PZC
22
Amateurvoetbal
Betaald voetbal
maandag 4 december 2006
Hoofdklasse B: Geinoord-Spakenburg
0-3, IJsselmeervogels-Bennekom 4-2,
SSV65-VVOG 2-2, Hoek-GWV 1-2. Hui-
zen-Quick Boys 3-1, Nunspeet-Kloetin-
ge 3-0, Ajax-Sparta Nijkerk 2-1
IJsselmeerv
Nunspeet
Sparta N.
Hoek
GWV
Spakenburg
Quick Boys
Ajax
Huizen
Kloetinge
Gemoord
Bennekom
WOG
SSV'65
12 9 2 1
12 9 1 2
12 6 4 2 22
12 6 2 4 20
11 5 3 3 18
12 3 3 6 12
12 2 5 5 11
12 2 5 5 11
12 2 4 6 10
11
32- 11
28- 15
27- 16
28- 18
21- 17
19- 14
25- 21
17- 23
17- 23
12- 21
14- 25
23- 32
11- 22
12- 28
Eerste klasse C: VVGZ-Schelluinen
0-1, Terneuzense Boys-Meerkerk 3-2,
Achilles Veen-Roda Boys 0-0, Nivo
Sparta-LRC 3-2, GJS-Nieuw Lekkerland
1-1, Oostkapelle-Rijsoord afg.
Nivo Spana 11 7 3 1 24 33- 17
Rijsoord 11 7 2 2 23 19- 13
LRC 11 6 4 1 22 26- 14
RodaBoys 12 6 4 2 22 20- 14
VVGZ 10 5 4 1 19 20- 7
GJS 12 4 4 4 16 21- 21
Nieuw L'land 12 4 4 4 16 11- 11
Schelluinen 12 4 2 6 14 18- 26
Achilles Veen 12 2 3 7 9 17- 27
Meerkerk 11 2 2 7 8 16- 25
Oostkapelle 11 2 1 8 7 12- 22
Tern. Boys 11 2 1 8 6 11- 27
Tweede klasse E: GPC Vlissingen-Hei-
nenoord 6-0, Zaamslag-Rillandia 3-0,
Dinteloord-De Meeuwen 1-0, Kapelle-
AZVV 0-1. Tholense Boys-Arnemuïden
2-2, Bruse Boys-Zwaluwe 1-0.
Arnemuiden 12 9 3 0 30 34 - 8
GPC 12 9 2 1 29 35- 9
Hemenoord 12 5 5 2 20 24- 23
Kapelle 12 4 4 4 16 16- 16
Tholense Boys 12 4 4 4 16 22- 23
Zwaluwe 12 4 3 5 15 12- 11
Zaamslag 12 4 3 5 15 18- 24
AZVV 12 3 5 4 14 13- 18
Bruse Boys 12 3 4 5 13 20- 22
Dmteloord 12 3 3 6 12 16- 22
Meeuwen 12 3 2 7 11 13-18
Rillandia 12 1 2 9 5 8- 37
Derde klasse A: Dauwendaele-WHS
afg., Duiveland-SKNWK 4-1, Heinkens-
zand-Krabbendijke 3-0, Nieuwdorp-
Noad'67 2-1, VCK-Veere afg., Seroosker-
ke-Bevelanders 1-0.
Nieuwdorp 12 9 3 0 30 29- 6
Serooskerke 12 7 3 2 24 22- 14
Duiveland 12 7 1 4 22 27- 28
Heinkenszand 12 7 0 5 21 25- 23
Noad'67 12 4 5 3 17 14- 15
Veere 10 5 1 4 16 27- 17
WHS 11 4 3 4 15 18- 14
VCK 11 2 5 4 11 16- 19
SKNWK 12 3 2 7 11 18- 18
Krabbendijke 11 2 3 6 9 11- 24
Bevelanders 12 2 2 8 8 6- 29
Dauwendaele 11 1 4 6 7 19- 25
Vierde klasse A: Spuï-Colijnsplaatse
Boys 0-1, SVD-MZVC 1-4, Cadzand-We-
meldinge afg., Borssele-Wolfaartsdijk
0-4, DFS-Apollo afg., Arendskerke-Goes
6-0, Nieuwland-Hoedekenskerke 7-1.
Col. Boys 14-37 Spui 13-18
Wolfaartsdijk 14-34 Nieuwland 14-18
Apollo 13-28 Hoedekensk, 13-15
Arendskerke 12-23 Borssele 14-13
Wemeldlnge 13-23 Cadzand 13-8
SVD 14 - 22 DFS 12 - 7
MZVC 13- 19 Goes 12- 1
Vierde klasse B: Smerdiek-SPS 3-0,
Mevo-Kruiningen 2-1, ZPR-WIK 4-1,
Brouwershaven-ZSC afg., Chrislandia-
Waarde 6-1, Stavenisse-Yerseke 0-3,
Vrederust-FSV 3-6.
ZPR 14-36 WIK 13-19
ZSC 13-30 Vrederust 13-14
FSV 13-28 SPS 13-11
Smerdiek 13 -26 Stavenisse 13-10
Yerseke 13-25 Chrislandia 11-8
Mevo 13-24 Brouwersh. 12-4
Kruiningen 14-24 Waarde 12- 3
I' lllllll ii I
Hoofdklasse: Hoek 2-Kozakken Boys 2
2-2, Sliedrecht 2-Heerjansdam 2 1-3,
Oranje Wit 2-ASWH 2 1-4, Meerkerk 2-
Groote Lindt 2 2-2.
H'jansdam 2 10-21 Meerkerk2 10-13
ASWH2 10- 20 Oranje Wit 2 11-10
Sliedrecht2 11- 16 A'muiden2 9- 8
Koz. Boys 2 11-16 Rijsoord 2 8- 7
Hoek2 10 - 15 VVGZ2 8-7
Gr Lindt 2 10-14
Eerste klasse: SSV 2-Rijsoord 3 0-1,
AZVV 2-Sliedrecht 3 0-5, ASWH 3-Ter-
neuzense Boys 2 3-1, Heerjansdam 3-
Serooskerke 2 2-2, GPC 2-Zwerver 2
3-2.
ASWH 3 12-26 Serooskerke 2 12-16
SSV 2 12-23 Heerjansd. 3 12-15
GPC 2 12-22 Zwerver 2 11-14
Sliedrecht 3 12-21 Tern.Boys2 11-12
Rijsoord 3 12- 19 AZVV 2 12-6
Oostkapelle 2 10- 16 WGZ3 10- 5
Tweede klasse A: Yerseke 2-Zaam-
slag 2 3-2, Kloetinge 3-Bruse Boys 2 3-5,
Hoek 3-Dauwendaele 2 3-0.
Zaamslag2 12-25 Veere2 11-16
Bruse Boys 2 12 - 25 Yerseke 2 12-16
Kloetinge 3 12-23 Heinkensz.2 11-13
Kapelle 2 11 22 Hoek 3 12-10
Meeuwen 2 11-19 Wemeld. 2 11-7
Dauwend. 2 12- 17 A'muiden3 11-6
Tweede klasse B: SPS 2-Olympia 2
0-4, Gunners 2-Drechtstreek 2 2-2, WHS
2-SKNWK 2 1-2, Kogelvangers 2-Klun-
dert 2 5-2, Kloetinge 4-Zwaluwe 2 0-2
Zwaluwe2 11-30 SPS2 10-13
Olympïa 2 11 - 28 WHS 2 11 - 9
Kloetinge 4 11-20 SKNWK 2 11-8
Gunners 2 10- 16 Klundert2 11-5
Drechtstr 2 11 - 14 Duiveland 2 9- 3
Kogelv. 2 10- 13
Derde klasse A: Nieuwdorp 2-Terneu-
zense Boys 3 3-2, Spui 2-Mevo 2 3-2,
Serooskerke 3-GPC 3 2-2
Mevo 2 12-24 Nieuwdorp 2 11-14
Serooskerke 3 12 - 23 GPC 3 12 -14
Spui 2 11-19 VCK 2 11-13
Oostkapelle 3 11-18 Zeelandia7 9-10
Bevelanders2 11- 18 Meeuwen3 10- 9
Tern. Boys 3 12- 15 Hoek 4 10- 3
Derde klasse B: Kruiningen 2-Yerseke
3 1-2. Wolfaartsdijk 2-Krabbendijke 2
5-0. WHS 3-SSV 3 1-1, Tholense Boys 2-
WC2 1-3.
