/H Zorg beter voor uzelf Met 5,- korting naar Kerst met St. John's PZC PZC L m Jt ».-vf - !®r- .J: Ji Denk aan de vitamientje: Ëttlg Bij deze zomaar een paar tips om nog beter voor uzelf te zorgen. Met natuurlijk als beste tip het aanvragen van een offerte! Want ook dan zorgt u beter voor uzelf. CZ is niet alleen een van de grootste zorgverzekeraars, maar is bij kiesBeter.nl ook uit de bus gekomen als beste grote zorgverzekeraar (kiesBeter.nl is onafhankelijk en een initiatief van het ministerie van VWS om u te helpen bij het kiezen van een zorgverzekeraar). Het is vooral de grote klanttevredenheid die ons die goede positie heeft bezorgd. Als zorgverzekeraar zonder winstoogmerk kunnen onze mensen zich dan ook inzetten voor de beste zorg. Zo kunt u ons dag en nacht bellen of e-mailen voor een medisch advies. En ook op onze site vindt u veel nuttige gezond heidsinformatie. Tevens bieden we waar nodig wachtlijstbemiddeling en als u wilt een second opinion. Bovendien kunt u al vanaf 5,90 per maand een passende aanvullende verzekering kiezen. En dat zijn slechts een paar voorbeelden van de redenen waarom ruim 2,5 miljoen verzekerden zeer tevreden over ons zijn. Zorg dus ook beter voor uzelf. Vul de bon in, bel 0800-0195, ga naar cz.nl of naar uw assurantietussenpersoon voor een offerte op maat. Zorg kan altijd beter Exclusieve aanbiedingen en kortingen voor abonnees van PZC De komende Kerstperiode geeft het wereld beroemde koor van St. John's College uit Cambridge een reeks Kerstconcerten in Nederland en België. Daarbij zal het koor op dinsdag 19 december ook Vlissingen aandoen. Het koor van het St John's College in Cambridge is een van de beste voorbeelden van de Engelse koortraditie ter wereld - bekend en geliefd bij miljoenen mensen om de CD-opnames,TV en Radio uitzendingen en concerttournees. Het koor, dat als sinds 1670 bestaat, staat onder leiding van diri gent David Hill. Het St John's College Choir is niet voor het eerst in de Nederlanden. De warme ontvangst in onze prachtige oude kerken is voor het koor opnieuw reden om in te gaan op de uitnodi ging voor een Kersttournee. Het koor kiest jaarlijks uit vele uitnodigingen uit Europa, Amerika en het verre Oosten. Tijdens deze tournee zal ook de nieuwe Kerst- CD gepresenteerd worden. Lezers van de PZC krijgen voor dit concert een korting van maar liefst 5,-. Bovendien hoeven zij bij online bestellen geen administratiekosten van €2,50 te beta len, een totale korting dus van €7,50! Het koor zal onder leiding van David Hill een gevari eerd programma brengen met muziek rond Advent en Kerstmis. Ook liefhebbers van de traditionele Engelse Christmas Carols zullen aan hun trekken komen. Tevens zal bij dit concert de nieuwe Kerst-CD van het koor verkrijgbaar zijn. Voor meer informatie over het concert kunt u kijken op www.kerstmetstjohns.nl Het concert vindt plaats in de St Jacobskerk in Vlissingen en begint om 20:00 uur. U kunt de ingevul de bon inleveren bij de entree van de kerk of opsturen naar Muziekinstituut Breda, Postbus 8765, 4820 BB Breda. De kaarten liggen dan voor u klaar vanaf 19:30 uur. U kunt ook online bestellen via www.kerstmetstjohns.nl. Vergeet niet bij 'Opmerkingen' te vermelden dat u PZC lezer bent! De toegang bedraagt voor PZC lezers 22,50 voor A-kaarten en 17,50 voor B- kaarten. Algemene voorwaarden abonneevoordeel Niet in combinatie met andere aanbiedingen. Geen korting achteraf op reeds betaalde kaarten. Alleen bonnen van krantenpapier worden in behandeling genomen, PZC is niet verantwoordelijk en kan niet aansprakelijk worden gesteld voor het gebodene en de financiële en administratieve afwikkeling bij de deelnemende organisaties. Wijzigingen in de spelregels, data, aanvangstijden en geldende prijzen zijn te allen tijde voorbehouden. Prijzen worden uitgegeven zolang de voorraad strekt PZC BV gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens, Zie het colofon van PZC voor meer informatie. het alfabet van Zeeland 5,- korting voor Kerst met St. John's Naam: Voorletters: Adres: Postcode: Woonplaats Telefoon: E-mail adres: Aantal kaarten: Rang: dl A EU E Handtekening: (max. 4) Het concert vindt plaats in de St Jacobskerk in Vlissingen en begint om 20:00 uur. U kunt de ingevulde bon inleveren bij de entree van de kerk of opsturen naar Muziekinstituut Breda, Postbus 8765,4820 BB Breda. De kaarten liggen dan voor u klaar vanaf 19:30 uur. Zie Voorwaarden elders op deze pagina het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36