PZC M "oss dinsdag 5 december 2006 12 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl I Overleden Als leven lijden wordt neemt het heengaan niet alleen het leven maar ook het lijden mee. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Marian Hamerlinck Mama van Fabio Wij wensen Fabio, Maikel, Carlo en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Leidsters buitenschoolse opvang "de Bonte Koe" Directie en Bestuur van de Stichting Kinderopvang Zeeuwsch-Vlaanderen Algemene kennisgeving Degene die ik liefheb heb ik verlaten om degene die ik liefhad terug te zien. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij ons achterlaat, geven wij u er kennis van dat te vroeg van ons is heengegaan onze lieve zoon Cornelis Boudewijn Jansen van Rosendaal Cor levenspartner van Marianne Veerman t in de leeftijd van 48 jaar. St. Kruis: Jacques Jansen van Rosendaal Janneke Jansen van Rosendaal- van de Reepe 4528 KH St. Kruis, 3 december 2006 Eiland 13 U kunt afscheid nemen van Cor op donderdag 7 december van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op vrijdag 8 december om 14.00 uur in de N.H. Kerkte St. Kruis. Aansluitend zullen we Cor naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraafplaats te Oostburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Her vormd Kerkcentrum aan het Kerkplein te Oostburg. Wij zijn het personeel van afdeling 'Klaverblad' van verpleeghuis De Stelle erg dankbaar voor de liefdevolle zorgen aan Cor bewezen. "Vreemd is het. de pijn van een vriend die vertrekt - en slechts stilte achterlaat" Verdrietig om het afscheid van Cor Oostburg: Oom Bert Tante Sarry Goes: Kees, Heieen Charlotte, Rianne, Brechtje Breskens: Jack Anne, Herbert Nuenen: Albert, Valerie Ailien, Leander Oostburg, 3 december 2006 Het leven was te kort, maar bespaard werd ook een verder lijden. In zijn afscheid nu, is zijn verdiende rust geborgen. Zondagochtend overleed onze neef en achterneef Cor Nellie de Bliek-van de Reepe Kees de Bliek Jacquelien Regoort-de Bliek Marijn Regoort Pieteren Emma Enige en Algemene kennisgeving Intens verdrietig delen wij u mede dat door een noodlottig ongeval van ons is weggenomen onze broer, schoonbroer en oom Hubert Willem de Liège in de leeftijd van 56 jaar. Josje de Liège Hans Jansen Linda en Christophe Devin Oostburg, 3 december 2006 Correspondentieadres: M.J. de Liège Grote Beer 50 4501 ES Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op donderdag 7 de cember om 10.50 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oost burg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Kerkcentrum. Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze medewerker Huub de Liège Huub was vanaf 2001 werzaam bij de Groenvoorziening van Dethon te Oostburg. We zullen zijn collegialiteit en inzet zeker missen. We wensen zijn familie veel sterkte toe met dit ver lies. Bestuur en Directie Dethon Verslagen zijn we door het bericht van het plotseling overlijden van onze collega Huub de Liège We zullen ons Huub blijvend herinneren als een goe de collega en vriend. We wensen zijn verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Werkleiding en Collega's Groenvoorziening Dethon Oostburg Zijn werk, zijn kracht, zijn interesse voor het leven, zijn moed zo sterk, hij heeft er alles voor gegeven. II suo lavoro, la sua forza II suo interesse per la vita II suo coraggio cosi forte Ha dato tutto Vol moed heeft hij gestreden, maar heeft uiteindelijk toegegeven. Zacht mag hij rusten, we zullen hem missen, mijn lieve man, onze broer, vader en nonno AlessandroTidili Cagliari t Vlissingen 3 juli 1946 3 december 2006 Domburg: Rafaela Tidili-De Arma Durand Oost-Souburg: Renata Tidili Arian Peters Rachelle Federico Oost-Souburg: Lina Tidili Mike Smits Mikey Luca Alessandro Oost-Souburg: Giovanni Tidili Annemarie Blok Valeria Correspondentieadres: L. Tidili Vlissingsestraat 50 4388 HE Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 