Compacte Videocam's onder de kerstboom! PZC Sony DCR-SR70 Sony DCR-HC24 Sony DCR-SR30 FOTO VIDEO maandag 18 december 2006 Het vervolg van de familie berichten van pagina 10 Troost, troost Mijn volk. zal ulieder God zeggen. Spreekt naar het hart van Jeruzalem, en roept haar toe, dat haar strijd vervuld is, dat haar ongerechtigheid verzoend is. dat zij van de hand des HEEREN dubbel ontvangen heeft vooral haar zonden. Jesaja 401 en 2 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat na een langdurig, doch moedig gedragen lijden, de Heere van onze zijde heeft weggenomen mijn zeer geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame en zeer meelevende moeder en oma Antonia de Ruijter-van Donselaar 23 maart 1926 14 december 2006 M. de Ruijter Lena de Ruijter Wirn en Marrie de Ruijter-Meerdink Johan en Ella de Ruijter-van der Wekken Marijke en Paul Schipper-de Ruijter Cor en Fieke de Ruijter-van 't Hoff en kleinkinderen Kerkweg 1 b 4321 ABKerkwerve Maandag 18 december is er gelegenheid lol condole ren van 19.00 tot 21.00 uur aan huis. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. dinsdag 19 december gehouden worden in de Chr. Ger. Pniëlkerk, Beatrixstraat 5 te Kerkwerve, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.50 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in de kerkzaak Lieve Oma, Herinneringen en gedachten aan toen. Verdriet en gemis van nu Toen en nu houden wij van u. Liefs, Nelly en Marco Mariin en Alex Annieta en Gerben Richard Evert en Marieke Marieke en André William Pieter Annelieke Matthanja Marten Linda en Wouter Stefan Annette Evelien Machiel Annemieke Daniëlle Er blijft dan een rust over voor het volk Gods. Hebr. 4 vers 9 Op Zijn tijd nam de Heere van ons weg onze geliefde schoonzuster en tante Antonia de Ruijter-van Donselaar in de leeftijd van 80 jaar Zierikzee: J.W.Kloet-de Ruijter Rutten: M. Hanse-de Ruijter Kerkwerve: F. de Jonge-de Ruijter Kerkwerve: A. Hanse-de Ruijter Neven en Nichten Kerkwerve. 14 december 2006 Na een ernstige ziekte is overleden mevrouw A. de Ruijter-Donselaar moeder van onze mede-directeur C. de Ruijter. Wij wensen haar man en de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe Namens directie en personeel van Garage Kerkwerve Wegens sterfgeval is Garage Kerkwerve Kerkweg 16, Kerkwerve Dinsdag 19 december 2006 gesloten. De HEERE zal het voor ntij voleinden: Uw goedertierenheid, HEERE! is in eeuwigheid; en laat niet varen de werken Uwer handen. Psalm 158:8 Heden behaagde het de Heere. tot onze grote droef heid, van onze zijde weg te nemen mijn innig geliefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Margaretha Jansen-Bongenaar in de leeftijd van 81 jaar. Kruiningen: P.H. Jansen Kruiningen: Meta en Tonny Kosten-Jansen Amsterdam: Rienk Jansen Goes: Jasper en Teuneke Jansen-Wagenaar Krabbendijke: Ada en Arie Koole-Jansen Krabbendijke: Marja en Sjaak Houtman-Jansen Krabbendijke: Pieteren Maja Jansen-Neels Krabbendijke: Hans en Anne-Mieke Jansen-de Visser Yerseke: Betsy en Rob Smaardijk-Zegers Klein- en achterkleinkinderen 14 december 2006 Hoofdstraat 51A 4416 AB Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 19 december om 13.50 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dat verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na jarenlange liefdevolle verzorging door opa, heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve oma Margaretha Jansen-Bongenaar in de leeftijd van 81 jaar. Margreet en Kees Richard, Mendy, Arjan Arno en Leny Corry, Anthonie, Jan, Arne Tanja en Hans Marinda, Joost Peter Anton, Jacco, Lennart Leon Comé Pedro Erica en Jan Marjan en René Christian en Julia Anita en Martien Jordy Jacelien en Gilbert Marita en Peter Andrea en Rien Lianne en Chris Jorinda en Marcel Ricardo Monica Julian Mariska Melinda Patrick Nelanie Evina Rebecca Sterke de Heere opa en ons in dit grote verlies. Kruiningen, 14 december 2006 Zij heeft haar leven geleefd op haar manier gedaan Een uniek mens is van ons heengegaan Na een liefdevolle verzorging in Ter Reede is vredig ingeslapen onze moeder, oma en omaatje Aukje Crucq-Houtman weduwe van Bourgon Arie Crucq In de leeftijd van 82 jaar. Hannie en André van Ombergen André en Angela Michelle, Danielle Marianne en Michel 16 december 2006 Hogeweg 92 4382 RJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 december van 13.50 tot 14.00 uur in uitvaartcen trum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. 