Gezocht: Opticien mleiders productie m/v SDW e*- a n G Bi Kijk ook op JobrTr3.ck.riI Smaakmakend Werk Welkom in de wereld van Railion. In Zeeland zijn we hard op zoek naar machinisten voor onze goederentreinen. RAILION m/v - fulltime Coördinator secretariaat P&O m/v SAP TECHNICAL APPLICATION CONSULTANT M/V bruynzeel ■aadêiBroHi Opticien (m/v - fulltime) SAP APPLICATION CONSULTANT MA/ 1! Logistics 16 DECEMBER 2006-W14 Het Huis Coen Honig Appelmarkt 22 Zierikzee Tel. (0111) 41 42 11 www.hethuis.nl Hoeveel verantwoordelijkheid wil jij op je bord? dagdienst of tweeploegendienst fulltime voor 24 uur per week (66,66%) In deze functie ga je vanuit het begrip van de business behoeften de vertaling maken naar een technische architectuur in lijn met de SAP-standaarden, daar waar behoefte is aan extra ontwikkelingen en om nadien de realisatie ervan te verzorgen. Je belangrijkste taken zijn-. Analyseren en concretiseren van (interne) klantbehoefte samen met de SAP application consultants Maken van conceptuele data- en procesmodellen met eraan gekoppeld de rollen en verantwoordelijkheden Vertalen van business behoeften naar geïntegreerde en op SAP gebaseerde concepten (architectuur) Pro-actief oppakken van conceptuele technische architectuur vraagstukken Voor beide functies gaan onze gedachten uit naar kandidaten met een HBO of universitair werk- en denkniveau en enkele jaren werkervaring in een productie/distributie omgeving Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en beheersing van de Engelse taal Je werkt pro-actief en je bent een uitstekende teamspeler Daarnaast heb je ervaring met advisering, training en coaching en ervaring met het opereren tussen business en ICT. Voor de functie van SAP Application Consultant zoeken wij kandidaten met ervaring in business analyse taken en SAP expertise ervaring in tenminste één of meerdere SAP modules. Voor de functie van SAP Technical Application Consultant zoeken we kandidaten met functionele kennis van en ervaring met technische SAP modules. Wt "vragen"' veel. maar we hebben Jan ook wat te "bieden" Een zelfstandige en uitdagende baan. bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bail verwachtai we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan nadjabrackc@lambweston-nl.com, of 5Inrol naar. Lamb Weston Meijer V.O F., t a v afdeling Corporate HR, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningai. Onze arbeidsvoorwaarden Naast een prima salaris kom je in aanmerking voor goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een prestatiegerichte bonus, eindejaarsuitkering, uitstekende pensioenregeling en diverse collectieve verzekeringen.. Onze procedure Indien je geïnteresseerd bent en aan de functie-eisen voldoet, dan kun je tot en met 5 januari 2007 reageren. Stuur een e-mail met motivatie en CV naar vacatureshoofdkantoor@bruynzeel.com. Of per post naar: Bruynzeel Keukens B.V. t a v. mevrouw A. Kleuskens-Aarts, Postbus 140,4600 AC Bergen op Zoom. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met mevrouw A. Kleuskens-Aarts, telefoon: 0164-285225. Het Huis Coen Honig is als een klantgerichte kwaliteitsopticien toonaangevend in de regio Zierikzee. Onze winkel met een eigentijdse en ongedwongen sfeer heeft een breed assortiment aan topmerken en een eigen collectie van Het Huis. Kwaliteit, persoonlijke aandacht en advies staan bij ons hoog in het vaandel. Dat maakt dat wij-ieder jaar weer meer klanten in onze winkel begroeten. Voor onze winkel in Zierikzee zijn wij op zoek naar een: Wij vragen: Je bent representatief, klantgericht en hebt gevoel voor mode, bent een echte teamspeler en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Je bent vakbekwaam en hebt ervaring met alle optiekfacetten en bent in staat tot het verrichten van een refractie. Wij bieden: Een gezellig team met leuke collega's, een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse? Reageer vandaag nog en stuur je reactie met motivatie naar bovenstaand adres t.a.v. dhr. Coen Honig of mail naar: chonig@zeelandnet.nl. U kunt ook telefonisch contact opnemen met Coen Honig op (0111) 414211. Het Huis Coen Honig. Uw