december van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcen- trum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op vrijdag 8 december om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sterk als geen ander ook in zijn laatste strijd Sandro Verdriet om het afscheid maar met respect, waarde ring en blijdschap zullen wij onze beste vriend in herinnering houden. Wij wensen de familie en iedereen die Sandro een warm hart toedraagt sterkte bij dit grote verlies. Tom Ciska Arjen Ytsma Sandro Tidili Rust zacht - Riposa in Pace Vader van La Piccola Italia -11 papa della Piccola Italia We zullen je missen - Ci mancherai Hans, Ben, Gabri, Silvana, Emma. Jasper, Lisanne, Roméo. Xenia, Joyce, Ricardo, Joshua Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en mijn zorgzame vader, onze zwager en oom Pieter EngelBoot in de leeftijd van 63 jaar. Corrie Boot-Bogerman Leon Boot Kees Bogerman Joop Bogerman-Dorsman Jeanette Bogerman Martijn v.d. Sande 3 december 2006 Repel 11 4328 CG Burgh-Haamstede Donderdag 7 december om 13.30 uur zal er een rouwdienst gehouden worden in de aula op de begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. De begrafenis zal aansluitend omstreeks 14.15 uur plaatshebben. Na de begrafenis is er in genoemde aula gelegenheid de familie te condoleren. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van PietBoot de echtgenoot van onze collega Corrie Boot-Bogerman Wij wensen Corrie en Leon veel sterkte toe met dit verlies. Bewoners en medewerkers Allévo Duinoord Burgh-Haamstede, 4 december 2006 Na een ernstige ziekte, die hij geheel aanvaard had, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Piet Blokpoel A. Rademaker-Blokpoel t W. Rademaker t A. Blokpoel t S. Blokpoel-Malgo J. Rademaker-Blokpoel H. Blokpoel J. Blokpoel-Meeuwse R. Onderdijk-Blokpoel F. Onderdijk W. Blokpoel t R. Blokpoel-Verdaasdonk J. Blokpoel t J. Blokpoel-Louws J. Boone-Blokpoel P. Boone C. Blokpoel-Does H. Does F. Blokpoel J. Blokpoel-Daane Neven en nichten Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Nel de Feijter - Kuijper Uit aller naam: M. Marckelbach - Kuijper Als met water zelf, met de gedachte spelen dat je ooit en eindelijk zult weten wat het is. Het is regen geweest, een rivier, een zee, hier was het, hier heb ik het gezien en zie ik water en weet niet wat het is. "Een leven lang bezeten van water" Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve man Ir. Klaas Diekema echtgenoot van Hanny Diekema-van Cuijck in de leeftijd van 70 jaar. Oostburg: J.E.A. Diekema-van Cuijck Groningen/ Friesland: Familie Diekema Noord Brabant/ Flevoland: Familie van Cuijck 4501 AA Oostburg, 2 december 2006 'tSchuttebocht 6 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 6 december van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 7 december om 16.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat op 2 december is overleden Dhr. K. Diekema voormalig voorzitter cliëntenraad verpleeghuis de Stelle Hij heeft zich jarenlang ingezet als een toegewijd en betrokken voorzitter van onze cliëntenraad. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familieleden de kracht toe dit verlies te dragen. Namens Raad van Bestuur, Raad van Toezicht bewoners, medewerkers en cliëntenraad van Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen Locatie de Stelle Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vroegere buurman Wim Duinkerke Adrie Tjarks Cor en Iny de Visser Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer Henk Louisse oud-medewerker van de gemeente Goes bij de voormalige afdeling Stadsbeheer, bureau Groenbeheer. De heer Louisse is ruim 26 jaar verbonden geweest aan onze gemeente. Hij zal in onze herinnering blijven als iemand die zich met bijzonder veel enthousiasme en toewij ding heeft ingezet. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familieleden sterkte toe om dit verlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas. drs. D.J. van der Zaag Ons bereikte het bericht van het overlijden van onze oud-collega Henk Louisse Henk was een enthousiaste collega, die overal een oplossing voor zocht. "Wat, niet kunnen!" was zijn gevleugelde uitspraak. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familieleden sterkte toe om dit verlies te dragen. Collega's afdeling Openbare Ruimte Wij hebben een goede vriend verloren. Anton wij zullen je nooit vergeten. Temeuzen: Rudi en Corrie Ko en Henny Met droefheid hebben wij kennis genomen van het S overlijden van ons adviserend bestuurslid en oud- c secretaris de Generaal-majoor b.d M. Sturm Wij wensen Liesbeth en familie veel sterkte. Namens de Bond van Oud-Stoottroepers en I; Stoottroepers kring Zeeland I; A .v.d. Weele, voorzitter J. v.d. Welle, secretaris Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vice- voorzitter en adviseur Thijs Sturm Voor zijn inzet zijn wij hem veel dank verschuldigd. Wij wensen Elisabeth, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van het verlies. Middelburg, 4 december 2006 Stichtingsbestuur Steun Bevrijders Walcheren 1944 Drs. L.A. DeWitte, voorzitter P.S.C. Jeremiasse-Platschorre, secretaris Bedroefd, doch dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Maria Koole echtgenote van Marinus Francke Sint Laurens, t Knokke, 12 maart 1931 3 december 2006 M. Francke Ab en Ria Francke-Pladdet Jeanet en Mare Stepman-Francke David Hannah Badhuisweg 44 4506 BC Cadzand De herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op vrijdag 8 december om 11.00 uur in de N.H. Kerk te Cadzand. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Enkel schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar de dokters en het verplegend personeel van het algemene ziekenhuis O.L. V. Ter Linden te Knokke en speciale dank aan het team van Privazorg West Zeeuws-Vlaanderen, dat haar in de periode dat zij thuis was zo liefdevol heeft verzorgd. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tot ons verdriet is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maria Koole gehuwd met Marinus Francke in de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: M. Koole H. Koole-Melis Belo Horizonte: D. Koole T. Koole-Teixeira (in herinnering) Sint Laurens: J. Koole J.F. Koole-Kodde Oosterbeek: W. Koole L.C. Koole-Koster Neven en nichten Middelburg, 3 december 2006 Heden is uit onze familiekring weggenomen onze ge liefde schoonzus en tante Maria Francke-Koole echtgenote van Marinus Francke Serooskerke (W): J. Francke W. Francke-v.d. Broeke (in herinnering) Serooskerke (W): l.L. Francke E. Francke-Huijssoon Serooskerke (W): L. Francke (in herinnering) M.J. Francke-de Pagter (in herinnering) Oostkapelle: E.C. Brouwer-Francke (in herinnering) S. Brouwer Middelburg: L. Lorier-Francke D. Lorier (in herinnering) Serooskerke (W): A.J. den Herder-Francke P.W. den Herder (in herinnering) Serooskerke (W): A. Francke Serooskerke (W): N. Sturm-Francke M.F. Sturm Serooskerke (W): J. Francke T.M. Francke-de Kam neven en nichten Serooskerke (W), 3 dec. 2006 Geschrokken hebben we het bericht ontvangen van het overlijden van ons bijna 40 jaar trouw koorlid Marie Francke-Koole We wensen Rinus en de rest van de familie heel veel sterkte toe. We hopen dat ze de kracht vinden om zonder haar verder te gaan. Wij zullen haar missen. Bestuur en alle leden van 't Zwinkoor Sluis Cadzand Geheel onverwacht is, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die haar om ringden, overleden mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma Elizabeth Kik-Bogers in de leeftijd van 79 jaar. Brouwershaven: D. Kik Brouwershaven: Hans en Ellen Kik Linda, Mart 4 december 2006 Molenstraat 76 4318 BV Brouwershaven De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden donderdag 7 december om 13.30 uur in de "Ichtuskerk", M.P.M. van der Klooster straat 1 te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brou wershaven. