Spitsen Nunspeet slopen Kloetinge Alleen ij dele hoop voor SSV'65 Meer chaos dan voetbal in Hoek Toppers pakken volle winst in derde klasse van zaterdagvoetbal Bevelandse hoofdklasser kan onheil maar moeilijk verkroppen 19 maandag 4 december 2006 swb SSV'65-aanvaller Jorden Takiddine gaat onderuit na een duel met Floris Huiskamp (rechts). Links VVOG-aanvoerder Dennis van Scherpenzeel. Dure punten Terneuzense Boys TERNEUZEN - Ruim een week na het vertrek van trai ner Danny van de Velde stond de thuisploeg vol vertrou wen en als een hecht team op. het veld. Toch kwamen de Zeeuws-Vlamingen na een half uur op achterstand na een blunder in de verdediging. Martijn van der Hagen benut te het buitenkansje: 0-1. Op slag van rust kwam Terneu zense Boys langszij, nadat ook de bezoekers een cadeautje uitdeelden. Marco Faassen zorgde voor 1-1. Na rust was de hekkensluiter beter. In de 54e minuut leidde een eigen doelpunt van Albert Zwijnenburg na een vrije trap van Evert-Jan van Opdorp tot 2-1. Vijf minuten later werd het gelijk via opnieuw Van der Hagen, waarna Faassen de thuisploeg in de 63e minuut de winst bezorgde. Eenvoudige winst voor Terneuzen TERNEUZEN - Terneuzen won gisteren eenvoudig van het onderaanstaande RKDVC en handhaafde zich daar door aan de top van de eerste klasse in het zondagvoetbal. Remco van Leeuwen, die als rechterverdediger stond op gesteld, scoorde de eerste twee Terneuzense doelpunten na goed voorbereidend werk. De derde treffer mocht ook grotendeels op het conto van Van Leeuwen worden ge schreven. De uitblinker zag zijn vrije trap via het been van de Brabantse verdediger Dave Vermeegen in het doel belanden. De 3-0-voorsprong bij de rust werd geconsoli deerd. Mike But miste voor Temeuzen in de slotminuut nog een strafschop. Trainer Willemse vertrekt bij VCK KOUDEKERKE - Henk Willemse vertrekt aan het einde van dit seizoen bij voetbalvereniging VCK. De oefenmees- ter is momenteel aan zijn derde jaar bij de zaterdag-der deklasser uit Koudekerke bezig. De uit Middelburg af komstige Willemse heeft als voornaamste reden aangege ven, dat hij aan een nieuwe uitdaging toe is. Human weer op dreef bij ASWH HENDRIK-IDO-AMBACHT - Arjan Human had zater dag een belangrijk aandeel in dé 5-1-zege van ASWH in het thuisduel met Noordwijk. De spits uit Middelburg scoorde vlak na rust twee keer, waardoor een 1-O-achter- stand werd omgebogen in een voorsprong. Dat ASWH voor rust slechts één tegentreffer moest incasseren, had het vooral aan Joan van Belzen te danken. De doelman uit Amemuiden hield de schade met enkele prima reddin gen beperkt. Daardoor kon ASWH na rust de 8-1-neder- laag van twee weken eerder tegen SHO wegspoelen. Doeland wint duel met Becht CAPELLE AAN DEN IJSSEL - In de hoofdklasse A van het zaterdagvoetbal stonden zaterdag twee spelers met Zeeuwse roots tegenover elkaar. Onno Doeland was met zijn ploeg Capelle met 2-1 te sterk voor het Kozakken Boys van Jean Philip Becht. Die zege kwam moeizaam tot stand, zeker gezien het feit dat de bezoekers al vanaf de vijfde minuut met tien man speelden. Pas acht minuten voor tijd werd het duel in het voordeel van Capelle be slist. Voormalig Souburger Doeland speelde negentig mi nuten en kwam niet tot scoren. De uit Terneuzen afkom stige Becht werd na 67 minuten gewisseld. door Jan Dagevos NUNSPEET - Wat is dat toch met Nunspeet? De debutant be gon zonder pretenties aan het avontuur in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal, maar mengt zich nu al weken in het ti telgevecht. Zaterdag werd ook Kloetinge opzij geschoven (3-0). Het was de achtste overwinning op rij. De bestuurders van de thuisclub hadden het zaterdag over het sterke collectief, als basis voor de klinkende resultaten. Daar zit zeker iets in, maar wie Nunspeet zaterdag gadesloeg moet erkennen dat de ploeg vooral spitsen