Rijkswaterstaat Banen Matroos PZC OJofcrïracloTl Arts of verpleegkundige? jjstuurjan.nl MG JADACO B.V. Kijk ook op 2 DECEMBER 2006 - W20 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat (RWS) heeft de dagelijkse zorg voor vier kerntaken: Nederland beschermen tegen overstroming, zorgen voor schoon en voldoende water voor alle gebruikers, het aanleggen, beheren en onderhouden van de rijkswegen en rijksvaar wegen, zorgen voor vlotte en veilige doorstroming van het verkeer. Rijkswaterstaat regisseert de uitvoering van het nationale waterbeleid. De dienst zorgt ervoor dat waterkeringen worden aangelegd en in stand gehouden.Tegelijkertijd heeft RWS de continue zorg voor voldoende en schoon zout en zoet water voor alle gebruikers: de natuur, de drinkwatervoorziening, de langbouw, de visserij, scheepvaart, recreatie en industrie. Het milieuvriendelijk beheren van de watersystemen gebeurt in goed samenspel met collega-ministeries, provincies en waterschappen. RWS regisseert de uitvoering van het nationale verkeers- en vervoersbeleid. De organisatie zorgt voor de vlotte en veilige doorstroming van het verkeer. Verkeer vraagt om infrastructuur. RWS werkt aan het optimaal beheren, ontwikkelen en laten functioneren van het circa 3000 kilometer lange netwerk van snelwegen en het circa 1450 kilometer lange hoofdwatersysteem in ons land. RWS zoekt naar de veiligste, milieuvriendelijkste en efficiëntste manieren om de bestaande infrastructuur optimaal en duurzaam te benutten. Hij wil een betrouwbare partner zijn voor de weggebruiker die via het hoofdwegennet van A naar 8 wil reizen. Veiligheid, doorstroming, comfort en betrouwbare informatievoorziening zijn daarbij sleutelwoorden. Rijkswaterstaat Zeeland is één van de tien regionale diensten van Rijkswaterstaat. Zeeland is van groot belang voor de scheepvaart Er zijn twee grote scheepvaartwegen van noord naar zuid: van Rotterdam naar Antwerpen en van Rotterdam naar Gent De Westerschelde vormt de derde grote verbinding. De daaraan gelegen vijf gezamenlijke Scheldehavens bevinden zich in de top-tien van de wereldhavens. Rijkswaterstaat Zeeland is verantwoordelijk voor onderhoud, beheer en aanleg van de hoofdinfra structuur en voor praktische uitvoering van het beleid. Dit in nauw overleg met de regio. Om haar maatschappelijke taken te kunnen vervullen wil RWS Zeeland op korte termijn de volgende vacatures vervullen. Deze vacatures worden gelijktijdig in- en extern opengesteld. Adviseur HRM (vac. nr. 191206) Rijkswaterstaat Dienst Zeeland, afdeling Human Resource Management, Middelburg De afdeling: De afdeling Human Resource Management opereert als inhoudelijke afdeling binnen de Directie Bedrijfsvoering en als adviseur van het Directieteam van Rijkswaterstaat Dienst Zeeland. De afdeling richt zich op de vertaling van de RWS-brede visie en kaders en de implementatie van een strategische visie en beleid op het gebied van Human Resource en organisatieontwikkeling. Ten behoeve van de directeur Bedrijfsvoering vervult de afdeling de centrale HRM-controlrol. De functie: Als adviseur HRM vervul je een brede, pro-actieve adviesrol op HRM-vlak naar het lijnmanagement van de Dienst. Je maakt HRM kennis bruikbaar voor de organisatie en past deze toe in projecten en in advisering aan het management. Je levert bijdragen aan de implementatie en evaluatie van HR beleid en instrumenten.Je neemt deel aan projecten op het gebied van organisatieontwikkeling, verandermanagement, ontwikkelen medewerkers. Daarnaast lever je een bijdrage aan de controlfunctie voor HRM. Functie-eisen: Je beschikt over een academisch niveau. Relevante opleiding op het vakgebied. Je hebt kennis van (de ontwikkelingen binnen) het werkveld. Binnen