Eigentijdse folk bestaat Koren zingen met buren over de grens 4 25 Zes cantates horen bijeen woensdag 6 december 2006 In bestuursjargon heet het grensoverschrijdend cultuur beleid. In de praktijk wordt het, veelzeggender, gewoon Zingen met de Buren genoemd. Drie ko ren - uit Zeeland, Gent en Brug ge - geven zaterdag een geza menlijk concert in Goes. Het korenfestijn is een initiatief van de koepelorganisaties Sako Zeeland (Stichting Amateur Ko ren) en Koor Stem in Gent. „We hebben regelmatig overleg met Koor Stem en daar is ook het idee geboren om iets te doen met drie koren uit de drie pro vincies: Zeeland, Oost-Vlaande- ren en West-Vlaanderen", zegt Bert Soeters, voorzitter van Sa ko. Het plan paste naadloos in de culturele samenwerking die binnen de Euregio Schelde- mond steeds meer gestalte krijgt. Aan Zingen met de Buren doen drie compleet verschillende ge zelschappen mee: het dames koor Arabesk uit Gent (dirigent: Marc Van den Borre), gemengd koor Vagantes Morborum uit Brugge (onder leiding van Bart Naessens) en het Zeeuws Man nenkoor, gedirigeerd door Chris tian Blaha uit Middelburg. Afge lopen weekeinde was het eerste optreden in Brugge, zaterdag volgt Goes en zondag wordt de concertreeks afgesloten in Gent. Vooral voor Zeeland is de sa menwerking vruchtbaar. „Het koomiveau in België is vele ma len hoger dan in Nederland. Daar kunnen wij alleen maar van leren", zegt Soeters. „Om die reden willen we kijken of we ook iets gezamenlijks kunnen opzetten op het gebied van cur sussen, zodat we de kwaliteit van de Zeeuwse koren kunnen verbeteren." Ook voor de Vlaamse gezel schappen is de samenwerking een verrijking. Soeters: „Een mannenkoor is bijvoorbeeld een fenomeen dat zij niet kennen. Ook kennen ze nauwelijks Ne derlandse componisten, omdat er al zo veel Vlaamse zijn." In hun repertoirekeuze waren de koren vrij, mits ze maar werk van Nederlandse en Vlaamse componisten uitvoeren. Daar door staat een veelheid aan stuk ken op het programma. Het Zeeuws Mannenkoor zingt bij voorbeeld werk van Herman Strategier, de Goese componist Adriaan Kousemaker, Henk Ba- dings en Ber Joosen. Hoogtepunt van de avond is het slotstuk: Zingen zonder gren zen, speciaal voor deze gelegen heid gecomponeerd door Christi an Blaha, op tekst van Peter van den Ouden. Het is een drieluik, waarin alle stemmen aan bod ko men. Het werk, dat in Brugge al lovend werd ontvangen, is na zondag rechtenvrij beschikbaar voor andere koren. Rolf Bosboom Zingen met de Buren, zaterdag 9 de cember in kerkgebouw De Hoogte, Populierenstraat, Goes. Aanvang: 20.00 uur, zondag 10 december in zaal Parnassus in Gent (aanvang 16 uur). De Middelburgse Oratorium vereniging zingt zaterdag in de Grote Kerk in Goes het Weihnachtsoratorium van Bach. Volgens dirigent Jan Hut vor men de zes cantates één geheel. Aan het einde van 1734 werkte Johann Sebastian Bach aan zes kerkelijke cantates, bedoeld voor de drie kerstdagen, Nieuw jaarsdag, de zondag na nieuw jaar en Driekoningen. Het is al tijd een beetje een twistpunt ge weest of de compositie gezien moet worden als zes losse canta tes of als één oratorium. Hoewel Bach vermoedelijk waarde hechtte aan de zelfstan digheid van de zes delen, noem de hij het complete werk Orato rium Tempore Navitatis Christi. Een bewaard gebleven tekst boek bestempelt het als een 'Ora torium, welches die heilige Weyhnacht über in beyden Hauptkirchen zu Leipzig musici- retwurde'. In de negen jaar dat Jan Hut het Middelburgse koor dirigeert, staat dit werk voor het eerst op de lessenaars. Voor hem is het duidelijk, Bach zag dit stuk als één geheel. „De