heeft die van wan ten weten. Frank van Twillert en Gerjan Mulder zijn fysiek sterk, geslepen en grijpen elk middel aan om de tegenstander te slopen. Kloetinge ondervond het aan den lijve. Mulder en Van Twil lert lagen zeventig minuten lang aan de ketting, maar hadden in die periode wel het nodige voor werk verricht, dat in de slotfase goed van pas kwam. Elke keer als het duo werd afgetroefd, gin gen de armen vol onbegrip de lucht in en gingen ze verhaal ha len bij de arbiter. Die boerenslimheid betaalde zich twintig minuten voor tijd uit, toen Benjamin Verwest spits Mulder even beetpakte en aantikte. De aanvaller ging ge willig naar de grond en prompt kwam de bal op de stip te lig gen. Invaller Arie Smit schoot beheerst raak: 1-0. Vijf minuten later zocht Mulder andermaal de grens op. Bij een vrije trap hield hij Erwin van der Woerdt aan de grond, waar na hij de bal met het hoofd bij Marco Drost kon bezorgen. Die schoot van dichtbij de 2-0 tegen de touwen. Mulder zelf bezorg de zijn ploeg in de 82e minuut een geflatteerde zege: 3-0. Kloetinge beklaagde zich later over die twee momenten. Benja min Verwest beweerde nader hand zelfs dat hij zijn tegenstan der niet eens geraakt had. Vanaf de kant was echter zichtbaar Arnemuiden ziet marge met GPC kleiner worden GOES - Arnemuiden kwam za terdag in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal tegen Tho- lense Boys niet verder dan 2-2. De koploper zag concurrent GPC (6-0 tegen Heinenoord) tot op één punt naderen. Tholense Boys-Arnemuiden 2-2: Via een doelpunt van Marinus Baas in de 28e minuut leidde de Walcherse formatie bij rust met 0-1. In de tweede helft drong de thuisclub aan en kwam via Mo- hamed El Jilali op gelijke hoog te. Arnemuiden-doelman Roy den Dunnen ontsnapte na een grove charge op Piet de Graaff aan rood, maar niet aan een strafschop. Ronnie de Graaf be nutte dit buitenkansje: 2-1. De koploper kwam via C-orné van Belzen een kwartier voor tijd tot ontzetting van de thuisclub, die voorafgaand aan de treffer een handsbal van diezelfde Van Belzen claimde, op 2-2. In een hectische slotfase moest Arne- muiden-spits Bart van Stevenin- ck nog per ambulance naar het ziekenhuis worden afgevoerd'. GPC-Heinenoord 6-0: Vlak voor rust zorgden Sven Ronde en Ro bin de Pagter (strafschop) voor een 2-0-voorsprong. Na de thee bleken de bezoekers niet bij machte terug in de wedstrijd te komen. Via Wessel Leyer (51e minuut), Danny Bömer (59e) en twee goals van Lunven Vermeer (74e en 96e) werd het 6-0. Dinteloord-De Meeuwen 1-0: De thuisclub had voor rust pech dat een inzet van Verhoeven door de paal werd gekeerd, maar de Zeeuwen hadden via Tempelman vlak voor rust aan de leiding moeten komen. Ro nald Traets tekende vlak na de thee met een schot via de binnen kant van de paal voor de enige treffer: 1-0. Kapelle-AZW 0-1: Het doel punt van Corné Langendoen, halverwege de tweede helft uit een vrije trap van twintig meter, was één van de spaarzame hoog tepunten in een matige wed strijd, die eigenlijk geen win naar verdiende. De bezoekers pakten er wel drie kostbare pun ten mee. Bruse Boys-Zwaluwe 1-0: De enige goal viel pas in de 84e mi nuut. Mats Willemse benutte een strafschop, die door de scheidsrechter was toegekend na hands van een Zwaluwe-ver- dediger. Twee Zwaluwe-spelers kregen rood voor commentaar op de arbiter. dat hij Mulder wel degelijk ten val bracht en dus was de beslis sing van de scheidsrechter te bil lijken. Bij het tweede geval had Kloetinge wel recht van spre ken. Toch had de Bevelandse for matie zelfs na de overtreding op Van der Woerdt nog erger kun nen voorkomen door de inko mende Marco Drost even af te stoppen. Rode kaart Dat werd nagelaten. Sterker nog: Kloetinge verloor zijn hoofd. Benjamin Verwest, die voor het veroorzaken van de strafschop al geel had gezien, ging na die 2-0 