Banen V hefmatic 4 Kijk ook op fffc lobTrack.nl PROJECTLEIDER SCHEEPSREPARATIE Algemene Zeeuwse 'se jrm 1VI OPERATORS mat MEDEWERKERS KWALITEITS DIENST M/V 1) f Wielemaker bv full-time PARKETTEUR/VERKOPER assistent parts manager [m/vi monteur [m/v] leerling monteur hefmatic 2 DECEMBER 2006 - W8 Scheldepoort BV is onderdeel van de Damen Shipyards Group. De Damen Shipyards Group bestaat uit een dertig tal werkmaatschappijen in binnen- en buitenland met een totale omzet van circa 1 miljard Euro. Scheldepoort BV opereert als reparatiewerf op de scheepsreparatiemarkt en de ombouwmarkt. Om haar doelstelling voor de korte en langere termijn te bereiken, het waarborgen van de winstgevendheid, is een strategisch beleid opgesteld dat als leidraad moet dienen om de marktsegmenten, reparatie, onderhoud en ombouw uit te bouwen. In al onze activiteiten staat de klant centraal in het bepalen van de te leveren diensten. Een belangrijke schakel in de contacten met onze klant is de projectleider. Wij zijn op zoek naar kandidaten die si e belangstelling hebben voor een vacature in de functie van: TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN Leiding geven aan het samengestelde projectteam, u bent eindverantwoordelijk voor de totale productie en het financiële management vanaf het moment van de opdracht verlening tot en met de oplevering; naast het direct leiding geven aan het projectteam zijn de belangrijkste aspecten binnen uw functioneren de voort gangsbewaking en de commerciële begeleiding van het project; U zit de projectbesprekingen voor en u heeft regelmatig contact met opdrachtgever, onderaannemers en onder steuners van het project; U rapporteert aan de directeur van Scheldepoort. SCHELDEPOORT PROFIEL De projectleider functioneert op minimaal HBO-niveau, heeft bij voorkeur een opleiding Scheepsbouw of Werktuigbouw, beschikt over technische en commerciële vaardigheden en is vertrouwd met projectmanagement. Ervaring in de scheeps- reparatie is een pré. Als vertegenwoordiger van de werf is hij een representatieve persoonlijkheid en in staat zaken te doen met opdrachtgevers van uiteenlopende nationaliteiten. REAGEREN/INFORMATIE Nadere informatie omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de heer D-J Nederlof, directeur Scheldepoort, telefoon (0118) 48 30 90, of de heer P.J. Rottier, Personeelsmanager Scheldepoort, telefoon (0118) 48 31 88. U kunt uw schriftelijke sollicitatie met CV binnen 14 dagen richten aan: Scheldepoort BV, afdeling P8cO, Postbus 565, 4380 AN Vlissingen of per e-mail aan pz@sp.schelde.com Lid van de KONINKLIJKE SCHELDE GROEP Lid van de DAMEN SHIPYARDS GROUP Ritthemsestraat 500 4389 PA Ritthem Postbus 565 4380 AN Vlissingen telefoon 0118 48 30 00 fax 0118 48 30 10 office@sp.schelde.co www.scheldepoort.ci Algemene Zeeuwse Verzekering Maatschappij N.V., opgericht in 1939 is een zelfstandige verzekeringsmaatschappij, gevestigd in Middelburg en volle dochter van De Goudse. Het werkgebied beslaat hoofdzakelijk de provincie Zeeland. Voor particulieren en bedrijven voeren wij bijna alle verzekeringsvormen op het gebied van schade, verzuim en arbeidsongeschiktheid. Wij werken uitsluitend via onafhankelijke, professionele assurantieadviseurs in de regio. Algemene Zeeuwse telt ongeveer 35 medewerkers. De jaaromzet bedraagt circa 17,5 miljoen euro (2005). Informatie: Bel of mail met Ron Benne, Teammanager Acceptatie en Schade T (0118)68 33 20 E rbenne@algemenezeeuwse.nl Bezoekadres: Houtkaai 11 4331 JR Middelburg Postadres: Postbus 50 4330 AB Middelburg Telefoon: (0118) 68 33 00 Fax: (0118) 68 33 33 www.algemenezeeuwse.nl verzekeringen 4 Wij zoeken enthousiaste collega's (m/v) 1. Acceptant Particulieren en Bedrijven 2. Administratief medewerker Particulieren en Bedrijven Functie 1: U beoordeelt en accepteert nieuwe aanvragen en mutaties in bestaande contracten U maakt offertes U correspondeert met betrokken partijen en onderhoudt dagelijks interne en externe contacten (medewerkers, tussenpersonen en verzekerden) Uw profiel HBO denk- en werkniveau Branchediploma's en ervaring in de verzekeringspraktijk, bij voorkeur op het gebied van Verzuim- en Inkomensverzekering U bent nauwkeurig, analytisch en klantgericht U beschikt over een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Functie 2: U controleert gegevens op actualiteit en volledigheid en hebt zonodig telefonisch contact met tussenpersonen of verzekerden U verwerkt nieuwe aanvragen en mutaties via automatiseringssystemen U verzorgt standaardcorrespondentie