Krabbend. 2 12 - 30 Tern. Boys 4 11-15
Thol. Boys 2 12- 23 WHS 3 12 -14
Serooskerke 4 11 - 20 WC 2 11-10
Wolfaartsd. 2 11 - 22 Yerseke 3 12 -10
SSV 3 12- 18 Kruiningen 2 11-8
Apollo 2 11-17 Arendsk. 2 11-8
Derde klasse C: Seolto 2-DVO 2 4-2,
Good Luck 2-Unitas 7 5-2, Dinteloord 2-
Klundert 3 8-0, Rood Wit 7-lnternos 14
4-1, Noad 2-FSV 2 5-0.
Seolto 2 12-31 Noad 2 11-16
Gd. Luck 2 12-30 Internos 14 12 -16
Unitas 7 12-26 FSV 2 12-13
Dinteloord 2 12 24 Klundert3 12- 6
Rood Wit 7 12- 19 Kogelv. 3 10- 4
DVO 2 12- 17 DSE2 11 - 0
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Unitas'30-Best Voor
uit 1-0, Rood Wit V-WSC 0-2, Terneu-
zen-RKDVC 3-0. Desk-Rhode 1-0, Nue-
nen-TOP 0-0, OSS'20-lnternosO-O.
WSC 12 7 4 1 25 22-10
Best Vooruit 12 7 3 2 24 20- 9
Unitas'30 12 7 3 2 24 19- 14
Terneuzen
Tweede klasse E: Madese Boys-SC 't
Zand 2-0. Unitas-EBOH 6-0, Vlissingen-
RCS 1-2, Oosterhout-Halsteren 0-0, Zie-
rikzee-Longa 0-2, BSC-Dongen 2-0.
Unitas 12 10 2 0 32 42 - 9
RCS 12 6 3 3 21 32- 19
Madese Boys 12 4 6 2 18 19- 12
EBOH 12 5 3 4 18 18- 19
Longa 12 5 3 4 18 20 - 24
Halsteren 12 5 2 5 17 21- 22
Oosterhout 12 4 3 5 15 17- 23
SC 't Zand 11 4 2 5 14 18- 20
Vlissingen 11 4 2 5 14 18- 23
Dongen 12 3 5 4 14 16- 18
BSC 12 2 3 7 9 10- 22
Zierikzee 12 1 2 9 5 10- 30
Derde klasse A: Zeelandia Middel-
burg-Goes 0-1, Dosko-Steen 3-3, Moer-
se Boys-Roosendaal 1-1, HW'24-
MOC'17 2-0, HSC' 28-Meto afg., Steen-
bergen-SC Gastel 1-1.
MoerseBoys 12 9 2 1 29 36- 8
Roosendaal 12 9 1 2 28 25- 9
HW'24 12 8 2 2 26 27- 9
Goes 12 6 2 4 20 20- 14
Dosko 12 5 3 4 18 14- 19
Steenbergen 11 3 5 3 14 14- 16
Steen 12 4 2 6 14 21- 28
Meto 10 3 4 3 13 10- 19
Zeelandia M. 11 3 0 8 9 16- 21
MOC'17 11 2 3 6 9 17- 26
SC Gastel 11 1 3 7 6 10- 29
HSC'28 10 1 1 8 4 8 - 20
Vierde klasse A: Koewacht-Aarden
burg 3-3, Sluiskil-IJzendijke afg., Bres-
kens-Corn Boys 2-0, Bïervliet-Ria W 0-1,
Clinge-Hulsterloo 3-0, Axel-Hontenisse
Clinge
12
10
2
0
32
36- 12
Axel
11
7
3
1
24
25- 10
Hulsterloo
11
6
3
2
21
21- 14
RiaW
12
6
3
3
21
19- 17
Aardenburg
12
4
4
4
16
25- 18
Breskens
11
5
0
6
15
20- 22
Biervliet
11
4
2
5
14
14- 14
Hontenisse
12
4
1
7
13
17- 19
IJzendijke
11
3
2
6
11
18- 27
Corn Boys
12
3
1
8
10
14- 39
Koewacht
12
2
3
7
9
17- 25
Sluiskil
11
2
2
7
8
15- 24
Vierde klasse B: Domburg-Luctor'88
3-0, FC Bergen-Walcheren 2-1, Val Aan-
Divo afg.. Zeeland Sport-De Noorman
nen 5-0, Patrijzen-Grenswachters 0-3,
Odio-De Schutters 2-2.
FC Bergen
Domburg 12
Zeeland Sport 12
Walcheren 11
Patrijzen 12
Luctor'88 12
Grenswachters 12
De Schutters 12
Val Aan 10
Divo 11
Odio 11
Noormannen
1 28 24- 6
4 22 16- 13
3 21 26- 18
3 20 27- 14
6 18 21- 20
6 18 22- 24
5 17 17- 18
5 13 13- 19
4 12 15- 18
7 12 17- 23
5 12 17- 23
1 10 4 16- 35
Vijfde klasse A: Vogelwaarde-Groede
(gestaakt in 45e minuut bij 3-1) Kwa-
dendamme-Hoofdplaat 0-0, Graauw-
SDO'63 3-0, Volharding-Oostburg (ge
staakt in 67e minuut bij 1-1), Philippine-
Schoondijke 0-0.
Kwadend. 11-23 Oostburg 10-13
Schoondijke 11-20 Vogelwaarde 10-12
Hoofdplaat 11-19 Volharding 10-12
Groede 10-18 Philippine 11-11
Graauw 11-16 SDO'63 11-1
Sluis 10- 14
Vijfde klasse B: Ouwerkerk-Lewedorp-
se Boys 0-0, Dreischor-Kaaise Boys 5-1,
Renesse-Hansweertse Boys 2-3, Rim
boe-Nieuw Borgvliet (gestaakt in 68e
minuut bij 3-1), Robur-Vivoo 4-2,
WVV'67-Jong Ambon afg.
Jong Ambon 11-31 Hansw. Boys 12-15
Robur 12-26 Renesse 12-15
Vlvoo 12-26 Nw. Borgvliet 11-12
Rimboe 11-17 Lewed. Boys 12-11
Dreischor 12-16 KaaiseBoys 12-10
WW'67 11-15 Ouwerkerk 12-4
Vijfde klasse C: Cluzona-NSV (ge
staakt bij 0-2), SC Kruisland-Achtmaal
(gestaakt bij 0-1),FC Moerstraten-Lepel-
straatse Boys 2-0, Devo-SC Welberg
6-0, Dioz-NVS 3-2, Vosmeer-Schijf afg.
Schijf 11-33 Achtmaal 11-15
NSV 11-27 Moerstraten 12-15
Devo 12 - 25 Cluzona 11-10
Dioz 12-25 Vosmeer 11-7
NVS 12- 20 SC Welberg 12- 3
Lepelstr. Boys 12- 18 SC Kruisland 11-1
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse: BSC 2-HVV24 2 1-1,
Noad 2-Zierikzee 2 2-2, Unitas'30 2-Jeka
2 3-2, Moerse Boys 2-Halsteren 3 BNO,
Vlissingen 2-RCD 2 2-1, Papendrecht 2-
Internos 2 1-0.
Papendr. 2 12-27 BSC 2 12-16
Jeka 2 12-25 Unitas'30 2 12 -15
Internos 2 12-22 Zierikzee 2 12-12
MoerseB.2 11-20 Halsteren3 11-10
HVV'242 12 - 20 RCD2 12-10
Noad 2 12- 18 Vlissingen 2 12- 6
Tweede klasse 201: Steen 2-Terheij-
den 2 1-2, SC Gastel 2-Alliance 2 3-1,
RCS 2-Terneuzen 2 afg., Zeelandia Mid
delburg 2-Goes 2 8-0, Dosko 2-Zundert
2 2-1, HW'24 3-MOC17 2 3-4.
RCS 2 11-31 Terneuzen 2 11-13
SC Gastel 2 12 - 25 Terheijden 2 12-13
MOC'17 2 12- 22 Steen 2 12-12
Zeelandia M 2 12- 19 Alliance 2 12-12
Dosko 2 12-17 HW'24 3 12-10
Goes 2 12- 17 Zundert 2 12- 9
Tweede klasse 202: RKTVV 2-SC 't
Zand 2 1-5. Oosterhout 2-Bavel 2 2-0,
TSC 2-Veerse Boys 2 3-0, Zeelandia Mid
delburg 3-IFC 2 afg., Hardinxveld 2-
Dubbeldam 2 1-5, Jeka 4-Gilze 2 5-2.
Jeka4 11 - 28 RKTW2 12-15
TSC 2 12 -25 Hardinxveld 2 11-12
SC'tZand2 12-24 Dubbeldam2 12-11
Oosterhout 2 12-20 Bavel2 11-10
Zeelandia M 3 11-17 VeerseBoys2 11-8
IFC 2 11 - 16 Gilze 2 12- 8
Derde klasse: Domburg 2-Walcheren
2 2-1, Oostburg 2-Hontenïsse 2 0-3, Clin-
ge 2-RCS 3 1-0, Breskens 2-IJzendijke 2
1-1, Patrijzen 2-HVV24 4 afg.
