Banen JobfTrackjil Hoofd Ver p Binnendienst VESTIGINGSMANAGER M/V ALSOF JE VOOR JEZELF BEGINT m m m Smaakmakend Werk ELECTRICAL ENGINEER Kijk ook op holonite O O s/ Van der Velde Gr ep L) Hogeschool Zeeland mimmAMm (jebl. Pladdet b.v. Wij zijn op korte termijn op zoek naar: 2X CONSTRUCTIE-BANKWERKER/LASSER 2X HEFTRUCKMONTEUR Gebr. Pladdet b.v. ABNAMR0 E fc- I 16 DECEMBER 2006 - W25 Holonite B.V. (1969) is een kerngezonde, groeiende toeleverancier richting de bouwwereld en specifieke nichemarkten. Met ruim 120 medewerkers, gevestigd in Tholen en Halsteren, is Holonite B.V. gespecialiseerd in het ontwikkelen, produceren en verkopen van een zeer breed assortiment gegoten composietsteenachtige (afbouw)elementen. Met een populaire term ook wel "make-up voor gebouwen" genaamd. Een bijzonder innovatief bedrijf, dat steeds meer nieuwe markten bewerkt. Om de ambitieuze groeidoelstellingen te realiseren zijn wij op zoek naar een: GEGOTEN COMPOSIETSTEEN COMMERCIËLE DIRECTIEPOSITIES Postbus 2041,5300 CA Zaltbommel Telefoon +31 (0)73 656 57 55 www.velde.nl bij een sterk groeiend bedrijf met veel te creëren bouwstenen Nieuwe functie! Die u zelf vanaf het nulpunt invulling kunt geven. Na een praktische ihwerkperiode wordt u volledig verantwoordelijk voor de interne commerciële processen. U geeft leiding aan het projectbureau, verkoop binnendienst en het secretariaat. U bent de spin in het web, de troubleshooter. Optimaliseren enthousiasmeren daar liggen uw speerpunten (o.a. op het gebied van CRM, productielogistiek, klachtencoördinatie, Ml, databeheer, algemene commerciële administratie). U rapporteert aan de Commercieel Manager. Het ideale hoofd verkoop binnendienst! HBO werk- en denkniveau Charisma, peoplemanager Gevoel voor de productiewereld met een commerciële drive Doortastend, daadkrachtig en communicatief zeer sterk Manager met inhoud eri helicopterview Waarom kiest u voor Holonite? Sterke en gezonde organisatie, zowel resultaat- als mensgericht Ruimte voor persoonlijke visie en inbreng Zeer zelfstandige en zelf vorm te geven functie 0 Innovatieve organisatie die zware investeringen niet schuwt Uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden VUGHT I ZALTBOMMEL Spreekt deze vacature u aan en bent u de manager die Holonite zoekt? Reageer dan op korte termijn via onze website www.velde.nl. Voor meer informatie over deze vacature met het referentienummer HTE062 kunt u contact opnemen Egon Schilders of Edith van den Anker, telefoon (073) 684 25 32. Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer dan 3DG collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 4GGG studenten wordt genoten. Ge kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. Hoewel de meeste studenten in Vlissingen worden opgeleid, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Gaar hebben ze dan ook volop carrièrekansen. Ge HZ is een moderne en internationale organisatie. Ge sfeer is er heel persoonlijk. Wij blinken uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. Wij bieden onze collega's, die hun verantwoordelijkheden kennen, alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien. Het profiel De Medewerker Beleidsondersteuning Bestuurssecretariaat ondersteunt de Secretaris van het College van Bestuur op zowel operationeel gebied als bij de uitvoering van juridische dossiers. Daarnaast biedt hij ondersteuning bij het voeren van het secretariaat van het College van Bestuur en de Raad van Toezicht, door vergaderingen voor te bereiden, te notuleren, besluiten terug te koppelen, het voeren van het archief hieromtrent en het verzorgen van in- en externe correspondentie. Tevens levert hij een bijdrage aan de beleidsformulering door de Secretaris van het CvB en voert hij onder