cantates wor den vaak afzonderlijk uitge voerd in de kersttijd, bijvoor beeld de eerste vier en het slot deel van de vijfde. Als je naar de teksten kijkt, horen de delen wel degelijk bij elkaar. Elke can tate baseert zich op de lezing uit de bijbel die voor de betreffende zondag vast ligt. Je ziet dat Bach toch van die lezingen af wijkt. Hij maakt er een doorlo pend verhaal van en kan daar maar één bedoeling mee hebben gehad, het waarborgen van de continuïteit van het stuk. Het koor werkt samen met het Dordts Kamer Orkest. De Mid delburger Bram Beekman zit achter het orgel. De vocale solis ten zijn Caroline Stam, Carla Lana, Jan van Elsacker en Mar lijn Sanders. Het eerste deel van de Nieuw jaarscantate is volgens Hut een van de hoogtepunten uit het ora torium. „Het stuk wijkt daar af in instrumentatie. Er komen voor het eerst hoorns bij, het staat dus ook in een andere toon soort. Het hele kerstverhaal zit in die tekst." Douwe Eisenga De Middelburgse Oratoriumvereni ging zingt zaterdag het Weihnachtso ratorium van Bach in de Grote Kerk in Goes aanvang 19.30 uur). Vocaal solist Jan van Elsacker e zussen Fiona, Kirsty, Mairi en Amy Johnson vor men de folkgroep GiveWay. Accordeonlegende Phil Cun ningham produceerde hun twee albums, waarop de ei gen Schotse en Keltische mu ziek het uitgangspunt vormt. GiveWay geeft zondagmid dag een eenmalig concert, te vens Nederlandse première, in het Arsenaaltheater in Vhs- singen. Het kan geen toeval zijn als vier zussen allen zo'n hoge standaard in het bespelen van hun muziekinstrument halen. Talent moet in de genen aanwe zig zijn zou je haast denken. „Geen van onze ouders speelt een instrument. Moeder was een voortreffelijke badmintonspeler en vertegenwoordigde Schot land in talloze toernooien, Va der is een zeer goede zeiler", ver telt de oudste zus Fiona. Kirsty (19) vult aan: „Ik kreeg een ac cordeon van mijn opa toen ik vier jaar oud was. Vrijwel gelijk tijdig begon ook Fiona met viool. We stimuleerden elkaar. Onze jongste zussen, de inmid dels net zeventienjarige twee ling Amy en Mairi, zagen hoe veel plezier we in het musiceren hadden en wilden vervolgens ook een instrument bespelen." Fiona: „Het is voor ons net zo iets als leren lezen en schrijven. Het hoort er bij. Het is een soort natuurlijk sociaal proces. Oefe nen en repeteren is gewoon leuk. Daarbij hebben we het ge luk dat we belangrijke mensen hebben ontmoet die ons s timule ren. Uitblinken op een specifiek in strument is een kunst, maar de zussen zijn allen multi-instru- mentalisten. Fiona speelt viool, gitaar, piano en whistle. Kirsty heeft als hoofdinstrument de ac cordeon, naast de piano. Amy drumt en speelt eveneens accor deon. Mairi schrijft naast piano en keyboard ook basgitaar op haar conto. Daarnaast zingen ze allemaal. Even divers als het instrumenta rium is de muziekkeuze en de beïnvloeding. De Johnsons zijn door vele muzikanten in allerlei stijlen geïnspireerd. Dat de Red Hot Chilli Peppers bij de tieners op een lijstje staan is begrijpe lijk. Maar wat hebben ze met Led Zeppelin en zeker met folk muziek? Fiona: „We luisteren heel veel naar muziek. Niet al leen thuis, maar ook op het colle ge. Veel jongeren denken dat folkmuziek oubollig is en alle maal op de Corries lijkt. Er is wel degelijk eigentijdse folkmu ziek en daar dragen wij een steentje aan bij. We bewerken oude (Keltische) melodieën en liederen en er komen ook eigen nummers in het repertoire. Het eerste album was nog vrij tradi tioneel met strikte arrangemen ten. Ons tweede album is veel moderner in de aanpak van de arrangementen. Daar integreren