HW'24 4 11 - 24 Clinge 2
11-23 Breskens 2
11-20 Oostburg 2
11-20 IJzendijke 2
19 RCS3
12-17
11-12
12-12
12- 9
12- 8
Walcheren 2
Patrijzen 2
Luctor'88 2
Domburg 2
Hontenisse 2 12- 19
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: Oostkapelle-Smer-
diek afg.. Ter Leede 2-Jodan Boys afg.,
Buitenveldert 2-Stedoco 2 afg., Rijnvo
gels-Muiden afg.. Reiger Boys-Wartbur-
gia 2 afg., Rijsoord-RCLO-3.
RCL 11 - 29 Muiden 9-12
TerLeede2 10-21 Wartburgia2 9-12
Rijnvogels 10-21 Smerdiek 10-11
Reiger Boys 10- 19 Jodan Boys 10- 7
Oostkapelle 9-15 Stedoco2 10-7
Rijsoord 10-14 Buitenveld. 2 10- 0
Derde klasse: Tricht-Kerkwijk 1-0,
Peursum-De Meeuwen 4-0, Everstein-
Papendrecht 1-3, Wieldrecht-Zierikzee
2-2.
10-14
11 -14
12-13
11 - 8
Desk
OSS'20
Nuenen
TOP
Rood Wit V
Internos
Rhode
RKDVC
12 6 3
12 5 3
18- 14
2 17 14- 11
4 12 12- 12
6 12 14- 18
7 11 15- 26
9 6 13- 26
10 2 7- 30
GJS 11 - 25 WIK
Peursum 11-24 Zierikzee
Stedoco3 10-20 Tricht
Papendrecht 11-20 Kerkwijk
Oostkapelle 2 10-15 Wieldrecht
Everstein 11-15 Meeuwen 11-4
Vierde klasse: Dauwendaele-Smer-
diek 2 3-1. Aardenburg-Patrijzen 4-0,
Noormannen-Zeeland Sport 5-0, Nieuw-
dorp-Rijsoord 2 6-0, Wemeldinge-Krui-
nmgen 0-9, Gastel-Groote Lindt 3-1
Kruiningen 12 -28 Dauwendaele 10-15
Noormannen 12-27 Gr. Lindt 10-13
Gastel 10-26 Patrijzen 12- 9
Nieuwdorp 12-25 Smerdiek 2 10- 7
Rijsoord 2 11- 16 Zeeland Sp. 10- 4
Aardenburg 9 - 15 Wemeldinge 12 - 4
Vijfde klasse: Zaamslag-Nieuwdorp 2
6-0, Nieuwland-Wolfaartsdijk 1-9, ZSC-
Zeelandïa 3-2, Veere-Walcheren 0-2.
RCS 10 - 30 Zaamslag 10 - 9
Wolfaartsdijk 11-25 Zeelandia 10- 7
Walcheren 11 - 25 Veere 9 - 4
Nieuwdorp 2 11 - 21 SVD 10- 4
ZSC 11 - 18 Thol. Boys 7-3
Nieuwland 10 - 12
BEIROET - De straten van de Libanese hoofdstad Beiroet waren gisteren wederom het toneel van de Beirut International Marathon (BIM).
De jaarlijks terugkerende marathon is niet alleen een sportevenement, maar geldt ook als demonstratie voor de vrede in Libanon. Dit jaar
kwamen er 20.000 deelnemers af op het evenement. foto Fadi Ghalioum/RTR
Aardenburg. Elderschanscross.
Mannen H20 (10.380m): 1. Bram Cop-
pens (Maldegem) 35.23, 2. Tim Pleijte
(Dynamica) 36.45, 3. Joost Klerk (Pha-
nos) 37.28, 4. Theo Rabout (Wielingen)
38.28, 5. Erik Goossen (Scheldesport)
39.01. Masters H35 (10.380m): 1. Ro
bin Hofland (Dynamica) 38.39, 2. Patrick
Quekelberghe (Wielingen) 38.54, 3.
Mare Riemens (Dynamica) 40.09, 4. Mi
chel vd Bos (Delta Sport) 40.33, 5. Eric
Cappon (Wielingen) 41.18. H50
(8650m): 1 Theo ten Herder (AV56)
36.35, 2. Wim de Jonge (AV'56) 37.31,
3. Eric van Nevel (trimmer) 38.22. H60
(8650m): 1. Valeer Cockheyt (België)
35.47, 2. Jo van Waesberghe (RKHAV)
35.55, 3. Joop Lasseur (Delta Sport)
37.02. Korte cross HKc (3375m): 1
Paul Kingma (Scheldesport) 12.37, 2.
Edwïn Stolk (Flakkee) 12.38, 3. Richard
Reijnhout (AV'56) 12.41. Masters kor
te cross HkcV (3375m): 1. Herman vd
Velde (België) 12.30, 2. Wilko de Vos
(AV'56) 12.43, 3. Rini Bruggeman
(AV'56) 12.47. Vrouwen D20
(5625m): 1. Sandra de Block (RKHAV)
21.59, 2. Gwendolyne Deyne (België)
24.21, 3. Heieen de Bruyne (Aarden
burg) 26.21. Masters D35 (4500m): 1.
Annet vd Linde (AV'56) 22.03, 2. Sjaan
Maartense (AV'56) 23.22, 3. Janneke vd
Linde (Delta Sport) 25.40. Korte cross
DKc (2025m): 1. Aniek Aper (RKHAV)
8.02, 2. Esther Vermue (Rottterdam A)
8.07, 3. Marinka Bil (Dynamica) 8.24.
Masters korte cross DkcV (2025m):
1. Margot de Nijs (RKHAV) 9.03, 2. Ma
rietta v Anrooy (AV'56) 9.18, 3. Greetje
Smit (Delta Sport) 9.59. Jongens JA
(6920m): 1. Jesper Francke (Dynami
ca) 26.26, 2. Jermaine Luitwieler (Dyna
mica) 28.07. JB (4500m): 1. Martin
Voncken (Scheldesport) 17.36, 2. Viktor
Beelen (AV'56) 17.38, 3. Stefan Schoen
maker (Dynamica) 18.27. JC (2530m):
1. Lars Paardekooper (AV'56) 9.47, 2.
Frits Bakker (AV'56) 10.15, 3. Tom Boot
(Delta Sport) 10.22. JD (2025m): 1.
Tommy Staal (Delta Sport) 7.20, 2. Mi
lan Roelofs (Delta Sport) 7.45, 3. Xavier
Vriendt (Scheldesport) 8.04. Pupillen
JPA2 (900m): 1. Tijs Geluk (Delta
Sport) 3.36, 2. Sven de Vos (Delta
Sport) 3.39,3. Coenraad Marinissen (Dy
namica) 3.47. JPA1 (900m): 1. Wouter
Verstraate (Dynamica) 3.37,2. Tjeerd vd
Velde (Delta Sport) 3.42, 3. Franklin van
Anrooy (AV'56) 3.45. JPB (900m): 1.
Nout vd Bos (Delta Sport) 3.52, 2. Mar-
tijn Flikweert (Delta Sport) 3.54, 3. Floris
Huigh (Wielingen) 4.02. JPC (900m): 1
Joost vd Doel (Delta Sport) 4.18, 2.
Niels van Nederpelt (Flakkee) 4.34, 3. Ar
jan van Dorselaer (RKHAV) 4.36. Meis
jes MA (3375m): 1. Nadine de Wilde
(AV'56) 15.00, 2. Laurey Hey (Flakkee)
15.23. MB (2025m): 1. Bo Klaassen
(AV'56) 7.58, 2. Evelien van Hoeve
(Scheldesport) 8.19, 3. Marissa van Cau-
teren (RKHAV) 8.41. MC (2025m): 1,
Iris Pieters (AV'56) 8.43, 2. Jhemila Seit-
te (Dynamica) 9.06, 3. Annemiek van
Velde (Delta Sport) 9.08. MD (1730m):
1. Sanne van Mourik (Delta Sport) 7.03,
2. Danielle Flïpse (AV'56) 7.14, 3. Linda
de Vlieger (Delta Sport) 7.17. Pupillen
MPA2 (900m): 1. Emma van Mourik
(Delta Sport) 3.52, 2. Lindy van Anrooy
(AV'56) 3.58, 3. Evelien Ruiter (Schelde
sport) 4.04. MPA1 (900m): 1. Tessa vd
Brink (Scheldesport) 3.51, 2. Britt de
Mendonca (Delta Sport) 3.56, 3. Sarah
vd Vliet (Delta Sport) 4.12. MPB
(900m): 1. Caya Murre (Scheldesport)
4.19, 2. Simone Weijers (AV'56) 4.25, 3.