Opticien. Met het oog op de voortschrijdende groei van de onderneming zijn wij voor de afdeling ICT in ons hoofdkantoor te Kruimngen op zoek naar nieuwe collega's In deze functie werk je vanuit Business perspectief aan verdere professionalisering van processen en de integratie van de organisatie. Anderzijds is het van groot belang om de architectuur van de SAP oplossing uit te werken, te consolideren en te implementeren Je belangrijkste taken zijn: Analyseren, concretiseren en vastleggen van (interne) klantbehoefte Maken van conceptuele data- en procesmodellen met eraan gekoppeld de rollen en verantwoordelijkheden Vertalen van business behoeften naar geïntegreerde SAP oplossingen (architectuur) en deze implementeren in één of meerdere SAP domeinen Pro-actief oppakken van conceptuele vraagstukken rqndom internationale groei op basis van best practises Ben jij een volledig bevoegd machinist of wil je daarvoor worden opgeleid en op zoek naar een baan bij een gezonde en groeiende onderneming? Kijk dan snel op www.railion.nl, de site van Europa's grootste railgoederenvervoerder. In 1 op de 4 woningen In Nederland staat een Bruynzeel- keuken. Sinds 1897 is Bruynzeel Keukens één van de belangrijkste spelers op de Nederlandse keukenmarkt en inmiddels ook daarbuiten Onze kwalltelts- keukens met éen puur Nederlands design worden geproduceerd In Bergen op Zoom. Veel van onze keukens worden verkocht In de projectenmorkt en daarnaast beschikt Bruynzeel Keukens over 40 filiale tn In de Benelux. Elke week vinden ruim 2000 keukens vanuit onze fabriek in Bergen op Zoom hun weg naar onze klanten. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich door hoge kwaliteitseisen, een grote mate van zelfstandigheid en voortdurende verbetering van onze prestaties. Wat bieden wij Als teamleider in de productie verbeter en borgje een deel van het productieproces en realiseer je de afgesproken prestaties, Daarnaast ben je verant woordelijk voor het faciliteren en stimuleren van de verbetercultuur van Bruynzeel Keukens. Je bent verantwoordelijk voor kwaliteit, kwantiteit, tijdigheid, kosten, personeel, coaching en de communicatie van jouw afdeling. Kortom: een uitdagende functie waarbij jij een bijdrage levert in de groei en het voortdurend verbeteren van onze organisatie. Dat alles maakt ons typisch Bruynzeel! Wat ZOeken wij MBO+HBO werk- en denkniveau, minimaal enkele jaren bewezen leidinggevende ervaring in een gelijkwaardige functie, goede kennis van processen en organisaties in relatie tot een productieomgeving, ervaring in plannen en organiseren, coachingsvaardigheden, kwaliteitsgericht, overtuigingskracht, klantgericht, doelgericht en leiderschap. Daarnaast ben je in staat om voortdurend je eigen prestaties te verbeteren. Kijk voor ons actuele vacatureaanbod op WWW.bruynzeelkeukens.nl SDW ondersteunt mensen met een handicap bi] wonen, werken, leren en vrije tijd in West- Brabant. SDW vindt dat mensen met een ver standelijke beperking recht hebben op een zinvolle en zichtbare plaats, midden in de samenleving. Bij ons werken 800 betrokken en gekwalificeerde medewerkers. Afdeling Personeel en Organisatie gevestigd in het Centraal Bureau te Roosendaal omvat de afdelingen Personeelszaken, Opleidingen en Arbo. De afdeling bestaat uit een manager P&O, 2 personeelsadviseurs, 2 secretaresses P&O, preventiemedewerker, opleidings coördinator, 2 praktijkopleiders en een secretaresse opleidingen. Voor meer informatie over deze nieuwe functie en voor een uitgebreid functieprofiel kijkt u op www.sdwzorg.nl Geïnteresseerd? Bel voor meer Informatie met mevrouw N. Aerts, personeelsadviseur of mevrouw E. Bant, perso- neelsadviseur, telefoonnummer 0165-59 30 26. Sollicitaties: Een schriftelijke sollicitatie voorzien van een duidelijke motivatie en CV, kun je vóór 1 januari 2006 sturen naar afdeling P&O, postbus 33, 4700 AA Roosendaal, of mailen naar p&o@sdwzorg.nl, onder vermelding van vacaturenummer 58 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorgvuldig met zorg Laan van Brabant 72 4701 BL Roosendaal Tel. 0165 - 593000 www.sdwzorg.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44