we ook andere muziekstijlen, bij voorbeeld met jazzy gitaarspel. Het is veeleerder cross-over dan echt traditioneel Schots. Onze muziek spreekt kennelijk een breed pubhek aan dat van diver se stijlen houdt en van jong tot oud." Het spelen in een groep met je zussen levert volgens Kirsty nau welijks problemen op. „Natuur lijk hebben we onze meningsver schillen. Maar niet meer of min der dan in andere groepen. We kunnen goed met elkaar opschie ten en moeten dat ook wel. We wonen allemaal nog thuis en zien elkaar ook on the road." Dat laatste zal alleen maar toe nemen. Fiona zit in haar laatste jaar op de Royal Scottisch Aca demy en Kirsty in het tweede leerjaar. De tweeling rondt dit jaar de high school af. Voor de zomer wordt GiveWay behalve kwalitatief ook in het bestaan een professionele band. Marius Roeting GiveWay geeft zondag een concert in het Arsenaaltheater in Vlissingen. De aanvang is om 20.15 uur. De vier zussen Johnson debuteren in Nederland als de folkgroep GiveWay. Elly van Ooijen exposeert werken van keramiek, hout en papier in gale rie 't Haentje te Paart in Middelburg. Te zien t/m 7 januari, do, za en zo 14.00-16.30 uur. Fotogroep Goes houdt haar jaarlijkse clubtentoonstelling in Binnenuit te Heinkenszand. Te bezichtigen t/m 27 januari di t/m do 9.30-17.30 uur, vrij 9.30-20.30 uur en za 10.00-16.30 uur. Kunst Van Binnenuit is een expositie van veertien kunstenaars, tot 9 fe bruari te zien in BinnenUit te Hein kenszand. De opening is zaterdag om 14 uur. Deelnemende kunstenaars zijn: Jan van Strien, Marcel Witte, Kyra Melskens, Johan Nieuwborg, Francien Krieg, Liesbet Optendrees, Jo Willems, Marjanne Beeuwkes, Li- dia Verschoor en Eva van Gelder, Iwaz, Jean-Paul Mulder, Hub Knebel en Petra Kwaadgras. Beeld in Balans is een expositie van de gelijknamige kunstenaarsgroep met beelden van steen en hout en met boetseerwerk, in de Zeeuwse Biblio theek te Middelburg, vanaf maandag t/m 6 januari, ma 17.30-21.00, di t/m vrij 10-21, za 10-16 uur. Tekens tussen taal is een poëtische ex positie van vier beeldende kunste naars, vanaf vrijdag tot 1 februari bij boekhandel Quist in Bergen op Zoom. Aagje Pel plaatste kastjes, doe ken en panelen. Désiré Suijkerbuijk toont vier schildei-werken met een graffitiachtig aanzien: de eerste vier bladzijden uit een nieuw te lezen boek. Irene Weug verzamelde 667 handdoeken, elk met bijbehorende verhaal. Paula Withagen maakte ste nen beelden van vier vrouwen. De opening is vrijdag om 20.00 uur met een optreden van gitarist Bas Voll. Jan Gunter exposeert in 't Kerkje van Ellesdiek te Ellewoutsdijk schilde rijen en tekeningen van Zeeuwse landschappen onder de titel Hunter is 'ier. Te bezichtigen: zaterdag van 13.30 - 16.00 uur. De bibliotheek Kloosterzande toont in december glassieraden en kera miek van Liesbeth van Damme-Gors- se. Het betreft poezenbeelden, vazen, vogels en serviesgoed. Veertien kunstenaars bieden werk aan tijdens de KunstKadoBeurs, za terdag 15- 20 uur en zondag van 14-19 uur in Galerie Kats te Kats. Met Tes vd Boogaard (gemengde tech niek), Lenny van Broekhoven (schil derijen, wrakhout), Boukje van Dam (schilderijen), Anneke Frenks (schil derijen), Eef de Jonge Everaert (poë zie), Jaap de Jonge (schilderijen), Lu cy de Kruijf (grafiek, keramiek), Ma rijke Lamboo (collages zijdevloei, keramiek), Anneke Lutgendorff (land schappen), Loes Müller (sculpturen en keramiek), Frida van Overbeeke (keramiek), Tjitske Prins (schilde rijen en grafiek), Frans Prunier (schil derijen) en Rijnhard Schregardus (schilderijen, keramiek). ROTTERDAM Kunsthal Rotterdam t/m 4 maart