de afdeling HRM zijn we op zoek naar een collega die goed kan samenwerken en een bruggen bouwer is. Je bent klantgericht, kunt conceptueel denken. Daarnaast beschik je over overtuigingskracht en ben je goed in het analyseren van informatie. Arbeidsvoorwaarden: Schaal I Iminimaal 2.587,36 en maximaal 4.024,69 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Informatie: TinaTelussa, afdeling HRM te bereiken onder nummer: 01 18 - 622033 te bereiken van dinsdag t/m vrijdag. Clustercoördinator/senior Projectleider (vac.nr.201206) Rijkswaterstaat Dienst Zeeland, afdeling Scheepvaart, Middelburg De afdeling: Bij de afdeling Scheepvaart werken 19 medewerkers. Zij stimuleren een veilige en vlotte scheepvaart - nu en in de toekomst - door middel van planvorming en advies. Daarbij wordt intensief samengewerkt met gebruikersorganisaties, andere overheden waaronder de Vlaamse Overheid en andere diensten van Rijks waterstaat. Het werk binnen de afdeling is verdeeld in de clusters Zeevaart Havens en Binnenvaart Recreatievaart.Verder is het Coördinatiepunt Crisisbeheersing binnen deze afdeling belegd. De functie: Het betreft een functie met coördinerende taken waarbij het zwaartepunt ligt op het gebied van binnen vaart en recreatievaart. Daarnaast behoort het leiden van zware projecten in een bestuurlijk complexe omge ving tot de taken van deze functie. Hierbij kan gedacht worden aan het uitvoeren van een verkenning of planstudie uit het Meerjarenprogramma Infrastructuur en Transport. Afhankelijk van de vraag zal het accent kunnen verschuiven tussen beide aandachtsgebieden. Belangrijk is dat je als clustercoördinator/senior project leider de landelijke kaders weet te vertalen naar een regionale aanpak en je een actieve rol vervult om publieks gericht werken verder vorm en inhoud te geven. Functie-eisen: Je hebt een academisch niveau. Relevante opleiding op het vakgebied. Je hebt kennis van en inzicht in (de - ook internationale - ontwikkelingen en verhouding op) het werkveld en affiniteit met scheepvaart en kennis van de business van de klant. Je hebt kennis van bedrijfs matige, bestuurlijke en beleidsprocessen. Kennis van en inzicht in methoden, technieken op het aandachts gebied/terrein en van de ontwikkelingen/vernieuwingen daarin. Kennis van de relevante wet- en regelgeving en beleidskaders. Kennis van en ervaring met het leiden van projectteams. Kennis van de begeleiding/sturing van uitbestede werkzaamheden.Verder ben je omgevings- bewust, klantgericht en kan je goed samenwerken. Het plannen en organiseren is je niet onbekend, je hebt een helikopterview en bent resultaatgericht. Arbeidsvoorwaarden: Schaal 13, minimaal 3.406,18 en maximaal 5.126,45 bruto per maand (bij een 36-urige).Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Informatie: Koos de Groot, manager van de afdeling Scheepvaart, te bereiken onder nummer 01 18 - 622662 en/of 06 - 22991545. MorfolOOg (vac. nr. 21 1206) Rijkswaterstaat Dienst Zeeland, afdeling Meetadvies-dienst! De afdeling: De Meetadviesdienst werkt op het terrein van hydro grafie, ecologie en hydro meteo. De afdeling verzamelt gegevens over wateren, bodems, oevers, kust en water keringen in Zeeland. Ze verwerkt dit tot bruikbare informatie voor de overheid, het bedrijfsleven, het onderwijs en de samenleving. Meten in en langs de Zeeuwse wateren is sterk staan voor droge voeten, veilige vaarwegen en voldoende schoon water. De Meetadviesdienst groeit uit tot een specialistisch overheidsbedrijf. Ze richt zich op het leveren van producten die voldoen aan de specifieke wensen van verschillende gebruikers. Hiervoor maakt ze gebruik van meerdere meettechnieken en bronnen die zijn onder te brengen in drie