Manon de Bruin (RKHAV) 4.39. MPC
(900m): 1. Amber Boutens (Schelde
sport) 4.21, 2. Maaike de Kreek (Schelde
sport) 4.49, 3. Anouk de Bruïjn (RKHAV)
5.01.
Cardiff (GBr). WK, Rally van
Groot-Brittannië. 1. Gronholm (Fin)
Ford Focus3.20.24,8, 2. Stohl (Oos) Peu
geot 307 1.35,5, 3. Solberg (Noo) Su
baru Impreza 1.55,2. Eindstand WK: 1
Loeb (Fra) Citroén Xsara 112 punten, 2.
Gronholm 111, 3. Hirvonen (Fin) Ford
Focus 65.
Vrouwen, hoofdklasse: BC Vlissingen -
Tracks 74-34, Yellow Sox - JRC Boxtel
63-72. Overgangsklasse: BV Souburg
- ABC 66-25, ELBC - Almonte 2 33-80.
Vossenberg - Agathos 54-55, Schijndel -
Springfield 65-51. Eerste klasse: Voor
waarts - Marathon 41-52, Scheldesport
- Marathon 2 48-13. Mannen, hoofd
klasse: Tantalus - EBBC 87-82, Bladel -
Barons 94-82, Springfield - JRC Boxtel
76-60, Virtus - Den Dungk 72-67, BC Vlis
singen - WSC 79-65. Overgangsklas
se: Pendragon 2 - Black Eagles 2 80-69,
OBC - BV Rooi 2 93-74, High Five 2 -
Jumping Crabs 84-59, Scheldesport2 -
Agathos2 73-91, Scheldesport
Agothos 1 69-78. Eerste klasse: Vol
harding - Pendragon 3 83-43, BV Sou
burg - Biks Shots 72-61, Scheldesport 2
- Agathos 2 73-91Tweede klasse: Vol
harding 2 - Mevo'8Q uitg., Scheldesport
3 - BV Souburg 2 2-0, Smokkelhoek -
Volharding 3 70-36 Jongens U20, ere
divisie: Astronauts - Early Bird 82-66,
BV Noordkop - Exercitia 96-65, De Hop
pers - Binnenland 63-103, BS Leiden -
BS Weert 86-76. U18, hoofdklasse:
Black Eagles - Almonte 3 99-49.
Driebanden, eredivisie: Dekker K. -
Tappenrijk 4-4, Cr. Kelly - Van Wanrooij
3-5, Delta/Bevers - Frontline 4-4, Rutt-
chen - Le Grand 8-0, Twentevisie - De
Windhoe 8-0, Aartsbouw - Hanze Cate
6-2.
Driebanden, nationale bekercompe
titie. Royal/De Parel-Aartsbouw
0-8, 2-10 in sets: Dirk Vlerick-Barry
van Beers 1-2, (setstanden: 15-10, 4-15,
2-15), moyennes 0.583-1.081; Eddie van
Goethem-Christ van der Smissen 0-3,
(2-15, 3-15, 14-15), 0.612-1.406; Mathieu
Vlerick-Roland Uytdewilligen 1-2, (2-15,
10-15, 15-9), 0.794-1.114; Jens van
Dam-Jac van Peer 0-3, (8-15, 3-15,
5-15), 0.470-1.250. Aartsbouw-Royal/
De Parel 8-0, 11-1: Tonny Carlsen-
Tonny Dobbelaere 3-0, (15-8, 15-12,
15-3), 1.153-0.605; Barry van Beers-Ed
die van Goethem 3-0, (15-0,15-2, 15-3),
1.800-0.217; Christ van der Smissen-
Mathie Vlerick 3-0, (15-6, 15-2, 15-3),
1.666-0.423; Roland Uytdewilligen-
Jens van Dam 2-1, 15-8, 9-15, 15-3),
I.300-0.896.
Eindstand persoonlijk kampioen
schap libre derde klasse, poule
noord: 1. Leo Koopman (DOS Nieuwer-
kerk) 7-14, 3.07, 20, 4.44; 2. André de
Broekert (HIO) 7-10, 2.38, 14, 3.20; 3.
André de Visser (Windenburg) 7-8,1.92,
18, 2.66; 4. Piet van Everdink (WRW)
7-7, 1.93, 17, 2.58; 5. Arie Wouts (Witte
van Haemstede) 7-7, 1.86, 23. 2.96; 6.
Christ Huysmans (Windenburg) 7-6,
2.07,14, 2.42; 7. Jaap Verboom sr. (Wit
te van Haemstede) 7-2, 1.95, 15, 2.66;
Thomas Kik (De Poedel) 7-2, 1.82, 23,
2.28.
's-Gravenpolder. Zeeuws kampioen
schap. Hoofdklasse: L. Wilson-W.
Koppejan 1-1; M. Walraven-C. Rijk 0-2;
A. Kousemaker-J. van de Weteringh
1-1; J. de Jonge-M. Rentmeester 1-1; P.
Schunselaar-D. Kasse 1-1; J. de Leeuw-
P. Allaart 2-0, Stand: 1. De Leeuw 8; 2.
De Jonge, Kasse, Kousemaker, Rent
meester, Schunselaar en Van de Wete
ringh 7; 8. Allaart, Rijk en Walraven 6;
IIKoppejan 3; 12. Wilson 1Promotie
klasse: J. Flikweert-P. Blok 1-1; J. Veer-
hoek-R. Dusebout 2-0 (regl.); R. Rent-
meester-J. van Beeck 2-0; J. van der
Hart-A. Slager 1-1; J. de Wild-A, Goud
zwaard 1-1; N, Roelofsen-J. van Akke
ren 0-2. Stand: 1Rentmeester en Veer-
hoek 9; 3, Roelofsen 8; 4. Van Beeck,
Blok en Slager 7; 7. Van Akkeren 6; 8.
Flikweert 5; 9. Dusebout, Goudzwaard
en De Wild 4; 12. Van der Hart 2. Eerste
klasse: L. van Schagen-J. de Jonge
0-2; J. Koppejan-J. Houmes 1-1; M.
Bronke-D. Wattel 0-2; J. van 't Padje-F.
Blaas 2-0; D. Boogert-P. van Nes 2-0; in-
haalpartij: D. Wattel-P. van Nes 2-0.
Stand aan kop: 1. Boogert 6-10; 2. Kop
pejan 6-8; 3. Wattel 5-7; 4. Van 't Padje
6-7; 5. Blaas en Van Nes 5-6. Tweede
klasse: A. Smit-J. Sonnevijlle 2-0; R.
Jongejan-L. Stouten 2-0; J. Verstraate-
C. van Tongeren 2-0; J. Poppe-J. Grim
0-2; W. Flikweert-T. Wisse 2-0; L. Ma-
med-N. de Winter 0-2; J. Straaijer-W.
van Oppen 0-2; W. Flikweert-A. Smit
1-1; J. Grim-R. Jongejan 2-0; L. Stou-
ten-C. van Tongeren 2-0, J. Sonnevijl-
le-J. Verstraate 1-1; N. de Winter-J. Pop-
pe 2-0; W. van Oppen-L. Mamed uitge
steld; T. Wisse-J. Straaijer 1-1. Stand
aan kop: 1. Flikweert, Grim en De Win
ter 11; 4. Smit en Verstraate 10.
Stockholm (Zwe). Wereldbekerwed
strijd. Kür: 1. Brink (Zwe) Björsells
Briar 78,90; 16. Zweistra/Hexagon's Ky-
rain 65,25. Grand Prix: 1. Helgstrand/
Matin'e 75,125; 15. Zweistra/ Hexagon's
Kyrain.
Heikant. Rabo Top Dressuurcompe-
titie. Paarden, klasse Z2: 1. Jessica
Nijpjes. Hexagon's Replay (Sé-Ros)
68.68%; 2. Mieke Evertse, Tyara (Oranje
zon) 67.5%; 3. Chantal Nijpjes, Hexa
gon's Unchained (Sé-Ros) 66.77%. Z1:
1 Raz Nilzani, Hexagon's Truman (Oran
jezon) 67.06%, 2. Mascha Boone. Ukun-
da (Z-Bev.) 63.24%; 3. Jessica Nijpjes,
Utah, 62,79%. M2: 1. Mascha Boone,
Doeke, 188; 2. Wendy Groeneweg,
Udeshika (Schouwse R.) 185; 3. Gertie
Pauwels, Polle (Oranjer.) 174. M1: 1.
Marte Wittouck, Tasman (Zwinr.) 193; 2.
Mascha Boone, Tersina, 190; 3. Jeannet
de Groot. Pr4ont Star Utopia (Paarde
bloem) 183. L2 (selectie voor Zeeuws
kampioenschap): 1 Wilma Salm, Vic
toria (Paardebloem) 213; 2. Evelien de
Kesel, Voulez-Vous (Haringr.) 195: 3.
