Banen m PZC O lobTrack.nl >DnD Een Allround-medewerker ICT (m/v) word ook collectant Zet uw benen in voor het hoofd Technicus Kabelsignalen Senior Markt- Concurrentieanalist Dementie raakt iedereen. - Steun ons. Giro 2502 INSPECTIE MEDEWERKER m/v Kijk ook op 16 DECEMBER 2006 -W2E NV Westerscheldetunnel NV Westerscheldetunnel is vanaf maart 2003 een tol- tunnel tussen Zuid-Beveland en Zeeuwsch Vlaanderen. NV Westerscheldetunnel is een klantgerichte organisatie waarin de medewerkers hun verantwoordelijkheid nemen. Openheid en teamspirit zijn belangrijke eigenschappen om op een plezierige en efficiënte wijze te kunnen werken. Het resultaat telt. de klanten van NV Westerscheldetunnel krijgen een kwaliteitsproduct met service. NV Westerscheldetunnel is verantwoordelijk voor de succesvolle exploitatie van de Westerscheldetunnel. Hierbij staan veiligheid en klantvriendelijkheid voorop. NV Westerscheldetunnel telt in totaal 70 medewerkers. Tolinning en verkeersmanagement gebeuren volcontinu, 7 dagen per week en 24 uur per dag. Ook het onderhoud gebeurt deels buiten kantooruren. De overige functies worden vervuld in dagdienst. Voor 40 uur per week in dagdienst Door het uitvoeren van twee grote ICT-projecten is er behoefte aan tijdelijke uitbreiding gedurende het komende jaar, zo mogelijk met een jaar verlenging. De functie valt onder de Coördinator Informatievoorziening en de Onderhoudsdeskundige ICT. De doelstellingen van deze functie zijn 1Het verrichten van operationele werkzaamheden in het kader van het instandhouden en het beheer van geautomatiseerde informatiesystemen inclusief de bijbehorende technische infrastructuur en deelname in ICT-projecten (administratieve automatisering) 2. Het verrichten van operationele werkzaamheden in het kader van instandhouding van en modificaties aan het tunnelbesturingssysteem (industriële automatisering). De belangrijkste taken zijn Op operationeel niveau aansturen van de ICT-dienstverleners Bewaken en aansturen van de totstandkoming en implementatie van producten Bewaken en aansturen van de voortgang, testen en implementeren van informatiesystemen Signaleren van operationele knelpunten en aangeven van mogelijke oplossingen Aansturen van kleinere ICT-projecten en participeren in complexe ICT-projecten Op operationeel niveau aansturen van de onderhoudsaannemer Als intermediair verantwoordelijk voor het (laten) oplossen van storingen Assisteren van de directie UAV Bijwonen van relevant in- en externe overleg Inhoudelijk toetsen van alle projectdocumentatie op functioneel niveau Wij bieden Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen 2.290 en 3.133 bruto per maand bij een 40-urige werkweek. Daarbij komt 8% vakantiegeld en een goed pakket overige arbeidsvoorwaarden, waar onder een gunstige collectieve ziektekostenverzekering. Aanstelling geschiedt voor de duur van een jaar, welke mogelijk verlengd wordt met nog een jaar. Wij verwachten van u Aantoonbaar HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur richting (technische) informatica of bestuurlijke informatiekunde Kennis en ervaring met (de bewaking van) ICT-systemen en objectinstallaties; Kennis van schakel- en besturingstechnieken en datatransmissies; ITIL-foundation certificaat; Zelfstandigheid, conceptueel vermogen, analytische vaardigheden en samenwerkings- en communicatieve vaardigheden Ervaring als projectmedewerker en met het aansturen van operationele werkzaamheden is een pré. Een individueel assessmentonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Als u - eventueel na nadere informatie - geïnteresseerd bent in deze functie, dan verzoeken wij u voor 6 januari 2007 aanstaande een motivatiebrief met CV te sturen (bij voorkeur per e-mail) naar onderstaande persoon. T U INI INI WESTERSCHIELDE weev- Peter Oey Management Support Zeeland E tunnel@werkeninzeeland.nl W www.werkeninzeeland.nl T 0113 562580 management support zeeland 3,5 miljoen mensen in Nederland lijden aan een hersenziekte of psychische aandoening. Met uw hulp kunnen we wat aan die 'hoofd'problemen doen: meer veelbelovende onderzoeken financieren en projecten steunen die het leven van patiënten veraangenamen. Daar loop je toch warm voor?! Bel 030-297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nederland en het Fonds Psychische Gezondheid. DELTA is een multi-utility bedrijf met een breed pakket aan diensten en producten. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen, digitale telefonie en internet via de kabel zijn daarvan de belangrijkste. Onze focus ligt op Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie en internationaal actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De afdeling TeleCaiNetten (TCN) te Vlissingen beheert kabeltelevisie- en telecommunicatienetwerken. Behalve het dataverkeer van DELTA loopt ook dataverkeer van zakelijke klanten over de diverse netwerken. Binnen deze afdeling TCN-Telecom, met standplaats Vlissingen bestaat de vacature voor een fulltime technicus kabelsignalen. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Correctief en preventief onderhouden van apparatuur voor analoge en digitale radio en televisie in twee ontvangststations. - Installeren en in bedrijf stellen van apparatuur op diverse locaties. - Analyseren en registreren van onderhanden storingen. - Verhelpen van storingen en bedenken van storingsoplossingen. - Rapporteren betreffende metingen en storingen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Mbo-niveau. - Zelfstandig, efficiënt en binnen gestelde tijdstermijnen kunnen werken. - Ervaring met projectmatig werken. - In bezit van de volgende diploma's: TCAI I, VCA, NEN 311*0. - Kennis van glasvezeltechniek, elektrotechnische installaties en meettechniek. - Bereid zijn tot het verrichten van storingswachtdienst. - Initiatiefrijk, analytisch, doorzettingsvermogen, klantgericht, zelfstandig en besluitvaardig. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training, Een maximum salaris van 2.1*80,- bruto per maand. De functie is ingedeeld in functiegroep 5- Consignatiedienst zal onderdeel uitmaken van de functie Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Jan Dees, Manager TCN, telefoonnummer (06) 51* 37 30 97. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan ondeRtaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. RECTIFICATIE DELTA is een multi-utility bedrijf met een breed pakket aan diensten en producten. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen, digitale telefonie en internet via de kabel zijn daarvan de belangrijkste. Onze focus ligt op Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie en internationaal actief. 1 r aanleiding van itie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Comfort zorgt voor levering van onze producten aan consumenten en kleinzakelijke klanten. Binnen de afdeling Marktmanagement van deze divisie met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een Senior Markt- Concurrentieanalist (32-1*0 uur) In deze functie draait het primair om het verzamelen van marktinformatie voor de huidige en toekomstige kleinzakelijke- en consumentenmarkt (energie, kabel, internet en andere digitale diensten). Doel hiervan is om kansen, bedreigingen en relatieve sterktes en zwaktes van DELTA te inventariseren en analyseren voor de marketingplannen en het commercieel meerjarenplan. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Verzamelen en raadplegen van in- en externe schriftelijke en digitale bronnen. - Documenteren en toegankelijk maken van de informatie voor de interne klant. - Borgen van de informatiebronnen om continuïteit in informatievoorziening te waarborgen. - Uitvoeren van en rapporteren over marktonderzoek. - Het uitbrengen van advies op basis van deze verschillende informatiebronnen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde hbo-opleiding, commerciële richting, aangevuld met NIMA-B. - 3 tot 5 jaar marketïngervaring in een commerciële omgeving. - Ervaring met business intelligence strekt tot aanbeveling. - Een uitgebreide ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking (SPSS, Access en Excel). - Creativiteit en analytisch vermogen. - Klantgericht, resultaatgericht en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Wim van Liere, manager Marktmanagement, telefoon (0118) 88 28 74. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen een week na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Wat is üw reden om te collecteren voor de NSGK? N_7V_/ nederlandse stichting voor hel gehandicapte kind Meld u aan op www.nsgk.nl of bel (020) 679 12 00 Mireille helpt mensen die gevlucht zijn voor geweld. Zij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor €5 per maand. Wiet WWW.ARTSENZOND?RGRENZEN NL m g{(G\/0 Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening aan afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en pmductniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland. SL Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke verzorging en jeugdgezondheidszorg vertegenwoordigd zijn Daarnaast bieden wij died advisering, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werk-omgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met een passie voor hun vak. Wij zoeken voor het werkgebied "Tholen-St.Philipsland" een Voor een dienstverband van minimaal 18 uur per week Je taken: Een JGZ verpleegkundige biedt preventieve verpleegkundige zorg aan kinderen van 0 tot 4 jaar en geeft voorlichting/ cursussen aan hun (aanstaande) ouders/verzorgers. De zorg wordt aangeboden op het consultatiebureau voor zuigelingen en peuters of middels een huisbezoek. De JGZ voert tevens het rijksvaccinatieprogramma uit. Wij venvachten: - diploma HBO-V of A-verpleegkunde met MGZ. zo mogelijk aangevuld met post HBO-JGZ: - ervaring in de jeugdgezondheidszorg; - didactische vaardigheden; - zelfstandigheid en in teamverband kunnen werken: - dat je de beschikking hebt over een auto. Wij bieden - een jaarcontract met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg; - salariëring per uur minimaal 12,18 en maximaal 16,43 volgens FWG-schaal 45. - dat je zelfstandig, maar wel in teamverband kunt werken en verantwoordelijkheid kunt dragen; - dat je de beschikking hebt over een auto. Informatie sollicitatie: Voor meer informatie kan je. op werkdagen contact opnemen met mevrouw Marianne Quax, zorgteammanager jeugdgezond heidszorg, telefoon: 0113-249200. Je schriftelijke reactie voorzien van een motivatie voor je sollicitatie en CV dient, onder vermelding van vacaturenummer 060016, uiterlijk 2 januari 2007 in ons bezit te zijn. Je kunt de brief richten aan: Allévo, Afdeling P&O. Postbus 79, 4460 AB Goes E-mailen kan ook. ons adres is: PenO@allevo.nl Deze advertentie is zowel intern als extern verspreid. Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld kijk snelailevojL Vergeet niemand. www.alzheimer- nederland.nl Als u wilt praten over dementie, Alzheimertelefoon: ,(030) 656 75 11 Hollandiaplein 1, 4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel (0113) 24 92 00 E-mail PenO@allevo.nl o DCI Meettechniek B.V. voert over de hele wereld hoogwaardige inspecties P en geavanceerde metingen uit bij onder andere elektriciteitscentrales, raffi- 1 naderijen en (petro-)chemische industrieën. telefoon 0113 - 344110 www.dci-meettechniek.nl Wij zijn op zoek naar: Taken: het voorbereiden en uitvoeren van metingen en inspecties. Deze onderzoeken worden uitgevoerd zowel op locatie bij onze opdrachtgevers in binnen- en buitenland als in onze werkplaatsen en duren van een dag tot enkele weken. Opleidingseis: opleiding LTS/MTS of gelijkwaardig denk- en ervaringsniveau. Voor deze functie is tevens vereist: bereidheid om op onregelmatige tijden werkzaamheden uit te voeren, zowel in Nederland als in het buitenland goede beheersing van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal affiniteit met het inspectiewerk rijbewijs B bereidheid tot het volgen van vakcursussen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen naar: DCI Meettechniek B.V. Postbus 86 4420 AC KAPELLE onder vermelding van "SOLLICITATIE" of per e-mail naarinfo@dci-meettechniek.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 56