'Het zal licht zijn. Heel licht. Met veel verdriet, maar vooral met gevoelens van grote dankbaarheid om wie hij is geweest, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, grootvader en broer Willem Radstake predikant Rotterdam Rotterdam 10 januari 1925 15 december 2006 Rotterdam: M.J. Radstake-Verburg Rotterdam: Rik en Inge Radstake-van Duin Hester, Laürens, Machteld Zierikzee: Jos en Anne-Marie Radstake-Polet Wiebe, Jorie, Tom Westmaas: Elleke Radstake Rotterdam: Dineke Radstake en Leo van de Wetering Hanna, Veerlejob Rotterdam: Carien Radstake en Elzo Bijl Vlissingen: C.J. Radstake President Wilsonweg 44 3069 AP Rotterdam De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden op donderdag 21 december om 13.00 uur in de Hillegondakerk, Kerkdreef 2 te Rotterdam- Hillegersberg, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats bij de kerk. Na de begrafems is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Ons leven is een reis van het verleden door het heden naar de toekomst Verdrietig maar heel dankbaar voor alles wat we al die jaren samen hebben beleefd, delen wij u mede dat na een kort ziek zijn, mijn lieve man, onze lieve vader en opa vol vertrouwend op de nabijheid van zijn Heer, ons is voorgegaan op zijn reis naar het land van vrede: Pieter Simpelaar Middelburg Middelburg 2 augustus 1925 16 december 2006 Lina Simpelaar-Geldof Renske en Peter Jannet en Rinus Miranda en Ronald Esther C orrespondentieadres Breeweg 57,4335 AP Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 december van 14.00 tot 14.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er een herdenkingsbijeenkomst gehouden worden waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Verdrietig zijn we na het overlijden van mijn broer en oom Piet Simpelaar Namens: partner kinderen en kleinkinderen Ad Simpelaar Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid Piet Simpelaar Gedurende vele jaren was hij bestuurslid van de Klein- dierensportvereniging "Walcheren" te Middelburg. Wij wensen Lien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens het bestuur en leden van de vereniging "Walcheren", W. Wattel, voorzitter, J.D. van Doom, secretaris. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dank baar dat we haar zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zus, schoonzus en tante Adriana Smalheer-Stoutjesdijk sinds 6 maart 2006 weduwe van Leendert Jan Smalheer in de leeftijd van 81 jaar. Zierikzee: M. Stoutjesdijk Hoek: J.H.G. Boswinkel-van Dijk Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van de "Corneliaafd. zandplaat voor de goede en liefdevolle verzorging aan haar besteed Zierikzee Allévo zorgcentrum "Cornelia", 14 december 2006 Correspondentieadres: Fam. Boswinkel, Julianastraat 40,4542 BB Hoek De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 19 december om 12.00 uur in het crematorium te Mid delburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 11.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffieka mer van het crematorium. Na een ernstige ziekte is door de Heere uit ons mid den weggenomen Jacomina Francina Minderhoud-Schoe in de leeftijd van 83 jaar. geliefde vrouw van: J. Minderhoud moeder vanKo Minderhoud Jan en Mattie Minderhoud-Wouters Hans en Cora Minderhoud-van Leeuwen Dien en Leen Wouters-Minderhoud Leny en Chris Louws-M inderhoud oma vanMiranda en Johan Kim, Rachelle Anita en Klaas Ylke, Jari Mark Louis en Natalie Anna en Anthony Rembrandt Walter en Dyana Judith Renzo en Connie Jurrian, Sven, Nadine Sjaak en Ruth Jiska en Jan Dorinda Janita Leo en Karen Peter Matthijs en Marjanne Laura, Jolinda Robin en Carliene Met dank aan de medewerkers van RST Thuiszorg en verpleeghuis "Vliedberg" voor 15 december 2006 't Plein 6 4353 BX Serooskerke Maandag 