Uw profiel MBO denk- en werkniveau Bereidheid om vakdiploma's te behalen U bent accuraat en flexibel U hebt ervaring in het werken met administratiesystemen Ons aanbod Uitdagende banen met perspectief Ruimte voor eigen initiatief Goede opleidingsmogelijkheden Uitstekende beloning (inclusief winstdeling en een 13e maand) en prima secondaire arbeidsvoorwaarden Solliciteren? Stuur uw brief met cv binnen 10 dagen naar: Algemene Zeeuwse Verzekeringen, t.a.v. Ron Benne, Postbus 50, 4330 AB Middelburg. Z E E L A N D MKB-Zeeland komt op voor de belangen van het midden- en kleinbedrijf in Zeeland. Zaken als bereikbaarheid, veilig heid, lokale lasten, vergunningen en aan bestedingsbeleid staan hoog op de agenda. Provincies, gemeenten en andere regionale instanties nemen besluiten over deze onderwerpen. MKB- Zeeland voert daarom actief lobby. Naast het uitvoeren van concrete projecten, organiseren wij informatie- en netwerkbijeenkomsten voor aangesloten leden en leveren hen diensten als de MKB Servicedesk. MKB-Zeeland is een regionale organisatie en valt onder MKB Nederland. Om de gezamenlijke belangen van het Zeeuwse midden- en kleinbedrijf goed te kunnen behartigen is het noodzakelijk dat de krachten van de ondernemers worden georgani seerd. Zo kan er beter invloed worden uitgeoefend op het gemeentelijke beleid. Eén van de manieren om, als lokale ondernemers, samen met overheden te komen tot een juiste inbreng vanuit het mkb is het project Kernenprogramma MKB-Zeeland. Voor dit project zoeken wij een: Projectleider m/v (24 uur per week) Wat ga je doen? Je zorgt voor platforms van ondernemers per gemeente, waarbij samenwerking tussen meerdere bestaande ondernemers verenigingen het uitgangspunt is. Je ondersteunt deze platforms bij het opstellen van een actieplan ter verbetering van het ondernemingsklimaat. Daarin staan afspraken met de gemeente, zodat er een heldere samenhang is tussen de activiteiten van het lokale mkb en de gemeente. Je gaat aan de slag met concrete acties en je hebt een belangrijke taak in het vinden van financiële middelen voor deze activiteiten. De Kamer van Koophandel voor Zeeland stelt hierbij haar expertise beschikbaar. Wat heb je gedaan? Je spreekt de taal van de ondernemer, maar hebt daarnaast een antenne voor politiek bestuurlijke verhoudingen. Je hebt een HBO- of academische opleiding en minimaal 4 jaar werkervaring. Je bent in staat een grote mate van verantwoorde lijkheid te dragen. Daarnaast sta je bekend als een bruggenbouwer die makkelijk schakelt tussen bedrijfsleven en overheid. Je uitdrukkingsvaardigheid is prima, zowel mondeling als schriftelijk. En natuurlijk heb je geen "9 tot 5"- mentaliteit. Wat doen wij voor je? Je maakt deel uit van een klein team op het Regiokantoor MKB-Zeeland. Wij bieden je een afwisselende en uitdagende baan met goede arbeidsvoorwaarden, afgestemd op ervaring, aard van de functie en profiel. In eerste instantie voor 1 jaar, met een uiteindelijke totale projectduur van 3 jaar. Solliciteren? Stuur je reactie vóór 15 december a.s. naar MKB-Zeeland, t.a.v. mevrouw L.J.A.M. Beduwé, Postbus 6004, 4330 LA Middel burg of per email l.beduwe@mkb.nl Meer informatie: Louise Beduwé, Regiomanager MKB-Zeeland, T: 0118- 67 40 41, www.zeeland.mkb.nl Brogan zwierf rond achter het stadion van FC Utrecht. De Utrechtse Dierenambulance haalde hem op en bracht hem naar Stichting AAP. Nu woont Brogan gezellig in een groep van 7 stinkdieren. Stichting AAP vangt veel dieren zoals Brogan op, die gesmokkeld, gevonden of weggedaan zijn. AAP vindt dat uitheemse wilde dieren niet gebruikt moeten worden voor het plezier van mensen, bijvoorbeeld in circussen of als huisdier. Op onze jeugdsite Ap^oppen vind je nog meer Informatie. Daar kun je je ook aanmelden voor ons digitale jeugdblad ApeNootje. Ca naar WWW.AAP.NL Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint- venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lani.b Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is mei eeri omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 16 productielocaties, nummer één in Amerika op het gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1985 met aardappel verwerking en is daarnaasl sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met oa zelf ontwikkelde rassen. Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doei is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten, die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing onder steuning, zelfontwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston Meijer grote internationale fastfood-, restaurant-, catering- en retailbedrijyen in alle Europese landen, het Midden-Oosten, Verre Oosten en Zuid- Amerika tot haar klantenkring rekenen. Ter versterking van onze enthousiaste en e groep Operators te Kruiningen zijn wij op zoek Zowel voor onze afdeling frïtesproductic als onze inpakafdeling zijn wij op zoek naar enkele Operators Als Operator ben je verantwoordelijk voor het bedienen, controleren, regelen en bij sturen van de productie- of ïnpaküjn(en). Ook ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van controlewerkzaamheden aan machines en het verhelpen van kleine storingen Zo nodig assisteer je de afdeling technische dienst bij grote storingen of reparaties. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten die ervaring in de techniek hebben opgedaan, Bij voorkeur heb je een afgeronde opleiding op MBO-niveau Ter versterking van onze afdeling Kwaliteits dienst in Kruiningen zijn wij op zoek naar. Na een uitgebreide inwerkperiode ga je aan de slag en voer je tijdens de productie controles en metingen uit op eindproducten en verpakkings materialen. De gegevens registreer je en je informeert de organisatie door ze conform het gevoerde kwaliteitssysteem te rapporteren Samen met de afdeling productie werk je aan verbeteringen om de kwaliteit van onze producten te borgen en te verbeteren. Medewerkers Kwaliteitsdienst hébben een afge ronde MBO-opleiding, bij voorkeur richting levensmiddelen of laboratorium. www.larnbivestonmeijer.nl Voor beide functies geldt dat je bereid bent verdere training en opleiding te volgen. Als je enige jaren relevante werkervaring hebt is dat mooi meegenomen. Tevens worden ze in 4-ploegendienst verricht, zodat je volgens rooster regelmatig in het weekend werkt De gemiddelde werkweek hierbij is 33,75 uur en de ploegentoeslag is 25,6 We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wal Ie "bicden". Een zelfstandige c» uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf mei lockomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen to dagen. Deze kun je richten aanLamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 1416 ZG Kruiningen. TWZ is dé arbeidsmarkt- intermediair in Zeeland voor bedrijven, studenten, afgestudeerden en jonge professionals met 0 tot 5 jaar werkervaring op MBO-, HBO- en universitair niveau. TWZ werkt ook vanuit de Hogeschool Zeeland, kamer A 021 (bij Servicepoint en Helpdesk). Supertalenten gezocht! TWZ Edisonweg 51a Postbus 87 4380 AB Vlissingen Tel. 0118-479 207 Fax 0118-465 963 Intermediair voor studenten, Internet WWW.tWZ.nl afgestudeerden E-mail post@twz.nl TWZ zoekt een nieuwe collega Als Medewerker Stage Detacheringen behandel je vacature- en stageaanvragen, die je ook zelf werft bij bedrijven en instellingen Je onderhoudt (dagelijks) contact met studenten, stagiairs, afgestudeerden en bouwt contacten verder uit je bemiddelt stage- en werkzoekenden op MBO-, HBO- en universitair niveau. Je beheert relaties met bedrijven en instellingen en je voert (deel)projecten uit. Je denkt actief mee over de voortdurende verbetering in onze organisatie. Het betreft een fulltime functie. Al naar gelang eigen interesses en capaciteiten is het mogelijk om het accent meer op stage of op bemiddelen/detacheren te leggen. Wij zijn op zoek naar een nieuwe, enthousiaste en represen tatieve collega met HBO werk- en denkniveau. Je beschikt over doorzettingsvermogen, bent accuraat, hebt een hoog service- en kwaliteitsbewustzijn en je bent een volwaardig gespreks partner op diverse niveaus. Je bent in staat om problemen als kansen te zien en op te pakken en beschikt over een pro-actieve commerciële instelling. Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal actief In woord en geschrift. TWZ is een groeiend bedrijf waarbij je in korte tijd veel ver schillende facetten van het bedrijfsleven en aspecten van werving en selectie kunt ontdekken. Heb je interesse'' Neem voor meer informatie over de functie en/of een verdere toelichting op de sollicitatieprocedure contact op met TWZ. 0118-479207. Sollicitaties dienen gericht te zijn aan Mw. Sil Wielemaker, Directeur en bij voorkeur per e-mail verstuurd te worden vóór 13 december a.s. naar: post@twz.nl Overige vacatures Verder zijn wij voor diverse opdrachtgevers op zoek naar mede werkers met technische en economische achtergronden. Op zoek naar een functie als test-engineer, productieleider, tech nisch medewerker binnendienst, rayonmanager