Banen A lobTrack.nl Leerling-monteur Wij zoeken een gedreven accountmanager Regiomanager Werkvoorbereiding Engineer Monteur Nettendienst Gas/Water S/ Dijkhuizen Kapitein r/r' DE WAAG Verkoper buitendienst m/v ervaren (DIESEL) MONTEUR m/v Kijk ook op 9 DECEMBER 2006 - W27 Ben je dynamisch, beschik je over aantoonbare verkoopervaring en begrijp je de impact van het woord 'relatiebeheer'? Ja?! Dan wachtje een mooie toekomst bij PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V voor de provincie Zeeland PWG ontwikkelt, fabriceert en distribueert hoog waardige veiligheidskleding zoals onder andere brandweer-, hoge zichtbaaarheids- en doorwerk- kleding. Via nauwe contacten met onder andere veiligheidsfunctionarissen en -instituten maar vooral ook de gebruiker slagen wij erin één van de meest gevarieerde collecties bedrijfsveilige kleding op de markt te brengen voor een brede doelgroep. Bij PWG zijn de lijnen kort. De wensen van de klant worden rechtstreeks verwerkt door de eigen ontwerpers en omgezet in doelmatige en veilige bedrijfskleding. PWG produceert in Nederland en Tsjechië, Bij PWG werken 70 mensen verdeeld over dne vestigingen. Onze hoofdvestiging staat in Goes. De baan: - het verstevigen van bestaande relaties - nieuwe relaties werven - creatief en ondernemend pionieren Wij bieden: een afwisselende job binnen een dynamische organisatie met pnma arbeidsvoorwaarden. Mensen met ambitie groeien mee met PWG, Je sollicitatiebrief voorzien van CV stuur je binnen 14 dagen naar: Onze wensen: - minimaal MBO-niveau - bekendheid met en in de branche is een pré - geen 9 tot 5 mentaliteit - aantoonbare commerciële kwaliteiten - doel- en resultaatgerichtheid - geldig rijbewijs B PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. t a.v. afd. personeelszaken Postbus 103 4460 AC Goes e-mail: info@pwg.nl www.pwg.nl Je profiel: - collegiale instelling, teamworker - een stressbestendige en stabiele persoonlijkheid met natuurlijk overwicht - wonend in het rayon BRANDWEERKLEDING DOORWERKKLEDING HOGE ZICHTBAARHEI DSKIrEüTNG REGENKLEDING VEILGHEIDSSCHOENEN VLAMWEREN DE/ANTI STATISCHE KLEDING ACCESSOIRES DELTA is een multi-utility bedrijf met een breed pakket aan diensten en producten. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen, digitale telefonie en internet via de kabel zijn daarvan de belangrijkste. Onze focus ligt op Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie en internationaal actief. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Voor de Werkvoorbereiding van de afdeling Distributie, met als standplaats Goes, zoeken wij een fulltime Regiomanager Werkvoorbereiding. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Verantwoordelijk voor de complete voorbereiding van alle geplande werkzaamheden en een goede overdracht naar de afdeling Uitvoering in twee regio's. - Verantwoordelijk voor de hiërarchische aansturing van de (assistent) werkvoorbereiders, waaronder het opstellen van de capaciteitsplanning en het verder ontwikkelen van de medewerkers. - Belangnjke schakel naar Uitvoering en Planning, door deelname in het ketenoverleg. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warrtite en telecommunicatie. Voor de Werkvoorbereiding van de afdeling Distributie, met als standplaats Goes, zoeken wij een fulltime Engineer. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Verantwoordelijk voor de kennisborging van de disciplines Elektrotechniek en CAI in de Distributie-organisatie. - Up to date houden van technische kennis en ontwikkelingen op gebied van Elektrotechniek en CAI. - Adviseren en functioneel aansturen van de (Assistent) werkvoorbereiders op vakinhoudelijk gebied. - Bijdrage leveren aan het verbeteren en standaardiseren van werkprocessen. - Verantwoordelijk voor de business transition van organisatiewijzigingen die voortvloeien uit het thans lopende verbeterproject met als doel om de afdeling verder te ontwikkelen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Afgeronde hbo-opleiding, bij voorkeur in technische richting. - Opleidingen op het gebied van peoplemanagement en verandermanagement. - Ruimschoots ervaring als peoplemanager en specifieke ervaring met het begeleiden en laten landen van organisatieveranderingen. - Ervaring in een commerciële omgeving is een pre. - Procesdenker, kostenbewust en kwaliteitsgericht. - Goede communicatieve vaardigheden. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Jan Hofman, manager Distributie, telefoonnummer (0113) 88 41 60. - Voorbereiden van complexe werken, overdragen aan Uitvoering en blijven monitoren of alles volgens projectontwerp wordt uitgevoerd. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Afgeronde hbo-opleiding in de richting Elektrotechniek, bij voorkeur aangevuld met cursussen op het gebied van CAI. - Ervaring met geautomatiseerde systemen en het opstellen van rapportages. - Goede communicatieve vaardigheden, analytisch vermogen, pro-actief en resultaatgericht. - Teamplayer, procesdenker en kwaliteitsbewust. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Jan Hofman, Manager Distributie, telefoonnummer (0113) 88 41 60. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. De afdeling Distributie Uitvoering Nettendienst houdt zich primair bezig met het beheer en onder houd van de netten en het verhelpen van storingen. De afdeling Nettendienst G/W, met verzorgingsgebied Zeeuws- Vlaanderen, heeft een vacature voor een fulltime Monteur Nettendienst G/W. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Aanleg, onderhoud en sanering van transport- en hoofdleidingen. - Onderhoud van afsluiters, brandkranen en meteropstellingen grootverbruikers. - Gaslekken zoeken en spuien van waterleidingen. - Wacht- en storingsdienst. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een lts-diploma (bij voorkeur Werktuigbouw) en de opleiding (assistent) distributiemonteur G/W. - Bereid zijn om zonodig aanvullende opleidingen te volgen. - Het rijbewijs B(E) hebben. - In het district Zuid (gaan) wonen. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Salarisindicatie: Een maximum salaris van €2.293,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Jack de Block, Teamleider Uitvoering Distributie, telefoonnummer (0115) 88 50 21'. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 501,8 i»330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Van der Hooft Uitvaartzorg Is op zoek naar een enthousiaste jonge dame als Secretarieelmedewerker Functieomschrijving: Voor het zelfstandig verzorgen van rouwdrukwerk en het secretariaat van onze uitvaartverzorgers met o.a.: - Afspraken- en agendabeheer - Telefonisch contact met cliënten - Het verwerken en verzorgen van post en e-mail - Beheer en archivering van dossiers en voorraden Functie-eisen: Kennis en ervaring met MS Office, (Word, Outlook). U bent representatief, flexibel, klantgericht. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. U heeft een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. U beschikt over rijbewijs en eigen vervoer. Wij bieden een leuke, afwisselende parttime baan, ongeveer 20 uur per week, met mogelijkheden voor een vast dienstverband, salaris conform de CAO van het uitvaartwezen. Kunt u goed met de computer overweg, bent u flexibel in werkzaamheden en werktijden, sociaal voelend met spontane contactuele eigenschappen dan is dit mis schien een passende uitdaging Stuur uw sollicitatie met cv en foto naar: Van der Hooft Uitvaartzorg t.a.v. C.W. de Kok Prunusstraat 22 4431 DA 's-Gravenpolder Voor onze 3 rondvaartschepen, waarmee wij rond vaarten, feesten en bedrijfsuitjes op de Zeeuwse wateren verzorgen, zijn wij op zoek naar een: (full- part-time) In bezit van grootvaarbewijs, radardiploma en marifooncertificaat. Functie-eisen: flexibele en klantgerichte werkhouding goede communicatieve vaardigheden, (bijvoorkeur ook in het Duits) leidinggevende capaciteiten bezit rijbewijs Wij bieden u een zelfstandige, verantwoordelijke en financiële aantrekkelijke functie, waarbij eigen inbreng wordt gewaardeerd. Voor verdere informatie over deze functie(s) kunt u ons mailen of bellen. Bent u geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons een sollicitatiebrief met volledige CV binnen 1 maand, na plaatsing van deze advertentie naar onderstaand adres: Postbus 2 4380 AA Vlissingen 0118-419367 (tijdens kantooruren) dijkhuizen@zeelandnet.nl Voor ons jonge en dynamische team zijn wij per direct op zoek naar een gastheer of gastvrouw die ons in de weekenden en/of vakantieperiodes