18 december is er gelegenheid tot condole ren in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle van 19.00 tot 19.50 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op dinsdag 19 december om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om 14.30 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de Saronkerk. Geen bloemen Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde schoon zuster en tante Jacomina Francina Schoe echtgenote van Jacob Minderhoud in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: N. Riemens-Minderhoud Krabbendijke: C. Zweed ij k-Minderhoud J.J. Zweedijk Oost-Souburg: J. Minderhoud J. Minderhoud-de Visser Neven en nichten Serooskerke, 15 december 2006 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 14 Na enkele moeilijke jaren, als leven lijden wordt, heeft hij eindelijk de rust gevonkt waar hij zo naar verlangde. Na een welbesteed leven is, thuis in zijn vertrouwj omgeving, vredig gestorven mijn dierbare man, Kg vader en lieve opa Pieter Robijn Ovezande, t Heinkenszai 28 mei 1923 15 december 2Cft Dank aan alle medewerkers van Alléi'o en dokte de Graaf voor de liefdevolle verzorging en begeleidk Frouwkje Robijn-Knevelbaard Alie Robijn Wim Robijn Jadwiga Robijn-Kocur Jonathan Tessa Benjamin Kamilleplein 45,4451 LC Heirikenszand Piet is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevel* den', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoeï De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgei» digd, zal plaatsvinden op dinsdag 19 december» 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oudeftó vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoled in de condoleanceruimte van het crematorium. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden vt onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Robijn Goes:T. Robijn-Nieuwenhuijse Goes: P.W. Baijens-Robijn P. Baijens Middenmeer: D.M. van Willegen-Robijn Neven en nichten December 2006 CarpeDia Tot ons groot verdriet is plotseling overleden ui, lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoer en onze altijd geïnteresseerde oma Eigje le Clercq-Verwolf Delft, 24 augustus 1922 t Goes, 16 decemberM. Goes: M.J. le Clercq Zierikzee: Ineke Muller-le Clercq in liefdevolle herinnerkj Noordwijk: René le Clercq Marjan le Clercq-Heemskerk Noordgouwe: Paul en Andrea Scharendijke: Jeanine en Marco Leiden: Joost Leiden: Jeroen Westenschouwen: John Muller Tera Meerdink Anna Paulownaplein 5 4461 RC Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op din december van 13.15 tot 13.30 uur in de recreatieza van serviceflat "De Horst" te Goes. Om 13.45 uur zal een afscheidsbijeenkomst worde gehouden in bovengenoemde recreatiezaal. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ongevc 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren inl aula op de begraafplaats te Kapelle. VERKEERSOPLEIDINGEN ASSOCIATIE NEDERLAND - EEN AFDEUNG VAN» - Hoog slagingspercentage in Zeeland (86-90%) - Rijden op de nieuwste motoren GRATIS Theorielessen - Autorijles - Aanhanger (EAB) - Motorrijles (beide c - Gratis gebruik van di - Training/Training verhoogde rijvaardigheid (cal. Al - Opfriscursus (cal. A en B) - RIS (rijden in slappen) Motorrijles: 20 motorrijlessen examen voertuigenbeheersing examen verkeersdeelneming 795,- AutoriilK le 10 aulolm €225,- Verkeersschool Rene Brasset Voor uw auto- en motorrijlessen 0118-471950/417464 www.renebrasser.nl Verschurenprijs: Js na cashback actie Sony 20 x Optische zoomlens MiniDV tape Carl Zeiss® Vario-Tessar® lens Touch Screen LCD AE-programma's 20 x Optische zoomlens HardDisk 30Gb Carl Zeiss® Vario-Tessar® lens 2,5" Touch Screen LCD Super SteadyShot 12 x Optische zoomlens HardDisk 60Gb Carl Zeiss® Vario-Tessar® lens 2,7" Touch Screen LCD Super SteadyShot Breda Lange Brugstraat, Ridderstraat Middelburg Lange Geere Roosendaal Dr. Brabersstraal Oosterhout Arendstraat Steenbergen Kaaistr^ Rijen Wilhelminaplein Voor het afdrukken van uw digitale foto's gaat u naar uw Verschuren-winkel of raar: www.verschurenfotovideo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12