steunende juridische werkzaamheden uit op de volgende terreinen: bestuursrecht, onderwijswetgeving, overeenkomstenrecht, arbeidsrecht en .ondernemingsrecht. Daarnaast wordt een bijdrage verwacht t.a.v. zeer diverse dossiers waarvoor de Secretaris van het CvB de verantwoordelijkheid heeft. Wij bieden Voor de functie geldt een tijdelijke aanstelling van een jaar en functieschaal 9 cao-hbo. Sollicitatieprocedure Informatie over de functie kunt u verkrijgen bij dhr. mr. Rien de Klerk, Secretaris CvB, telefoon 0118 - 489 203 of 06 - 537 306 93 en op onze website: www.hz.nl. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, kunt u binnen 8 dagen sturen naar de dienst PEtOO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Gebr. Pladdet b.v. is een middelgrote onder neming gespecialiseerd in verkoop en service van grondverzetmachines en vorkheftrucks. Tevens zijn wij producent van uitrustingsstukken voor grondverzetmachines. Taken: Je draait mee op de afdeling constructie, deze afdeling is verantwoordelijk voor de constructie van uitrustingsstukken voor diverse soorten machines. Aan de hand van tekeningen, stuklijsten en zaagstaten ben je in staat om zelfstandig staal constructies te vervaardigen d.m.v. het samenstellen en monteren van onderdelen en hulpconstructies met behulp van hechtmaterialen en lastechnieken. Dit houdt onder andere zowel serieproductie van producten in als het maken van pro ducten op klantspecificatietie. Profiel: Je hebt bij voorkeur een vakgerichte opleiding afgerond of laaf blijken kennis van zaken te hebben door eerdere werk zaamheden in gelijkwaardige functie - MIG/MAG niveau 1 en 2 - Ervaring met constructiewerkzaamheden, laswerkzaa/nheden is een pré - Zeer gemotiveerd, en geen 8-5 mentaliteit - In staat om in teamverband te functioneren Bovendien moet regelmatig overwerken geen probleem zijn. Waf bieden wij: - prettige werkomgeving - goede salariëring (gerelateerd aan prestaties) - dynamische, groeiende organisatie Taken: Als heftruckmonteur bent u verantwooredelijk voor een zelfstandige en correcte afhandeling van servicewerkzaam heden op locatie. Bovendien verricht u onderhoud aan intern transportmaferieel (met name heftrucks) in onze eigen werkplaats. Profiel: Je beschikt over minimaal 3 jaar ervaring als (heftruck)monteur in een eenzelfde functie en hebt bij voorkeur een vakgerichte opleiding afge rond. Je bent in staat tot het zelfstandig verrichten van servicewerk zaamheden aan zowel electro als mechanische heftrucks. Verder ver wachten we dat je: - Zeer gemotiveerd bent, en geen 8 - 5 mentaliteit hebt (24 uur service) - In staat om in teamverband te functioneren - Bereid bent tot hef volgen van cursussen Verder ben je in bezit van een rijbewijs BE óf bereid dat te halen. Bovendien moet regelmatig overwerken geen probleem zijn. Wat bieden wij: - prettige werkomgeving - goede salariëring (gerelateerd aan prestaties) - dynamische, groeiende organisatie Ben je enthousiast geworden voor één van deze functies? Herken je jezelf in het functieprofiel en wil je graag ons team komen versterken? Stuur.dan een brief of e-mail met motivering aan: T.a.v. Afd. Personeelszaken Postbus 2 - 4520 AA Biervliet tel: 0115-481351 e-mail: info@pladdet.nl Heb jij altijd ai een eigen winkel willen hebben en heb je affiniteit met de regio Zeeland? Heb je minimaal hbo-werk- en -denkniveau? Maak dan van onze bankshop in Middelburg jouw zaak. Als vestigingsmanager ben je een echte ondernemer én het gezicht van ABN AMR0 in de markt Je hebt oog voor de wensen van je klanten en verkopen zit je in het bloed. Je motiveert en coacht je medewerkers om hen te ondersteunen bij het ontwikkelen van hun talenten en als team verder te groeien. Wil je meer informatie? Bel