samen met nog tal van spelers verhaal halen bij arbiter Zwaard. De scheidsrech- door Barry van der Hooft GOES - Hij probeerde het over tuigend te zeggen en het was vol gens hem ook het enige juiste antwoord. „Het zou toch vreemd zijn, als ik zou zeggen dat het seizoen nu al klaar is", meende Marco Groeneveld. SSV65 sloot tegen VVOG (2-2) voor de elfde keer deze competi tie een wedstrijd zonder zege af, maar volgens de trainer is er des ondanks nog voldoende perspec tief. Het is hopen tegen beter we ten in, want de Goese ploeg speelt volgend seizoen weer in de eerste klasse. Velen die SSV'65 een warm hart toedragen zullen dat een voorba rige conclusie vinden. Er zijn per slot van rekening nog vijf tien wedstrijden te spelen. Wie het seizoen zoals het tot nu toe is verlopen echter nuchter be kijkt, kan bijzonder weinig aan knopingspunten vinden. Behal- ter voelde zich bedreigd en toon de in een kluwen van spelers Verwest de rode kaart. Na af loop werd op het wedstrijdfor mulier code 99, de zwaarste co de, aangekruist. Dat betekent dat Verwest een zware schor sing tegemoet kan zien. Daan Es- ser kreeg in diezelfde riiinuut ook nog geel wegens commen taar op de leiding. Kloetinge kon al het onheil maar moeilijk verkroppen. Ge zien het vertoonde spel was dat te begrijpen. De Bevelandse for matie had lange tijd controle over de wedstrijd en gunde de nummer twee van de ranglijst geen schijn van kans. Het was te danken aan een slim uitgedach te tactiek, mede ingegeven door ve Groeneveld dan. „Die eerste overwinning gaat echt een keer komen. Al zal het wel heel snel moeten gebeuren, willen we de aansluiting niet verhezen." Als SSV'65 dit seizoen al een keer drie punten aan het magere totaal kan bijschrijven, dan zal dat vrijwel zeker pas na de win terstop gebeuren. Deze maand staan namelijk nog twee uitduels op het programma en niet tegen de minste tegen standei's. Komende zaterdag reist de Goese ploeg naar Vee- nendaal voor- het duel met GVW, dat zaterdag te sterk was voor Hoek. Een week later is Quick Boys in Katwijk de te genstander. Wie zijn geld in die twee wedstrijden op een over winning van SSV'65 wil zetten, kan het bedrag beter in z'n zak houden. Want ook in de elfde wedstrijd, tegen het al net zo zwakke VVOG, liet de hekkensluiter zien weinig te hebben opgesto- het ontbreken van spits Regilio Pinas. Joffrey Geldof was de stofzuiger op het middenveld, terwijl Niels Kole achter de diepste spits Daan Esser ope reerde. Ronald Zwager en John Schot speelden hangend op de flanken en Corné Schilperoort was de regisseur op het midden veld. Kloetinge domineerde, maar dwong in balbezit veel te weinig reële mogelijkheden af. Daan Es ser had de beste kans na een prachtige lange bal van Giovan ni Siereveld, maar de aanvaller zag zijn schot via de vingertop pen van de doelman naast belan den. In de tweede helft drong Nunspeet wel meer aan, maar Kloetinge hield keurig stand, ken van de voorgaande wedstrij den. Een aantal spelers (Niels Paardekooper, Robert Stols, Mehmet Dolma) heeft zich wel ontwikkeld, maar vooral in ver dedigend opzicht is het bij SSV'65 huilen met de pet op. Zo gaf de thuisploeg tien minu ten voor tijd een 2-1-voorsprong weer eens uit handen. De voor zet van de rechterkant mocht simpel worden gegeven, de boomlange Edwin van Egteren kopte aan de tweede paal bin nen: 2-2. Steek in de rug Bij die treffer was Jaimy van Bloppoel de spits van VVOG even uit het oog verloren. Het was één van de weinige foutjes van de voorstopper, die vijf mi nuten voor rust in de ploeg kwam voor Ronnie Hillebrand. Voor de laatste voelde die wissel als een steek in de rug. „Vooral vanwege het moment", zei Hille brand. „Dat kan toch ook tij tot de zeventigste minuut en was toen meteen geslagen. „Als je naar de uitslag kijkt, lijkt het net of we weggespeeld zijn", somberde