GIRO 76300 .fff. Koop een Unicef-sweater en geef twee aidswezen een toekomst PZC IC Sta jij ook paraat na een ramp? Help het klimaat in een handomdraai donderdag 7 december 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Plaats uw familie berichten in de PZC Overleden "De Heer is mijn Herder." Bedroefd en met diep leedwezen delen wij u langs deze weg het volgende mee, onverwacht is overle den, onze lieve vader, broer en oom Djoelis Saya (Buang) 3 april 1949 Kalidjati 4 december 2006 Vlissingen Rafaëlla en Franklin Junus en Lies Jessica en Marjolijn Louis Esteban Correspondentie-adres: Kromwegesingel 17 3 4388 KM Oost-Souburg De vertroostingsdienst zal gehouden worden op donderdag 7 december om 20.00 uur in de Molukse kerk "Beth Cherem" aan de Burgemeester Stemer- dinglaan in Oost-Souburg. De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 8 december om 11.00 uur in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Truus de Fouw vanmorgen, omringd door liefde, afscheid van ons genomen. Zoals zij het wilde zullen haar man, kinderen en kleinkinderen haar op haar laatste reis begeleiden. Truus heeft ons gevraagd haar afscheid zo 'gewoon' mogelijk te maken, liefst zonder bezoek aan huis, bloemen of andere rouwbetuigingen: zo was ze ook:'gewoon dapper'. Familie, vrienden en kennissen die het afscheid met ons willen delen nodigen wij hartelijk uit voor een informele ontmoeting in restaurant 'Vrouwe in de Polder" .Vrouwenpolder, op maandag n december van 14.00 uur tot 16.00 uur. Pieter de Fouw Helen en Dirk, Jolijn en Arno, Robin en Dorien Peter en Willeke, Ilse, Roos Yvon, Stephanie Heerjanszdorp 26 Kamperland 6 december 2006 De HEERE is mijn herder Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Johannes Mol echtgenoot van Ria Hermine Biemond Officier in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 81 jaar. 's-Gravenpolder: R.H. Mol-Biemond 's-Gravenpolder: Joke en Jaap Flikweert-Mol johan-Peter en Hendriek Forianne en Roy Putten: Boudewijn en Mattie Mol-Zandijk Johan en Lize-Marie Petra en Henry René en Alice Anthony en Anneke Middelburg: Jannie Mol Putten: Hans en Wilma Mol-de Nood Anita en Alfred Jolinda en Aart-Jan 's-Gravenpolder: Jacqueline en Michaël van Hasselt-Mol Peter en Mariska Marlissa Capelle a/d IJssel: Jan en Lydia Ciere-Luteyn Mart ij n en achterkleinkinderen 6 december 2006 Weeldijk 1 4431 RJ's-Gravenpolder Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. vrijdag 8 december van 19.30-20.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal D.V. worden gehouden maandag 11 december om 13.30 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de Elimkerk nog gelegen heid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, grootvader en mijn overgrootvader Willem Roelse sinds 20 augustus 1992 weduwnaar van Jacoba de Groot Koudekerke, t Vlissingen, 3 september 1917 6 december 2006 W. Roelse J.C. Roelse-Bruijnooge Willem Jeanine N. Viergever-Roelse L.J. Viergever Sandra en Sjoerd Donna Jacoba L. de Grave-Roelse W.J. de Grave Mirjam Herman W. Dalebout-Roelse J.L. Dalebout Yvonne B. Roelse M.L. Roelse-Minnaar Arjen Huibrecht Sophia Wij bedanken de medewerkers van -"Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Glacisstraat 23,4381 RG Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op zater dag 9 december om 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 9.30 tot 10.00 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Na een zeer arbeidzaam leven en een liefdevolle verpleging door zijn kinderen hebben wij afscheid moeten nemen van onze oudste broer, zwager en oom Willem Roelse weduwnaar van J. Roelse-de Groot Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij dit verlies. Rijswijk: P. Roelse t E. Roelse-Joziasse f Vlissingen: D. Roelse P.J. Roelse-Bouman Middelburg: C. Roelse Vlissingen: J. Pievens-Roelse C. Pierens Oost Souburg: L. Platteeuw-Roelse P. Platteeuw t Middelburg: J. Groenenberg-Roelse A. Groenenberg Neven en nichten Vlissingen, 6 december 2006 Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en oma oma Emma de Wispelaere echtgenote van Willem van den Heuvel in de leeftijd van 91 jaar. Breskens: W. van den Heuvel Breskens: Tilly en Rinus de Reu-Geernaert Emmy f en Eduard Beppie en Jean-Pierre Robin, Donny Terneuzen: Jan en Paul Biervliet: Marion en Stefan Esmée, Jesse Breskens: Bart en Willy Geemaert-de Hulster Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging die zij in verpleeghuis "De Stelle" heeft mogen ontvangen. Oostburg, 6 december 2006 Correspondentieadres Banckertlaan 20 4511 XJ Breskens Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oost burg. Gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 8 december van 19.00-19.30 uur. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 11 december om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Barbara te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "De Ontmoeting" aan de Dorpsstraat te Breskens. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "De Heere bewaart de eenvoudigen Psalm 1166a onberijmd Na een moeitevolle levensavond en een leven van en kel goedheid en eenvoud, is door de Heere uit onze kring weggenomen Cornelia van Eenenaam-Apallius weduwe van Adriaan van Eenenaam in de leeftijd van 92 jaar. Uit aller naam: C.J. van Velzen 5 december 2006 Braakmanstraat 8 Hansweert Correspondentieadres: I. Apallius de Vos Vuurvlindersingel 12 3544 DL Utrecht Zij is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes, alwaar geen be zoek. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden zaterdag 9 december om 11.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Dijkstraal te Hansweert. Deze dienst wordt geleid door ds. M.T. van der Vlugt-Plet. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenisplechtig heid plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hansweert. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in ontmoetingscentrum "Kay-Munk" aan de Schoolstraat te Hansweert. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Abbotsford, 2 december 2006 Uit onze familiekring is ons ontvallen onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom Johannes Cornells Traas gehuwd geweest met Maria Pieternella Bruggeman f Baarland, 21 april 1913 De laatste maanden woonde hij in zorgcentrum Eben Haezer. J.M.G. Minderhoud-Traas t A.L. Minderhoud t C. Meulenberg -Traas J. Meulenberg t M.J. Guiljam-Traas t M.C. Guiljam f K. Traas t J. Traas - Janse L.W. Traas P. Traas - van Oosten f Neven en nichten Correspondentie adres: Familie Henk Traas 24245 48th Ave Langley BC V2Z 2M4 Canada 9 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Met respect en liefde namen we afscheid van onze lieve tante en oud-tante Ria Knetemann-Litti weduwe van f.A. Knetemann 6 maart 1912 f 1 december 2006 Sterk van lichaam en geest tot het laatste uur. We zullen haar missen. Namens alle familie uit Nederland: Feio van der Esch-von Henning W.G. Bootlaan 4,4328 LS Burgh-Haamstede Met het overlijden van Mevr. M. W.F. Knetemann-Litti verloren wij een lieve vriendin. Gerriev./d. Pol-Boot Joop en Nel Roos Wil Steutel Haamstede 1 december 2006 Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Vijf dagen na het overlijden van haar zoon Henk, is zacht en kalm ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Anna Louisse-van Oosten sinds 12 maart 1945 weduwe van Jan Louisse in de mooie leeftijd van 101 jaar Kapelle: Bart en Suus Louisse-de Jonge Kapelle: Henk (in herinnering) en Tanneke Louisse-Dagevos Kapelle: Rinus en Leni Louisse-Paauwe Wolphaartsdijk: Janny Louisse en Bram Boone Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, 5 december, zorgcentrum Cederhof Correspondentieadres: Vijverstraat 11 4421AW Kapelle Moeder is op haar kamer nr. 222 opgebaard. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zater dag 9 december om 10.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De begrafenis zal om 11.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaatsje Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Gun vluchtelingen een toekomst. Word ook donateur! Stichting voor Vluchteling-Studenten UAF Studie en werk voor hoger opgeleide vluchtelingen Postbus 14300, 3508 SK Utrecht 7(030)2520835 v. Het Nederlandse Rode Kruis Na een ramp helpt het Rode Kruis zo snel mogelijk. Word vrijwilliger! Je helpt met contactherstel tussen slachtoffers en hun familie. Bel voor meer informatie: 07 0 4 4 5 5 888. Een miljoen extra spaarlampen in Nederland en daarmee het klimaat een flinke hand helpen. Dat wil Greenpeace met haar nieuwe klimaatcampagne bereiken. Bekende Nederlanders als Sophie Hilbrand, Gijs Wanders en Winston Post geven op 1 miljoenspaarlampen.nl het goede voorbeeld. Doe ook mee: koop spaarlampen, ga naar de site en maak kans op een weekend lichtstad Parijs! <£,neeK?eAce- www.1miljoenspaarlampen.nl Met kaarten en cadeaus van Unicef maakt u het verschil. Bestel via www.unicefshop.nl of 070 333 93 00 ook voor één van de 1.200 verkooppunten. Of kijk bij de Unicef-winkels in Assen, Breda, Deventer, Leidschendam, Rotterdam, Utrecht en Veldhoven. UNITE FOR CHILDREN UNITE AGAINST AIDS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38