O Gebeurtenissen deel je op www. mensen nq.nl Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio, Zoek, vind en reageer! PZC HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT, Compleet Interactief Informatief donderdag 14 december 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Het is veel te vroeg, want hij had nog zoveel plannen, maar ik ben dankbaar voor de vijf fijne jaren die we samen mochten beleven. We hebben toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Johannes A drianus Bakx John in de leeftijd van 65 jaar. joke Bakx-van der Waal Gerard en Francisca Stacey, Aimé John en Brigitte Nicky, Perry Sven en Marianne Wouter en Manuela Leonie, Meike joanne Harry en Anita Nino, Morris Schouwenbank 115 4301 ZV Zierikzee Vrijdagavond 15 december is er van 19.00-20.00 uur gelegenheid van John afscheid te nemen in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis Zieken huis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematie zal plaatshebben zaterdag 16 december om 12.00 uur in het crematorium aan de Maeter- linckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 11.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium, na de plechtigheid. De beer is geveld. Tot het laatst vervuld van hoop, alles nog geregeld en gedaan wat hij wilde doen, maar toch vrij onver wacht door zijn lichaam in de steek gelaten. John Bakx Wij verliezen in John een zeer gewaardeerde en mar kante persoonlijkheid, die zijn werk als taxichauffeur ook tijdens zijn ziekte met veel plezier en toewijding tot het laatst toe uitvoerde. We wensen zijn familie, en met name zijn vrouw en onze collega Joke, veel sterkte met dit grote verdriet. Kees en Margo Lemsom Taxi Lemsom Schouwen-Duiveland Geschokt zijn we door het toch nog plotselinge over lijden van onze gewaardeerde collega John Bakx We hebben respect voor de wijze waarop hij met zijn ziekte is omgegaan en zullen ons hem herinneren als een markante persoonlijkheid. We wensen zijn familie, en met name zijn vrouw en onze collega Joke, veel sterkte met dit grote verdriet. Collega's Taxi Lemsom Zierikzee. 12 december 2006 Bedroefd delen wij u mee dat, 10 dagen na het overlijden van zijn broer Bart, nu ook Simon Wattel op 71-jarige leeftijd is overleden. Met liefde en groot respect herdenken wij zijn wils kracht om te leven en zijn doorzettingsvermogen. We zullen hem erg missen in onze familiekring. Jan Wattel (in herinnering Ko Wattel Lien Waltel-Tissink (in herinnering) Bart Wattel (in herinnering) Tanny Wattel-Schout Piet Wattel (in herinnering) Leu Wattel-Boone Neeltje Wattel (in herinnering) Nel en Henk van den Berg-Wattel en hun kinderen Serooskerke, 12 december 2006 Vroonstraat 7,4353 AD Serooskerke Simon is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van hem op vrijdag 15 december van 19.00 tot 21.00 uur. Op zaterdag 16 december willen we samen met ds. W. Dekker hem gedenken in de Petruskerk te Serooskerke. Aanvang van de dienst 11.00 uur. Aansluitend brengen we hem naar zijn laatste rust plaats op het kerkhof te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dezelfde kerk. Simon bezat een grote vriendenkring, waarvan veel adressen ons onbekend zijn. In dat geval verzoeken wij u dit bericht als persoonlijke kennisgeving te beschouwen. Met het overlijden van Simon Wattel verliezen wij een goede vriend. Piet en Jeanet Feij Lena Kole-Grootjans Griet Willeboordse-Jobse Teeuw en Neel Sturm Ons bereikte het droevige bericht dat onze buurman is overleden Simon Wattel We wensen de familie heel veel sterkte toe. De buren, Lein en Diny Piet en Ineke Henk en Corrie Gilles en Leny en Martin Johan en Annie Loe en Jannie Maarten en Maaike buurman Piet bure Rie Heden overleed onze broer, zwager en oom Marinus Schilperoort Niek Schilperoort Janny Schilperoort-Mattijsse Centina Mol-Feytel Neven en nichten 11 december 2006 Brouwershaven Het bestuur en de medewerkers van de Stichting Tafeltje Dekje Schouwen-Duiveland geven met leed wezen kennis van het overlijden van Rien Schilperoort Gedurende een reeks van jaren heeft hij o.a. als secr./ penn. van de voormalige Stichting Tafeltje Dekje Brouwershaven/Middenschouwen, de belangen van onze Stichting met grote inzet behartigd, waarvoor wij hem veel dank zijn verschuldigd. J.A. Schiettekatte voorz. A. Kodde secr. Non dormit qui custodit Zij die niet slapen, waken over u Wij zijn verdrietig dat wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, geweldige opa en broer Jacob den Dekker Nieuwvliet, 9 mei 1923 t Knokke, 12 december 2006 Catharina den Dekker-Goossen Ineke en Ale Klaver-den Dekker Annelies en Aljen Alexander Bram en Hetty den Dekker-Scheiuit Sjoerd Coen Jannie en Johan Moerman-den Dekker Pater Brugmanstraat 17 4524 AX Sluis Ko is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, waar u hem op vrijdag 15 december van 18.30 tot 19.00 uur een laatste bezoek kunt brengen. Op maandag 18 