu len; Davy van Geersdaele, Ricardo Schipper (84. Maarten van Malde- gem). van onze sportredactie GOES - In de vierde klasse van het zaterdagvoetbal werden veel wedstrijden afgelast. In 4A gingen slechts twee duels door, in 4B drie. De top kwam niet in actie. MZVC won met 3-2 van Cadzand en SVD-Spui eindigde op 2-2. In 4B kwam ZSC tegen Chrislandia niet verder dan 1-1. SVD-Spui 2-2: Na een kwartier kwam de thuisploeg bij een scrimmage door Ewout de Graaf op voorsprong. Hendrik Bosselaar maakte er na 33 minu ten 2-0 van, maar nog voor rust kwamen de bezoekers knap te rug tot 2-2 door doelpunten van Ludwig Kalisvaart en Remco Hamelink. Na de thee was Spui de iets betere ploeg. Met enkele prima reddingen voorkwam doelman Van 't Zelfde dat de be zoekers zelfs alle drie punten meenamen. Cadzand-MZVC 2-3: In een ge- lijkopgaande eerste helft maak te Dennis Bodrij er na een kwar tier 0-1 van. Vijf minuten latei- tekende Philip Keymel voor 1-1. Tien minuten voor rust werd het door Ronald Bakker 1-2, maar Rudi Cornelis kon direct daarna de verdiende gelijkmaker uit een hoekschop binnenkoppen. Na de thee ging het opnieuw ge lijk op, maar de bezoekers pak ten via een goal van Sander de Vries tien minuten voor tijdj niet helemaal verdiende win?. Vierde klasse B ChrisIandia-ZSC'62 l-l: ploeg uit Scharendijke morg twee belangrijke punten inde:, telstrijd. Chrislandia kwam; de eerste helft aan de leiding.) de tweede helft drong ZSCj aan en dat leidde tot de g maker. Niels van de Mo©] scoorde koppend de 1-1. SPS-Vrederust 6-1: SPS was» permachtig en had, op de o;;. ningsfase na waarin Vredena bij een doelpoging de lat raah geen kind aan de bezoeken Jorn Elenbaas opende na halfuur de score en vijf minulg daarna maakte Jaco Janse eri! 2-0 van. Na rust liep SPS e& voudig verder uit. Vreii- rust-speler Kevin Nuijten hiè SPS met een eigen doelpunt as de 3-0 en daarna zorgden lem Bevelander, Jan Deij en Hl bert van Akkeren er voor de 61 Mark Suikerbuijk redde in 6 slotminuut de eer. Mevo-Smerdiek 2-2: Smerdia domineerde de eerste maar Jan-Thijs Berrevoets op& de namens Mevo de score. Er] van Haaften maakte de achts stand binnen twee minuten ed ter ongedaan: 1-2. Na de ns was Mevo de bovenliggende pv tij en Erwin Fonteine zorgé voor de 2-2-eindstand. door Lucien Roelandt NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Miranda Ruijten was in de klasse M met Odessa V zaterdag de beste springcombinatie in de piste van Stal De Kroo in Nieuw- en Sint Joosland. In de barrage maakte de amazo ne uit Gapinge wel een spring- fout maar dat bleef onbestraft. Ook Sandra Beekman haalde met Zemo's Lover een balk naar beneden en was bovendien lang zamer. In de klasse L ging de overwin- Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Jamin/Petsplace - Duck/Spar 4-0, Brothers in arms - Com puterservice 1-3, Jaguliens - Hooizol der 