CA TOYOTA AYGO Reuma begint eerder dan kaalheid. PZC 10 Dementie raakt iedereen. Zó zuinig, dat u €1.000- milieusubsidie verdient! Voorkom BPM verhoging 2007. KOOP NU! Aflevering in 2007. CAPPENDIJK TOYOTA I Steun reuma- research,in je eigen belang. Giro 324. woensdag 6 december 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Oome Cor, "aen oe ist" Wij zullen je niet vergeten, rust nu maar. Herjan en Li na Bedroefd nemen we te vroeg afscheid van Cor enige zoon van onze vrienden Janneke en Jacques Janny, Ko en kinderen Greet, jan en kinderen Wie zal een deugdelijke huisvrouw vinden? Want haar waardij is verre boven de robijnen. Het hart kaars heren vertrouwt op haar, zodat hem geen goed zal ontbreken. Zij doet hem goeden geen kwaad, al de dagen naars levens. Zij zoekt wol en vlas, en werkt met lust harer handen. Zij is als de schepen eens koopmans; zij doet haar brood van verre komen. En zij staat op, als het nog nacht is, en geeft haar huis spijze, en haar dienstmaagden het bescheiden deel. Spreuken 31: 10-15 Na een liefdevolle verzorging van haar kinderen heeft de Heere van onze zijde weggenomen mijn ge liefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Johanna Ruijgrok Echtgenote van Flip Bogert in de leeftijd van 66 jaar Tholen: F. Bogert Kinderen Klein-en ach terkleinkinderen 5 december 2006 Ten Ankerweg 36 4691 GX Tholen Gelegenheid lot condoleren, dagelijks aan huis van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden D. V. zaterdag 9 december om 15.00 uur in de aula van het Calvijn College, Zoekweg 3 te Tholen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Tholen. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn in gepaste kleding. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condole ren in voornoemde aula. Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wan t bij u is de bron van het Ie ven, door uw h'ch t zien wij het Hcht. Psalm 36:10 Willem van Boven Mijn lieve man, onze vader en opa is op 67-iarige leeftijd, temidden van zijn gezin, teruggekeerd naar de Bron. Goes: Julika van Boven-de Wit Goes: Geo en Ingrid Tim Goes: Herman Goes: Bertil en Alinda Bas, Amber, Annabel Cascais (P): Ciska en Raöul Ruben, Noortje, Jules Wij bewonderen hem om de manier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan. We denken aan hem in liefde en dankbaarheid. 5 december 2006 Beukenpad 26 4462 SZ Goes Wij houden een dankdienst voor zijn leven op terdag 9 december om 10.30 uur in kerkgeboi 'De Hoogte', Populierenstraat 29 te Goes. Daar 3 za- bouw Hoogte', Populierenstraat 29 te Goes."Daarna brengen we Wim om 12.00 uur naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Kloe- tinge. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren en te ontmoeten in De Hoogte' Ik geef Je veel kusjes, zoveel als je maar wou En nog eén om te zeggen, hoeveel ik van je hou. Opa zei: "Als ik er strakjes niet meer ben, kijk 's avonds maar omhoog dan ben ik een sterretje.' Dag lieve opa Tim, Bas, Amber, Annabel, Ruben, Noortje, Jules iiitvaartvQYzoïgm£ de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies grutis informatiepakket tel. 0118 - 612868 Vcerseweg 36. 4332 BG Middelburg wtemer: www.degrootdekain.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Want niemand weet wat leven is Alleen dat hetgeqe ven is En dat van dit geheimenis (Bodhet begin en he t einde is Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten bele ven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Willem (Wim) van Boven echtgenoot van Julika van Boven-de Wit West-Souburg: Piet en Jo van Boven-Arendse Goes: Jaantje en Bertus Meedendorp-van Boven Kloetinge: Cor t en Nel van Boven-Tramper Goes: Anthon t en Coby van Boven-Lems 's-Gravenzande: Jacaueline en Joop Boelnouwer-van Boven 's-Heer Hendrikskinderen: Jan en Nel van Boven-de Troije Koudekerke: Gijs en Marja van Boven-van Maldegem West-Souburg: Rinus t en Bep t van Boven-Joosse Kapelle: Nely van Boven-Beije t David en Elma van Boven-Ticheler Neven en nichten Wij wensen Julika, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Goes, 5 december 2006 Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ilc was in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre", na een lang ziekbed kalm en rustig is overleden mijn lieve man Gilles de Ritter "Je was de zon in mijn leven echtgenoot van Francina de Doelder Hoek, t Temeuzen, 22 september 1937 5 december 2006 Temeuzen: F. de Ritter-de Doelder Oostelijk Bolwerk 662 4531 GW Temeuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 december van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaart centrum. Hughersluys 22 te Temeuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, wordt gehouden op zaterdag 9 december om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Bedroefd nemen wij afscheid van onze broer, schoonbroer en oom Gilles de Ritter Hoek: Jan en Corrie Mario en Veronique Roy De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan, onze zus, schoonzus en tante Lenie Pleijte-van den Driest weduwe van Kees Pleijte Oost- en West-Souburg, Goes, 1 februari 1931 4 december 2006 Oost-Souburg: Jan van den Driest Dinievan den Driest-Eshuis Oost-Souburg: Laurens van den Driest (in herinnering) Jacoba van den Driest-Suurmond (in herinnering) Kingscliff (Australië): Jo van den Driest Valerie van den Driest-Sedgmen Neven en nichten Met dank aan dokter van de Werjf, voor de goede begeleiding en het personeel van "Woonzorg Bevelanden voor de goede verzorging. Correspondentieadres: M. van den Driest Philippus Lansbergenstraat 8 4336 DA Middelburg De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 8 decem ber om 13.00 uur in de "Oosterkerk", ingang J.D. van Mellestraat te Goes. Deze dienst wordt geleid door Ds. A. Jobsen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes, Gelde- loozepad 30. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in voornoemde kerk. Voorafgaande aan de dienst is ervan 12.30 tot 12.55 uur gelegenheid om afscheid van Lenie te nemen in de "Oosterkerk". Groot is de leegte die ze achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Lenie Pleijte-van den Driest Oost-Souburg: Adrie Pleijte (in herinnering) Aat Pleijte-de Keizer Oost-Souburg: Corrie Geensen-Pleijte Frans Geensen Neven en nichten Plaats uw familie berichten in de PZC Na een jarenlange vriendschap hebben we afscheid genomen van onze lieve vriendin Lenie Pleijte Corrie Miep en Co Matty en Ko Na een strijd, moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk wasje kracht, maar ook hieraan kwam een einde. Het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. Verdrietig om zijn heengaan, maar berustend dat zijn lijden nu voorbij is, delen wij u mede, dat na een jarenlange strijd tegen zijn slopende ziekte mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader en lieve opa op 76-jarige leeftijd is overleden Izaak Jacob van der Lijcke echtgenoot van C.S. van der Lijcke-Janssen Nieuwvliet, t Temeuzen, 9 januari 1930 4 december 2006 Hoek: Lien van der Lijcke-Janssen Temeuzen: Adri van der Lijcke Oosterhout: Carien en Frans Linders-van der Lijcke Tommie Evelien Lonneke Irisstraat 42 4542 EG Hoek Mijn man, onze pa en opa is opgebaard in het Monuta Rouwcentrum, Rooseveltlaan 6 te Ter- neuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 december van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgeno digd, zal plaatsvinden op zaterdag 9 december om 13.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamy straat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Vremdieke en de huisartsen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Oma Kik Wij wensen de naaste familieleden veel sterkte. Joke en Jan Carla en Kees Harry en Everdina Antoine en Cindy Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Scheldehof" is heengegaan Johanna Jobse In de leeftijd van 85 jaar. We hebben haar mogen begeleiden in haar laatste levensdagen. Het was een vreugde dit in saamhorig heid voor je te mogen doen. Marianne en Eiko Zijl Vlissingen, 4 december 2006 Correspondentieadres: Dijkstraat 26 4388 CL Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 8 december om 11.00 uur in crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer van het crematorium Indien u nog afscheid wilt nemen, wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn in het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Middelburg, 2 december 2006 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn man, pleegvader en opa Marinus Wisse Eindhoven, 21 juli 1918 Wij zullen hem in dankbaarheid herinneren, namens alle kinderen en kleinkinderen, M. Wisse - Pekaar Zorgcentrum Rustenburg Kamer 307 Vrijlandstraat 28 4337 EE Middelburg Dankbetuiging Het is helaas voor ons onmogelijk om eenieder persoonlijk te bedanken voor de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en tijdens de uitvaart van mijn man, onze vader en opa Eddy Kroes Het is fijn te weten hoe gewaardeerd hij werd tijdens zijn leven, hoe geliefd hij was, te voelen al deze vriendschap, is voor ons een grote steun en troost. Wij willen u hiervoor heel hartelijk bedanken. Wij vinden geen woorden om te zeggen hoe erg wij jou missen allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Het hart spreekt een niet te spreken taal. Dit sternen is zo moeilijk te verwerken. Jouw leven was ons zoveel waard. Het liefste wat wij hadden blijft in ons hart bewaard. Lia Kroes Marion, Peter en Allisha Temeuzen, december 2006 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Lenie Verrijzer-van Laere zijn wij u dankbaar voor de steun en troost. Uit aller naam, Jo Verrijzer Goes, 6 december 2006 Voor een zorgzame begeleiding uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geioeloozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 m Ook voor bemiddeling en advies bij de aanschaf van een gedenkteken T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl Toyota topkwaliteit, stuurbekrachtiging, radio/cd speler met MP3-aansluiting en 3 jaar garantie. Nu v.a. €8.990,-. De krachtige AYGO is heel zuinig. Ook op het milieu. Daarom krijgt ie per 1 juli van de overheid maar liefst €1.000,- milieusubsidie. Maai bij Toyota krijgt u nu ai €1.000,- subsidie. Want hoe eerder u zuinig rijdt, hoe beter! TODAY TOMORROW TOYOTA Prijs incl. BTW, exd. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Brandstofverbruik (1999/100/EC) varieert van 4,1 1/100 km (24,4 km/1) tot 4,6 1/100 km (21.7 km/1), C02-emissie 109 gr/km. Algebeeld AYGO Sport 5-deurs Wijz. voorbehouden. Distr, Louwman Sr Parqul B.V- Meer info: bel gratis 0800 - 0369 of kijk op www.toyota.nl DE TOYOTADEALER IN UW REGIO Mr. F.J. Haarmanweg 58 TERNEUZEN 4538 AS Terneuzen Tel.: 0115-617751 [Reumafonds www.reumafonds.nl «ssJ Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Even je hoofd vrijmaken Even wat anders: collecteren in de frisse buitenlucht. Een mooie kans om je hoofd vrij te maken. En de kans om je in te zetten voor 3,5 miljoen mensen met een hersenziekte of psychische aandoening. Met uw hulp kunnen we meer veelbelovende onderzoeken financieren en projecten steunen die het leven van patiënten veraangenamen. Bel 030-29711 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nederland en ^BF; het Fonds Psychische Gezondheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40