O GRATIS PECHHULP De Vlieger *Bij Grote Beurt Zeeuws Vlaanderen Monuta fr1 De Voorzorg SCHIIDFRSBrDRIirlpE www.letternet.nl Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.c. Hoekman Voor een Zorgzame Begeleiding Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren! Charlotte Elisabeth Marianne van Drunen en Ferdinand Berghauser Pont Amsterdam. 2 december 2006 Jubileum Op zondag 10 december zijn Jo en Johanna Olivier 60jaargetrouwd Zij vieren dit heuglijke feit met een receptie van 15.00 tot 17.00 in eethuis 'De Vier Linden te Goes bij de Hollandse Hoeve. Overleden Verslagen zijn wij door het bericht van overlijden van Addy Wij herinneren ons Addy als een enthousiaste leer ling die door haar ziekte haar ideaal moest opgeven. Je hebt er zolang voor geknokt, je wilde iets kunnen betekenen voor je medemens. Wij wensen Emile, ouders en familie heel veel sterkte. Collega's longafdeling Franciscus ziekenhuis. Roosendaal tHaar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt, haar ogen hebben ons tot 't laatst gezocht. Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het toch nog plotselinge over lijden van onze lieve ma en oma Leonie Maria Pieterse-Steenaert Leny sinds bijna 32 jaar weduwe van Johannes Cornelis David Pieterse Axel, t Temeuzen, 8 juli 1932 8 december 2006 Hulst: Marlo en Theo Lemmens-Pieterse Oost- Souburg: Jolanda en Jan van Leeuwen-Pieterse Lotte, Rik Bachslraat 35. Axel Corresponden t iead res: Vivaldistraat24,4561 VT Hulst U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcen trum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 12 december van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 13 december om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel. waarna de begrafenis zal volgen op de algemene begraaf plaats in Hulst aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Cor Bömer In de leeftijd van 75 jaar Vlissingen: Mien Bömer- van Loenen Spijkenisse: Ron en Marion Rianne en Jeffrey Mandy Vlissingen: Ed 6 december 2006 Van Raaltestraat 11 4384 GB Vlissingen Liever geen bezoek aan huis. Cor is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 11 december om 14.00 uur in crematorium Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om afscheid van Cor te nemen, aansluitend ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. 1956 Pred. 9 9a 2006 Op maandag 11 december hopen wij P. Francke en C. Francke-Wattel 50 jaar getrouwd te zijn. U kunt ons feliciteren in "de Spil" Schotsehoek 8 te Gapinge op vrijdag 15 december van 16.50-18.00 uur. Cadeautip £3 Dorpsstraat 54, 4352 AD Gapinge Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn broer en zwager Cor Bömer Wij wensen de naaste familie veel sterkte. Jan en Harmke Bömer Cor en Marijke Chris en Wil en kleinkinderen Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor mij heeft gedaan en betekend en tevens dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Jacob Joost van der Have in de leeftijd van 85 jaar Ellemeet: A.W. van der Have-Speelman Mijn dank gaat uil naar de medewerkers van Allè\>o thuiszorg voor de goede verzorging aan mijn man gegeven. 8 december 2006 Dorpstraat 5,4323 LJ Ellemeet - Geen Bloemen - De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 12 december om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 11.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Jacob Joost van der Have Uit aller naam: B. Speelman Ellemeet, 8 december 2006 Niemand weet wat leven is alleen dat het gegeven is en dal van dit geheimenis God het begin en het einde is Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dank baar dat we haar zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoe der Wilhelmina Maria de Kraker-Dieleman weduwe van Johannes de Kraker 30 juni 1919 18 december 2006 Kees de Kraker (in herinnering) Lenie de Kraker-Houmes Angela en Björn Miranda en Henk Luciënne, Cedric en Mitch Wij zijn dankbaar voor de goede zorg, die zij mocht ontvangen in Zorgcentrum "Ter Reede" te Vlissingen. Vlissingen, Vredehoflaan 506 Correspondentie-adres: Singel 128 4382 LP Vlissingen Er is gelegenheid om van haar afscheid te nemen op woensdag 13 december van 9.30 tot 10.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de afscheidsdienst om 10.15 uur plaatsvinden in de aula van het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze zus, schoonzus en tante W.M. de Kraker-Dieleman Middelburg: M. Dieleman-v.d. Velde Amemuiden: M. W. Dieleman-de Nooijer Amemuiden: L. Dieleman N. Dieleman-Wisse Onze unieke moeder en grootmoeder is niet meer. Johanna Hoogerdijk-Colijn Voorhout 18-02-1916 Oegstgeest 7-12-2006 Wim en Jean Hoogerdijk-Shaw Meivin en Radha Ingrid en Ben Zangvogelstraat 29 4451 CD Heinkenszand Dankbetuiging Voor ons 55-jarige huwelijksjubileum willen wij ook namens onze kinderen u hartelijk bedanken voor de per soonlijke felicitaties, post, bloemen en cadeaus, die wij van u mochten ontvangen. Het was voor ons een mooie dag. Nogmaals hartelijk dank. Familie J. Koppejan-Koppejan Zoutelande, december 2006 Dankbetuiging Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Gerardus (Geert) Vandaele Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. S.J. Vandaele-Verduijn Ans en Willy Ilona en Peter Manon en Raymond Oostburg, december 2006 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen na het overlijden van Piet Goedbloed Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Fam. Goedbloed Gapinge en Middelburg, december 2006 Wij willen u bedanken voor de belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen bij het overlijden van onze lieve tante Maria Slabber-van Rooijen Nichten en neven Familie van Rooijen Familie Slabber Westkapelle, december 2006 Wij willen langs deze weg iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling getoond na het overlijden van onze vader, opa en overopa Marinus Begthel De vele kaarten, telefoon en persoonlijk meeleven heeft ons getroffen en het heeft ons geholpen het verlies een plaats te geven. De kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kamperland december 2006. Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor de belangstelling en medeleven, welke wij mochten ontvan gen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Gat/ia/H/ia van c/e/i QJ/h'es-(/e Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Heerenhoek, december 2006 Langs deze weg willen wij u hartelijk dank zeggen voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, groot - en overgrootmoeder Janna Dekker - Huijsman K. Dekker Kinderen, klein- en achterkleinkinderen December 2006 nieuw adres: Zorgcentrum "Simnia" Simniapad 1 4357 HJ Domburg In plaats van kaartjes. De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het onverwachts overlijden van mijn lieve man. onze zorgza me vader en opa Willem Louis Goeman hebben ons veel steun en troost gegeven om verder te gaan. Wij willen eenieder hiervoor dan ook hartelijk be danken. W.C. Goeman-de Rooij Kinderen en kleinkinderen Yerseke, december 2006 Voor de hartverwarmende wijze waarop zovelen afscheid hebben genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Renè Kerkhove betuigen wij u onze hartelijke dank. De blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schrifte lijk, waren voor ons een grote steun en troost en zullen altijd een dankbare herinnering blijven. Corrie Kerkhove-Clement Robin en Carina Lesley Romy Zierikzee, december 2006 Dankbetuiging Het was een onverwachte en vredige dood. Voor ons achterblijvers is er verdriet vanwege het verlies en gemis maar ook dankbaarheid voor een lang en zinvol leven. Voor uw steun in de vorm van kaarten en brieven en voor al uw aanwezigheid bij de uitvaart zijn wij u zeer dank baar: dat zoveel mensen Rachel Mattheeuws-Vandamme als mens zo waardeerden heeft ons erg goed gedaan. Het laatste jaar in Stuvesande, na het overlijden van pa, voelde zij zich gesteund door medewerkers en medebe woners, waarvoor wij zeer erkentelijk zijn. Familie Mattheeuws-Vandamme Kinderen en kleinkinderen December 2006 De grote en warme belangstelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Margretha Meijer-Wouters hebben ons goed gedaan. Het is Fijn te weten hoe geliefd zij was. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Uit aller naam Piet Meijer Nw. en St. Joosland, 9 december 2006 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na hel heengaan van mijn man, onze pa en opa Kees Quik hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Uit aller naam: Kokkie Quik-Matthijsse December 2006 Carterlaan 2 4463 WX Goes In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en belangstelling na de dood van onze pa en opa Bas Simonse Betuigen wij hiermee iedereen onze welgemeende dank. Ad en Joke, Paul en Ria, Mart, Maya en Tini, Rob en kleinkinderen Heinkenszand, december 2006 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling, vele brieven, kaarten en een persoonlijk woord bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jaap Bakker Het doet ons goed om te weten dat zovelen Jaap als mens waardeerden en een goede herinnering aan hem zullen bewaren. Namens de familie: W.G. Bakker-de Smit Axel dec 2006 De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jan Steenbakker Hebben ons diep getroffen. Wij zijn u daar zeer dankbaar voor. Corrie Steenbakker-Huizen Kinderen en kleinkinderen Kwadendamme, december 2006 Het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma Suzanna Wilhelmina Sturm-Dekker is ons tot grote steun geweest. Voor deze blijken van medeleven zeggen wij u hartelijk dank. L. Sturm Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, december 2006 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor het medeleven, getoond gedurende de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man. onze vader, groot- en over grootvader Leen van Liere Uit aller naam: B.K. van Liere-de Jonge Wemeldinge, december 2006 Voor uw belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom Kornelis Lievense zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons getroffen dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Familie Lievense Westkapelle, december 2006 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan dat we zoveel blijken van belangstelling en medeleven mochten ontvangen, na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Elizabeth Koster-Koppejan Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Veere, december 2006 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen De leegte en het gemis blijven. Maar dat zo velen blijk hebben gegeven van hun medele ven na het tragische overlijden van Barthel Johannes de Meij Bart heeft ons getroost. Zoveel mensen tijdens de crematie. De bloemen, brieven, kaarten, telefoontjes en bezoekjes hebben ons doen beseffen, dat Bart niet alleen bij ons maar in de gedachten van velen zal voort leven. Bedankt voor de troost en steun. Willij de Meij-Schout Jacco en Linda Jenz Floor Hans en Esther de Meij Marit Inger December 2006 Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Beveianden' Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 a) Goes (0113) 3114 44 www.uitvaartzorgcentrum.nl .als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Vooreen persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens... Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel (0118) 41 27 60 UiTvaaKTveKZOKgmg H. Jobse Uiv zong ui onze handen voor geheel Walchenen Rouwcentra beschikbaar Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjo Tevens beschikken wij over een llÏÏYÖf^ DAG EN NACHT BEREIKBAAR OP: (0113) 311 444 Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET OP aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder Iniraj^ www.uitvaartzorgcentrum.nl UITVAARTZORG UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOU WEN-DU IVELAND 0111-402000 (24 UUR) Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Vv Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! SCHOUWEN-DUIVELAND' 24 uur per dag, 7 dagen per week Overal in Europa, dus ook in uw woonplaats Vervangend vervoer Repatriëring vanuit het buitenland Vraag naar de voorwaarden bij uw Bosth Car Service Pechhulp in de buurt AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen-zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 45J Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dirk Dronkersweg 15, Telefoon 0113 - 27 36 65 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 i 3 rA 3 "A Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Voltaweg 33, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 VROUWENPOLDER, Veersedam Auto Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 152'j klld:liydddPiïïi;.I.IJ.IJIIIIT.M„l!Br*! Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 26 86 üBOVAG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 58