Kloetinge-trai- ner Diederik Iiiensch, „maar dat is absoluut niet het geval ge weest. Er had meer ingezeten." Een gelijkspel had inderdaad tot de mogelijkheden behoord, maar meer ook weer niet. Kloe tinge had weliswaar zeventig mi nuten lang het betere van het spel, het rendement was mini maal. Dat had met een zwakke eindpass te maken en een ge brek aan fysieke kracht. Schot, Daan Esser en Zwager waren lichtgewichten vergeleken met de verdedigers van Nunspeet. Verder liet Kloetinge zich in de dens de rust? En waarom moest ik eraf? Hij had er ook een back af kunnen halen en mij aan de zijkant kunnen zetten." Groeneveld zag het anders. „Het had niets met Ronnie te maken. Ik had inderdaad Mi chel de Groote of Mansour Ga- der eraf kunnen halen, maar dan had ik te veel moeten omzet ten. Dat wilde ik niet." Maar waarom speelde Van Blop poel niet vanaf de eerste mi nuut, als je weet dat de tegen stander met een spits van twee meter speelt? „Dat kon ik niet maken. Jaimy is een tijdje uit beeld geweest en heeft zich nu weer beschikbaar gesteld voor het eerste. Dan kan ik hem niet meteen opstellen. En die Van Egteren speelt bij WOG de ene wedstrijd wel en de andere niet. Dus dat was vooraf moeilijk in te schatten." Door het gelijkspel bleef het ver schil tussen SSV'65 en WOG drie punten. Het voelde als een slotfase wel erg makkelijk van zijn stuk brengen en kregen de emoties de overhand. Wat dat betreft zou Kloetinge iets van het gogme van Nunspeet moeten hebben. Nunspeet-Kloetinge 3-0 (0-0). 72. Arie Smit 1-0 (strafschop), 76. Mar co Drost 2-0, 82. Gerjan Mulder 3-0. Scheidsrechter: J.T.M. Zwaard (Maasland). Rode kaart: 76. Benjamin Verwest (Kloetinge). Gele kaart: Yasser Dehnavi (Nunspeet), Daan Esser en Benja min Verwest (Kloetinge). Kloetinge: Jaco van der Schee; André Siereveld, Erwin van der WoerdtGiovanni Siereveld, Benja min Venvest; Corné Schilperoort, Joffrey Geldof, Niels Kole. Ronald Zwager; John Schot en Daan Es ser. foto Willem Mieras gemiste kans voor de thuis ploeg, die via een puntertje van Dolma en een strafschop van Ar jan Koopmans een achterstand had omgebogen in een voor sprong. De onvermijdelijke gelijkmaker viel deze keer zeven minuten na de 2-1 van SSV'65. En eigenlijk stond niemand daar nog van te kijken. SSV'65-WOG 2-2 (0-1). 30. Edwin van Egteren 0-1, 50. Meh met Dolma 1-1, 73. Arjan Koop- mans 2-1 (strafschop), 80. Edwin van Egteren 2-2. Scheidsrechter: B.R.M.J. Wirken (Sleeuwijk). Gele kaart: Robert Stols, Niels Paarde kooper (beiden SSV'65) en Martijn Blom (VVOG). Aantal toeschou wers: 250. SSV'65: Christol van Campenhout; Michel de Groote, Ronnie Hille brand (40. Jaimy van Bloppoel), David den Hollander, Mansour Ga- der; Robert Stols, Arjan Koop- mans, Niels Paardekooper; Meh met Dolma, Christiaan Boon (57. Khaled Boufrahi) en Jorden Takid dine. door Klaas Verspoor GOES - Heinkenszand, Seroos- kerke en Duiveland deden in de derde klasse A goede zaken met het oog op de tweede-periodeti- tel. Heinkenszand won met 3-0 van Krabbendijke en Duiveland klopte SKNWK met 4-1. Seroos- kerke versloeg Bevelanders met 1-0 en blijft daardoor op zes punten van koploper Nieuw- dorp, dat thuis met 2-1 zegevier de tegen Noad'67. Nieuwdorp-Noad'67 2-1: De be zoekers openden sterk, maar na een kwartier kreeg Nieuwdorp meer grip op de wedstrijd. Vijf minuten voor rust zorgde Mar- tien Geelhoed met een dwarre lend afstandsschot voor de 1-0. In de 65e minuut was het Niels Mulder die met een fraaie stift- bal de koploper aan een 2-0- voorsprong hielp. Nieuwdorp leek daarna op zoek te gaan naar de 3-0, maar het was juist Noad'67 dat door een doelpunt van Arjan Reijngoudt op 2-1 kwam. De bezoekers gingen daarna al les of niets spelen en het oppor tunistische spel leidde bijna nog tot de gelijkmaker. Vlak voor tijd haalde Nieuwdorp-speler Martijn