een roos in de winter Ik ben nieuwsgierig, j veelzijdig, kleurrijk, leerzaam, informatief. til Eén meidnummer voor dierenmishandeling: 0900 - 20 21 210 (10 ct/min) papieren karton PZC Wat geven we haar terug Voor alles Wat ze is kwijtgeraakt herdenkingsbijeenkomst voor en door nabestaanden "Uitgemergelde paarden in beslag genomen", "Jonge katten in af valcontainer", "Verwaarloosde scha pen onder de maden" en "Zwaar vermagerde jonge herders in eigen uitwerpselen aangetroffen". Wie kent niet die afschuwelijke berich ten in de krant. De Dierenbescher ming wil dat hier een eind aan komt. U kunt helpen. Om voor u het melden van dieren mishandeling en -verwaarlozing makkelijker te maken heeft de Die renbescherming vorig jaar het meidnummer dierenmishandeling voor heel Nederland beschikbaar gesteld: 0900 - 20 21 210 (10 ct/min). Wilt u weten wat de Dierenbescher ming nog meer doet? Kijk dan op www.dierenbescherming.nl. Steun de Dierenbescherming. ^bf| GIRO 309 zaterdag 16 december 2006 .it NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. Geef om een oorlogskind Word nu lid van Unicef en bel 0800 - 1133 www.unicef.nl deze avond wordt ingevuld met creatieve bijdrages van nabestaanden u kunt zich aanmelden voor deze bijeenkomst via de website www.uitvaartinzeeland.nl de toegang tot deze avond is gratis organisatie alexandra markllSSe uitvaartverzorging al meer dan 5 par uit-vaardig Wijkcentrum Zuid "De Hoogte", Populierenstraat 29 te Goes de bijeenkomst vindt plaats op vrijdag 29 december om 19,30 in Hervormd Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE weetuhetalvanelkaar.nl Apdpiw (Afbn! Oók deze krant werd gedrukt op verantwoord en gerecycled papier. Meer weten? Kijk op onze website. www.papierenkarton.org informatiecentrum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 62