B ZOEK EN BOEK B <Djoser> Vraag gratis de reisbrochures naar uw keuze aan via de bon op deze pagina online bestellen kan ook via het internetadres van deze krant onder de rubriek reizen Bestel vandaag nog en laat uw vakantie al een beetje beginnen! v /s <ÊL SI ffll weg nl Supervoordelige busreizen Selemat Jalan 21 Dagen Bali vanaf 875,00 Inclusief: -Alle toeslagen luchtvaartmaatschappijen - Hotel inclusief ontbijt - Transfers van en naar de luchthaven 20 Dagen Java Bali privé rondreis 1.175,00 Inclusief: -Alle toeslagen luchtvaartmaatschappijen - Hotels inclusief ontbijt - Vervoer over Java in AC bus en Nederlandssprekende gids - Transfer naar de luchthaven op Bali - Alle in het programma genoemde excursies Voor een brochure zie respons of tel: 035-6015933 www.selamatjalan.nl TravelCanada dé specialist Het meest uitgebreide aanbod van reizen door Canada met vele autorondreizen, camperreizen en accommodaties in zowel Oost als West Canada! Vraag snel de brochure aan op www.travelcanada.nl of bel:+31 (0)20 707 8737 Dé Korea specialist Reizen door Zuid- én Noord-Korea Verrassend Korea! Unieke cultuur, idyllische eilanden, prachtige bergen, fantastische keuken en geen massatoerisme. Fiets door rijstvelden, proef Koreaanse sushi of bezoek het laatste socialistische bolwerk. m. Vul de bon in voor een gratis brochure of bel 030 - 271 7692 of 030- 272 1384 www.shilla.nl Hogenboom Vakantieparken Dat is pas vakantiegevoel! Hogenboom Vakantieparken biedt luxe bunga lows, comfortabele chalets en gezellig kampe ren in binnen- en buitenland! Of u nu op zoek bent naar een compleet familiepark, een mooie strandlocatie of een rustig gelegen park middenin de natuur; bij Hogenboom Vakantieparken vindt u wat u zoekt. Ook voor uw wintersportvakantie of kampeervakantie in Frankrijk kunt u bij ons terecht. Het volledige aanbod vindt u terug in de gratis brochure 2007. Bel 0297 - 38 91 42 of kijk op www.vakantiegevoel.nl /.JiiiüuthWJuUl Djoser Junior Houd je gezin van een actieve manier van reizen, ga dan 'weg met de kinderen'! Onze Juniorreizen zijn geschikt voor ouders met kinderen van ongeveer vier tot veertien jaar. Ervaren reisbegeleiders zorgen voor een soepel verloop van de reis. Wij organiseren rondreizen naar diverse bestemmingen in het Midden-Oosten, Afrika, Azië, Noord-Amerika en Latijns-Amerika. Vul de bon in of bel: 071 - 512 64 00 www.djoserjunior.nl vjwiior Dj< xser B Peter Langhout Busreizen Busgids Wilt u ook niet teveel betalen voor uw vakantie? Vraag dan onze nieuwe bus brochure aan, boordevol aantrekkelijke aan biedingen voor stedenreizen, attractieparken, excursiereizen en zonvakanties naar alle populaire bestemmingen in heel Europa. Kijk voor het complete aanbod of de digitale brochure ook op www.peterlanghout.nl. De meeste reizen en de beste prijzen. Kortom: Beter Peter Langhout Reizen Maaskant Reizen Zomer 2007 Ierland tot Polen en van Zuid-Spanje tot Schotland, u vindt het in onze meer dan 80 pagina's dikke reisbrochure. Stedenreizen, Rondreizen en Excursiereizen per luxe touringcar maar ook vlieg-Busvakanties naar alle hoeken van Europa. Ook voor korte weekend reizen naar alle grote steden en Disneyland-Parijs! Onze prijs-kwaliteitsver- houding is de