wil ondersteunen in de service van ons restaurant. Tevens 3.fwaSSeT (m/v) gevraagd SEROOSKERKE (S) Luiz en Hannie Amador Dorpsplein 6 - 4327 AG Serooskerke (S) - Telefoon om 6715 70 - Fax 0111 67 29 08 g.com - www.dewaag.com ry&iee/us'-ie met een spaans accent Resultaat in techniek rr rr Novatio Holland BV is een succesvolle, snelgroeiende handelsonderneming gespecialiseerd in een breed assortiment bijzondere reparatie- en onderhoudsartikelen voor automotive, bouw en industrie, welke rechtstreeks op garage en professioneel eindverbruikers niveau worden afgezet. Teneinde het succes te continueren en Novatio verder uit te bouwen zoeken wij op korte termijn een Regio: zeeland (goes, middelburg eo.) Wat wij van u verwachten: U bent familiair stabiel, uw opleiding ligt op middelbaar technisch en commercieel niveau en u heeft grote affiniteit met voertuig of bouwtechniek. Wij zoeken een commerciële doe-het-zelver welke door de combinatie van technische kennis en commercie, verkoop resultaten realiseert. U bent een zelfstandige verkoper, een doorzetter en wilt d.m.v. een goede salaris- en provisieregeling een goed inkomen verwerven Kandidaten dienen in het rayon woonachtig te zijn. Wat u van Novatio kunt verwachten: Novatio biedt u een steeds wisselend programma exclusieve producten, professionele scholing en begeleiding, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een interessante job in de prettige werksfeer van een gezond (reeds 29 jaar) en groeiend bedrijf. Geïnteresseerd? Schrijf dan een korte sollicitatiebrief of email met CV. T.a.v. Rogier. Op het Veld Voor telefonische inlichtingen: 0475 - 318159 (tijdens kantooruren). NOVATIO HOLLAND BV Postbus 36, 6040 AA Roermond Tel.: 0475 - 318159, fax: 0475 - 331401 E-Mail: info@novatio.nl, website: www.novatio.nl Maaskant Bruinisse B.V. is een scheepswerf die zich heeft gespecialiseerd in nieuwbouw en reparatie van schepen en in nieuwbouw en reparatie van lieren gericht op de internationale markt. Maaskant Bruinisse is onderdeel van de Damen groep. Wij zijn momenteel op zoek naar een enthousiaste: Functie typering: Je wordt opgeleid tot een allround vakman zodat je zelfstandig in- en afbouw werkzaamheden kan verrichten aan schepen, scheepsinstallaties en aan lieren. Tevens zal je reparatiewerkzaamheden uit gaan voeren aan schepen en lieren in Bruinisse dan wel op locatie in binnen- en buitenland. Maaskant Bruinisse is een erkend leerbedrijf. Functie-eisen: Vakgerichte opleiding op LTS of MTS -niveau. Leergierig, actief en accuraat. Flexibele instelling. Bereidheid om te reizen. Wij bieden: Een uitdagende baan in een innovatief bedrijf. De werkzaamheden zijn zeer afwisselend, waarbij je nauw samenwerkt met collega's. Arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor de kleinmetaal. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Maaskant Bruinisse B.V., t.a.v. Dhr. TJ. Tanis, Postbus 9, 4310 AA, Bruinisse. Tel: 0111 - 485450, e-mail: t.tanis@maaskant-bruinisse.nl. Acquisitie n.a n deze advertentie wordt niet op prij's gesteld. SUZUKI Jachtwerf de Grevelingen b.v. Onderhoud, (schade) reparatie en stalling van plezier vaartuigen. Dealer van Vetus Diesel en Suzuki Marine. Benelux-importeur van de Zweedse Najad zeiljachten. Service- en onderhoudsbedrijf van Linssen motorjachten. Wij zoeken op korte termijn een: Tot uw belangrijkste taak gaat behoren de reparatie en het onderhoud van kleine en middelgrote scheepsdiesels, het installeren van nieuwe motoren en alle daarbij behorende werkzaamheden. Daarnaast ook de reparatie en het onderhoud van buitenboordmotoren, scheepskachels, inbouwen van scheepselektronica etc. Bent u wel een ervaren monteur maar nog niet bekend met scheepsdiesels, dan zorgen wij voor een toegespitste opleiding. Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende baan aan in g^g* MMfji een plezierige werkomgeving met een goede salariëring, reiskostenvergoeding en opname in het pensioenfonds. Sollicitaties kunt u richten aan: L.I IMSSEM Yacht: Jachtwerf de Grevelingen b.v., t.a.v. Kees Hundersmarck Haven Kloosternol 14322 AK Scharendijke. Tel. 0111 - 671490, fax 0111 - 672203 E-mail: jachtwerf@grevelingenyachting.nl www.jachtwerfdegrevelingen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 55