dan Mark Geilenkirchen, 06 - 100 39 586, of stuur direct je sollicitatiebrief met CV naar Joska Muller, Postbus 4,4300 AA Zierikzee. Meer mogelijk maken TOSHIBA Toshiba Tec Nederland is een jonge club binnen de wereldwijd opererende Toshiba organisatie. Toshiba is sinds jaar en dag een toonaangevende producent van IT-producten en document systemen. Vanuit het kantoor in Houten vinden de verkoop- en service-activiteiten plaats van copiers, printers en faxen. Wil jij Toshiba vertegenwoordigen? Dan bieden wij jou: Werken met hoogwaardige Toshiba printsystemen gericht op hardware in IT en netwerkomgevingen Nooit uitgeleerd; een continue opleidingsprogramma Veel zelfstandigheid en werken in teamverband Dagelijks op weg in je leaseauto in jouw regio met afwisselende werkzaamheden, elke dag is anders Prima secundaire arbeidsvoorwaarden Eerlijk is eerlijk; het zijn vooral jonge mensen die zich tot onze organi satie aangetrokken voelen. Voel jij je ook thuis in een jong, enthousiast team en binnen een dynamische organisatie? Reageer dan snel en ontdek zelf wat we allemaal te bieden hebben! Wil je reageren? Kijk op www.werkenbijtoshibatec.nl Toshiba Tec Netherlands Imaging Systems Afd. HR. Pelmolen 26,3994 XZ Houten Tel: 030-6348600. email: hr@toshibatec-tnis.com De functie De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van installaties, het uitvoeren van onderhouds- activiteiten en het oplossen van storingen aan print- en kopieersystemen. Jij houdt de appara tuur van Toshiba in technische topconditie. De kandidaat Technische kwaliteiten zijn uiteraard vereist; je hebt recent een relevante MBO-studie (elektronica/fijnmechanica) afgerond, je hebt affiniteit met IT en bij voorkeur kennis van digitale netwerken. Ben je representatief en heb je een dienstverlenende instelling? Heb je goede communicatieve vaardigheden en ben je ook nog eens enthousiast, zelfstandig en stressbestendig?" Dan heb je het helemaal! <D 0) c '5> c UI 0) O 0) 2 O lamb Weston Meijer VO.f. is een joint- ywiluie, ontstaan in 1994. die de. krachten van de Amerikaanse aatdappelverwerkcr Lamb Weston Inc. en de Nederlandse dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kriiiningeh, Oosterblertim, Bergen op Zoom en Wishech (UK) Ons doel is de leverancier te rijn van diepgevroren aardappelproducten voer klanten, die waar producten, steile' marketing onder steuning, rellontwikkeWe technologieën, constante service en kwaliteiten een sdione en veilige werkomgeving mag lamb Ter versterking van onze afdeling Maintenance Repair, vestiging Kruiningen, die bestaat uit ruim 55 medewerkers, zijn wij op zoek naar een M/V imp tv. hinihinestoinndjci.nl Als Electrical Engineer v.erricht je aile voorkomende elektrotechnische- en onderhouds werkzaamheden in onze. fabriek te Kruiningen. Je onderhoudt samen in een team van 4 electrical engineers, de complete elektrotechnische installatie en je bereidt de technische werkzaamheden voor die o.a. in het weekend plaatsvinden. Tevens word je ingezet bij elektrotechnische storingen. De werkzaamheden vinden in dagdienst plaats, waarbij je eenmaal in de vier weken een dienst op zaterdag en zondag dient te werken. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde opleiding op MTS-Electro niveau. Je hebt een ruime werkervaring in een vergelijkbare functie, waarin je kennis van industriële elektrische installaties en projectmatig werken hebt opgedaan ,Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Wij "vragen" veel, maar wc hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen (O dagen. Deze kun je richten aan. Lamb Weston Meijer VO F. t.a.v afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG. Kruiningen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 55