of internationaal commercieel medewerker? Kijk op www.twz.nl voor meer informatie. Vogelbescherming Help beschermen. Word lid. vogelbescherming.nl Transport-Lifting Containerservices AWaHogistiek Wielemaker B.V. is een dynamisch familiebedrijf, waarin bijna 70 medewerkers werkzaam zijn. De dienstverlening van dit allround transportbedrijf is primair gericht op bedrijven en organisaties in de provincie Zeeland. Door toename van de werkzaamheden is er een vacature ontstaan voor de functie: PLANNER regionaal-, nationaal vervoer (M/V) Inhoud van de functie: Ritplanning van auto's voorzien van laad-, loskraan Accepteren van ladingen en eventueel uitbesteden Administratief afhandelen van transportopdrachten Continueren en uitbouwen van hef relatiebestand Functie-eisen: Commerciële instelling en organisatietalent Geografische kennis van het werkgebied Goede communicatieve en sociale vaardigheden Vermogen om onder tijdsdruk correct te beslissen Bereid en in staat om in klein teamverband te werken Geboden wordt: Een prettige werksfeer Beloning conform CAO Beroepsgoederenvervoer Enige ervaring in vergelijkbaar werk strekt tot aanbeveling. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw sollicitatie met curriculum vitae vóór 18 december a.s. aan: Wielemaker B.V. Postbus 8117 4330 EC Middelburg of: info@wielemaker.nl Kijk voor meer informatie op www.wielemaker.nl of neem contact op met afd. personeelszaken (0118) 65 65 67. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. parket vloeren JW Parket Vloeren levert met name aan consumenten traditioneel gelegde vloeren, planken vloeren, lamelparket, laminaat- vloeren en kurkvloeren. De vloeren zijn veelal van gerenommeerde, hoogstaand kwalitatieve merken en worden verkocht in de showroom aan de J. Valckestraat in Goes, waar wij sinds 1984 gevestigd zijn. Wij zijn per 1 maart 2007 voor het leggen en de verkoop van deze verschillende soorten vloeren op zoek naar een in een combinatie van werkzaamheden in de verhouding 70/30 De werkzaamheden bestaan uit: - leggen en afwerken van bovengenoemde vloeren - renovatie van bestaande parketvloeren - verkopen van vloeren in de showroom voor gemiddeld twee dagen per week Wii zoeken iemand: - die flexibel, klantgericht en zelfstandig wil werken - die niet ouder is dan 40 jaar - die bereid is aanvullende scholing te volgen Wij bieden: - een gevarieerde werkomgeving door de combinatie leggen/verkopen - salariëring volgens de CAO Wonen - 8% vakantietoeslag - bedrijfsauto - prettige werksfeer in een team van verkopers en parketteurs Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wilt u dan voor 31 december 2006 reageren? U kunt dit doen door uw brief met uw c.v. te richten aan: JW Parket Vloeren t.a.v. Jan Waverijn J. Valckestraat 11 4461 KB GOES Tel. 0113 - 212 041na 18.00 uur 06 - 229 087 48. Het probleemloos laten functioneren van heftrucks, autolaadkranen en containersystemen daar gaat het om bij Hefmatic te Borssele. Dit op basis van de absolute topmerken Linde, Hiab en Leebur/Multillft. Betrouwbaarheiden kwaliteit vormen het fundament onder onze bedrijfsvoering. Dat geldt ook voor ons personeels beleid. Waarbij Hefmatic mikt op de lange termijn en continuïteit. Dat de nog steeds groeiende ploeg het In Borssele naar de zin heeft blijkt uit - - het geringe verloop. Goed personeel, c we zuinig op. Zoekt voor het beheer van het magazijn een: Die verantwoordelijk is voor de interne goederenstroom. Die orders aanmaakt en verwerkt, Die beschikt over aantoonbare kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking. Die in staat is technische dokumentatie op de juiste wijze te interpreteren. Ter versterking van de afdeling heftrucks een: m/v] Die in staat is zelfstandig heftrucks motorisch, hydraulisch en electronisch te onderhouden, storingen te analyseren en deze te verhelpen. Die bereid is om zich via bijscholing verder in de gevoerde merken te specialiseren. Die in bezit is van rijbewijs B/E. De geschikte kandidaat bieden wij een bij de functie passend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil je meer weten over één van deze functies en over ons bedrijf, kijk dan op www.hefmatic.nl, of bel naar onze technisch directeur Gerard Boone. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de directie van ons bedrijf. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kaaiweg 13a 4454 PN Borssele info@hefmatic.nl Tel. [0113] 355000 Fax [0113] 355001 www.hefmatic.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36