Doe ook mee op 1 miljoenspaarlampen.nl yss; PZC Marinus Wisse Niemand dan u alleen, kent de leegte en het gemis die uw wereld vullen. Terneuzen Steun ons. Giro 2502 Essentiële vetzuren 3-6-9 in 1 capsule. dinsdag 5 december 2006 Het vervolg van de familie berichten van pagina 12 Heden is overleden mijn lieve, zorgzame man G. Eykelenboom in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: Magda Eykelenboom - Kampman 4334 BA Middelburg, 30 november 2006 Henri Dunantlaan 22 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd om het verlies, geven wij u kennis dat na een werkzaam en zorgzaam leven rustig is ingeslapen mijn geliefde man. onze lieve pa, opa en overgroot vader Petrus Blommaert in de leeftijd van bijna 88 jaar. Burgh-Haamstede, J. Blommaert-Dijkgraaf Schagen, Joop en Nannie Richard Miranda en Rutger Lucas Hansweert, Marian t en Henk Erik en Jolanda Burgh-Haamstede, Marijke en Frits Vincent en Heike Marjolijn en Edwin 5 december 2006 's Gravenmeet 13 4328 PG Burgh-Haamstede De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal gehouden worden donderdag 7 december om 10.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat onze lieve broer, zwager en oom Petrus Blommaert is overleden. Middelburg: Zr. M.J.C. Blommaert Zierikzee: M.C.C. Blommaert-van Wanrooij neven en nichten Groot is de leegte die zij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons mid den mochten hebben maar bedroefd omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat rus tig en kalm is ingeslapen onze lieve zorgzame moeder Anna Geensen-Versluijs weduwe van Marinus Frans Geensen in de leeftijd van 90 jaar. Vlissingen: Rob en Joke Smit-Geensen 4 december 2006 Dreesstraat 26 4384 DC Vlissingen Onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen, alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op vrijdag 8 december om 10.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Geen bezoek aan huis. De Heer is mijn herder Psalm 23 "Je laten gaan is niet het moeilijkste maar je nooit meer zien en spreken dat doet pas pijn Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa. Eindhoven, 21 juli 1918 t Middelburg, 2 december 2006 Rien en Maike Wisse - Vinke Caroline en Gertjan, Robbert Rens en Lieke Wisse - v.d. Vondervoort Wouter, Friedeke Margo Wisse en Hans Remijn Joost In besloten familiekring brengen wij vader naar zijn laatste rustplaats, geheel overeenkomstig zijn wens. U kunt afscheid nemen van vader op woensdag 6 december van 19.00 tot 19.30 uur in het Rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Vader wordt begraven op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Correspondentieadres: M. Wisse, Prooyenseweg 16a, 4332 RD Middelburg Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en opa Zeeland Marinus de Bruine Echtgenoot van Cornelia Wisse In de leeftijd van 93 jaar. Kortgene: C. de Bruine-Wisse Hoogvliet: Jan en Nel Vlissingen: Adri en Nellie Kortgene: Leny in herinnering Klein- en achterkleinkinderen 4484 AR Kortgene, 4 december 2006 Willem Alexanderstraat 85 De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op vrijdag 8 december om 13.00 uur in het Dorpshuis "de Pompweie", Bernhardstraat 2/A te Kortgene, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Kortgene. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis "dePompweie". Lieve Buurman Rust zacht, we zullen je missen. Willem en Marian Westerweele Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jaantje Verijzer weduwe van Toon Roose in de leeftijd van 94 jaar. Nisse: Rinus en Elly Marteyn Jeroen en An ja Axel, 30 november 2006 Correspondentieadres: Vemovenhoekstraat 10 4443 AR Nisse De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rou weent rum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Op woensdag 6 december a.s. om 20.00 uur organiseert Crematorium Terneuzen een Memorial Concert. Op speciale wijze zullen wij onze dierbaren herdenken die niet meer bij ons zijn. Muzikale begeleiding: Midas Duo (harp/fluit) Het Memorial Concert in Crematorium Terneuzen, Bellamystraat28c, 4532 CP Terneuzen is vrij toegankelijk vanaf 19.30 uur. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen op telefoonnummer(0115) 623629of06-51 62 1625. Dankbetuiging Uw belangstelling in welke vorm, tijdens de ziekteperio de, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Leuntje Wattel-de Visser heeft ons erg goed gedaan en is ons tot steun geweest. Voor uw meeleven betuigen wij u onze oprechte dank. J. Wattel Kinderen en kleinkinderen Veere, december 2006 In Memoriam Piet Riemens Niemand die het weten kan hoeveel wij van je houden Niemand die ons troosten kan in ons verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk wij je missen Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is We missen je... Lia Riemens-Bogerd Richard en Brigitte Romy Danielle en Jacco Omega Combi: pure visolie lijnzaadolie teunisbloemolie N>. Omega Combi is een uitgebreid vetzuren- complex. Het bevat drie bekende essenti ële vetzuren, te weten omega-3, omega-6 en omega-9 vetzuren. De essentiële vet zuren kan het lichaam niet zelf aanmaken en is daarvoor dus volledig afhankelijk van de voeding. Essentiële vetzuren spe len een fundamentele rol bij allerlei lichaamsprocessen. Natuurlijke vitamine E is aan de formule toegevoegd om de essentiële vetzuren te beschermen. Essentiële vetzuren zijn namelijk kwetsbaar en ontleden snel. voedt en beschermt de huid, onder andere bij veroudering houdt de gewrichten soepel helpt bij verlaging van het cholesterolgehalte houdt de bloedvaten soepel en elastisch bevordert het natuurlijke afweersysteem bevordert de stofwisseling in het algemeen beschermt gezonde cellen en weefsels bij veroudering NIEUW: Omega Combi 3-Junior Verhoogt de concentrati en verbetert leerprestaties. Brengt uw kind tot rust. Middelburg: Drogisterij De Rode Pilaren, Lange Delft 121 Vlissingen: Drogisterij De Rode Pilaren, Walstraat 91 1 verpakking Omega Combi (50 st) van 16,95 voor 14,95 1 voordeelverpakking Omega Combi (100 st) voor 24,95 Omega Combi-3 Junior van 12,95 voor 9,95 geldig t/m 2 weken na verschijning J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14