Dinosaurussen!. Betre den op eigen risico; t/m 14 januari Henry Moore: Sculptuur, architec tuur, natuur, t/m 21 januari Peter van Straaten: Lust. t/m 10 december Het papier van Sinterklaas. Inpakpa- pier van 1920 tot nu. t/m 14 januari KK Outlet. Amsterdamse communica tiebureau KesselsKramer toont over zichtstentoonstelling. t/m 28 januari Koningen van Congo. Fototentoon stelling van Sven Torfinn. Maritiem Museum Rotterdam t/m 9 september De schat van Corpus Christi, VOC-kaarten boven water; t/m 31 december Holland-Amerika Lijn; t/m 31 december, Schatten van Nedlloyd. t/m 4 maart Varen naar Mekka, de reis van je leven. Museum Boijmans Van Beuningen t/m 1 januari Jan van der Ploeg. Wall Painting No. 155. Mum-schildering, t/m 21 januari Rembrandts Passie. Het Nieuwe Testament in de Neder landse prentkunst van de 16de en 17de eeuw. t/m 7 januari Ted Noten: sieraden te zien die Ted Noten maak te naar aanleiding van een treinreis van Tokio naar Amsterdam, t/m 4 fe bruari Erik van Lieshout, een staal kaart van zijn werk: video-installa ties, schilderijen en tekeningen, t/m 18 februari Willem Kalf, misschien wel de belangrijkste schilder van stil levens in de Gouden Eeuw. Museum Het Schielandshuis t/m 7 januari Beschuit met spruitjes, de wereld van een opgroeiend kind; t/m 27 mei Achter gesloten deuren - Van keurslijf tot string. Lingerie en deuren in een spel van verhulling en nieuwsgierigheid, t/m 31 december Een aanwinst zo oud als Opoe Herfst, zondagse goed van de hoogbejaarde, t/m 31 december Stad van Rotterdam mers! Museaal theater: objecten, blow-ups van foto's, film- en geluids fragmenten. Natuurhistorisch Museum Rotterdam t/m 31 december Ramon. Het skelet van een Rotterdamse olifant, t/m 31 december Het Kabinet van dr A.B. van Deinse. Walvissen en zoölogische rariteiten, t/m 31 december Wereld- Natuur. Biodiversiteit op land, in zee en in de lucht, t/m 13 mei De Grote Huismus Tentoonstelling. Wereldmuseum Rotterdam t/m 7 januari Wilde haren: kleding van veren, huid en bont. t/m 28 janua ri: Urban Arts: Rotterdam in Kleur, graffitiwall van 60 m2; t/m 28 januari Focus Marokko, met voorwerpen uit Marokko, concerten, theater. Witte de With, center for contempora ry art t/m 11 februari Brian Jungen. De Ca nadees baart opzien met zijn kriti sche en humoristische sculpturen en installaties van de huidige consumen tenmaatschappij. Zoals zijn grote walvisskeletten van tuinstoelen. ANTWERPEN K.M.S.K.: tot 31 december Rijksmu seum aan de Schelde: Schatten uit de schatkamer van Nederland. Diamantmuseum: tot 31 december Ba- bur's Erfenis: De invloed van het Mo- goljuweel; permanent BriljAntwerps Verhaal: een blik achter de schermen van de Antwerpse diamantwereld. AMVC Letterenhuis: tot 31 december Verre Horizonten - Schrijven zonder grenzen. Zilvermuseum Sterckshof: tot 7 ja nuari Zilver uit Antwerpen. Fotomuseum: tot 7 januari retrospec tieve van de Belgische Magnumfoto graaf Carl De Keyzer; Tunnel Vision: multimediale tentoonstelling waarin een reis wordt gemaakt door de tijd; Dansant: Populaire dans in Antwer pen in beeld tot 1960. MUHKA: tot 11 februari Jasper Van den Brink Tunnel Vision Museum Vleeshuis: tot maart Dansant: 600 jaar muziek en dans in Antwerpen. MOMU: tot 17 juni 2007 De Mo- mu-collectie - selectie II. GENT S.M.A.K.: tot 17 december City-Scan Carlos Navarette; tot 7 januari Bar-code Jan Christensen en Ricar- do Brey - installaties; tot 14 januari Focus Peter Downsbrough en Kunst' Nu - Philip Meiten Noise of Quasar: grafittikunst-installaties; tot 21 ja nuari Film-Agnes Varda - retrospec- tiev; tot 11 februari