Christian van Dorselaar, Uje L (Hulst)
194.5. L11 Quinten Baecke. Rijo (Vlak-
ter.) 207. 2. Nicole Vaes, Vivanta (Oran
jer.) 206; 3. Linda Wille, Unique (Oran
jer.) 205. Pony's, Z2 cat. D: 1. Maxime
Osse. Easy Dancer (Weelr.) 62.24%. Z1
cat.D: 1. Valerie de Cock, Trixie IVIak-
ter.) 58.53%. M2 cat. DE: 1. Janey Ver
munt, Prins Melride (Hulst) 178. M2
cat. C: 1. Jasmien de Koeyer. Figaro
(Hulst) 170. L2 cat. DE: 1Dylan de Rid
der. Miranda (Kleppertjes) 204, LI cat.
DE: 1. Yenca Sips, Cigan (Kleppertjes)
205.
Nieuw en Sint Joosland. Dressuur
Stal de Kroo. Paarden, klasse Z1: 1.
Marlies Nïjsse. Imago IWeelr.) 205. M2:
1. Margreet Walraven, Rinola (Weelr.)
187. M1: 1. Wanda Verhage, Unicorn
Lancody (Gouwe Reyers) en Hilde Meu-
lenberg, Romboul (Weelr.j 181. L2: 1.
Fania van Houten, Yraya (Weelr.) 187.
L1: l. Valeska Nastaly, Verdi (Sé-Ros)
198. Pony's, Z2 cat. DE: 1. Anne Rien
de Dreu, Xantos (Weelr.) 62.89%. M1
cat. E: 1. Jennifer Limburg, Surprise K
(Walcheren) 180. M1 cat. CD: 1. Nelli-
ne Goedegebuure, Jolly Jumper (Paar
debloem) 191. L cat. DE: 1. Sanne van
den Bosch. Valita (Paardebloem) 198.
L1 cat. C: 1. Robin Ubaghs, Zemo's
Peppie (Walcheren) 185.
Heinkenszand. Springen RV All
round. Paarden, klasse Z: 1 Piet Hui-
ge, Ruige Robbie (Weelr.) 0/82.99. M: 1.
Wilma Stouten, Stouten's Ursela
(Weelr.) 0/0/31.33. L: 1. Tanja Kommers.
Stouten's Tamara (Hoogerheide)
0/0/36.69.
Tweede klasse zuid: Tovaal-RCE/PSV
8-15, Maastricht-Tovaal 12-5, Vets-Rot-
terdam 22-30 Stand: Maastricht 9-33
(179-75), Haaglanden 8-28 (151-94), Oe-
moemenoe 9-28 (206-104), Sparta 8-21
(149-118), Vets 8-21 (184-150), Obelix
8-20 (106-122), RCE/PSV 8-20 (116-127),
Rotterdamse RC 9-15 (119-150), Tilburg
8-8 (87-192), Tovaal 9-5 (107-278).
Harbin (Chi). WB sprint. Mannen,
500m: 1 Koskela (Fin) 34,98; 9. Wenne-
mars (Ned) 35,63, 13. Smeekens 35,82,
17. Van Velde 35,95, 18. Bos 36,11, 20.
Elgersma 36,40. Tweede 500m: 1. Na-
gashima (Jap), Kyou-Hyuk Lee (ZKo)
35,06; 13. Smeekens 35,74, 14. Wenne-
mars 35,75, 18. Van Velde 36,02, 20. El
gersma 36,49. 1000m: 1. Kyou-Hyuk
Lee (ZKo) 1.09,39, 2. Wennemars (Ned)
1.09,66, 3. Nijenhuis (Ned) 1.09,98; 5.
Groothuis (Ned) 1.10,15, 7. Bos (Ned)
1.10,34, 13. Elgersma 1.11,11. Tweede
1000m: 1. Kyou-Hyuk Lee (ZKo)
1.09,17, 2. Wennemars (Ned) 1.09,38, 3.
Groothuis (Ned), Mun (ZKo) 1.09,63; 5.
Nijenhuis (Ned) 1.09,96, 6. Bos (Ned)
1.10,14, 8. Elgersma (Ned) 1.10,22.
Vrouwen, 500m: 1. Sang-Hwa Lee
(ZKo) 38,23; 12. Gerritsen 39,10,14. Tim
mer 39,27, 20. Boer 39,76, Tweede
500m: 1. Wolf (Dui) 38,41; 7. Timmer
(Ned) 38,93, 12. Gerritsen 39,13.
1000m: 1. Simionato (Ita) 1.16,99, 2.
Timmer (Ned) 1.17,63; 6. Gerritsen
(Ned) 1.18,01, 16. Boer 1.19,49, 19. Cra
mer 1.20,39. Tweede 1000m: 1. Simio
nato (Ita) 1.17,14, 2. Timmer (Ned)
1.17,65, 3. Gerritsen (Ned) 1.17,78.
Assen. Essent/KNSB-cup, negende
wedstrijd. Mannen (100 ronden): 1.
Heideman, 2, Douwe de Vries, 3. Berga,
4. Michaud, 5. Schneider, 6. Landman,
7. Smit, 8. Ruitenberg, 9. Mijsters, 10.
Angenent. Vrouwen (60 ronden): 1. El-
ma de Vries, 2. Langeland, 3. Top, 4.
Sterk, 5. Verdouw, 6. Bekkering.
Vlissingen. Arkema Pepernoten-
toernooi. Kroongroep, eindstand na
7 ronden: 1. Jeroen Hekhuis 7,0, 2.
Mark de Bruijne 5,0, 3. Louis Nieuwen-
huijse 4,5, 4. Robin Bosters 3,5, 5. Willy
Meulblok, Remco van de Braak 3,0.
A-groep, eindstand na 7 ronden: 1.
Quinten Ducarmon 7,0, 2. Ingeborg Jan
sen 5,0, 3. Quinten van de Vrie 4,5
(29,0wp), 4. Ngo Hin Cheng 4,5
(28,5wp), 5. Nick Wegman 4,5 (26,0wp).
B-groep, eindstand na 13 ronden: 1.
Maarten Rademakers 11,5 (na barrage),
2. Joey Brokaar 11,5. 3. Rien de Bock
10,0 (onderling resultaat), 4. Erik-Jan
Colijn 10,0, 5 Claire Volleman 9,5.
C-groep, eindstand na 11 ronden: 1.
Tim de Jonge 10,0 (onderling resul
taat), 2. Chris van Waes 10,0, 3.
Max-Bastiaan Brand 9,0, 4. Raoul van
Kats, Tom Kloosterman 7,0. D-groep,
eindstand na kruisfinales: 1. Mattias
Lootens, 2. Renzo Ducarmon, 3. Kedem
Gutkind, 4. Dennis van Driel. E-groep,
eindstand na kruisfinales: 1. Robin
van Trijp, 2. Veronique Hamelink, 3. Sie-
wald Degrave, 4. Arbias Deskaj.
F-groep, eindstand na 18 ronden: 1.
Robin Verbeek 17.5. 2. Benno Derney
14.5. 3. David Schot 11.0.4. Damlo Bolle
man 10.5. 5. Leendert Dieleman, Sjors
Cornelis 8,0.
Jongens A-klasse, groep 4: Taver-
zo-HBC 3 8-2. TTC Delta Middelburg-
VDN Salamanders 9-1. Fvf-Slagvaardig
3-7 Eindstand: TTC Delta Middelburg
10-79, VDN/Salamanders 10-60, Taver-
zo 10-48. Slagvaardig 10-44, FvT 10-37,
HBC 3 10-32 Groep 1: Kampen-
ion-DTV'84 2-8. Treffers-Red Stars 9-1.
Eindstand: Treffers 10-76, VTV 10-59,
DTV'84 10-49. Arnemuiden 10-40, Red
Stars 10-39, Kampenion 10-37. C-klas-
se, groep 4: Rapidity 2-TTCM 2 0-10,
Tanaka-Treffers 2 6-4, FvT 2-Taverzo 3
7-3. Eindstand: TTCM 2 10-78, Tanaka
10-62, Taverzo 2 10-52, Treffers 2 10-51,
FvT 2 10-38. Rapidity 2 10-19. Groep 5:
Doko-Reynaert 7-3, HBC 4-Noad 2 6-4,
SVO-Belcrum 2 9-1. Eindstand: HBC 4
10-71, Doko 10-57, SVO 10-57, Reynaert
10-46, Noad 2 10-42, Belcrum 2 10-27.
Groep 7: TTCM 3-Steeds Hoger 2 10-0..
Scaldina-HTC 2 7-3, Vitac-Rapïdity 5-5.