4-0, Hoven.bedr. Walcheren - Ysvo- gel 3-1, De Reutel - Allie angel 3-1, Goes 2 - Letternet 3-1, Imtech - Mijako 1-3. Stand na 42 games: Hoven.bedr. Walcheren 41, Goes 2 38, Mijako 38, Ja guliens 33, De Reutel 29, Imtech 29, Brothers in arms 29, Ysvogel 28, Com puterservice 27.5, Hooizolder 24.5, Jamin/Petsplace 24, Allie angel 24, Let ternet 24, Duck/Spar 22.5, TCR 21Dins dagleague: M2 - Pinhunters 3.5-0.5, Doemarwa - Van der Zwan 0-4, BHV training - Dow SNP 0-4, Spruyt pallet - Flaix 2-2, Steady state - American bull dogs 1-3, Schrobbelerke - Dream team 4-0, Pro hair - Schoonen elektro 1-3, Si- ta - TFS 3-1. Stand na 42 games: Schrobbelerke 41, Van der Zwan 33, Dow SNP 33, Spruijt pallet 32, Ameri can bulldogs 32, Pinhunters 31.5, TFS 29, Pro hair 27.5, Steady state 27.5, Schoonen elektro 26. Sita 26, BHV trai ning 23.5, Flaix 23.5, Dream team 22.5, M2 20, Doemarwa 20. Woensdaglea gue: Teka reklame - Timmerwerken 0-4, Cheerz - Trio pins 1-3, Op de Meir- Full house 2-2, Herwegh - Inventive 4-0, Tempo team - Your musicparty 2-2, Bin nenuit - Stadscafe 3-1, Braber groen - Eetlokaal 4-0, Poseidon - Boomkwekerij Haamstede 1-3 Stand na 42 games: Boomkwekerij Haamstede 36, Herwegh 35.5, Cheerz 35, Tempo team 33, Braber groen 32.5, Eetlokaal 30, Poseidon 30, Inventive 29, Timmerwerken 27.5, Stadscafe 24, Full house 24, Trio pins 24, Teka reklame 23, Binnenuit 22.5, Your partymusic 22, Op de Meir 20. Donderdagleague: EPZ 3 - Auto Smart 3-1Eastman - Timmerfabr. Won- dergem 0.5-3.5, Brabant Mobiel - Pro shop 1-3, EPZ - EPZ 2 1-3, Bowlirooz - Fonsies 0-4. Stand na 42 games: Pro shop 42, Brabant mobiel 38, Wonder- gem 31.5, Auto Smart 30, EPZ 2 30, Fon sies 27, Bowlirooz 27, EPZ 20, Eastman 18, EPZ 3 15.5. Regio Walcheren. Eerste klasse: SVSW '72 2 - Taxicentrale 1-1, SVSW '72 - VZV/Hydrofa 4-7, Alfonds/zuid- west negen 2 - Eastman/LFA 4-12, Murre/de Visser - Alfonds/zuidwest ne gen 11-5, Tympaan - VAW 5-5, Meiveld - MO de Schuur 2-2. Stand: MO de Schuur 10-28, Meiveld 10-23, SVSW '72 ning naar Samantha Milt» burg. Als eerste starter in de te- rage stuurde Wilma Stouter. merrie Balarina in 37.99 tel loos rond. Bert Verseput liet er zich n door van de wijs brengen. 1 een raket stuurde de ruiter Zonnemaire de No Limt-afstaz- meling Unnich zonder 1 buurt van het hout te komen: 36.09 over het parkoers. He bleek niet voldoende. In een r=- zendsnelle rit snelde Samanlti Miltenburg met Crush Z in 4 onmogelijk geachte tijd va 34.74 naar de overwinning. 2 10-22, Murre/de Visser 10-21, Taxie» trale 10-15, VZV/Hydrofa 10-1! Alfonds/zuidweSt negen 10-11, Vffi 10-11, Tympaan 10-11, SVSW '72 1M Eastman/LFA 10-4, Alfonds/zuidwestr* gen 2 10-4. Tweede klasse: Milam- VZV/Hydrofa 2 9-3, SV Sloga - V® 11-2, Torna - Akkerdaas kado 4-4,0: derandere - PSVW 4-7, Voskampbots- Geenidee 4-4, Slijterij Souburg - Dj" burg 5-10. Stand: Milano 11-31, svSfc ga 11-29, Domburg 11-26, Slijterij So.