Tellervo Kallei- nen Mika Taanila met Lost Found; videokunst en documnetaire. Kasteel Caeys Bouüaert: tot 22 decem ber Drift/Drift: werk van Jerry Hey- mans. Witte Zaal: tot 22 december Najaar stentoonstelling Witte Zaal met twee kunstenaars. Museum voor de Geschiedenis en We tenschappen: tot 22 december Jubi leumtentoonstelling. Design Museum Gent: tot 31 decem ber Collectie Alonso. Caermersklooster: tot 7 januari Stan ley Kubrick. De Singel: tot 14 januari Wonen in Welvaart Woningbouw en wooncul- tuur in Vlaanderen 1948-1973. Zebrastraat-kunstplatform: tot 18 fe bruari Wonderland-Fluxus en het spel Stef Van Bellingen - performan ces, film, documenten, lezingen, kunstwerken en concerten. BRUGGE Concertgebouw: tot 9 december Stein- way 170 in het kader van het Stein- way 170 Festival. Guido Gezellemuseum: tot 17 decem ber Met smaak gemaakt! Smaak- kunstwerken. Sint-Trudo Abdij/Male: tot 17 decem ber Vleugels, van klei en van pa pier. Arentshof: tot 2 januari Kunstetalage schilderijen Jazzbrugge van Jeanal. Hospitaalmuseum O.L.V.-ter-Potte- rie: tot 4 februari Blindekens onder vier ogen: fotografie van Charlotte Lybeer en Jan Darthet met kijk op de processie van O.L.V. van Blindekens. Bruggemuseum - Gruuthuse: tot 4 fe bruari Geloof en Geluk: de middel eeuwse pin/laat je (n)iets op je mouw spelden: Sieraad en devotie in middel eeuws Vlaanderen. Arentshuis: tot 25 februari Rond en om Rembrandt - Hollandse prenten uit de Gouden Eeuw. Forum+ 'Zand: tot 25 maart Detlef Beer - schilderijen, sculpturen en te keningen. Diamantmuseum: tot 29 maart Droomdiamanten. Concertgebouw Atrium: tot 25 mei In de naam van Mozart portretten van musici, met een terugblik op Mozart 06, van Malou Swinnen. KNOKKE Scharpoord: tot 26 december Thierry Buysse Urban Exploration - fotogra fie; tot 26 januari Getekend: geva rieerd werk van twaalf West-Vlaam se topillustratoren (bibliotheek). 6 t/m 12 december WOENSDAG Poppentheater Poppentheater Sim Bolus presenteert Joris en Reuzeneus. Joris gaat naar zijn tante om te logeren. De tocht voert door het Grote Bomen Bos, waar hij enkele dieren ontmoet die doodsbang zijn voor Reuzeneus. Joris zoekt de reus op. Ambachtscentrum, Goes, 15.00 uur Komedie Oud Vuil is een komedie met Jules Croiset en Nelly Frijda. Een echtpaar droomde altijd te zullen genieten van hun pen sioen. Met de komst van een zwerver wordt alles anders. Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur Toneelstuk Theaterproductiehuis Zeelandia speelt Een Zeeuwse meid. Het stuk is geïnspireerd op de ruim vijftig brieven die Pietje Willemse, een dienstmeid uit Tholen, tussen 1861 en 1873 schreef aan haar vriendin Maatje Weijler. Tekst Nirav Chris- tophe, regie Marijke Beversluis. Met Mieke De Groote (Maat je) en Gonny Gakeer (Marga). Dorpshuis De Wemel, Wemeldinge, 20.00 uur Musical Wat zien ik?! is een musical naar de roman van Albert Mol. Het bruisende leven op de Wallen, anno 1969. Muziek van Dick en Tom Bakker. Met Johnny Kraaijkamp, Mariska van Kolck, Kiki Classen, Hans Breetveld en Ellen Pieters. De tek sten zijn van Frans Mulder en Allard Blom (Purper). Stadssschouwburg De Maagd, Bergen op Zoom 20.15 uur DONDERDAG Toneelstuk Theaterproductiehuis Zeelandia speelt Een Zeeuwse meid. Zie woensdag Dorpshuis Luctor et emergo, Rilland, 20.00 uur Musical Wat zien ik?! is een musical naar de roman van Albert Mol. Zie woensdag. Stadssschouwburg De Maagd, Bergen op Zoom 20.15 uur Old school De Roger Happel Band staat op het podium. De band speelt disco, funk en soul uit de jaren 70 en 80. De bezetting: Roger Happel (toetsen, zang), Ulco Bed (gitaar), Alvin Manuhuwa (drums) en Paddy van Rijswijk (bas). Het voorprogramma wordt verzorgd door de Zeeuwse band Café Noir. De avond wordt besloten met dj Brian.C. Café Schuttershof, Middelburg, 20.00 uur Cabaret Paul Smit presenteert Grootheidswaanzinverplettering. De cabaretier neemt de huidige egocultuur onder de loep en veegt de vloer aan met mensen die hun cultuur, mening en gedragingen altijd beter vinden dan die van anderen. Arsenaaltheater, Vlissingen, 20.15 uur VRIJDAG Sprookjesballet Sint Petersburg Ballet dans Sleeping Beauty. Het Staats Symfonie Orkest speelt de muziek van Tsjaikovs- ki. Petipa maakte de choreografie op het bekende sprookje van de Schone Slaapster. Stadsschouwburg De Maagd, Bergen op Zoom, 19.00 uur Toneelstuk Theaterproductiehuis Zeelandia speelt Een Zeeuwse meid. Zie woensdag Dorpshuis, Renesse, 20.00 uur Russen Irena Filippova speelt accordeon, zingt liedjes en vertelt over haar ervaringen in Hier komen de Russen. De uit Rusland afkomstige muzikante vertelt over haar ge boorteland en haar nieuwe thuisland en de verschillende wij zen waarop mensen omgaan met dingen. Haar levenspartner Hans Visser, die in 1976 met zijn broer Erik de groep Flairck begon, begeleidt haar op gitaar. De Zaete, Yerseke, 20.00 uur Scheldeloodsenkoor Scheldeloodsenkoor brengt de musical Shadows of time. Deze voorstelling met traditionele en moderne zeemanslied jes is uitverkocht! Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur Slagwerkgroep Slagwerkgroep Percossa staat op het podium. De voorstelling is uitverkocht! Theater De Mythe, Goes, 20.00 uur Cabaret Balkenbrij is Brabants Cabaret. Het Brabants gerecht wordt door Jan (inmiddels Zeeuws-Vlaming) en Erik volgens een nieuw recept bereid en opgediend. Plet programma heeft als ondertitel: van alles dur mekaare, goed durspekt en toch pittig en bestaat uit een aaneenschakeling van conferences, luisterliedjes en Brabant se types, zoals de duivenmelker, een vakbondsman die met de VUT gaat en een Brabantse zeekapitein en zijn matroos. Ledeltheater, Oostburg, 20.15 uur Theatersport Leden van theatersportvereniging Apard nemen het tegen elkaar op. Improvisatietheater in de trant van De Lama's. De Piek, Vlissingen, 20.15 uur Toneel-cabaret De Amsterdamse Theater Academie presenteert twee voor stellingen van vier nieuwe theatermakers. Sanne van der Aa en Desirée van Haaren spelen De ik van ons. Cathelijne Gieske en Caja van der Poel zijn te zien met het programma Nu niet, misschien straks. Theater De Wegwijzer. 20.30 uur Theater Teatro speelt Crave. De Engelse schrijfster Sarah Kane schreef deze theatertekst in 1999 onder het pseudoniem Marie Kelvedon om de voor oordelen rond haar persoon te omzeilen. Het rauwe, grove en onverbiddelijke van haar stukken deed veel stof op waaien binnen de gevestigde Engelse theaterorde. Het stuk betekende de doorbraak in de erkenning van haar werk. Podium 't Beest, Goes, 20.30 uur HooilKoorts De derde voorronde van HooilKoorts wordt gehouden. Met het debuut van Artemis uit Goes, Grouse en According to You, beide Zuid-Beveland, die eerder op het podium van Hooi!koorts stonden en The Straits uit Walcheren met deels vernieuwde en op de britrock gebaseerd repertoire. De Zandput, Serooskerke, 20.00 uur Jazz Moondance speelt jazz. Het repertoire bestaat uit standards van Billie Holiday en El- la Fitzgerald, maar ook popsongs in jazzy sausje. De bezet ting: Ingrid Borger (zang), Peter Bolderman (bas), Martijn Brederveld (drums)en Peter Jongepier (gitaar). 't Zottekot, Vlissingen, 21.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 25