Banen jöJobjTracLnl O stuurjan.nl Een financiële dienstverlener die zich ook om jouw toekomst bekommert. V Orthopedagoog Q_ mSas HYPOTHEEKADVISEUR Jazeker. De Hypotheker. SMWO Maatschappelijk werker 1 Functionaris personeelsbeheer1 Procesmanager Kijk ook op 2 DECEMBER 2006 - W27 '*V, De Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" is een school voor openbaar onderwijs in Terneuzen en heeft een breed onderwijsaanbod (Gymnasium - Atheneum - HAVO - VMBO - LWOO). Door de uitgebreide begeleiding van leerlingen en vele buiten schoolse activiteiten zijn we in staat om een prettige en veilige plaats voor alle leerlingen te bieden met optimale ontplooiingskansen. De Rede wil meer zijn dan standaard In verband met de vervanging van zwangerschaps- en bevallingsverlof in de periode van 15 januari t/m 7 mei 2007 (en mogelijk tot de zomervakantie in verband met aansluitend ouderschapsverlof), zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega, voor 4 dagen per week (0,80 fte) De orthopedagoog is werkzaam op beide locaties van de school, locatie Oude Vaart (hoofdgebouw) en locatie Evertsenlaan (LWOO-locatie). Functie-inhoud De werkzaamheden van de orthopedagoog zijn gericht op een verantwoorde plaatsing van leerlingen in de school en omvatten onder andere: het verrichten van op toelaatbaarheid gericht onderzoek van aangemelde LWOO-leerlingen (testen, rapportage, advisering RVC); coördinatie van de begeleiding van LGF-leerlingen door (ondersteuning bij) de samenstelling en uitvoering van handelingsplannen en het onderhouden van contacten met ambulante begeleiders; coördinatie van het dyslexiebeleid van de school; het adviseren, ondersteunen en begeleiden van het onderwijsteam over individuele of groepsgerichte aanpak van sociaal-emotionele problemen van leerlingen; het individueel begeleiden van leerlingen bij specifieke problemen op het gebied van sociaal-emotioneel functioneren; het verzorgen van lessen sociale vaardigheden/leefstijl aan leerlingen; deelname aan begeleidingsoverleg en teamvergaderingen; het adviseren van de directie inzake de ontwikkeling en uitvoering van het beleid omtrent verantwoorde plaatsing van leerlingen in de school. Functie-eisen universitaire opleiding orthopedagogiek of psychologie vaardigheid in het begeleiden van leerlingen vaardigheid in het adviseren van ouders/verzorgers, het onderwijsteam en de directie inzicht in taakstelling, organisatie en werkwijze van een onderwijsinstelling is een pré deze vacature, ontvangen we graag uw gemotiveerde sollicitatie met uitgebreid CV Indien u interesse hebt ii vóór 10 december a.s. Voor aleemene informatie over deze vacature en een uitgebreide functiebeschrijving kunt u zich wenden tot P.K.J. Steijaert, stafmedewerker P&O, tel. 0115 - 612155. Voor meer inhoudelijke informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Verplanke, orthopedagoge, tel. 0115 - 620751 Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" Postbus 375, 4530 AJ TERNEUZEN, e-mail: info@derede.nl, internet: www.derede.nl - aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. LU Bouwbedrijf Van Baalen-Poley BV is sinds 1 jaar een samenvoeging van Aannemingsbedrijf P.T. van Baaien Goes BV en Bouwbedrijf Poley BV uit Kruiningen. Samen goed voor 123 jaar bouwervaring. Binnen bouwbedrijf Van Baalen-Poley BV staan innovatie en ambacht hoog in het vaandel. Met een twintigtal medewerkers realiseren wij o.a. nieuwbouw, verbouw en restauratie van woningen en bedrijfsgebouwen. Wij zijn op zoek naar TIMMERLIEDEN Bent jij in het bezit van: - Diploma Timmerman - VCA basisveiligheid 1 - Rijbewijs BE Salariëring conform de bouw-CAO Zoek jij een leuke