de Hamer een inzet van de eigen doellijn waarna Nieuw dorp met samengeknepen billen de negende seizoenszege boekte. Serooskerke-Bevelanders 1-0: De eerste helft was voor Seroos- kerke. In de 35e minuut passeer de Alex de Visser een aantal te genstanders en vond hij Frank Allaart in het strafschopgebied. Na handig kap- en draaiwerk opende de aanvaller, die aanvan kelijk met zijn rug naar het doel stond, de score voor de thuis ploeg. Na rust was Bevelanders de bo venliggende partij maar een aan tal kansen was niet besteed aan de Kamperlandse voetballers, waardoor Serooskerke ontsnap te aan puntenverlies. Heinkenszand-Krabbendij ke 3-0: Na voorbereidend werk van Ermo Cappon en Jeroen Ver- schiere zorgde Guido Wiskerke voor de openingstreffer. Wilko Heij voorkwam in de 29e mi nuut met een prima redding de gelijkmaker van Krabbendijke. Onder leiding van een voortref felijk fluitende scheidsrechter Van Rumpt uit Zaltbommel be sliste Heinkenszand na rust het duel. Ermo Cappon scoorde, na dat hij daarvoor een paar moge lijkheden onbenut had gelaten, de 2-0 en via Armando Langebe- ke werd het ook nog 3-0. Duiveland-SKNWK 4-1: SKNWK opende nog goed, maar na een helft voetballen keken de Nieuwerkerkers wel al tegen een 3-0-achterstand aan. Wil- mar van de Sande, Johnny Bolle en Chris IJzelenberg scoorden namens Duiveland. Na een uur spelen zorgde Van de Sande met zijn tweede goal voor de 4-0. Door een eigen doel punt van Lex Zwang, die een vrije trap van Leon Goedegebu- re verkeerd raakte, kwam SKNWK in de slotfase toch nog aan een doelpunt. Einde aan goede reeks Morres in Valkens waard VALKENSWAARD - Er is een einde gekomen aan de reeks overwinningen van Morres/Con- trolec. Na vier zeges op rij in de hoofdklasse speelden de futsal- lers gelijk tegen Verest Sport: In het duel tussen de nummer acht en negen bleek het krachts verschil gering. Slechts één keer sloeg een ploeg een gat van meer dan één goal. Morres leidde tien minuten voor tijd met 5-3, maai de Brabanders kwamen onder meer door een penalty (na hands van Pim Bruins) nog op gelijke hoogte. Doelman Wy- brand Boonstra was in de eerste helft de uitblinker bij het zwak gestarte Morres. Pim Bruins, Jor- dy Bakker (beiden twee keer) en de prima spelende Ryan de Regt maakten de goals voor de Zeeuws-Vlamingen. Na de late gelijkmaker van Verest Sport was De Regt nog akelig dicht bij de winnende treffer, maar het schot van de Morres-speler trof geen doel. Woensdag ontmoet Morres kop loper Marrakech uit Bergen op Zoom. Vorig seizoen was Marra kech het enige team dat Morres in de eerste klasse tot twee keer toe versloeg. door Frits Bakker HOEK - In een waas van rood en geel raakte Hoek zaterdag het zicht op een mooie winterstop kwijt. Voor eigen pu bliek ging de wedstrijd tegen GVW, die na de rust werd ontsierd door drie rode en zes gele kaarten, na een voorsprong in de tweede helft met 1-2 verloren. Het moreel van de Zeeuws-Vlamingen is door dat verlies aardig aangetast. Met de wedstrijden tegen Quick Boys en Kloetin ge voor de winter nog te gaan, staat Hoek op de koploper in de hoofdklasse al een straatlengte achter. „We zitten in een mindere periode", stelt ook trainer Cees Houtepen vast. Voor de technische man, die zijn pijlen op de topdrie van de ranglijst richt, was de realiteit moeilijk te verteren. Hoek maakte geen beste en geen al te slimme indruk tegen de Veenendalers, die een meester waren in het intimideren van de tegenstander. Met veel gepraat en chaos binnen de lijnen haalde GVW na de rust het ritme uit de wedstrijd. De trainer van de ploeg, die werd bestraft met rood, speelde een kwalijke rol en na de toevalli ge 1-1 werd ook een GVW-speler uit het veld gestuurd. Het maakte voor Hoek de weg vrij om de wedstrijd naar zich toe te trekken, maar het elftal liep na de rust blind in de val van de