4 m PZC 10 ART EMOTIONS Glazen gedenktekens maandag 4 december 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden t Middelburg, 3 december 2006 Ondanks zijn sterke wil liggen zijn werkzame handen stil. Tot onze diepe droefheid is na een lang ziekbed over leden mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Pieter Joost Blokpoel Middelburg. 8 juni 1943 Middelburg: Heieen Blokpoel-Houmes Middelburg: Arjen Blokpoel Iris, Femke, Tony Middelburg: Marco Blokpoel en Anita Kelly Oost-Souburg: jolinny en Jolanda Blokpoel-de Nooijer Amsterdam: Martin Blokpoel en Martijn Bultsma Bincky 9 Tot op het laatst is hij liefdevol verzorgd en begeleid door Dr. C. Albers, thuiszorg Walcheren en verpleeghuis 7 Gasthuis (afd. Watertoren). Correspondentieadres: 't Zanddorp 117 4335 AH Middelburg Piet is thuis. U kunt afscheid van hem nemen op dinsdag 5 en woensdag 6 december a.s. van 18.30 tot 20.30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal om 12.50 uur gehouden worden op vrijdag 8 december in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'Middelburg'. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een langdurige, ernstige ziekte heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Pieter Joost Blokpoel echtgenoot van Heieen Hounies in de leeftijd van 63 jaar. Sterke de Heere onze zus, kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. C. Houmes l.S. Houmes-Nunes J.H. Houmes C. Oostdijk-Houmes J. Oostdijk Neven en nichten Middelburg, 3 december 2006 Ga maar uitrusten Lieve Opa Piet Wij gaan je missen. Iris, Femke, Tony Een ieder die gezond is. heeft nog zoveel wensen. Ik Itad er maar één en die is niet in venmlling gegaan. Ik wens jullie allen hel allerbeste toe... Nel Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en opoe Pieternella Sara de Feijter-Kuijper in de leeftijd van 65 jaar. Koudekerke: R. de Feijter Dordrecht: Marianne en Nico Dennis, Esther Middelburg: Reinier en Sjanet Vlissingen, 3 december 2006 Kerkhofiaan 46,4371 CC Koudekerke Nel is thuis. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 5 december van 10.00 tot 11.00 uur en van 19.00 tol 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 7 december om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Nel hield van kleine boeketjes. Lieve schoonzus en tante. Bewondering voor je strijd. Verdrietig voor je verlies. Blij voor je rust. Dag Nel Papendrecht: Addy en Kees de Plaa Vlissingen: Mattie en Frank van Willegen Middelburg: Wim en Will de Feijter Oost-Souburg: Piet de Feijter (in herinnering) loke de Feijter-van Leerzem Lou Waterman Goes: (oost en Joke de Feijter Neven en nichten Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, nog onverwachts van ons is heengegaan mijn I i eve m anonze zorgzame vader en opa Willem Dingenus Duinkerke in de leeftijd van 70 jaar. Yerseke: Ria Duinkerke-Aertssen Yerseke: Jan Duinkerke Veere: Martin Duinkerke Angelique de Smit Manon Lincy Debbie Dylan 5 december 2006 Azalealaan 59 4401 GS Yerseke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum Vredelust te Yerseke, alwaar woensdag 6 december van 19.50 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De afscheidsdienst, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne. wordt donderdag 7 december om 15.30 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Wim Duinkerke Terwolde: Kruiningen: Yerseke: Yerseke: Yerseke: Waarde: Yerseke: Hoedekenskerke: Yerseke: Yerseke: Kapelle: Krabbendijke: Lina van Houte-Duinkerke Rinus van Houte Corrie Dominicus-Duinkerke Louw Dominicus Annie Duinkerke (in herinnering) Piet Duinkerke Annie Duinkerke-Dagevos Dick Duinkerke Marieke Duinkerke-Schouten Marie van Houte-Duinkerke Piet van Houte Johan Duinkerke Riet Duinkerke-Kruys