Eindstand: TTCM 3 10-66, Rapidity
10-62, HTC 2 10-55. Scaldina 10-52, Vï-
tac 10-50, Steeds Hoger 10-15.
Moskou (Rus). Daviscup, finale. Rus
land - Argentinië 3-2: Davidenko -
Chela 6-1 6-2 5-7 6-4; Safin - Nalbandian
4-6 4-6 4-6; Safin/Toersoenov (Rus) -
Calleri/Nalbandian (Arg) 6-2 6-3 6-4, Da
videnko - Nalbandian 2-6 2-6 6-44-6; Sa-
fin - Acasuso 6-3 3-6 6-3 7-6 (5).
Goes. Jeugdcircuit Janvier Dance
Masters. J. Allemekinders-M. Moeliker
6-5, L. van Ederen-M. Meulmeester 5-4,
C Volleman-A. Volleman 4-1, T. van der
Vlugt-S. Kiewiet 9-1, A. Verburg-Y. Tran
5-3. A. Wessel-S. Vonck 6-3. L. van Ede-
ren-A. Volleman 9-0, M. Meulmees-
ter-C. Volleman 3-2, S. Kiewiet-M. van
Garsel 6-3, A. Wessel-Y. Tran 6-1. A. Ver
burg-S. Vonck 6-2. A. de Vrie-R. Rijkse
10-1, N. de Marco-R. Ars 6-5, M. Voet-A.
Geus 8-2. A. de Boer-S. de Jager 7-3. S.
Kruysse-K. Herselman 5-4, F. van Ba-
len-A. Vlot 10-3, E. Sprinkhuizen-G. van
Moolenbroek 9-0, R. Braam-J. Alleme-
kinders 8-3, S. Inja-J. Vlot 13-0, L. de Ja-
ger-T. Roumen 7-2, N. de Marco-A. de
Vrie 8-7, R. Ars-R. Rijkse 8-4, M. Voet-S.
de Jager 6-4, K. Herselman-S. Dees 7-3,
A. de Boer-A. Geus 8-3, A. Vlot-J. Vlot
5-5, E. Sprinkhuizen-R. Braam 5-2, F.
Balen-S. Inja 6-2, J. Allemekin-
ders-G. van Moolenbroek 6-4, L. de Ja-
ger-D. Altena 6-4.
Tokio (Jap). WK mannen. Halve fina
les: Brazilië - Servië/Montenegro 3-1
(25-19 15-25 25-22 25-12), Polen - Bulga
rije 3-1 (25-20 26-28 25-23 25-23). Fina
le: Brazilië - Polen 3-0 (25-12 25-22
25-17). Derde plaats: Bulgarije - Servië
3-1 (22-25 25-23 25-23 25-23).
Mannen, tweede divisie C: Woer
den-Utrecht 3-2. Tweede klasse G:
Apollo'72-Ardito 1-3. Derde klasse G:
Savok 2-Ardito 2 1-3. Beker, vierde
ronde. Categorie A: VVS'92-Cool-
flash/Ekspalvo 3 1-3, Kwiek-King Capel-
le 1-3. Categorie B: WIK/Univé 3-De
Kikkers 3-0. Vrouwen, regiodivisie:
Triade/VCT-Sarto 2 1-3, Mikro Electro/
Roosendaal 2-Sliedrecht Sport 2 1-3,
Savok-Rijnmond 2 4-0. Stand: Slied
recht Sport 2 8-36, Morres/Hulst 8-31,
Benevia 8-24, Voko 8-20, VOY 8-19,
Savok 9-19, Rijnmond 2 9-18, Spirit
8-17, Mikro Electro/Roosendaal 2 8-16,
De Burgst 7-14, Sarto 2 7-13, Triade/
VCT 8-13. Promotieklasse A: Volley
Voorne-Triade/VCT 3 4-0, Sliedrecht
Sport 3-DVO 0-4. Eerste klasse D:
Triade/VCT 4-Zuvo 2 3-1, Ardito-WS'92
1-3, Mytilus-VVS'92 1-3. Beker, vierde
ronde. Categorie A: Smash'66-
Morres/Hulst 0-3, Kwiek-De Burgst 3-1.
Categorie B: VVS'92 2-Antïllen Stars
3-2, Set Up-De Sterre 0-3.
Igorre (Spa). Wereldbeker veldrij
den, zevende wedstrijd. 1. Nys (Bel)
1.05.32, 2. Wellens (Bel) 0.54, 3. Van-
tornout (Bel) 1.08; 7. De Knegt 2.03, 15.
Al 3.38, 20. Nijland 4.35.
Hulst. Zeeuwse ATB Cup, vijfde
wedstrijd. Senioren: 1. Edzard van
Ewijk (Goes), 2. Danny Schaut (Sas van
Gent), 3. Eric Vereecken (Hulst), 4. Jar-
no Veerhoek (Ritthem), 5. Paul Jere-
miasse (Wemeldinge), 6. Ralph Schaal-
je (Axel), 7, Christian Kik (Kruiningen),
8. Robert Vleugel (Wemeldinge), 9. An-
gelo Winne (Overslag), 10. Peter de
Bliek (B). Vrouwen: 1. Christel Janssen
(Wemeldinge), 2. Claudine van Houte
(Heikant), 3. Willemien Vette (Heinkens
zand), 4. Lisa Phernambucq (Ovezan-
de), 5. Eunice Paardekooper (Oostkapel
le). Veteranen: 1. Franky Taelman (B),
2. Adri Jongeneelen (Bosschenhoofd),
3. Johan Nouwen (Roosendaal), 4. Huib
Slabbekoorn (Kapelle), 5. Hedwig van
Landeghem (B). Jeugd, 15/16 jaar: 1.
Sebastiaan Zweedijk (Kapelle), 2. Hans
Hengsdijk (Goes), 3. Leroy Wachtels
(Goes). 13/14 jaar: 1. Rens Janssen
(Aagtekerke), 2. Johan Oosterhuis (Vlis
singen), 3. Joop Lavooy (Goes). 11/12
jaar: 1. Ivar Moeleker (Kloetinge), 2.
Niels van de Boomgaard (Kattendijke),
3. Thomas Oosterhuïs (Vlissingen).
9/10 jaar: 1 Milan Vader (Middelburg),
2. Guido de Neve (Middelburg), 3. Erik
Boer (Wolphaartsdijk). T/m 8 jaar: 1Ai-
mee Schoe (Vrouwenpolder), 2. Jeroen
Louwerse (Goes), 3. Mick van Dijke (Co-
lijnsplaat).
Feyenoord - SC Heerenveen 4-3
(1-1). 24. Alves 0-1, 44. Huysegems 1-1,
51. Huysegems 2-1, 65 Lucius 3-1 (straf
schop), 75. Friend 3-2, 79. -riend 3-3,
84. De Guzman 4-3. Scheidsrechter: Gu-
mienny (Bel). Gele kaart: Drenthe. Hofs
(Feyenoord). Dingsdag, Nilsson, Breuer
(SC Heerenveen). Toescnouwers:
38.000.
Feyenoord: Timmer; Greene (78. De-
rijck), Saïdi. Bah ia en Drenthe; hofs, Lu
cius en De Guzman; Kolkka (76. Vin-
cken), Charisteas (88. Van Hooijdonk)
en Huysegems.
SC Heerenveen: Vandenbussche; Zui-
verloon (67. Friend). Hansson, Dings
dag en Breuer; Poulsen. Bosvelt, Hans-
sen en Pranjïc (89. Storm); Alves en Nils
son (77. Johnson).
Ajax - Willem II 6-0 (5-0). 4. De Mul
1-0. 10. Emanuelson 2-0, 19. Mitea 3-0,
23. Huntelaar 4-0, 45. Huntelaar 5-0,78.
De Mul 6-0. Scheidsrechter: Temmink.
Rode kaart: 80. Valencia (Willem
ll/2xgeel). Gele kaan: Vermaelen (Ajax),
Baelum (Willem II). Toeschouwers:
42.000.
Ajax: Stekelenburg; Heitinga, Stam
(62. Ogararu), Grygera en Vermaeler.
(46. Krohn-Dehli); Maduro, Vertonghen
en Emanuelson; De Mul, Huntelaar en
Mitea (75. Babel).
Willem II: Sengier; Wau (32. Van der
Struijk), Baelum. Hermans en Valencia;
Hadouir (83. Nieuwendaal), Kargbo, As-
sou-Ekotto en Messoudi (36. Imschoot);
Redan en Bobson.
AZ - Excelsior 5-0 (3-0). 11. Arveladze
1-0. 27. Koevermans 2-0, 43. Koever
mans 3-0, 56. Arveladze 4-0, 77. Cziom-
mer 5-0. Scheidsrechter: Bossen. Toe
schouwers: 15.101.