beste van Nederland! Vraag onze gratis brochure. Bel 0412-482828 of kijk op WWW.MA ASKANT. COM! Sawadee Reizen Plannen voor een avontuurlijke reis? Sawadee organiseert actieve en avontuurlijk? groepsreizen naar Afrika, het Midden-Oosten, Latijns-Amerika, Azië en Nieuw-Zeeland. In kleine groepen bezoeken we afgelegen gebieden, oeroude steden en fascinerende volken. Kijk voor avontuurlijke reizen voor gezinnen met kinderen vanaf 8 jaar op www.familieavontuur.nl Brochure of Informatie? Vul de bon in of kijk op www.sawadee.nl. Curasao De meest populaire bestemmingen in Europa Curacao, een Caribisch eiland om te ontdekken! Ontdek een vriendelijke oase van rust en relaxen op paradijselijk Curacao. De ideale mix tussen exotisch en toch vertrouwd, tussen tropisch en toch heel 'eigen'! U vliegt rechtstreeks binnen 9 uurtjes naar het zonnigste stukje van ons Koninkrijk. Bestel de Brochure, bel 010 - 41 42 639 of kijk op www. curacaoinfo. nl Eurosporvac Campingvakanties Compleet ingerichte bungalowtenten, toercaravans, stacaravans, chalets, bungalows en staanplaatsverhuur op 93 topcampings in Nederland, België, Luxemburg, Frankrijk, Italië, Spanje en Kroatië. Veelzijdig programma voor jong en oud! Gratis brochure. Vul de bon in of bel: 0513 - 65 70 80 www.eurosporvac.nl 1 Djoser De andere manier van reizen Cultuur, natuur en contact met de plaatselijke bevolking zijn bij Djoser belangrijke elementen in het reisprogramma. Wij organiseren al 21 jaar actieve rondreizen naar vele bestemmin gen in Azië, Afrika, het Midden-Oosten, Latijns- en Noord Amerika, Oceanië en Europa. In onze kleine groepen, waarin ook veel alleenreizenden meegaan, is veel ruimte voor eigen initiatief. Vul de bon in of bel: 071 - 512 64 00 www.djoser.nl <DixOser> Cirkel Vakanties Vakanties voor het hele gezin Cirkel Vakanties organiseert al 20 jaar kwaliteitsvakanties voor eenoudergezinnen en gewinnen in heel Europa en nu ook in Cyprus en Zuid-Afrika, Verblijf in volledig ingerichte luxe bungalowtenten, appartementen of hotels. Gratis Sun Fun Club, enthousiaste begeleiders, aantrekkelijke programma's en excursies voor ouder(s) en/of kind(eren). Cirkel Vakanties zorgt voor optimale vakantiebeleving. Vraag nu snel de gratis brochure(s) aan, of kijk op onze website www.cirkel.nl - Lid SGR/ANVR Pelikaan Excursiereizen Reizen mét persoonlijike service De mooiste en indrukwekkendste Excursie reizen met bus en/of vliegtuig door heel Europa vindt u bij ons. Dit jaar bieden wij u opnieuw korte stedenreizen, schitterende rondreizen en relaxte standplaatsreizen naar o.a. Noorwegen, Italië, Spanje en Ierland. Nieuw in ons reisprogramma is de rondreis IJsland en eilandhoppen in Kroatië. Vraag nü onze brochure aan en lees over onze unieke voordelen: vroegboekvoordeel taxiservice. Bel: 0168 - 32 96 33 www.pelikaanreizen.nl D Peter Langhout Vliegreizen Vlieggids Bent u op zoek naar een vliegreis? Even genieten van zon, zee en strand in het zonnige zuiden, Thailand of Indonesië of heerlijk een weekendje weg tijdens een citytrip. Vraag dan onze nieuwe vliegbrochure aan. Het aanbod is enorm uitgebreid en wij garanderen u een uitstekende prijs. Kijk voor het complete aanbod ook op www.peterlanghout.nl of bel 0900 - 