JobTrack.nl GtoenRik w VERZORGENDE lol1 3l Jlü n Kijk ook een orthopedagoog of psycholoog (m/v) Senior Accountmanager Zakelijke Relaties n Kerstmarkt Vliedberg DOCENT TECHNIEK POELWIJCK 'I Stichting Werkt voor Ouderen biedt een uitgebreid pakket aan zorg en diensten voor ouderen. Zowel bij mensen thuis als in onze verzorgingshuizen, in het verpleeghuis en in woonzorgcentra. Met ouderen die zorg of huishoudelijke hulp nodig hebben, maken wij in overleg afspraken op welke manier wij hen het beste kunnen ondersteunen. De verzorgingshuizen zijn: Ter Reede en Scheldehof in Vlisslngen, De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op de locatie Ter Reede is ook een verpleeghuis voor 90 bewoners gevestigd. Ouderen die zelfstandig thuis wonen, kunnen naast zorgverlening ook gebruik maken van tijdelijke opname, dagverzorging, maaltijdservice en Telehulp. Bij Stichting Werkt voor Ouderen werken zo'n 850 medewerkers in allerlei functies: van huishoudelijk medewerker tot activiteitenbegeleider en van verzorgende tot technisch medewerker. Wat hen bindt is het enthousiasme om bewoners en cliënten zo goed mogelijk van dienst te zijn. In het vernieuwde Ter Reede spelen wij in op de behoefte aan zelfstandigheid, privacy en maatschappelijke betrokkenheid van ouderen. In dit centrum voor verzorgd wonen zijn - naast het verpleeghuis en het verzorgingshuis - 386 senioren appartementen gevestigd. Wie zorg of hulp nodig heeft, kan hiervoor terecht bij Werkt voor Ouderen. We zijn betrokken bij de mensen die we helpen en denken graag mee hoe we het leven voor hen zo aangenaam mogelijk kunnen maken. Respect voor ouderen staat bij ons centraal. Ter Reede bruist van de activiteiten en staat midden in de maatschappij. Niet alleen voor bewoners, maar ook voor ouderen én jongere mensen uit de omgeving is het Atrium een ontmoetingsplek voor iedereen. Regelmatig worden hier evenementen en activiteiten voor bewoners en omwonenden georganiseerd. Iets eten en drinken kan in het sfeervolle café-restaurant De Brasserie. Daarnaast zijn er vele voorzieningen, zoals een winkel voor de dagelijkse boodschappen, een cadeauwinkeltje, een internetcafé, een creatief atelier, een kapper, een bibliotheek, en Club Vief, de fitnessclub voor 50-plussers. op 9 DECEMBER 2006-21 Stichting Werkt voor Ouderen Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen Telefoon: 0118 448 448 E-mail: stichting@werktvoorouderen.nl Website: www.werktvoorouderen.nl De medewerker Public Relations die wij zoeken: - heeft een relevante HBO-opleiding afgerond (bijvoorbeeld HBO-journalistiek of HEAO- communicatie); - is ervaren op het gebied van journalistiek en/of Public Relations; - volgt actief ontwikkelingen in het vakgebied; - heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - kan zelfstandig werken, neemt initiatief en is creatief; - onderhoudt in- en externe relaties waarbij representativiteit een vereiste is. Naast een passend salaris (FWG schaal 45 max. 2584,45 bij 36 uur per week) en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's biedt de Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO V&V waaronder een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 4%. Voor meer informatie kunt u (tijdens kantooruren) bellen met de heer drs. J. de Graaf, algemeen directeur, telefoon (01 18) 448 448. Heeft u interesse? Stuur dan uw schriftelijke reactie vóór 20 december a.s. naar de Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, t.a.v. mevrouw M.S.A. de Goey, Personeelszaken of per e-mail naar: info-pz@werktvoorouderen.nl Hdudelta Onderwijsgroep Edudelta Onderwijsgroep verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO. MBO en contractopleidingen) en in de technische sector (VMBO- techniek en -economie) en voert het bevoegd gezag over een OPDC met bovenschoolse opvang. Met ruim 350 medewerkers wordt op de diverse locaties inhoud gegeven aan de opleidingsprogramma's met bijzondere aandacht voor de persoonlijke en maatschap pelijke ontplooiing van leerling en deelnemer. De volgende onderwijsinstel lingen vormen Edudelta Onderwijsgroep: Groen College Goes Groene School Sommelsdijk De Gaarde, Barendrecht De Vliedberg, Goes Technische School Middelharnis Edudelta Onderwijsgroep respecteert de NVP-sollicïtatiecode. de Orthopedagogisch- en Didactisch Centrum De Vliedberg is een bovenschools instituut