groepen, namelijk geodesie, ecologie en hydro meteo. De functie: Je bent de specialist/adviseur van de discipline hydro grafie. Je bent morfoloog en weet wat er in dit werk veld speelt, van inwinning tot presentatie met speciale aandacht voor data presentatie. Je hebt een affiniteit met hydrografie en databeheer. Je kent het werk uit eigen ervaring, kan anderen dit werk laten doen en bent in staat je richting gebruikers te etaleren. Functie-eisen: Je beschikt over een academisch werk- en denkniveau. Kennis en ervaring in het genoemde werkveld. Arbeidsvoorwaarden: Schaal I Ibruto maandsalaris maximaal minimaal 2.587,94 en maximaal 4.024,69 (bij een 36-urige werkweek). Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Informatie: Bert Kortsmit, afdelingshoofd, te bereiken onder nummer 0118 - 622325 of 06 - 22603589. Wij zijn bij Rijkswaterstaat dienst Zeeland op zoek naar een drietal stevige adviseurs: Voor de directie Water scheepvaart zoeken wij één adviseur, nl. een: Infraprovider (vac.nr.221206) met als vakgebied civiele techniek.Voor de directie Wegen Verkeer zoeken wij twee adviseurs, nl. een: Verkeersmanager (vac.nr.231206) met als vakgebied verkeerskunde en een: Infraprovider (vac.nr.241206) met als vakgebied civiele techniek. Deze adviseurs adviseren de directeur Water Scheepvaart en de directeur Wegen Verkeer De functies: De infraprovider adviseert de directeur over de (bedrijfseconomisch optimale) scope, strategie en pro grammering van beheer en onderhoud en ontwikkeling van de vaarwegen of wegen. Dit betreft met name de middellange en lange termijn. De infraprovider geeft, met zijn adviezen, vanuit een onderhoudsvisie tactisch en strategisch richting aan de kwaliteit van het vaar- wegnet of het wegennet en zoekt daarbij een optimum tussen bedrijfseconomische en technische aspecten. De verkeersmanager adviseert de directeur over het (lange termijn) beleid vanuit het oogpunt van de verkeersdoorstroming. Denkend vanuit het belang van de weggebruikers adviseert de verkeersmanager over de borging van publieksgericht denken en handelen in de huidige en toekomstige produkten en diensten van de Rijkswaterstaat. De verkeersmanager geeft met zijn adviezen richting aan de publieksgerichte organisatie die Rijkswaterstaat wil zijn. Wat heb je in elk geval "in huis": Je bent een enthousiaste, gedreven, strategische adviseur, die goed is in het leggen van relaties en het onderhouden van netwerken. Je weet "buiten" te vinden wat voor onze dienst belangrijk is en kunt dit vertalen naar interne adviezen, beleid en concrete produkten.Je hebt een antennefunctie en volgt alles wat in en rond de (vaar)wegen gebeurt. Je adviseert over het ontwikkelen en updaten van het (lange termijn) beleid vanuit het oogpunt van de techni sche kwaliteit, bedrijfseconomische afwegingen en gebruikersbelangen. Aan welke eisen moeten onze adviseurs voldoen: Je hebt een academisch werk- en denkniveau en een ruime kennis van en ervaring met beleidsprocessen en beleidsimplementatie. De adviseurs die wij zoeken voor bovengenoemde functies zijn publiek- en klantgericht, beschikken over conceptuele flexibiliteit, een helikopterview en overtu igi ngskracht. De standplaats voor alle functies is Middelburg en de functieomvang is 36 uur. Arbeidsvoorwaarden: Schaal 12, minimaal 2.925,31 en maximaal 4.573,43 bruto per maand (bij een 36-urige werkweek). Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Voor de functie binnen de directie Water Scheepvaart kun je informatie opvragen bij Hans van derTogt, directeur te bereiken onder nummer 01 18 - 622250. Voor de functies binnen de directie Wegen Verkeer kun je informatie opvragen bij Wies Vonck, directeur te bereiken onder nummer 01 18 - 622410. Sollicitatiebrieven onder vermelding van het vacaturenummer richten aan: Rijkswaterstaat Dienst Zeeland, t.a.v. de afdeling HRM Postbus 5014 4330 KA MIDDELBURG Digitaal reageren? t.telussa@dzl.rws.minvenw.nl Voor informatie over de procedure kunt u terecht bij Esmee Welleman (01 18 - 622375) en/of Tina Telussa (01 18 - 622033), afdeling HRM De sluitingsdatum is dinsdag 12 december a.s. Kandidaten die eerder gereageerd hebben op deze vacatures hoeven niet opnieuw te reflecteren. Het Nederlandse Rode Kruis Word vrijwilliger! Uw hulp is onmisbaar. Door uw inzet kunnen ruim 6.000 mensen met vakantie. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. +c A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement www.rodekruis nl Bosch Car Service Goes is een universeel garagebedrijf, waar kwaliteit en service een belangrijke rol spelen. Sinds dit jaar zijn wij gevestigd in Goes. Wegens sterke groei zijn wij op zoek naar: 1e of 2e monteur Ben jij bereid de handen uit de mouwen te steken, heb je enkele jaren ervaring in de autobranche en heb je geen 9 tot 5 mentaliteit? Stuur dan een brief met motivatie en CV naar: Bosch Car Service Goes Dirk Dronkersweg 15a 4462 GA Goes Tel.: (0113) 273665 info@boschcarservicegoes.nl www.boschcarservice.nl Ir d Marina Port Zélande is een van de modernste jachthavens in Nederland met 750 ligplaatsen en een goed geoutilleerd Sen/ice Center, dat zorg draagt voor uiteenlopende werkzaamheden als reguliere onderhoudsbeurten, reparaties, inbouw nautische apparatuur, schilder- en lakwerk, winterstalling en reiniging. Voor het Service Center zoeken wij ter uit breiding van ons team op korte termijn een: WATERSPORTMOniTEUR voor alle technische werkzaamheden aan boord van luxe zeil- en motorjachten: INBOUW, ONDERHOUD EN REPARATIE VAN DIESELMOTOREN; REPARATIE VAN ELEKTRISCHE INSTALLATIES; INBOUW VAN NAUTISCHE APPARATUUR, BOEGSCHROEVEN, VERWARMINGEN, ETC. Het is belangrijk dat u zelfstandig kunt werken en beschikt over een dosis ervaring, flexibele inzet en een goede teamgeest. Wij bieden u een afwisselende baan, met een goede salariëring en goede secundaire voorwaarden. Interesse? Uw schriftelijke reactie kunt u sturen naar: MARINA PORT ZÉLANOE B.V. TA.V. AFD. ADMINISTRATIE PERSONEELSZAKEN POSTBUS 169. 4300 AD ZIERIKZEE algemeen@mpz.nl, WWW.MPZ.NL Zoekt voor bunkerboot "Elbe" met als thuishaven Vlissingen een gemotiveerde in bezit van: dienstboekje Ervaring tankvaart vereist, voorrang bij ervaring bunkerwerk Wij bieden: Werk in dagdienst. Opleidings- en groeimogelijkheden binnen het bedrijf. Contact: Jaco Moelker Tel.: 0113-256685 E-mail jaco.moelker@jadaco.nl Snel-Flex is een snel groeiend bedrijf en daarom zijn wij met spoed op z.oek naa. Grondwerkers voor in de GVVW Voor het plaatsen van rioleringssystemen en het zetten van kolken. Het zelfstandig uitzetten met behulp van laser, zowel PVC als beton Daarnaast alle voorkomende werkzaamheden bij de kraan. Stratenmakers opperlieden Voor alle voorkomende bcstratingswerkzaamheden Shovel en Kraanmachinisten GWYV Voor o.a. stratenmakerwerk. op- en overslag, afval recycling Vrachtwagenchauffeurs Met chauffeursdiploma Kabeltrekkcrs Voor kabelgootwerkzaamhcden en kabeltrekwerkzaamheden Lassers mig mag C02 tig-etc Timmerlieden Voor alle voorkomende timmerwerkzaamheden Aan het werk voor een GOED SALARIS! Neem contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden Vestiging Ridderkerk Ringdijk 516b 2987 VZ Ridderkerk Tel.: 0180-413599 Fax: 0180-413757 Mob: 0622314400 Vestiging Zierikzee Korte Sintjanstraat 19 4301 AE Zierikzee Tel.: 0111-413223 Fax: 0111-414921 Mob: 06-28220247 zierikzee@snelflex.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48