Miami chauffeur MOURIK Stichting Ter Weel DE MOGP Voorlieden MEDIATHECARIS m/v PSYCHOLOGISCH ASSISTENT internationaal Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! VERZORGENDE VERZORGENDE VERZORGENDE Terneuzen HORECA PORTIER CALCULATOR Provincie Zeeland Provincieadvocaat (v/m> Kijk ook op 16 DECEMBER 2006 -ty Grondverzet en wegenbouw Burgerlijke en utiliteitsbouw Industriële reiniging en catalyst handling Mechanisch werk Milieutechniek Betonreparatie en conservering Projectontwikkeling Speciale producten Mouriks brede scala van werkzaamheden voor industrie en overheid wordt uitgevoerd met circa 1.800 medewerk(st)ers en een modern materieelpark. Mourik is een bedrijf met een sterk wij-gevoel en laat zich omschrijven als innoverend, probleemoplossend, betrouw baar en gezond. Het beleid is erop gericht niet de grootste, wel de beste te zijn. probleemoplossers Onze werkmaatschappij Mourik Vlissingen B.V., gevestigd te Nieuwdorp (Vlissingen-Oost) is actief op het gebied van multidisciplinaire nieuwbouw- en onderhoudswerkzaamheden voor met name de sectoren (petro)chemie, metaal, energie en milieu. De disciplines zijn o.a. mechanisch werk, industriële reiniging en civiel werk. Door uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij In deze fulltime functie stuurt u cleaners en machinisten aan en werkt u ook mee. U bent mede verantwoordelijk voor De coördinatie van de uit te voeren werkzaamheden, o.a. het reinigen van fabrieksinstallaties met behulp van hogedruk- en vacuümapparatuur De dagelijkse contacten met onze opdrachtgevers en onderaannemers Uw werkzaamheden vinden voornamelijk plaats op Walcheren en in de omgeving van Terneuzen. Uw profiel U bent in staat uitvoeringseisen en risico's in te schatten en te beheersen U bezit het certificaat VOL-VCA Opleiding minimaal op VMBO-niveau U bezit leidinggevende en communicatieve vaardigheden U beheerst de Nederlandse taal Kennis van MS office Bij voorkeur ervaring in de industrie Wij verwachten: - een klantgerichte, pro-actieve en flexibele instelling - gevoel voor kwaliteit, veiligheid en milieu - daadkracht en verantwoordelijkheidsgevoel - stressbestendigheid en doorzettingsvermogen - geen "9 tot 5"-mentaliteit - bereidheid tot het volgen van cursussen Wij bieden: - een plezierige werksfeer met een open cultuur voor initiatieven - een omgeving waar hard gewerkt wordt met plaats voor een gezonde dosis humor - moderne werkomgeving en prima faciliteiten - uitdagend en afwisselend werk bij een solide, gerenommeerd bedrijf met een breed scala van activiteiten - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit om te reageren. Wilt u meer weten over deze vacature? Neem dan contact op met Patrick Korver, afdeling Personeel Organisatie, telefoonnummer 010-296 55 54. Voldoet u aan dit profiel? Dan nodigen we u uit om uw schriftelijke sollicitatie of e-mail voorzien van C.V. te sturen aan de afdeling P&O van: Mourik Vlissingen B.V. Postbus 1202, 3180 AE Rozenburg Telefoon 010-296 55 55 E-mail: werkenbij@mourik.com Telefax 010-296 55 59 www.mourik.com Het Zwin College in Oostburg is een algemeen bijzondere school voor VMBO - HAVO - Atheneum - Gym nasium. De school heefteen cultureel achterland met ongekende moge lijkheden (Brugge, Gent en Knokke op minder dan 30 minuten afstand). Het leerlingenaantal van de school bedraagt circa 1200. Sinds septem ber 2000 zijn alle afdelingen bin nen één nieuwe, moderne locatie gehuisvest. Als streekschool wil het Zwin College zoveel mogelijk leer lingen uit West-Zeeuws-Vlaanderen het onderwijs bieden dat overeen komt met hun capaciteiten. Belang rijk is daarbij dat de vorming van 'hoofd, hand en hart' aan bod komt ij het Zwin College bestaan op korte termijn de volgende vacatures: 4 dagen per week, Vanaf 26 maart 2007 tot einde schooljaar, (vervanging wegens zwangerschap). Werktijden van 08.00 tot 16.30 uur. De functie Als mediathecaris bent u het eerste aanspreekpunt aan de balie. U verzorgt het uitlenen van media en biedt ondersteuning aan leerlingen en docenten bij gebruik van de mediatheek. Deze ondersteuning bestaat uit bemiddeling bij informatievragen, maar ook uit 'eerste hulp bij computerproblemen'. U voert bibliotheektechnische en administratieve werkzaamheden uit. Uw profiel Wij verwachten van u dat u sociaalvaardig, klantgericht en accuraat bent. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Een bibliotheektechnische opleiding en ervaring in bibliotheek of mediatheek zijn gewenst. 12 uur per week, per direct, De functie Als psychologisch assistent neemt u tests af bij (VMBO-) leerlingen en s< de testresultaten U stelt handelingsplannen op en werkt bestaande plannert' U maakt deel uit van het team in de school dat zich bezig houdt met leeii' in het leerweg ondersteunend onderwijs. Uw profiel U bent in het bezit van het diploma psychologisch assistent. Wij verwachten van u dat u sociaalvaardig en accuraat bent. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Solliciteren Schrijf vóór 23 december een korte brief met uitgebreide cv naar: Zwin College, ta.v. dhr. A.M.Ghijs, Postbus 32, 4500 AA Oostburg Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met drs E. de Roo (lid centrale directie) Telefoon- 0117-454555 (of06-45738169) E-mail: edroo@zwincollege.nl Aanvullende informatie over de school vindt u op http://www.zwincollege.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Minnaard Transport B.V. te Krabbendijke is op zoek naar een inter nationale chauffeur. Wij verzorgen groupage en geconditioneerde transporten door geheel de Benelux, Frankrijk en een deel van Duitsland. Spreekt dit jou aan, neem dan contact op met het onderstaande adres. wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: het bezit van ADR stukgoed is een pre reactie: Minnaard Transport B.V. t.a.v. W.J. Minnaard postbus 14, 4413 ZG Krabbendijke tel. 0113 - 501 478, wim@minnaardtransport.nl Stichting Ter Weel omvat drie zorgcentra. De locaties te Krabbendijke en Goes bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. InYerseke betreft het een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd en samen met de zorgcentra TerValcke en Ganzestad vormtTerWeel de thuiszorgorganisatie Woonzorg Bevelanden. Verder isTer Weel voornemens een fusie aan te gaan met Zorggroep Ganzestad per 1 januari 2007. StichtingTerWeel biedt zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Voor het verpleeghuis te Goes zoeken wij voor de afdelingen bijzondere zorg en somatiek per direct een: (bijzondere zorg) 32 uur per week (somatiek) 18 uur per week Voor het verzorgingshuis inYerseke zoeken wij per direct een: 32 uur per week De functie Je verleent lichamelijke en psychosociale begeleiding, verzorging en verpleging aan de cliënten. Dit doe je overeenkomstig de opgestelde individuele zorg- en behandelplannen. De beleving en de wensen van de cliënt staan hierbij centraal. Verder houd je het zorgdossier bij en informeer je jouw teamleider en contactpersonen. Jouw bagage diploma (zieken-)verzorgende niveau 3; belevingsgerichte instelling; zelfstandig kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen; goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld; bereid zijn diensten volgens rooster te werken. Ter Weel biedt uitdagende functie met ruimte voor eigen inbreng en creativiteit; dienstverband voor de duur van een jaar, bij gebleken geschiktheid wordt dit omgezet in een vast dienstverband; salaris conform de CAO V&V; aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden (meerkeuzesysteem); gedegen inwerkperiode; prettige, informele werksfeer; alle voordelen van een werkgever met het Investor in People certificaat. Herken je jezelf? Stuur dan een sollicitatiebrief met Curriculum Vitae vóór 3 januari 2007 naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 14462 AV Goes. Voor meer informatie over de vacature kun je voor Goes contact opnemen met Klazien de Pundert (teamleider) en voorYerseke met Nelly Suijk (teamleider), tel. 0113 - 216878. Algemene informatie overTerWeel vind je op www.terweel.nl. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. investor in people Hoe kan een 'zomerzegel' mijn oma helpen?? KOOP NU ZOMERZEGELS FONDS Ouderenhulpl onder ouderen! O.a. te koop bij postkantoor en op www.ouderenhulp.nl Coffeeshop Miami - Terneuzen Zoekt met spoed gediplomeerd 20 uur per week) tevens beschikbaar voor werkzaamheden in de horeca-afdeling van de coffeeshop Wij bieden: - Een prettige werkplek in een rustige omgeving welke eigen is aan de sfeer in een coffeeshop. - Goede arbeidsvoorwaarden (gebaseerd op de Horeca CAO) Wij vragen een positieve instelling en de bereid heid om wisselende tijden te werken. Reacties gelieve te sturen naar: Coffeeshop Miami T.a.v. de directie, Westkolkstraat 30,4531AX Terneuzen De Hoop Betonwaren. onderdeel van De Hoop Terneuzen B. V., is producent en leverancier van betonnen systeemvloeren en holle wanden en ontwikkelt zich steeds verder tot een totaalaanbieder van prefab bouwsystemen. Bij afdeling constructie zijn wij op zoek naar kandidaten voor dé functie van Het constructiebureau verzorgt o.a. de technische calculatie van constructieve betonwaren, beoordeelt'tekeningen op aan te bieden producten en verzorgt het reken- en tekenwerk voor projecten. De werkzaamheden binnen deze functie bestaan o.a. uit: Verzorgen van technische calculaties Administratieve werkzaamheden Telefonische contacten Geschikte kandidaten dienen aan het navolgende profiel te voldoen: Opleiding LBO/MBO richting bouwkunde of weg- en waterbouw Functie-eisen Goed bouwkundig inzicht In staat zijn om eenvoudige sterkteberekeningen te maken en zelfstandig hoeveelheden te bepalen. Affiniteit met automatisering Rekenkundige vaardigheden Flexibele en klantvriendelijke instelling Mensen met een arbeidshandicap welke een bouwkundige werkervaring hebben worden in het bijzonder uitgenodigd om te solliciteren. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na de verschijningsdatum van deze vacaturemelding richten aan: De Hoop Terneuzen bv, t.a.v. de heer H.RF. Suy, Hoofd P&O, Postbus 19, 4530 AA Terneuzen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer M. Saman, Hoofd Constructiebureau, telefoon 0115- 680246. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Hoop Terneuzen bv is leverancier van bouwmaterialen in de ruimste zin van het woord en producent van betonwaren en betonmortel. De producten vinden hun toepassing in alle sectoren van de bouwwereld: weg- en waterbouw, woning en utiliteitsbouw. De afnemers bevinden zich zowel op de professionele als de particuliere markt. Onder de moedermaatschappij De Hoop Terneuzen bv opereren diverse ondernemingen in Nederland, België en Engeland. TERNEUZEN De Hoop Terneuzen bv Postbus 19, 4530 AA Terneuzen telefoon (0115) 68 09 11 fax (0115) 61 72 77 e-mail: h.suy@dehoop.nl Kom werken voor Zeeland Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stran den, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files. Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent wer ken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werknemers werkzaam. 28 uur per week vacaturenummer 05.32.06 Het voeren van civiele juridische procedures namens de Provincie Zeeland. Verantwoordelijk voor het opstellen van en adviseren over privaatrechtelijke overeenkomsten en aansprakelijkheidsinstellingen. Verantwoordelijk voor de coördinatie van verschillende juridische projecten op voornamelijk privaatrech telijk terrein. Een afgeronde universitaire studie Nederlands recht (civiel recht) met een brede juridische kennis en aantoonbare werkervaring als advocaat, bij voorkeur gericht op het openbaar bestuur. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: onderhandelingsvaardig heden, zelfstandigheid, maar ook gericht op samenwerken, analytisch vermo gen, uitstekende mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, objecti viteit. Het salaris bij een voltijd betrekking bedraagt minimaal: 3.254,47 en maximaal 4.649,24 bruto per maand. Inlichtingen dhr. drs. C.L.J. van Vlaanderen, hoofd Kabinet Juridische Zaken en Bestuursondersteuning of mw. mr. drs. A.W.C. Femjn, senior juridisch adviseur. Telefoonnummer: 0118- 631490 of 0118- 631273 (bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag). Stuur voor 5 januari 2007 uw sollicitatiebrief met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA MIDDELBURG of reageer via vacatures@zeeland.nl. Wij bieden u een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoor waarden en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De provincie Zeelandstreeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen- als mede naar indienstneming van gehandicapten, allochtonen en jongeren, die voldoen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prionteitsgroepen, indien zij voeldoen aan de functie-eisen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34