afwisselende baan en spreekt het bovenstaande jou aan, bel of schrijf ons. nishoek 35 4418 PE Kruiningen Postbus 61 4416 ZH Kruiningen We kennen Je goed genoeg om te weten wat je zoekt. De beste baan fn de buurt TY Projectsecretaresse m/v Verantwoordetijk voor projectadministratie, projectcorrespondentie in Nederlands en 2 vreemde talen, beheren agenda, vergaderingen voorbereiden en notuleren. Ervaring is een eis! Baliemedewerker voorraadadministratie m/v Je ontvangt chauffeurs, neemt documenten in en controleert deze. Verder alle bijkomende administratie. mbo+ opleiding, kennis van Engelse en Franse taal. Altijd al bij een bank willen werken? Heb je een administratieve mbo+ of hbo opleiding en ervaring? Reageer direct! Medewerker orderfulfillment m/v Het onderhouden, updaten en sluiten van contracten met klanten en deze uitvoeren. Kennis van containertransport is een pré, kennis van de Engels en Franse taal is een eis. Planner m/v In Rucphen. Je plant wagens en chauffeur in, zorgt dat de papieren tijdig klaar zijn, hebt overleg met chauffeurs, en stuurt ze aan. Verkoper binnendienst m/v In Rucphen. Je benadert (potentiële) klanten, behandelt aanvragen van klanten, stelt offertes samen en beschikt over een mbo-opleiding met ervaring of een opleiding hbo CE. Sales Engineer m/v Opleiding hbo of tu richting scheepsbouw of maritieme techniek.Enkele jaren ervaring in een commerciële omgeving is van belang. Je bent veel op reis! Sjouwers Voor diverse relaties. VCA en eigen vervoer is een pre, maar geen eis. Energiek Commercieel medewerker Het verder ontwikkelen, implementeren en opvoigen van het product. Vertalen van klantbehoeftes naar diensten. Hbo-er met technische affiniteit. Interesse? Bel ons dan snel of kom langs. Tot gauw bij: Dactylo Middelburg, Gravenstraat 12, 0118-624000 www.dactylo.nl door groei zijn wij per direct op zoek naar grondwerkers en een meewerkend voorman (grondwerk riolering) die van aanpakken weten en in de toekomst met ons mee willen groeien Ons werkgebied ligt in hoofdzaak in Zuid-West Nederland. Naast een goed salaris en een goede sfeer bieden wij alle ruimte voor het volgen van vakgerichte opleidingen. Solliciteer binnen 10 dagen en schrijf een brief met CV t.a.v. R.L.M.A. van Hese Informatie kun je telefonisch opvragen bij Ronald van Hese of Johan Sinke Aann bedrijf Reimerswaal bv Nishoek 38a - 4416 PE Kruiningen Telefoon 0113-382160 Website www.sinkegroep.nl Actfjioüo naai aonlodng van doza aézencnuo wordt niot op prijs gosldd In 20 jaartijd is De Hypotheker uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheek adviesorganisatie van Nederland. Inmiddels zijn we steeds meer een algemene financiële dienstverlener aan het worden. Dankzij onze onafhankelijke status, kunnen wij ons écht om de toekomst van onze klanten bekommeren. Wellicht ligt er ook voor jou een mooie toekomst bij ons. Voor De Hypotheker in Middelburg zoeken wij een: Als hypotheekadviseur werkje grotendeels zelfstandig binnen een klein team van collega-specialisten. Je adviseert en begeleidt klanten en onderhoudt contacten met banken, makelaars en verzekeringsmaatschappijen. Je opleiding ligt op HBO-niveau en je hebt ruime ervaring in het geven van adviezen. Geïnteresseerd in één van deze functies? Stuur dan je reactie met uitgebreid Curriculum Vitae naar: De Hypotheker, afdeling Recruitment, t.a.v. de heer S. Niamut, postbus 535, 3062 AM Rotterdam. Of per email: steven.niamut@hypotheker.nl zofcfef MCdfcuerfe.tn Mfcf fcfcn J\A.rf voor Mfcrvifcn tijdelijk dienstverband tot 1 januari 2008 20 uur per week, standplaats Goes in verband met uitbreiding van het team 12-16 uur per week, standplaats Goes Voor meer informatie over deze vacatures en de sollicitatieprocedure kunt u terecht op onze website: www.smwo.nl. U kunt ook telefonisch contact opnemen met mevrouw A. Guilliet, functionaris personeelsbeheer, telefoon 0113-277111. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. STICHTING MAATSCHAPPELIJK WERK WELZIJN OOSTERSCHELDEREGIO DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteid. DELTA N.V. kent een divisie structuur. Faciliterende afdelingen, waaronder Kwaliteits- en Procesmanagement bieden ondersteuning vanuit een centrale positie. Procesmanagement is het proces betreffende het onderkennen, verbeteren en onderhouden van bedrijfsprocessen. De informatiesystemen die deze bedrijfsprocessen ondersteunen zijn hierbij van essentieel belang. Voor de afdeling Kwaliteits- en Procesmanagement, met standplaats Middelburg, zijn wij op zoek naar een fulltime procesmanager. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Vervullen van een proactieve en initiërende rol bij de totstandkoming van verbetervoorstellen inzake de informatievoorziening van de bedrijfsprocessen. - Als voorzitter van het driehoeksoverleg (Informatiemanagers en de teamleiders van de afd. I&A) ben je verantwoordelijk voor het correcte verloop van het changeproces (business doelen vertalen in proceswijzigingen/verbeteringen en de daarvoor benodigde ICT-ondersteuning). - Voorbereiden van besluitvorming door de proceseigenaar inzake inrichting van processen en vaststelling van business requirements. - Zorgdragen voor totstandkoming van divisie overstijgende bedrijfsprocesbeschrijvingen. - Valideren van een beschreven bedrijfsproces en zorgen voor de borging daarvan in hel kwaliteitsmanagementsysteem. - Analyseren van processen (op basis van KPI's) en wijzen op eventuele risico's. - Uitvoeren van kwaliteitsaudits. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo/wo werk- en denkniveau met gedegen bedrijfs- en proceskennis (bedrijfskundig profiel). - Goede kennis van en minimaal 8 jaar ervaring met voornoemde werkzaamheden, waarvoor de procesmanager verantwoordelijk is. - Naast de DELTA kerncompetenties zijn van groot belang: overtuigingskracht, samenwerken en analytisch vermogen. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Theo Snel, hoofd Kwaliteits- en Procesmanagement, telefoon (0118) 88 20 8i. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde.' Net als de, Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momen ten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, - willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen, de voorgenomen fusie met Stichting Oosterscheldezieken- huizen past hier uitstekend in. We zijn op zoek naar een medisch adviseur die voor de cliënten van de trombosedienst het juiste niveau van orale antistolling vaststelt aan de hand van INR-waarden en relevante medische gegevens. U heeft (minimaal) het diploma Basisarts en bij voorkeur ervaring met de antistollingstherapie. Wij bieden een contract voor gemiddeld 11 - 22 uur per week, voor onbepaalde tijd. De functie is ingeschaald volgens FWG 70 en kent een maximumsalaris van 5.300,-- bruto per maand bij een volledige werkweek van 36 uur. IVIeer weten? Voor meer informatie over deze functie, kunt u tijdens middaguren contact opnemen met mevrouw W. Holl-van der Zee, medisch adviseur, tel. (0118) 67 27 38. Reageren? Stuur uw sollicitatiebrief, met cv, vóór 31 december a.s., naar de stafsector P&O, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of mail naar: personeelsservice@zzlnd.nl. U kunt de volledige vacaturetekst nalezen op www.zwv.nlofwww.zz.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 55