binnen het Samenwerkingsverband VO "Oosterscheldegebied", dat in stand wordt gehouden door de deelnemende scholen en is bestuurlijk ondergebracht bij de Edudelta Onderwijsgroep. De Vliedberg verzorgt in een separate setting leerwegondersteuning binnen het voortgezet onderwijs. De directie van OPDC De Vliedberg is m.i.v. 1 maart 2007 op zoek naar: De orthopedagoog psycholoog heeft als voornaamste taak het adviseren van het schoolteam in de begeleiding van leerlingen. Functie-inhoud: De orthopedagoog psycholoog is belast met: - Het verrichten van psychodiagnostisch onderzoek (verklarende diagnostiek) - Het verrichten van onderzoek naar specifieke leerproblemen zoals dyslexie e.d. - Het verrichten van onderzoek in het kader van Leerweg-Ondersteunend Onderwijs - N.a.v. onderzoeken het adviseren van docenten, ouders en leerlingen - Het begeleiden van leerlingen op gedragsmatig sociaal- emotioneel vlak - Het opstellen van handelingsplannen - Het geven van sociale vaardigheidstraining faalangstreductietraining - Het adviseren van de directie omtrent aanname en uitstroom van leerlingen - Het actief bijwonen van de leerlingbesprekingen - Het aansturen en mede vorm geven aan het zorg- en begeleidingsteam - Het aansturen en mede vorm geven aan de werkgroep zorg - Het onderhouden van contacten met externe zorginstanties - Het verzorgen van scholing aan docenten en andere geïnteresseerden - Het (mede) vorm geven aan het schoolbeleid Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij: - Een brede theoretische kennis en vaardigheden heeft op het gebied van diagnostiek - Ervaring heeft met of kennis van de doelgroep - Ervaring heeft met het observeren en analyseren van gedrag en groepsprocessen - Docenten kan adviseren begeleiden bij vragen rondom leerlingen - Goed kan functioneren in een schoolteam - Goede communicatieve vaardigheden heeft - Zich actief opstelt in bij- en nascholing - Inzicht heeft in de zorgstructuur van het voortgezet onderwijs - De ontwikkelingen binnen het onderwijs en specifiek op het OPDC mede vorm geeft en daarin ook een voortrekkersrol op zich kan nemen - In het bezit is van één van de volgende registraties: NVO Orthopedagoog- Generalist, Kinder- en jeugdpsycholoog NIP of GZ-psycholoog BIG Aanvullende informatie: - de functie heeft een omvang van 0,800 wtf - de functies wordt gewaardeerd volgens schaal LC van de CAO-VO. De Vliedberg betrekt in februari 2007 een nieuw en modern schoolgebouw. Inlichtingen over genoemde vacature kunt u inwinnen bij: - dhr. J.J. Huijskens, directeur (tel. Instituut: 0113 - 220114, thuis: 0113 - 213492) - mw. J. Ruissen, orthopedagoog (tel. Instituut: 0113-220114) Indien u interesse heeft in bovenstaande functie dan wordt u verzocht uw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 20 december 2006 te richten aan: OPDC De Vliedberg (o.v.v. vacature orthopedagoog of psycholoog) t.a.v. dhr. J.J. Huijskens Postbus 304 4460 AS Goes Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Rabobank ■■■■■■mhmhbh Rabobank Tholen is een sterke, in de plaatselijke gemeenschap en in de scheepvaart gewortelde, financiële dienstverlener. De bank profileert zich als een toekomst gerichte, toonaangevende en op samenwerking gerichte partner. Rabobank Tholen heeft haar werkgebied op de eilanden Tholen en Sint Phlllipsland met diverse vestigingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Sint Maartensdijk waar alle segmenten vertegenwoordigd zijn. In het werkgebied is het prettig wonen en werken. Om samen met de collega's binnen het segment Bedrijven invulling te geven aan de ambitieuze marktbewerkingplannen, zijn wij voor het team Grootzakelijk gevestigd in Sint Maartensdijk, als gevolg van een interne promotie opzoek naar een (m/v) Jouw functie Je werkt vanuit een vertrouwensrelatie aan de ontwikkeling en acquisitie van jouw klantrelaties Je bent een ervaren adviseur die zorgt voor maximale cross-sell en hoge, rendabele verkopen alsmede het managen van de risico's. Je benadert jouw klantsegment proactief waarbij je actief deel neemt aan relevante locale netwerken. Door jouw professio nele benadering weet je zowel intern als extern collega's en klanten aan je te binden. ervaren en initiatiefrijke ondernemer Jouw Profiel Je hebt een bedrijfseconomische opleiding op HBO- of academisch niveau en hebt als Accountmanager rele vante