- burg 11-21, WZP 11-16, VoskampbM 11-15, Akkerdaas kado 11-13, Ondeii- dere 11-12, Geenidee 11-11, VZV.Hi- drofa 2 11-8, PSVW 11-7, Torna li- Derde klasse: Woontrend Zeeland 1 DKW advocaten 4-6, MO de Schuurt' Uiterton 2-1, Uiterton 2 - BaderielM] Dekker/Tramper - fc Laurens 3-8, TSJ brandpreventie - SSVW 5-4, Gaifc ren/Dekker - Akkerdaas kado 2 16: Stand: MO de Schuur 2 11-31, Uiten:-' 2 11-27, TSA brandpreventie 11-24,0 terrton 11-23, fc Laurens 11-Sj Garderen/Dekker 11-15, WoontrendZe land 11-15, SSVW 11-15. DKW ate ten 11-12, Baderie 11-9, Dekker-Tir- per 11-4, Akkerdaas kado 2 11-0. Vier de klasse: Garderen/Dekker 2 - K 11-6, de Stoof - Gouwe gheyl/SVBJf Domburg 2 - Jong Arnemuiden 6-2,T:- rentijd - fc Zeeland 8-7. Stand: Gro» ster 9-27, Garderen/Dekker 2 10-27,Er" 10-22, Domburg 2 10-18, de Staf 10-16, Jong Arnemuiden 10-13, Tor? tijd 10-10, Gouwe gheyt/SVB 10-9, S Mix 10-7, Schinkel assurantie 96. i Zeeland 10-3. Zesde klasse: Nul5-Pi: vincie Zeeland 1-11, Zeeuws?-1 stryders - Westkapelle 2 0-4, Ristotal Verdi - Bouwbedr. Geertse 10-2, Draf krabbers - JD Janse 3-10, de Mix2-t Laurens 2 5-7. Stand: JD Janse 10-?] Taxicentrale 2 10-24, Westkapelle 10-22, Provincie Zeeland 10-17, fe orante Verdi 10-16, de Mix 2 10-13,t Laurens 2 10-13, Draadkrabbers Itó Zeeuwsche stryders 10-9, Bouwtó Geertse 10-7, Nul5 10-0. Goes. Recreatieve competitie. P» Ie A (mannen): Boom - Nijsse Assurr- tiën 1-2, VVR - La Dolce Vita 1-2, WE* Valkier Verzekeringen 0-3. Poule Blgs- mengd): ROC Zeeland - Mengelmo» 1-3, Menkveld Rietdekkersbedrijf - S' cretantes 1-2. Poule C (vrouwen) BOK - HHK Improvement 1-2, Goeds morgen - Café Baarends 2-1, De B(k> gerd - VV Kattendijke 1-3. door Klaas Verspoor GOES - Peter Groenewegen is komend voetbalseizoen de trai ner van SKNWK. Het bestuur van de Nieuwerkerkse zater dag-derdeklasser en de inwoner van Goes kwamen tot een ver bintenis van één seizoen. Groe newegen is tot het einde van het seizoen trainer van Wolfaarts- dijk. Groenewegen (45) volgt bij SKNWK Adriaan Nieuwen- huijse op. die vertrekt naar Ka- pelle. Voor Groenewegen, die nu zijn zesde seizoenen bij vierdek lasser Wolfaartsdijk de scepter gezwaait, kwam SKNWK niet echt als een verrassing. „De con tacten waren er al een paar jaar Zeg maar voordat Adriaan Nieu- wenhuijse naar SKNWK gin? Het ging SKNWK voor de wir.n en toen hebben ze voor een trai ner met naam en faam gekozen Adriaan was de beoogde man om SKNWK naar de Wenk klas te loodsen." Groenewegep - eerder trainer bij SSV 2 en bij de jeugd van Ko- bur - en SKNWK vonden elkaar een paar seizoenen later dus als nog. „Twee weken geleden ik een eerste gesprek gevoerd® vrijdagavond hebben we het af gerond. Ik teken altijd voor één seizoen. Als het goed loopt kan je altijd met elkaar verder."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 20