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gele genheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. In verband met het overlijden van onze moeder zijn wij DONDERDAG 7 DECEMBER de gehele dag gesloten BAKKERIJ KIK Markt 21 - Brouwershaven Na een lang ziekbed is overleden onze buurman Bart Wattel We wensen Tannie en de kinderen veel sterkte toe. De buren, Loe en Jannie Bure Rie Johan en Annie Henk en Corrie Buurman Piet Gilles en Leny en Martin Leo en Jordy Lein en Diny De Heer is mijn Herder. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is toch nog onverwacht van ons heengegaan Jan Jacobus Allaart 13 mei 1927 125 november 2006 Uit aller naam: P. den Ouden Rotterdam Correspondentieadres: De Associatie Uitvaartverzorging Slaak 20 3061 CS Rotterdam De Dienst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. woensdag 6 december om 14.30 uur in de kapel van de begraafplaats der Ned. Herv. Gem. "Charlois", Charloisse Lagedijk 680 te Roterdam- Zuid, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Na afloop van de teraardebestelling is er nog gele genheid tot samenzijn in de kapel van de begraaf plaats. Eens is alle strijdt ten einde, dan slaat eens voor laatst de klok. Dan wacht aan Uw sponde een engel, die U opwaarts voert tot God. Treur niet, ween niet lieve Anton, heerlijk is misschien verschiet. Want de pijn op deze aarde, dat is in de hemel niet. Heden nam de Heere uit ons midden weg mijn gelief de en zorgzame vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maatje Adriana Nelis - Slabbekoorn geboren 11-12-1924 overleden 3-12-2006 Hansweert: A.D. Nelis Kloosterzande: Jos en Suus Hansweert: Cora en Jack Vlissingen: Elly en Ad Vogelwaarde: Henk en Marjan Koudekerke: Tonny en Jans (In herinnering) Vlissingen: Matty en Johnny Vogelwaarde: Anja en Huib Oost-Souburg: Alex en Evelyn Klein- en achterkleinkinderen Maartenbroersweg 57 4417 BK Hansweert De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. M. T. van der Vlugt - Plet, wordt donderdag 7 december om 11.30 uur gehouden in de Protestantse kerk, Dijkstraat te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er in Kaj Munk, Schoolstraat 5 gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Lieve Ma Je hebt je strijd ten einde toe gestreden tot God je riep. Hij nam je bij de hand, hij heeft geluisterd naar je vele gebeden, je stap voor stap geleid naar het Beloofde Land; en naar de droefheid die we moeten dragen, is er het weten: God heeft je bevrijd; Hij gaf ons niet het antwoord op onze vragen, maar schonk ons uitzicht op zijn eeuwigheid. Rust zacht. Je dochter Cora Rust zacht lieve Oma Antoine, Christel, Jusitin en Wessel. Angelien, John, Sebastiaan, Michelle en Danilo. Richard, Leonie, Rosinda en Serina. Martin. Ivonne, Kimberlyen Danzel. Marchel en Katarina. Diana. Tonny en Linda. Daniëlla. Erwin, Mariëlle en Xander. Bianca, Cor, Denise en Debby. René, Marijke en Martien. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Lieve moeder en oma Je pijn is nu voorbij. Rust zacht. Johnny en Matty Erwin en Mariëlle Xander Bianca en Cor Denise en Debby Voorgoed uit ons midden. Voor altijd in ons hart. Dag lieve mam en oma Nelis Elly en Ad Angelien en John Sebastiaan, Michèle en Danilo Richard en Leonie Rosinda en Serina Martin en Yvonne Kimberley en Danzell Marchel en Katerina Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze zus, schoonzus en tante M.A. Nelis-Slabbekoorn We wensen de familie veel sterkte. A.M. de Koeijer-Slabbekoom C.J. Slabbekoom-Minnaard neven en nichten Yerseke, 3 december 2006 Wij ontvingen het droeve bericht dat zondag, 3 de cember 2006, de moeder van onze directeur, Alex Nelis Mevrouw Nelis - Slabbekoorn is overleden. Wij wensen zijn vader, de heer Nelis en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Personeel S.T.T. Group of Companies BV. Vlissingen Voor het vervolg van de familie berichten zie ook pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36