07 89 De meeste reizen en de beste prijzen. Kortom: Beter Peter Langhout Reizen Toerisme Vlaanderen Brussel Het nieuwste Vlaanderen magazine is uit! Lezen over vakantie is bijna net zo leuk als vakantie zelf, vooral met het gloednieuwe Vlaanderen-magazine vol reportages, literaire verhalen, tips en mooie foto's. Een verrijkende citytrip? Een lekker weekje fietsen? Genieten aan de kust? Vlaanderen is een verademing vol geuren, kleuren, sferen en smaken. Van luxe arrangementen tot de gezelligste vakantiehuis jes, van statige stadshotels tot groene campings. Bestel nu dit mooie voorproefje en maak kans op één van de 100 gratis Suske en Wiske albums! Solmar Tours Bus- autovakanties - Zon in Spanje en Kroatië. -Verzorgde excursiereizen naar Wenen, Praag, Berlijn, Tirol, Frankrijk, Budapest, Andorra, Iftlié, Spanje, Kroatië en Griekenland. - 23 jaar ervaring, scherp geprijsd door rechtstreekse verkoop. Lees alles in de gratis folder. Bel 0495-58 87 40 i www.solmar.nl Djoser Wandel Wandelen is dé manier om een land niet alleen te zien maar ook te beleven. Met Djoser wandelreizen zie je afgelegen dorpjes in prachtige natuurgebieden en ervaar je de cultuur van een land van dichtbij. Het verblijf in comfortabele accommodaties en het ver voer tussen de wandelingen door is geregeld. Je wandelt met Djoser in vele bestemmingen wereldwijd. Te voet valt er nog veel te ontdekken! Vul de bon in of bel: 071 - 512 64 00 www.djoserwandel.nl <Dj/Oser> V Wandel jc T" - - Tsjecho Reizen www.skienintsjechie.nl - Auto, bus en vliegreizen - Hotels - Pensions •Vakantiehuizen en Appartementencomplexen op of aan de piste Raadpleeg de kerstaanbiedingen en ons ruime aanbod en zoek en boek via www.tsiechoreizen.nl vul de bon in of bel 010-2781500 Keycamp Holidays Keycamp biedt luxe campingvakanties aan in Frankrijk, Spanje, Portugal, Italië, Kroatië, Slovenië, Oostenrijk, Zwitserland en Nederland. U kunt kiezen uit een volledig ingerichte bungalowtent en verschillende luxe stacaravans. Nieuw in 2007: chalets. Vraag nu de brochure aan en boek snel uw vakantie. Kijk op www.keycamp.nl of bel: 033 - 460 27 75 Keycamp Ontdek Europa met Kristal Reizen! De meest populaire bestemmingen in Europa ontdekt u met Kristal Reizen. U kunt rekenen op comfortabele, luxe touringcars, gezellige familiehotels, enthousiaste reisleiding, een gevarieerd reisprogramma en enkele vliegexcursiereizen. En u weet zeker dat u waar voor uw geld krijgt. Kristal Reizen, meer vakantie voor uw geld. Vul de bon in. Bel 0486-459900 of bezoek de website: www.kristal.nl Met Snoeyink Reizen naar Spanje Bus - auto Vliegvakanties zomer 2007 Per luxe Royal Class touringcar, vliegtuig of met eigen vervoer naar de diverse bekende badplaatsen aan de Spaanse Costa's Ook de komende zomer biedt Snoeyink Reizen u weer een ruime keuze aan uit stekende en betaalbare hotels en appartementen. Snoeyink Vraag de gratis brochure aan: Bel 0541 - 532 000 of kijk op www.snoevink.nl Aankruisen wat van toepassing is Stuur deze bon voor 20 december (in een voldoende gefrankeerde envelop) naar Wegener multimedia, afdeling Telefonische verkoop, Postbus 26, 7300 HB, Apeldoorn, of vraag de brochure aan via de internetsite van deze krant en klik op de rubriek reizen. Graag invullen met blokletters. 