AZ: Bulters; Steinsson, Jaliens, Opdam
(58. Jenner) en De Cler, De Zeeuw. Men-
des da Silva, Martens (68. Cziommer)
en Schaars, Koevermans en Arveladze
(68. Dembélé).
Excelsior: Zwarthoed; Bandjar, Gyan,
Van Nieuwstadt, Drost en Zijm; Bruins,
Van Dieren en Simr (61. Piqué); Slory
en Steur (61. Grot).
FC Utrecht - FC Groningen 3-0 (2-0).
4. Keiler 1-0, 35. Van der Gun 2-0, 52.
Van der Gun 3-0. Scheidsrechter: Blom.
Gele kaart: Svejdik (FC Groningen). Toe
schouwers: 20.000.
FC Utrecht: Vorm; Cornelisse. Keiler,
Dickoh en Braafheid (68. Shew-Atjon);
Caluwé, Van Dijk en Kruys; Fortuné,
Van der Gun en Kopteff (57. Rossini).
FC Groningen: Roorda; Silva, Sankoh
(77 Koster), Svejdik (46. Lovre) en Van
der Linden; Cornelisse (77. Seedorf),
Lindgren, Holla en Levchenko; Nevland
en Salmon.
Vitesse - PSV 0-1 (0-1). 22 Mendéz
0-1. Scheidsrechter: Nijhuis. Gele kaart:
Lazovic, Van der Schaaf (Vitesse),
Farfan, Reiziger (PSV). Toeschouwers.
18.900.
Vitesse: Wapenaar; Verhaegh,
Sprockel, Sanso.ni (83. Benson) en Due;
Kaya (59. Hersi), Van der Schaaf, Pryor
en Janssen; Lazovic en Junker.
PSV: Gomes; Reiziger, Da Costa (53.
Culina), Alex en Salcido; Mendéz, Sim
ons, Afellay (63. Aissati) en Cocu;
Farfan en Koné (88. Addo).
Heracles Almelo - Roda JC 1-1 (0-1).
29. Saeijs 0-1, 70 Everton 1-1. Scheids
rechter: Wegereef. Gele kaart: Klavan
(Heracles Almelo). Toeschouwers:
8063.
Heracles Almelo: Pieckenhagen;
Looms, Klavan, Smit en De Vries; Schil
der, Maas, Tanghe en Hofstede (85.
Quansah); Biseswar en Everton (90.
Hocher).
Roda JC: Kujovic; De Jong. Saeijs. Kah
en De Fauw; Agustien, Meeuwis (23. Bo-
dor) en Vandamme: Cisse, Oper (76.
Van Tornhout) en Ramzi,
ADO Den Haag - NEC 0-2 (0-1). 45.
Niedzielan 0-1, 67. Snoyl 0-2. Scheids
rechter: Luinge. Gele kaart: Kum (AD0
Den Haag), Snoyl (NEC). Toeschou
wers: 6738
ADO Den Haag: Zwinkels; Vreven,
Saavedra (46. Kum), Bunjevcevic en Tl-
ninho; Bodde, Knopper (76. De Vries)
en Bosschaari; Delorge. Mols en Kolk
(78. Verhoek).
NEC: Babos; Nalbantoglu, Wisgerhof.
Otten en Olsson, Kivuvu. Polhuizen (78.
Barreto) en Snoyl; Denneboom (67. Eag
les), Niedzielan (75. Worm) en Holman
NAC - FC Twente O-O. Scheidsrechter
Haverkort. Rode kaart: 29. Zomer (FC
Twente.'2xgeel). Gele kaart: De Graaf
(NAC). Toeschouwers: 14.125.
NAC: Zoetebier; Stam (61. Slot). Pen-
ders, Zwaanswijk en Mtiliga; De Graaf,
Mathijssen. Zonneveld en Van Gessel
(46. Pinas); Diba en Leonardo.
FC Twente: Boschker; Wilkshire, Wie-
laert. Zomer en Heubach: El Ahmadi,
Bakkal en Engelaar: Bakircioglu (90. Si-
bum). N'Kufo (61. Zijier) en Tourna (31.
Niemeyer).
15 13
15 11
15 11
PSV
AZ
Ajax
FC Twente
Feyenoord 15 9
Gonmgen 15 7
Heerenveen 15 7
RoosJC 15 6
FC Utrecht 15 6
NEC 15 5
Vitesse 15 5
Excelsior 15 4
NAC 15 4
Heracles 15 4
Sparta 15 4
Willem r 15 4
RKC 15 2
ADO Den Haag 15 2
1 40 41- 6
2 35 48- 14
3 34 36- 12
2 29 32- 16
4 29 30- 29
5 24 27- 31
2 6
!8- 20
5 22 17- 19
2 7 20 23- 26
3 7 18 16- 21
1 9 16 22- 25
4 7 16 23- 29
4 7 16 13- 25
3 8 15 13- 28
1 10 13 15- 31
1 10 13 16- 36
5 8 11 13- 32
2 11 8 15- 28
Programma, 08-12: Heerenveen - Ro
da JC; 09-12: NAC - Excelsior, Heracles
Almelo - Sparta, NEC - Utrecht, Gronin
gen - PSV; 10-12: Feyenoord - AD0
Den Haag, Ajaz - AZ, Willem II - Twente,
Vitesse - RKC Waalwijk.
Eerste divisie, 08-12: Emmen - Hel
mond Sport, Volendam - VVV-Venlo.
Eindhoven - Veendam, Fortuna Sittard -
Omnïworld, Graafschap - Dordrecht,
RBC Roosendaal - AGOVV; 09-12: Cam-
buur Leeuwarden - MVV; 10-12: Go
Ahead Eagles - Zwolle, TOP Oss - Den
Bosch, Haarlem - Stormvogels/Telstar.
Alves
Heerenveen
15
Koevermans
AZ
17.
Farfan
PSV
11
N'Kufo
Twente
10
Eerste divisie
Kolder
Veendam
13
Powel
Graafschap
Guyt
RBC
17,
Lopes
Dordrecht
Fiorentina won gisteren dankzij Luca Toni met 1-0 van Lazio.
Overgangsklasse B: Fortis-SDO (K)
15-11, Pernïx-Avanti 19-15, Nieuwer-
kerk-GKV 14-17, De Meeuwen-OWO
13-17. Stand: 1. GKV 4-7, 2. OWO 4-6,
3. Fortïs 4-5, 4. Pernïx 4-4, 5. De Meeu
wen 4-4, 6. SDO (K) 4-4, 7. Nieuwerkerk
3-0, 8. Avantï 3-0. Eerste klasse G: Kin-
derdijk-AII Ready 12-10, Maassluïs-
Swïft 14-10, Tjoba-Tweemaal Zes 17-21,
HKC-Weidevogels 14-8. Stand: 1 Twee
maal Zes 4-8, 2. HKC 4-6, 3. Kinderdijk
4-6. 4. Maassluis 4-4, 5. All Ready 4-4, 6.
Tjoba 4-2, 7. Swift 4-2, 8. Weidevogels
4-0 Tweede klasse G: TOP-Olympia
(S) 19-10, Vitesse/Mabelis-ADO 15-7,
ACKC-Korbatjo 11-14, Koag-RWA 13-7.
Stand: 1 Vitesse/Mabelis 4-6, 2. Kor-
batjo 4-6, 3. Koag 4-5, 4 TOP 4-4. 5.
ACKC 4-4, 6. RWA 4-4, 7. Olympia 4-2,
8. ADO 4-1. Derde klasse O: Stormvo-
gels-DVS '69 8-7, Seolto-NIO 10-13, On-
do-Togo 16-15, Snel-'t Capproen 18-12.
Stand: 1. Snel 4-8, 2. Ondo 4-6, 3. 't
Capproen 4-6, 4. Togo 4-4 5. Stormvo
gels 4-4, 6. Seolto 4-2, 7. NIO 4-2, 8.
DVS'69 4-0. Vierde klasse K: Zeven-
bergen-BKC 13-12, ODI-Blauw Wit 5-12,
Atlas-KVK 14-9, Luctor-Zaamslag 11-14.
Stand: 1. Blauw Wit 4-6. 2. KVK 4-6, 3.
Atlas 4-6, 4. Luctor 3-4, 5. Zevenbergen
3-4. 6. BKC 4-2, 7. Zaamslag 4-2, 8. ODI
3-0.
Eindhoven. City Dynamiek Cup,
WK-kwalificatie. Vrouwen, 50 vrij:
1. Veldhuis 24,93, 3. De Jonge 26,12.
100 vrij: 1. Veldhuis 54.25, 2. Dekker
55,65. 400 vrij: 3. Terink 4.25,82. 100
rug: 2. Koster 1.04.70. 50 school: 2. Nij
huis 32,22. 100 school: 2. Nijhuis
1.11,30, 3. Matthijssen 1.11,74. 50 vlin
der: 1. Dekker 26,16, 2. Groot 27,64, 3.
