Waterkracht gezocht oxides 5 ranger Management Trainees (3 fte) Regiohoofd Berenplaat Senior Process Engineer Supervisor Projecten Account Manager (Zuid Holland) Senior Projectmanager Operations Projectingenieurs en Projectmedewerkers (5 fte) Projectingenieur Procesautomatisering (2 fte) Water is pure dynamiek. En niets is zo onmisbaar als water. Waterbeheer vraagt om innovatieve oplossingen, ondersteund door hoogstaande technologieën. Evides, een veelzijdig en vooruitstrevend waterbedrijf, beheerst dit watervak. Dagelijks levert Evides betrouwbaar drinkwater aan 2,5 miljoen consumenten in het zuidwestelijk deel van Zuid-Holland, de provincie Zeeland en de Brabantse Wal. Daarnaast is Evides Industriewater een belangrijke speler op de internationale markt voor industriële waterzuivering. Als waterpartner ontwerpt, bouwt en beheert Evides zuiveringsinstallaties voor industrie-, drink- en afvalwater. Evides doet dit voor klanten in de chemische, petrochemische, energie- en voedingsmiddelenindustrie. Dit alles maakt van Evides een unieke combinatie van een solide, robuuste drinkwaterdivisie met een ondernemende, commerciële industriewatertak. Bovendien is Evides door deze combinatie een sterke en aantrekkelijke werkgever. Evides is een groeiende organisatie, die 520 medewerkers telt. Een jong bedrijf, dat als ervaren en serieuze sparringpartner met grote bedrijven samenwerkt. Zoals met Delfluent, dat de grootste afvalwaterzuivering van West-Europa realiseert en voor de komende 30 jaar beheert. Evides blijft de grenzen verleggen, zowel geografisch als op het gebied van onderzoek. De opgebouwde kennis en ervaring worden nu ook in toenemende mate in het buitenland ingezet. Zo zijn er op dit moment projecten in Ghana, China en Vietnam. High potentials die zich verder willen ontwikkelen De functie Deelnemen aan het Management Development Programma, een intensief opleidingstraject gericht op persoonlijke en professionele ontwikkeling voor een carrière binnen Evides; Volgen van verschillende trainingen en cursussen en begeleiding door een persoonlijke coach die ervoor zorgt dat je uiteindelijk op de juiste plek terechtkomt; Uitvoeren van diverse projecten binnen Evides Industriewater of Evides Drinkwater, met eigen taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden. De projecten zijn gericht op het realiseren van vooraf geformuleerde doelstellingen binnen de verschillende vakdisciplines; Afhankelijk van je ontwikkeling en prestaties krijg je steeds meer verantwoordelijkheid binnen de projecten; Afhankelijk van je opleiding, interesse en prestaties zul je na het traject bijvoorbeeld de functie van Sales manager, Projectingenieur, Technoloog of Regiomanager kunnen vervullen. Het profiel Hbo- of academische opleiding in een technische richting (bij voorkeur Werktuigbouwkunde, Chemische Technologie, Civiele Techniek, Elektrotechniek en/of Technische Bedrijfskunde); Maximaal drie jaar werkervaring; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings- en presentatievaardigheden; Sterke analytische vaardigheden en een nauwgezette werkhouding; Prima zelfstandig alsook in teamverband kunnen werken; Goede beheersing van de Engelse taal. Krachtige operationeel manager De functie Met een grote mate van zelfstandigheid eindverantwoordelijk voor leveringszekerheid door optimaal beheer en inzet van installaties en middelen; Leidinggeven aan circa vijfentwintig medewerkers in de regio; Opstellen van investeringbegrotingen (korte en lange termijn); Maken van actieplannen voor de exploitatie; Onderhouden van externe contacten (lokale overheden, inspectiediensten en leveranciers); Signaleren en uitwerken van kansen en ontwikkelingen voor het verder ontwikkelen van een markt gerichte organisatie; Rapporteren aan de Manager Productie. Het profiel Hbo-opleiding, bijvoorbeeld Procestechniek, eventueel aangevuld