Voorberghe (in herinnering) Janny Fierloos-Duinkerke Ad Fierloos Nellie de Maat-Duinkerke Etiënne de Maat Kees Duinkerke Francien Duinkerke-de Pree Rieneke Duinkerke Aad van der Heijden Helma van den Berge-Duinkerke Frans van den Berge Neven en nichten Yerseke, 3 december 2006 Groot is de leegte die je achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Na een jaar van ziekte en moedig weer opstaan, nemen wij intens verdrietig afscheid van onze toe gewijde en onvergetelijke markante echtgenoot, vader, schoonvader en opi Matthijs Sturm Generaal-majoor b.d. der Militaire Administratie Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw 29 augustus 1933 t 1 december 2006 Middelburg: Elizabeth Sturm-Vos Johannesburg (Zuid-Afrika): Saskia en Reinder Leiden: Mariska en Fred Sarah, Bob Correspondentieadres: Molstraat 7 4331 SM Middelburg Voor hen die afscheid willen nemen bestaat hiertoe de gelegenheid op dinsdag 5 december, van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten hovelaan 1 De herdenkingsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 7 december om 11.30 uur in de Oostkerk aan het Oostkerkplein in zijn geliefde Middelburg. Hierna zullen echtgenote en kinderen Thijs naar het crematorium begeleiden. Er is gelegenheid tot condoleren na de herdenkings dienst in de Wandelkerk in Middelburg (onder de Lange Jan). Degenen die geen rouwkaart hebben ontvangen kunnen dit bericht beschouwen als kennisgeving. Ik heb het leven liefgehad zo omarm ik ook het eeuwige wie mij liefheeft, heeft ook het leven lief heb verdriet, maar vindt het plezier weer terug alleen om mij dat plezier te doen. Toon Hermans Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Matthijs Sturm echtgenoot van Elizabeth Vos Mevrouw C. J. Vos-Lijnse Petra Ria Coby en Bill AdenCobie Afïe en Huibie Theo Hans en Addy Chris neven en nichten Gebr. Dominicus BV - Specialist in gedenkstenen Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve man. onze lieve vader, schoon vader, groot- en overgrootvader Bartel Wattel in de leeftijd van 79 jaar. Serooskerke: T. Wattel-Schout Serooskerke: Jan en Hannie Vrouwenpolder: André en Gerda Sylvia en Hans Veere: Ko en Marja Antwan en Stefhanie Marco en Yara Toby en Rosanna Bergen op Zoom: Nelia en Peter Tonnie en Francois fan en Lia Xandra en John Middelburg: Marleen en Jan Mariska en Tim Chantal Sint Laurens: Peter Serooskerke: Anja Serooskerke: Simon en Ina Evelien, Ronnie Serooskerke: Bart en Helmi Esther en Joost 0-v en achterkleinkinderen Serooskerke, 2 december 2006 Vroonstraat 2,4353 AE Serooskerke Bart is thuis. Er is daar gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 5 december van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op woensdag 6 december om 11.00 uur in de Petruskerk aan de Ds. van Wouwestraat te Seroos kerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Op 2 december is na een lang ziekbed en afnemende levenskrachten op 79-jarige leeftijd overleden onze lieve broer en zwager Bart Wattel We delen in het verdriet van onze schoonzus Tanny en haar kinderen. Jan Wattel (in herinnering) Ko Wattel Lien Wattel-Tissink (in herinnering) Piet Wattel (in herinnering Leu Wattel-Boone Simon Wattel Nel en Henk van den Berg-Wattel en hun kinderen Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al haar liefde en aan dacht voor ons, geven wij u kennis dat na een kort stondige ziekte is overleden, onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Adriana van Eenige-Schut - [a nnic - sinds 2001 weduwe van Nico van Eenige in de leeftijd van 80 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 1 december 2006 Wevershoek 12 4301 BN Zierikzee De begrafenis zal woensdag in familiekring plaats hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Wegens