december om 13.30 uur willen wij graag samen met u afscheid van Ko nemen in het crematorium "Terneuzen" Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Groot is de leegte die hij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer en oom Willem Jeroon Krocké weduwnaar van Elizabeth Barbara van de Wege in de leeftijd van 85 jaar. Fam. Krocké Fam. van de Wege Breskens, 12 december 2006 Correspondentieadres Langeweg 17 4511 GA Breskens De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. 'Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken. Spreuken 3 vers 6 Voor ons toch nog onverwacht is Thuis gehaald mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Wouterina Johanna Wagen voort-van Oversteeg in de gezegende leeftijd van 85 jaar. Haar leven was dienen. Goes: A.J. Wagenvoort Goes: Gerdie Francke-Wagenvoort Piet Francke Wemeldinge: Gwendoline Francke Jos de Bruijn Goes: Constatijn Francke 12 december 2006 Laantje van Westdorp 1kamer 3014462 AS Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. zaterdag 16 december van 15.30 tot 16.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op D.V. dinsdag 19 december om 13.30 uur in de 'Maranathakerk', Bergweg 45A te Goes. Deze dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds. F. W. van der Rhee. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tol condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Beve landen'. Geen bloemen. Wij willen onze bijzondere dank betuigen aan de verzorging van Sint Maarten in de Groe en het personeel van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes. Lieve Oma, weinig nemen en veel geven altijd hartelijk en warm wat blijft is de herinnering liefde, dankbaarheid en waardering Gwendoline en Jos Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Daan Butz weduwnaar van Elisabeth Maas Vlissingen: 28-01-1919 Koudekerke: 12-12-2006 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: R. van Rijswyk Hendrick Berckmanstraat 5 4383 SJ Vlissingen Een woord van dank gaat uit naai- het personeel van appartement 12 van de Vliedberg voor de goede zorg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 14 december 2006 van 19.00 lol 19.30 uur in hel uilvaart- centrum van Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20, Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 15 december 2006 om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de President Roosevelt laan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condole ren in de aula van voornoemd uitvaartcentrum. Rust Zacht Lieve Pa - Opa en Opa Daan Jan-Sari Kapelle-Butz Ron-Yoy Kapel le-Carp Daan, David. Noraly Rene-Liesbeth Nysse-Kapelle Weshley-Yoeri Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 H. Meijer, huisarts wegens vakantie AFWEZIG van 27 dec t/m 10 jan WAARNEMING: Dr Bergen tel: 461500 Tevens wensen wij u prettige feestdagen toe. Dankbetuiging De vele overweldigende en hartverwarmende blijken van medeleven, ontvangen na het plotselinge overlijden van mijn lieve, zorgzame man en onze lieve papa Leo Berrevoets maken het ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Het heeft ons bijzonder goed gedaan en daarom willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Angelique en Joran Petra en Mike December 2006 Met deze wil ik u bedanken voor de condoleance die ik van u mocht ontvangen na het overlijden van mijn zuster Emmie van Rhijn-Knop Tevens wil ik het personeel van Scheldehof bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging die zij bij u heeft ondervonden tijdens de jaren die ze in Scheldehof heeft gewoond. Hartelijk dank K. Gorter-Knop Vlissingen, december 2006 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge, Colijnsplaat en 's-Gravenpolder Berberaapje Titi werd illegaal verkocht op een markt Marokko, nadat zijn moeder was doodgeschoten, zovelen. Gelukkig zit hij nu bij Stichting AAP. Hier kt hij inmiddels een prima leven op een van de apeneik- den, samen met soortgenoten. U kunt Stichting AAP kosteloos helpen. In Nederland belr- den miljoenen lege cartridges uit printers en kopieerma<i, nes in de prullenbak. Dat is zonde. Want voor het milieu» Stichting AAP valt er veel winst te behalen wanneer carta ges opnieuw worden gevuld. Voor elke lege cartridge die u bij het AAP Collection Cent; inlevert, ontvangt AAP een vergoeding. Met de opbrera van deze cartridges kan een groot deel van de verzorgirs kosten van dieren zoals Titi betaald worden. Help onze dieren alstublieft, spaar kosteloos lege cartridge in voor AAP. Het helpt echt! BEL GRATIS 0800-1118 OF KIJK OP WWW.AAP.NL Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel071-5769476ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS I TZ Selfsupporting Africa Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, -waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alie adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30