werkervaring opgedaan in de financiële dienstverlening. Je hebt kennis van bancaire dienstverlening en beschikt over uitstekende commerciële vaardigheden in het acquireren en beheren van relaties. Voor deze uitdagende functie zoeken wij een krachtige persoonlijkheid, die creativiteit, integriteit en ondernemerschap hoog in het vaandel heeft staan. Geboden wordt Een aantrekkelijk woon- en werkgebied, waar talrijke initiatieven worden ontplooid om nieuwe bedrijven aan te trekken. Je komt terecht in een klantgenchte organisa tie, waarin verkoopkracht en resultaten zeer belangrijk zijn. Je gaat samenwerken met een gemotiveerd en ervaren team van medewerkers en management. Je ontvangt een goed salaris met een prestatieafhankelijke beloning, evenals een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je het commerciële zwaargewicht waar wij naar op zoek zijn? Stuur dan je brief, voorzien van cv onder vermelding van ref.nr. 383.611108-B naar sol-ein.nl@mercuriurval.com of Mercuri Urval B.V., Boschdijk 60,5612 AN Eindhoven. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Drs. D.M.R. Groot Bruinderink MBA. bereikbaar op 040 - 266 98 00. Zie ook www.rabobank.nl en www.mercuriurval.com Stichting Ptomotio en Marketing Zeeland Delta Stichting Promotie en Marketing Zeeland Delta is het samenwerkingsverband op het gebied van marketing en communicatie van de vier Zeeuwse regio VVV's. Ten behoeve van deze stichting zijn wij op zoek naar: INNOVATIEVE COÖRDINATOR MARKETING EN COMMUNICATIE (40 uur)/ standplaats: Domburg relevante opleiding op HBO-niveau en minimaal vier jaar werkervanng op het gebied van marketing in een soortgelijke functie; uitstekende communicatieve vaardigheden; leidinggevende capaciteiten; inzicht in bestuurlijke verhoudingen; ervaring met subsidie aanvragen en -verantwoordingen; projectmatig kunnen werken: commercieel en verkoopgerichte instelling; cijfermatig inzicht; representatief; accuraat en stressbestendig. initiëren, coördineren en toezien op de uitvoering van projecten; onderhouden van contacten met aangesloten bedrijfsleven en particulieren, overheden, belangen organisaties en de Zeeuwse VW's. U bent budgetverantwoordelijk en gaat beleids matig te werk. Wij bieden: een boeiende en afwisselende werkomgeving; leuke collega's in een hardwerkend team; salariëring volgens de voorwaarden van VW Nederiand. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Caria Schönknecht, directeur, tel.: 0118-569170. Schriftelijke reacties naar: Stichting Promotie en Marketing Zeeland Delta, t.a.v. C. Schönknecht, Postbus 8,4357 ZG Domburg; Of per e-mail: c.schonknecht@vvvwnb.nl Wij ontvangen uw reactie graag zo spoedig mogelijk, uiterlijk binnen 10 dagen. locatie Bergweg VMe0^mrnieM^^mW'l!!ine' de VMBO Theaterschool am Onze school bruist van de activiteiten: voorhoedeschool ontwikkelingen voorde nieuwe onderbouw het competentiegericht onderwijs en het didactisch model van de werkplekkenstructuur onze brede technische opleiding MEVO de eerste VMBO Theaterschool in Nederland een moderne opleiding Handel,Administratie ICT (inclusief Europees Digitaal rijbewijs). De school maakt deel uit van het netwerk cultuurprofielscholen. Ons prachtig vernieuw de schoolgebouw voldoet aan de eisen die aan modem en uitdagend onderwijs worden gesteld: uitstekend gefaciliteerde techniekpleinen, kantoorplein, restaurant en keukens, ieerpieinen, een professioneel minitheater, schoolbioscoop en een geluidsstudio. Ook in 2006-2007 iser weersproke van een groei van het leerlingenaantal. Met ingang van 8-1-2007 zoeken wij een enthousiaste (0,8 fte) in een LB-functie. U kunt uw sollicitatie tot uiterlijk 16 december richten aan: Pontes scholengroep Het Ooese Lyceum, locatie Bergweg, t.a.v. dhr. A.A. de Cans, Postbus 370,4460 AT Coes www.pontes.nl Het Gors, stichting voor mensen met lichamelijke en/of verstandelijke beperking organiseert woensdag, 13 december een kerstmarkt! Open vanaf 10.00 tot 16.00 verkoop van kerstbomen verkoop van kerstartikelen s verkoop van diverse zelfgemaakte artikelen (gemaakt door onze cliënten) om 13.00 optreden van de Gors djembee groep "Namani" breng ook een bezoekje aan ons koffiehuis, waar de koffie klaar staat! Waar: Stadsboerderij "Kom us kieke" Watcrvlictweg 2 Goes t.o. de brede school Wij kijken er naar uit u allen te zien! ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO O DE KRAAyERT Algemene Informatie Stichting Poelwijck tc 's-Heer Arendskerke en Stichting De Kraayert te Lewedorp zijn moderne, vooruitstrevende aanbieders van diensten op het terrein van o a thuis zorg, verpleging en verzorging in de regio Goes en de regio Borsele. Het zorgcentrum Poelwijck biedt plaats aan 105 bewoners, waarvan 20 verpleeghuis plaatsen en heeft ongeveer 165 medewerkers. Het zorgcentrum De Kraayert biedt plaats aan 70 bewoners en heeft ongeveer 85 medewerkers. Naast intramurale voorzieningen bieden beide Stichtingen dienstverlening als wonen, zorg en welzijn aan thuiswonende ouderen en leveren de organisaties zorg in verschillende woonzorgcombinaties in de regio Beide Stichtingen beheren binnen de gemeente Borsele en de gemeente Goes ongeveer 165 (senioren) woningen met centrale voorzieningen en alarmering De organisaties maken een veranderingsproces door die kantelt van aanbodgericht naar vraaggestuurd en van top-down naar bottom-up. Transparante organisaties waar wensen van senioren meetellen en ondernemerschap een must is. Waar verantwoordelijkheden zo laag mogelijk liggen en waar zelfstandige, professionele medewerkers werken die houden van hun vakgebied en de klanten. Wil jij werken in een dynamische omgeving en bezit je kwaliteiten om een bijdrage te leveren aan ondernemerschap met een plus? Dan zijn wij op zoek naar jou! Binnen Poelwijck en De Kraayert zijn vacatures ontstaan voor de functie van: met een dienstverband van oproep medewerker tot een dienstverband van 32 uur gemiddeld per week Wat houdt de functie in: Wij zijn op zoek naar professionele collegae die het maximum uit zijn/haar werk wil halen. U draagt, zelfstandig en in teamverband, bij aan een optimale somatische en psychische zorg- en dienstverlening aan bewoners. U houdt van de uitdagingen die een organisatie in verandering met zich mee brengt Wat vragen wij: Wij zoeken ondernemende medewerkers, minimaal op niveau 3 Uw ondernemende houding uit zich in de wijze waarop u invulling geeft aan uw vakgebied. U bent in staat om observaties van cliënten weer te geven in het zorgplan en uitvoering te geven aan de beschreven acties U bent op beide locaties (Poelwijck en De Kraayert) inzetbaar. U heeft oog voor de eigenheid van mensen en u bent makkelijk aanspreekbaar voor bewoners, collegae, managers, familieleden, huisartsen etc. U bezit goede communicatieve en sociale vaardigheden, heeft zicht op uw sterke kanten en leerpunten en bent bereid tc investeren in opleiding en training. U heeft ervaring met het werken met computers, bij voorkeur met Word en PlanCare. Open en directe communicatie zijn voor u essentieel om goed te functioneren j zowel naar bewoners als naar teamleden. Wat bieden wij: Salariëring is afhankelijk van ervaring, opleiding en leeftijd, conform FWG 35 minimaal €1.589,76 en maximaal 2.187,01 bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband. Overige arbeidsvoorwaarden zoals een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden met daarin onder andere kinderopvang en een fietsenplan conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen Informatie en sollicitatie: Wilt 11 tuulere informatie ooer bovenstaande functie, neem dan contact 0/1 mei de beer DC. Gorsse, manager zorg Op werkdagen te bereiken tussen 08:00 uur eu 16.00 uur. Telefoon 01(3-361820 Belangstellenden worden uitgenodigd bun schriftelijke sollicitatie vóór 23 december 2006 te richten aan de afdeling P&O van Stichting Poelwijck De Kraayert, Slotstraat (5, 4458 BK 's-Heer Arendskerke of via e-mail: p&o@poelwijck lil. De interne eu de externe procedure verlopen gelijktijdig. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Voor al uw advertenties is de PZC uw krant Superkwaliteit kerstbomen uit binnen- en buitenland Gratis thuisbezorgd op Walcheren en Zuid-Beveland Gratis ingepakt en op maat gemaakte stam (dus past altijd in uw standaard) Gratis warme chocolademelk of winterwijn terwijl u uitzoekt Middelburg Mortiereboulevard 2 tel. 0! 18 - 470400 www.groenrijk.nl Elke werkdag koopavond tot 21.00 uur VERGADERING SCHOUWEN-OOST Namens de Landinrichtingscommissie Schouwen-Oost deel ik u mee dat de voorgenomen vergadering van 14 december 2006 komt te vervallen. Ir. E.J. van der Meer, secretaris dienst landelijk gebied

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 68