familieomstandigheden is Van Eenige Mode woensdag 6 december gesloten Dam 9,4301 JA Zierikzee Voor ons ongelofelijk, maar waar Onze man en vader is plotseling overleden Wij zullen hem heel erg missen Hij stond altijd voor ons en iedereen klaar Hij heeft altijd hard gewerkt, maar heeft nu rust Wij hebben de 60-jarige huwelijksdag niet meer gehaald Jacobus Pekaar in de leeftijd van 82 jaar. M.A. Pekaar - Bom Carla en Izzet Ron (in herinnering) Monique en Wim Peter 2 december 2006 Damstraat 70 4401 AT Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. H.J. Reinders, wordt woensdag 6 december om 11.50 uur gehou den in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven". Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis om 12.30 uur plaats vinden op de algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 11.00 uur in "De Haven" gelegen heid tot condoleren en afscheid nemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Plotseling is geheel onverwacht overleden onze lieve zwager en oom Ko Pekaar A.M. van Dixhoom - Bom P. van Dixhoom Kinderen en kleinkinderen C.L. Bom J.A. Bom - de Koning Kinderen en kleinkinderen We wensen Marie en kinderen héél veel sterkte. Voor mij en de kinderen was je altijd behulp- en zorgzaam. Je was als een vader. Rust zacht Ko Anja Met droefheid geven wij kennis, dat geheel onver wacht door de Here is weggenomen, onze lieve en zeer zorgzame moeder, oma en overoma Adriana Griep in de leeftijd van 84 jaar. Yerseke: Hans Lindenberg Sylvia en Elco, Esmeé John en Mireille Goes: Nelleke Lindenberg Marcel 1 december 2006 Louise de Colignylaan 127, Goes Correspondentieadres: Pruimestraat 4 4462 EH Goes Moeder is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 5 december van 15.00 tot 16.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden op woensdag 6 december om 13.00 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43a te Goes. De begrafenis zal plaatsvinden om plm. 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Maranathakerk te Goes. Geen bloemen. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen mijn broer, onze oom en oudoom Dingenis Boone Namens de familie Joz. Boone Goes Middelburg, 30 november 2006 Tot ons verdriet is overleden mijn zwager en onze oom Dingenis Boone Oost-Souburg: P. Maas Neven en nichten December 2006 Groot is de leegte die zij achterlaat, Mooi zijn de herinneringen die blijven. Met dankbaarheid, omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat rustig en kalm is ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootoma Dirt a Wilhelmina Oreel-Tolhoek weduwe van Gillis Oreel in de leeftijd van 91 jaar. Oost-Souburg: M.J. de Haze-Oreel M.A. de Haze (in herinnering) Kamperland: A. JRiemens-Oreel A. Riemens (in herinnering) 's-Heer Arendskerke: P. Oreel A. Oreel-Eggebeen Wolphaartsdijk: J. Westerweel-Oreel M. Westerweel Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uil naar het verzorgend en verplegend personeel van St. Maarten in de Groe voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 1 december 2006 St. Maarten in de Groe Correspondentieadres: Veerweg 69 4471 NB Wolphaartsdijk De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 6 december om 13.00 uur in 'De Brug', Oostkerke- straat 3 te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend om streeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Brug' gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergelen zijn een rouwbrief te sturen, gelie\>e deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve oma Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Corrie en Jo Diane en Rinie Marjan en Erik Jacco en Helma Dineke en Henk Arjan en Irma André Nathalie en Marco Kevin