met een bedrijfskundige kopstudie; Minimaal vier jaar managementervaring binnen de procesindustrie; Sterke persoonlijkheid met een frisse blik en bewezen leidinggevende capaciteiten; Wordt uitgedaagd door een hoge graad van techniek en procesautomatisering; Gedreven door het optimaliseren van organisaties en de samenwerking daarbinnen; Goede beheersing van de Engelse taal. Met specifieke kennis en ervaring van MBR en membraamfiltratie De functie Verzorgen van de uitwerking van alle (proces)technische en technologische aspecten van installaties en projecten; Opstellen van maand- en kwartaalrapportages van het procesverloop aan de hand van operationele kengetallen en trendanalyses; Uitvoeren van technische en financiële haalbaarheidsstudies voor het initiëren en implementeren van een verbeterde bedrijfsvoering en nieuwe installaties; Conceptueel ontwerpen en procestechnologisch ontwerpen van installaties; In samenwerking met kennisinstellingen en universiteiten expertise opbouwen van waterzuiverings processen en uitvoeren van R&D projecten. Het profiel Hbo- of academische opleiding in de richting Chemische Technologie; Kennis van en ervaring met industriële processen en (proces)waterbehandeling en/of afvalwater behandeling (in het bijzonder membraanbioreactoren, filtratieprocessen en membraanfiltratie); Projectmanagementervaring is vereist; Een besluitvaardig en flexibel persoon met sterke analytische vaardigheden; Goede communicatieve en contactuele vaardigheden, zowel in het Nederlands als in het Engels. De people manager die mensen kan laten excelleren De functie Leiding geven aan de afdeling Projecten, een team van circa twintig projectmedewerkers; Zorgdragen voor een optimale persoonlijke en vakmatige ontwikkeling van de medewerkers; Verantwoordelijk voor de interne organisatie en afstemmen van de werkzaamheden voor de toegewezen projecten; Bewaken van de realisatie van projecten op het gebied van drinkwaterproductie, industrie- en afvalwater; Voeren van overleg met adviesbureaus; Actief vervullen van een adviserende rol richting de Manager Drinkwater en de Manager Industrie over de planning van activiteiten en de haalbaarheid van nieuwe projecten; Rapporteren aan de Manager Stafbureau Productie. Het profiel Hbo- of academische opleiding, bij voorkeur aangevuld met managementopleidingen; Minimaal vier jaar leidinggevende ervaring in de praktijk van projectrealisatie; Ruime ervaring met het ontwikkelen van mensen, zowel vakinhoudelijk als persoonlijk; Sterk verantwoordelijkheidsgevoel, zowel naar anderen als naar de interne organisatie; Een overtuigende persoonlijkheid met een grote mate van flexibiliteit en creativiteit; Goede beheersing van de Engelse taal. Netwerker met verkoopervaring in business-to-business De functie Verantwoordelijk voor het relatiebeheer van bestaande klanten; Plegen van actieve acquisitie bij zowel bestaande klanten als prospects, zodat hoogwaardige leads worden gegenereerd voor nieuwe dienstverleningen en projecten op het gebied van industrie- wateractiviteiten; Genereren en uitwerken van (DBFO) businesscases voor nieuwe installaties, in samenwerking met de afdeling Process Proposals; Klantbehoeftes in kaart brengen en deze intern vertalen voor verdere uitwerking door de Senior Sales Engineer; Volgen van marktontwikkelingen en regelmatig rapporteren aan de Manager Sales Marketing; Opbouwen van een netwerk met bijvoorbeeld brancheverenigingen en ingenieursbureaus. Het profiel Hbo- of academische opleiding in een technische richting, bij voorkeur aangevuld met een opleiding op het gebied van waterzuiveringstechnieken en/of marketing; Minimaal drie jaar relevante ervaring in een vergelijkbare omgeving, zowel vakinhoudelijk als commercieel; Klant- en resultaatgerichte houding met een goede commerciële drive; Communicatief en contactueel sterk; Goede beheersing