Buys 27.66. 100 vlinder: 1. Dekker
58,17, 2. Veldhuis 59,57. 200 wissel: 3.
Kroese 2.20.82. Mannen, 50 vrij: 1.
Kenkhuis 22,24, 3. Van den Hoogen-
band 22,90. 100 vrij: 1. Van den Hoo-
genband 49,65, 3. Van Velthoven 50,55.
400 vrij: 3. Reïjns 4.00,96. 800 vrij: 1.
Van der Weijden 8.16,53. 100 rug: 2.
Driebergen 56,11. 50 school: 2. Van
Aggele 28,44, 3. Stekelenburg 29,04.
100 school: 2. Van Aggele 1.01,97. 50
vlinder: 1. Bastïaan Tamminga 24,43,
3. Verlinden 25,13. 100 vlinder: 3. Ver
linden 55,29. 200 wissel: 3. Dekker
2.12,01.
BELGIE FCBrussels - Charleroi 0-2, RC
Genk - Lokeren 1-0, Standard L - Wester-
lo 3-0, Cercle B - Germinal B 1-2, Gent -
St.Truiden 3-1, Roeselare - Bergen 2-1,
Lierse - Brugge 1-2, Z-Waregem - Moes-
kroen. Stand: RC Genk 15-37, Ander-
lecht 15-31, Brugge 15-30, Standard L
15-27, Gent 15-27, Charleroi 15-26, Wes-
terlo 15-24, Germinal B 15-22, Roesela
re 15-19, Moeskroen 14-17, FCBrussels
15-16, St.Truiden 15-16, Lokeren 15-16,
Beveren 15-16, Z-Waregem 14-14, Cer
cle B 15-14, Bergen 15-13, Lierse 15-2.
DUITSLAND Bayern M. - Borussia M
1-1, Bremen - Hertha BSC 3-1, Dort
mund - Wolfsburg 1-0, Bielefeld - Lever-
kusen 0-0, Bochum - HSV 2-1, E. Cott-
bus - Hannover96 0-1, Nurnberg - Schal-
ke 04 0-0, Alemannia - Frankfurt 2-3.
Stand: Bremen 15-30, Schalke 04
15-30, Stuttgart 15-28, Bayern M. 15-27,
Hertha BSC 15-24, Dortmund 15-22, Bie
lefeld 15-21, Frankfurt 15-20, Nurnberg
15-19, Leverkusen 15-19, Wolfsburg
15-19, Hannover96 15-19, E. Cottbus
15-16, Alemannia 15-15, Bochum 15-15,
Borussia M 15-14, HSV 15-11, Mainz 05
15-10.
ENGELAND Arsenal - Tottenham 3-0,
Blackburn - Fulham 2-0, Portsmouth -
Aston V. 2-2, Reading FC - Bolton 1-0,
Sheffield - Charlton 2-1, Wigan Athl - Li
verpool 0-4, Middlesb - Man.United
1-2, Everton - West Ham 2-0. Stand:
Man.United 16-41, Chelsea 15-35, Ar
senal 15-25, Reading FC 15-25,
Portsmouth 16-25, Liverpool 16-25,
Everton 16-24, Aston V. 16-24, Bolton
16-24, Fulham 16-20, Man. City 15-19.
Tottenham 15-19, Wigan Athl 14-18,
Blackburn 14-16. Middlesb. 15-16, Shef
field 16-16, West Ham 15-14, Newcastle
14-13, Watford FC 14-9. Charlton 15-9.
FRANKRIJK Le Mans - Lyon 0-1. Paris
SG - Toulouse uitg., Auxerre - Nice 0-0,
Lens - Bordeaux 3-0, Monaco - Valen-
cienn 3-0, Rennes - Nantes 2-0, St.Etien-
ne - Lorient 2-0, Sedan - Troyes 1-2, So-
chaux - Marseille 1-0. Stand: Lyon
16-43. Lens 16-29, Sochaux 16-29,
St.Etienne 16-27, Lille 15-26, Nancy
15-25, Bordeaux 16-25, Toulouse 15-24,
Marseille 16-24, Rennes 16-20, Le Mans
16-20, Lorient 16-20, Auxerre 16-18, Pa
ris SG 15-17, Valencienn 16-17, Monaco
16-16, Nice 16-14, Troyes 16-14, Nantes
16-12, Sedan 16-10
ITALIË Inter - Siena 2-0, Roma - Atalan
ta 2-1, Cagliari - AC Milan 2-2, Fiorenti
na - Lazio 1-0, Livorno - Chievo 0-2, Mes
sina - Sampdoria 0-2, Parma - Palermo
0-0, Torino - Empoli 1-0, Udinese - Reg-
gina 1-1. Stand: Inter 14-36, Roma
14-32, Palermo 14-28, Livorno 14-20, Ca
tania 13-19, Empoli 14-19. Lazio 14-18,
Atalanta 14-17, Udinese 14-17, Siena
14-17, Torino 14-17, Sampdoria 14-16,
Cagliari 14-15, Messina 14-14, AC Milan
14-12, Chievo 14-10, Parma 14-9, Fioren
tina 14-8, Ascoli 13-5, Reggina 14-2.
PORTUGAL Beira Mar - Belenenses
1-2, Porto - Boavista 2-0, Aves - Naval
2-0, Leiria - Ferreira 0-0, Estrela Am - Na-
cional 2-0. Stand: Porto 12-31, Spor
ting 12-26, Benfica 11-22, Braga 11-20,
Nacional 12-19, Leiria 12-18, Ferreira
12-17, Maritimo 11-16, Naval 12-16, Be
lenenses 11-14, Academica 11-13, Boa
vista 12-12, Estrela Am 12-11, Setubal
11-9, Aves 12-8, Beira Mar 12-7.
SCHOTLAND Celtic - Aberdeen 1-0, Hi
bernian - Dundee Utd 2-1, Inverness -
Motherwell 0-1. Kilmarnock - Dunferml.
5-1, St.Mirren - Hearts 2-2. Falkirk - Ran
gers 1-0. Stand: Celtic 17-44, Rangers
17-28, Aberdeen 17-28, Hibernian
17-26, Kilmarnock 17-25, Hearts 17-24.
Falkirk 17-21, Inverness 17-20, Mother
well 17-18, St.Mirren 17-17, Dundee Utd
17-17, Dunferml. 17-12.
SPANJE Levante - Barcelona 1-1, Re-
creativo - Valencia 2-0, Betis - At Ma
drid 0-1, Espanyol - Sevilla 2-1, Socie-
dad - Getafe 0-0. Villarreal - Gimnastic
2-0, Mallorca - Celta 2-2, Deportivo
Santander 0-0, R. Madrid - Bilbao 2-1.
Stand: Barcelona 13-30, R. Madrid
13-29. Sevilla 13-28, At. Madrid 13-24.
Zaragoza 12-23, Recreativo 13-22, Geta
fe 13-21, Villarreal 13-21, Valencia
13-18, Celta 13-18, Deportivo 13-17, Mal
lorca 13-17, Espanyol 13-16, Santander
13-15, Levante 13-14, Osasuna 12-11,
Betis 13-9, Bilbao 13-8, Sociedad 13-6.
Gimnastic 13-5.
TURKIJE Sivasspor - Ankaragucu 2-1,
Konyaspor - Rizespor 2-0, Kayserisp. -
Denizlisp. 1-0, Ankaraspor - Besiktas
0-0, Antalya - Erciyssp. 3-1. Manisaspor
- Gaziantep. 4-1. Sakaryasp. - Genclerb.
1-1, Fenerbahce - Galatasar. 2-1. Stand
aan kop: Fenerbahce 16-34, Galatasar.
16-27, Manisaspor 16-27, Besiktas
16-26, Kayserisp. 16-26, Bursa 16-24,
Genclerb. 16-24, Konyaspor 16-24, An
karaspor 16-23, Ankaragucu 16-22.
SPORTPRIJS VRAGEN
01
AD0 Den Haag-NEC
X
02
NAC Breda-FC Twente
X
03
Vitesse-PSV
X
04
Heracles Alm-Roda JC
X
05
AZ-Excelsior
X
06
FC Utrecht-Groningen
X
07
Feyenoord-Heerenveen
X
08
Ajax-Willem II
X
09
Stand.Luik-Westerlo
X
10
Zulte-Warem -Ex.Moeskroen
X
11
FC Sochaux-OI.Marseille
X
12
AS Nancy-Liile
X
13
RC Lens-Gir.Bordeaux
X
Lotto: 7, 11, 17, 21. 26, 29, bonusgetal
43, kleur geel. Euroloterij: 899551
Onder voorbehoud van typefouten.