Cynthia en Arnold Stefan en Kim en achterkleinkinderen Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen, na een zeer langdurige, maar geduldig gedragen ziekte onze lieve nicht Mattie Aarnoudse-Marijs Sterke de Heere Dies met de (klein)kinderen en onze zus en zwager in dit diepe verdriet en heilige deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Alle ooms en tantes, neven en nichten de Ridder Middelburg, 30 november 2006 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons geacht lid. de heer J.C. Bout Ons meeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Bestuur en leden van de Vereniging van Beroepsvissers Zuid-West Nederland Tholen, 4 december 2006 Door de nacht, hoe zwart hoe dicht, voert Hij mij in 't eeuwig licht. Moegestreden is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Clazina Maria Wisse-Geluk Sinds 8 maart 2004 weduwe van Leendert Pieter Wisse Wissenkerke, 20 februari 1909 t Middelburg, 1 december 2006 Kamperland: J.A.W. Wisse J.J. Wisse-Bakker Leon en Hannie Ineke en Remco Nico en Fatima Bas Tom Corien en Leendert jens, Simone Adrie Martin en Marscha Temeuzen: A.J.W. Wisse C.J.W. Wisse-Lindenbergh Anne en Loek Ine en Ludwig Veronique, Lianne Een bijzonder woord van dank aan het personeel en de vrijwilligers van het zorgcentrum jacob Roggeveen voor de liefdevolle verzorging die aan haar is gegeven. Correspondentieadres: Heer Janszstraat 11 4493 BZ Kamperland De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op woensdag 6 december om 13.00 uur in hel kerkgebouw "de Ark" van de SOW gemeente aan de Veerweg te Kamperland. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in dorpshuis "Jhr Mr de Casem- broot", Nieuwstraat te Kamperland. Dankbetuiging Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan bij het verlies van mijn vrouw, moeder en oma Cora van Engelsdorp Gastelaars-Droppert Onze dank gaat dan ook uit naar eenieder die met ons heeft meegeleefd tijdens haar ziekte, overlijden en crematie. Bas van Engelsdorp Gastelaars Kinderen Kleinkinderen Koudekerke, december 2006 de Rechtspraak Rechtbank Middelburg PUBLICATIES INSOLVENTIES ALGEMENE INFORMATIE In alle verificatievergaderingen dienen de schuldvorderingen uiterlijk vijftien dagen voor de vergadering bij de curator of bewindvoerder te zijn ingediend. Een ontwerp akkoord ligt gedurende acht dagen voor de behandeling ter inzage op de betreffende rechtbank. De uitdelingslijst ligt gedurende tien dagen na de neerlegging ervan ter inzage op de rechtbank. RECHTBANK MIDDELBURG Koustccnsedijk 2 ZITTINGEN IN FAILLISSEMENTEN verificatievergadering en akkoordbehandeling: - op 8 januari 2007 om 10:00 uur inzake (F.03/141) Marinus Jacobus Kwckkeboom. woonadr. Watcrlandplein 81. 1024 LM Amsterdam, gcb. Vrouwenpolder 3 april 1962. Cur: M. Bouma, Postbus 30241, 3001 DE Rotterdam, tel. 010-2051060. NEERLEGGING SLOTUITDELINGSLIJST IN FAILLISSEMENTEN - met ingang van 4 december 2006 inzake (F.01/20) NOORDHOEK UNDERWATER CONTRACTORS B.V.. vesl.adr. Deltastraal 13.4301 RC Zierikzee. corr.adr. Postbus 200,4300 AE Zierikzee, corr.adr. Industrieweg 23 29,4301 RS Zierikzee. KvK Zeeland, 22031971, hodn per 20-12-2000 H.O.D.N. LENC BUITENGAATS B.V. EINDE FAILLISSEMENTEN wegens gebrek aan baten: - op 15 november2006 inzake (F.04/36) MIDDELBURGSE PLANTEN CENTRALE INTERNATIONAAL IV BV. vest.adr. Buitenruststraat 225. 4337 ER Middelburg, KvK Zeeland. 27228188. door verbindende uitdelingslijst: - op 24 november 2006 inzake (F.95/64) MARANN INTERNATIONAL B.V., vesl.adr. Oranjestraat 1 m. 4571 HN Axel, KvK Terneuzen, 21016962. K.G. Dijkstra, griffier De publicatie inzake de faillissementswet is ook wekelijks te raadplegen via www.rechtspraak.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10