van de Engelse taal. Manager met flexibele instelling die kansen creëert De functie Leveren van technische en organisatorische knowhow en ondersteunen van de productieregio's met betrekking tot beheer en onderhoud bij nieuwbouw- en onderhoudsprojecten; Ontwikkeling en implementatie van nieuwe strategieën op het gebied van bedrijfsvoering, onderhoud en inzet van productie-installaties; Doorvoeren van verbeteringsprojecten binnen technische installaties; Coördineren van regio-overstijgende werkzaamheden en projecten; Het bewaken van de kwaliteit van werkprocessen en systemen door middel van audits; Vervangen van de Manager Operations Industriewater of één van de Regiohoofden indien nodig. Het profiel Hbo-opleiding in de richting Werktuigbouwkunde, bij voorkeur aangevuld met opleidingen op het gebied van waterbehandeling (afvalwaterzuivering, membraantechnologie etc.); Minimaal drie jaar leidinggevende ervaring in technische procesorganisaties; Ervaring met projectmanagement is vereist; Goede analytische, communicatieve en coördinerende vaardigheden; Resultaat- en klantgerichte houding; Prima zelfstandig alsook in teamverband kunnen werken; Goede beheersing van de Engelse taal. Vertrouwd met ontwikkelen Werktuigbouwkunde, Civiele Techniek en Elektrotechniek Instrumentatie De functie Leidinggeven aan projecten die binnenkomen op de afdeling Stafbureau Productie; Verantwoordelijk voor het definiëren van de eisen voor de te bouwen en te verbeteren procesinstallaties; Maken van voorontwerpen en begeleiden van detailontwerpen; Organiseren, begeleiden en evalueren van de uitvoering van verschillende projectonderdelen; Bewaken van de projectvoortgang volgens een gecertificeerd kwaliteitssysteem; Periodiek rapporteren over de projectrealisatie, inclusief verbetervoorstellen en financiële weergaven; Frequent overleg voeren met externe adviesbureaus, aannemers en leveranciers; Rapporteren aan de Supervisor Projecten. Het profiel Hbo werk- en denkniveau en een opleiding in de richting Civiele Techniek, Werktuigbouwkunde, en/of Elektrotechniek Instrumentatie; Minimaal drie jaar ervaring met projectrealisatie binnen (één van) bovengenoemde vakgebieden, bijvoorbeeld bij een ingenieursbureau of in de procesindustrie; Een grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel en zelfstandigheid; Klant- en servicegerichte werkhouding; Goede communicatieve en analytische vaardigheden, sterk in plannen en organiseren. Specialist met goede communicatieve vaardigheden De functie Realiseren van de procesautomatisering behorende bij de verschillende projecten, vanaf de definitiefase tot en met de oplevering van projecten. Dit zijn met name grotere nieuwbouwprojecten en optimalisaties van bestaande installaties; Ontwerpen van de hardware configuratie voor de besturingsinstallaties en systeemcommunicatie; Beschrijven en programmeren van de bijbehorende software; Testen en inbedrijfstellen van nieuwe, ontwikkelde systemen op locatie; Trainen van de operators die met de systemen gaan werken; Rapporteren aan de Supervisor Procesautomatisering. Het profiel Hbo-opleiding in de richting Elektrotechniek met de specialisatie Besturingstechniek en/of Meet- en Regeltechniek; Minimaal drie jaar relevante ervaring in procesautomatisering; Netwerker die in staat is om de benodigde informatie te verzamelen, zowel intern als extern; Flexibele persoon die zijn specialisme uitstekend toepast; Beschikt over een zelfstandige en klantgerichte werkhouding. Ranger Consulting verzorgt de werving selectie van deze vacatures. Om in aanmerking te komen, kun je reageren via www.ranger.nl. Voor meer informatie kijk je op www.evides.nl of www.ranger.nl. |e kunt ook contact opnemen met Robert Lodiers of Marcel van der Velden (Ranger Consulting, telefoon 020-5721390; e-mail ams@ranger.nl).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12