1 Selamat Jalan Tour gratis 9 Curasao Touristen Bureau gratis 16 Solmar Tours gratis 2 Travel Canada gratis 10 Eurosporvac gratis 17 Djoser Wandelvakanties gratis 3 Shilla Travel gratis 11 Djoser gratis 18 Tsjecho Reizen BV gratis 4 Hogenboom Recreatie gratis 12 Circel Holland BV gratis 19 Keycamp Holidays gratis Djoser Junior Circel eenoudergezinsvakanties 5; gratis Circel gezinsvakanties 20 Kristal Reizen gratis 6 Peter Langhout Reizen gratis 13 Pelikaan Reizen gratis 21 Snoeyink Reizen gratis Busvakanties 14 Peter Langhout Reizen gratis 22 effeweg.nl gratis 7 Maaskant Reizen gratis Vliegvakanties 8 Sawedee Reizen gratis 15 Toerisme Vlaanderen Brussel gratis Effeweg.nl SUPERVOORDELIGE BUSREIZEN Wederom is het reisaanbod van effeweg.nl uitgebreid! Er even lekker en voordelig tussenuit per luxe touringcar? Ontdek de mogelijkheden! Een stedentrip naar Berlijn, Parijs of Brussel? Er met de kerst tussenuit naar Praag of Oberhausen? Of ontdek de veelzijdige excursiereizen naar vele Europese bestemmingen. Ontdek één van de nieuwe bestemmingen of toppers van 2006! Effeweg.nl, dat is pas genieten! Meer informatie? Brochure aanvragen? Boeken? Kijk op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 Vertrek 22 december. Beleef de kerstsfeer m Praag, bezoek een oud wijnstadje in het mooie Koko- nndal, maak een rondrit door het Bo heems Paradijs, wandel naar de "Witte Rotsen', bekijk een bierbrouwenj, een glasfabnek, maak een stadswandeling van 3 uur door Praag met een gids! inclusief: Vervoer, hotel, ontbijt, diner 2 DON CENTRO OBERHAUSEN, DORTMUND BOCHUM Vertrek 15 en 16 december Bezoek het grootste winkel- en vrijetijdscentrum van Europa: CentrO Oberhausen, kerstmarkten in Ober- i hausen en Dortmund, proef de Duitse kerstsfeer, zie de grootste kerstboom j ter wereld, bezoek evt de musical Starlight Express! Inclusief: Vervoer, hotel, ontbijt en diner €74,- EEN GREEP UIT ONS AANBOD... I Romantische Strasse iPanjs, Berlijn Topper 2056 3,4 en 5 dagen 99, Londen 3,4 en 5 dagen 157.- I Brussel Steuw 3 en 4 dagen 109,- Bochumrj/tui;- 3 dagen 129,- Frankfurt «feu» 3 en 4 dagen 125.- Berlijn en Polen 4 en 5 dagen 129,- Halle, Leipzig en WörlitzWicuw 4 en 5 dagen 149,- Zuid-Limburg Gulpen 3,4 en 5 dagen 119.- Luxemburg 5 dagen 209,- vanaf: 1 EEN GREEP UIT ONS AANBOD... vanaf: 1 5 dagen 219,- Barcelona 8 dagen 379,- 5 dagen 209,- Cultuur Finland en Zweden 8 dagen 599,- 5 dagen 285,- Wenen speciaal 8 dagen 399,- 5 dagen 189.- Boedapest Donauknie 8 dagen 359,- 5 dagen 199,- Meer van Genève-Chatel 8 dagen 349,- 5 dagen 239,- Toscane: Montecatini, Pisa en Florence n 200 s 8 dagen 389,- 5 dagen 269,- Kroatië: Opatija en lovran 10 dagen 469.- 5 dagen 229,- Roemenie rondreis 12 dagen 619,- 5 dagen 299,- Noordkaap rondreis ^l^ager^^ 1039,- 8 dagen 5 en 8 dagen HM 279,- Polka Party w 3 dagen 179,- Voor informatie, boekingen of een brochure: kijk op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 (Ook groepsreizen mogelijk) prijzen zijn per persoon en rngskosten a 10,- overige verzorging, entreegelden en overige toeslagen Knk voor opstapplaatsen op effeweg.nl of vraag d.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 47