tegenstander. Mamadouba Gueye stond net een kwartier in het veld, toen hij in een vechtpartijtje in de buurt van de dug-out zijn handen niet kon thuis houden. Door die stommiteit werd de ba lans in het veld weer hersteld. Met tien tegen tien liet Hoek op tien mi nuten van het einde ook nog twee aanval lers door de verdediging lopen. Edwin van Rooijen, pas hersteld van een voet breuk, gaf het passje waaruit Rudy van Doorn hancüg scoorde. Daarmee was het vonnis over de thuisploeg definitief ge veld (1-2). Rood Dat gebeurde vijf minuten na het opstoot je waarin Hoek tegen de tweede rode kaart van het seizoen was aangelopen. Sam Ysebaert ging na een elleboogje eerst te hard door op een tegenstander, die" kreunend op de.grond viel. In het on vriendelijke sfeertje daarna stormden en kele GWV- spelers dreigend op Ysebae rt af. De Veenendaalse aanvoerder Anto nio Aguilar Aguilera wierp zich op als een buffer, maar werd door Gueye hard handig weggemaaid. Dat was al ruim schoots goed voor rood. Toen hij wegliep deelde de Afrikaan nog een paar tikken uit, zodat het rapport van de scheidsrech ter niet mals zal zijn. De commotie was van invloed op het ver volg van de wedstrijd. Het werkte ver lammend op Hoek, dat tot dan toe de bo venliggende partij was. Het voetbal was net als in voorgaande weken verre van goed, het tempo lag laag en de aanvallen konden het compact spelende GVW maar zelden verontrusten. Toch scoorde Hoek wel weer uit een actie van het ko ningskoppel van deze eerste competitie helft. Istvan Bakx trok op een dieptepass een fel sprintje naar rechts, veroverde de bal en gaf de voorzet die door Jan Huy- gens werd ingeschoten. Het gejuich om de goal na de rust, toen Hoek in het kunstlicht de weg kwijtraak te, verstomde bij de twee treffers van GWV. De eerste had een hoog toevalsge- halte: de vrije trap van Karsten Wieren- ga ketste af op de rug van Björn Lange- veld en zette keeper Robbie de Moor op het verkeerde been. Versterking Zo werd het een middag van uitersten voor trainer IToutepen, die mee wil doen voor prijzen en heeft gepleit voor verster king in de winterstop. Dat is geen panie kerige ingreep, stelde hij zaterdag nog eens vast. „We missen wat kwaliteit als we echt bovenin willen blijven spelen." De groeiende kloof met de voornaamste concurrenten zal de illusie bij Houtepen ook enigszins hebben gedoofd. Zijn ploeg is voortreffelijk gestart, maar lijkt nog niet rijp om zich te meten met het sterke IJsselmeervogels, dat zaterdag tegen Ben- nekom een 2-0-achterstand in tien minu ten omboog in een 4-2-voorsprong. De aanval van Hoek, op de weer scoren de Jan Huygens na, toonde zich tegen GWV opnieuw weinig doelgericht, van uit het middenveld kwam zelden drei ging voor de goal en de achterhoede liet zich bij de tweede goal door één klein steekpassje in de luren leggen. Het voetbal is al enige weken in een da lende lijn, omdat de opbouw van achter uit en de combinaties op het middenveld niet vloeiend verlopen. Dat moet Hout epen zorgen baren. De trainer was ook laaiend over het domme gedrag van Ma madouba Gueye. „Hij heeft de club voor schut gezet en liet zijn elftal in de steek", vond Houtepen. Hoek-GVVV 1-2 (1-1). 28. Jan Huygens 1-0, 71. Karsten Wierenga 1-1, 80. Rudy van Doom 1-2. Scheidsrechter B. Koops (Heer- hugowaard). Rode kaart: Kevin van Kam pen en trainer Peter Visee (beide GWV), Mamadouba Gueye (Hoek). Gele kaart: Mat ty van Leeuwen, Wouter van Hoof, Edwin van Rooijen (allen GVW), Istvan Balcx, Dja mei Buyse, Sam Ysebaert (allen Hoek). Aan tal toeschouwers: 600. Hock: Robbie de Moor; Thomas Ragut, Björn Langeveld, Djamel Buyse (81. Niels Dominicus), Stefan van Dender; Taoufik Ameziane (61. Mamadouba Gueye), Ferry Alfons, Sam Ysebaert.Dennis van der Welle, Jan Huygens, Istvan Bakx.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19