r Zorg goed voor uzelf: direct collectief voordeel op uw zorgverzekering Ga direct naar www.cz.nl of bel gratis 0800 - 024 44 88 PZC 14 Ga spierziekte A.T.S. te lijf» Giro 100 000 m Thebe rekenvoorbeeld ANBO rekenvoorbeeld Diabetes Vereniging rekenvoorbeeld maandag 18 december 2006 Het vervolg van de familie berichten van pagina 12 Na een liefdevolle verpleging in verpleeghuis "De Stelle" is zacht en rustig van ons heengegaan onze tante Germaine Irene Doolaege in de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: Agnes en Felix de Smit-Goossens Oostburg, 15 december 2006 Correspondentieadres: Tragel West 51 4507 |D Schoondijke Tante is opgebaard in het mortuarium van het Anto- nius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid om afscheid te nemen maandag 18 december van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uilgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 20 december om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een leven waarin zowel geluk als ver driet zijn deel werd, is vredig gestorven mijn lieve vader Nicolaas Hendrikus van der Heiden Weduwnaar van Johanna Christina van Stee In de leeftijd van 86 jaar Bert van der Heiden Marijke (in herinnering) Vlissingen, 14 december 2006 Correspondentie-adres: Verdilaan 34 4384 LE Vlissingen Pa is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar geen bezoek. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 19 december om 11.00 uur in de O.L. Vrou we kerk aan de Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er in genoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Indien u nog afscheid wilt nemen van pa. kunt u dat doen van 10.30 uur tot 10.45 uur in de kerk. Gesloten ogen houden verdriet verborgen alleen trillende wimpers en bevende lippen verraden de innerlijke pijn, geuit door een traan. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgza me man. vader, schoonvader, opa en oude opa Philemon Johan van Hulle echtgenoot van Marie José van Ham 17-11-1920 Assenede (B) t 14-12-2006 Sas van Gent Sas van Gent: M.J.van Hulle-van Ham Sas van Gent: Willy en Francine van Hulle-van Loo Claudia en Coen, Martijn Anne Nancy en Peter, Talissa Petra en Olaf, felle Leek: Tilly en Walter de Buck- van Hulle Marjolein Wouter en Hilma Familie van Hulle Familie van Ham Sas van Gent, 14 december 2006 Corr.adres: Vierambachtenstraat 25 4551 HA Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 19 december om 15.00 uur in het crematorium van Terneuzen aan de Bella- mystraat 28 C, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan het crematorium. Pa ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom" aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent al waar u dinsdag 19 december om 13.45 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Vanmorgen hebben wij het bericht ontvangen dat overleden is onze lieve broer en oom, op de leeftijd van 86 jaar Jan Kodde echtgenoot van A. Messchaert-Kodde eerder getrouwd geweest met Catharina Verhage We denken aan hem als een heel betrokken man, die veel moeilijkheden in zijn leven heeft moeten mee maken. Onze gedachten zijn bij Bertha en de kinderen. Biggekerke: M. Simonse-Kodde Marknesse: J. Kodde Emmeloord: L. Kodde Biggekerke: J. Lampert-Kodde Neven en nichten Biggekerke 15-12-2006 t.n.v. A.L.S. Centrum-Amsterdam Na een liefdevolle verzorging in hetSintJans Hospice "De Casembroof overleed tot onze droefheid onze lieve moeder en oma Aaltje Hendrika (Ali) Hieter-Bodt weduwe van Jacob Hendrik Hiefer in de leeftijd van 87 jaar Inarid Bos-Hieter [in herinnering) Cnris Bos Petra Saskïa Paul Hans Henk Hiefer Magda Hieter-Rijnders Jacqueline Barbara en Nacer Middelburg, 16 december 2006 Corresponaen tiead res H. Hieter Adriaen v d. Vennestraat7 4336 DE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 december van 1 1.45 tot 12.15 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Douwendaele). Aansluitend zal om 1 3.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. In plaats van bloemen graag een donatie l.b.v het Sinljans Hospice "De Casembrool" te Middelburg Een collectebus zal bij het condoleanceregister slaan. Tot ons verdriet is onverwacht overleden onze lieve broer, zwager en oom Johannes Marinus Eversen M. Eversen C. Eversen-Weezepoel -in herinnering J. Eversen C. Eversen-Luteijn M.J. Schuit-Eversen K. Schuit -in herinnering Neven en nichten HOUD AMREF FLYING DOCTORS IH DE LUCHT... Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 ofwww.amref.nl amref flying doctors Bedroefd omdat wij liaar moeten missen, maar dank baar dal wij liaar zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij u kennis van bet overlijden van onze lie ve moeder, oma en overgrootmoeder Jannetje van Wingerden-B ronke Jannie sinds 4 juni 1991 weduwe van Hermanus van Wingerden Arnen r Vlissi: Liiden, 16 juni 1913 gen, 16 december 2006 Rotterdam: bimon en Ria Simon en Thora Joop Vlissingen: Gilles en Wil Janny en Rajko Roy, Melany Mark en Miranda Correspondentieadres: C.H. van Wingerden Winkelmanstraat 8 4381 TJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 december van 12.45 tot 13.15 uur in bet uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in bet crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Plaats uw familie berichten in de PZC Vraagt naar de Heere en Zijne sterkte Psalm 105:4 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen, mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader Pieter Sturm echtgenoot van Aartje Johanna van der Wal weduwnaar van Catharina Dekker in de gezegende leeftijd van 97 jaar. MiddelburgA. J. Sturm - van der Wal Middelburg: CorrieSturm Zoetermeer(an en Gerrie Sturm - Staat Veere Adrie en Lenie Sturm - van den Dorpel Oost-SouburgGerrit en Gida Sturm - Peene CreilSuus en Piet Poppe - Sturm Sint Laurens Cobi en Anton Brossen - Sturm Klein- en achterkleinkinderen 4334 GP. Middelburg, 15 december 2006 Briandlaan 8 Mijn man is thuis opgebaard. De rouwdienst voor familie en belangstellenden die geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds. J.M.D. de Heer zal worden gehouden op D.V. woensdag 20 december om 11.00 uur in de Ter Hoogekerk, W, Teellinckstraat 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 12.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in voornoemde kerk. In Memoriam Willy Baecke Nu 2 jaar geleden. Ben jij zo plotseling overleden. Het was voor jou het einde. En voor ons een moeilijk begin. Waarin ook wij de weg zijn kwijt geweest. Soms angstig om ons heen kijken. onzeker en bevreesd. Wij willen het graag goed doen. Zoals jij het had gewild. Bang voor het oordeel van anderen. En vergetend was jij daarin mild. Wij willen dat jij ons vanuit de hemel ziet. Want we missen je elke dag. Heel dichtbij maar toch ver weg. Het doet veel pijn. Dat je niet meer bij ons kan zijn. Georgette, Monique, Chantal, Eddie, Jasmijn. 17-12-2003 17-12-2006 Annelies Wie je was, wat je zei Je bent nog altijd heel dichtbij We missen je en het doet pijn Dat we niet meer samen zijn papa en mama Jacqueline en Patrick, Isabelle Korting op uw zorgverzekering krijgt u tegenwoordig niet alleen via uw werkgever. Want wist u dat u zich bij CZ ook collectief met korting kunt verzekeren via een vereniging? Bijvoorbeeld via thuiszorgorganisaties als Thebe en Mark en Maasmond. Of via de ANBO of de Diabetes Vereniging Nederland. Bent u al lid, dan is de korting uw directe collectieve voordeel. Bent u nog geen lid? De korting bij CZ is al snel vele malen hoger dan de kosten van het lidmaatschap. Een echtpaar betaalt normaal voor een zorgverzekering met aanvullende verzekering Plus en Tandarts 241,40 per maand. Collectief via Thebe betaalt dit echtpaar 223,30. Een alleenstaande 50-plusser betaalt normaal C 95,- per maand. Collectief via ANBO is dit slechts 90,25. En voor maar 9,95 per maand is er ook een speciale aan vullende verzekering 50+. Een gezin met twee jonge kinderen betaalt normaal voor de zorgverzekering en aanvullende verzekering Basis en Tandarts C 226,70 per maand. Collectief via DVN betaalt dit gezin 215,36. Kinderen tot 18 jaar betalen geen premie. Geïnteresseerd in een zorgverzekering via een van deze verenigingen? Of weten via welke verenigingen u zich nog meer voordelig collectief kunt verzekeren? Hetzelfde voordeel geldt ook bij Mark en Maasmond. De voorbeelden zijn gebaseerd op de premie 2007 voor de CZ Zorg-op-maatpolis (naturapolis) zonder eigen risico. Eventuele fouten voorbehouden. Aan de gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Zorg kan altijd beter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14