PAREE B.V. PZC HOOFD MAGAZIJN Alpha groepsleerkrachten 2L Hl 'Hl LJ Q Kijk ook op ervaren monteur Hoofd Bedrijfsvoering OJobl rack.nl Allround Expediteur m/v Opgelet!!! Brood- en Banketbakker Leerling bakker Winkelbediende j. weststrate Elektricien gevraagd ELEKTRO-TELECOM Word jij onze 100ste medewerk(st)er? Prisma dtiW6e<M(MZ 2 DECEMBER 2006 - W7 BANEN LADDER SUPERMARITIME VAN REEMS B.V. Supermaritime van Reems b.v. is gevestigd te Vlissingen, maakt deel uit van de Supermaritime Group, is een logistieke dienstverlener gespecialiseerd in wereldwijd containervervoer. I.v.m. uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een; met enige jaren internationale ervaring in de logistieke dienstverlening. U wordt verantwoordelijk voor de afhandeling van import- en ex port zendingen op het gebied van zeevracht, luchtvracht en auto transport. met de daarbij horende administratieve afhandelingen. Uw profiel: h Havo/MBO niveau (Jan Backx en/of Cargadoor l/ll) Uitstekende kennis van de Engelse taal in woord en geschrift a Geen 9 tot 5 mentaliteit a Een initiatiefrijke en resultaat gerichte instelling Uitstekende contractuele eigenschappen en commerciële capaciteiten Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun Curriculum Vitae met begeleidend schrijven zenden aan: Supermaritime van Reems b.v., t.a.v. de heer R.M. van Reems, Postbus 5008, 4380 KA, Vlissingen. Acquisitie op deze ip prijs gesteld KOZIJN MONTAGE NEDERLAND Quarleshavenstraat 3 4339 bw Nieuw- en St. Joosland Tel.: 06 - 51 90 01 71 Fax: 0118-60 44 70 www.kozijnmontaaenederland.nl info@kozijnmontaaenederland.nl Kozijn Montage Nederland is een bedrijf wat zich heeft gespecialiseerd in de montage van aluminium en kunststof kozijnen voor zowel nieuwbouw- als renovatie projecten. Wij zoeken een Het betreft een fulltime baan voor een gemotiveerde en zelfstandig werkende monteur welke in het bezit is van een rijbewijs. Schrijf of mail uw sollicitatiebrief binnen 2 weken naar bovenstaand adres t.a.v. dhr. P. Willeboer. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij zoeken een: een en een die voorlopig part-time wil werken, met uitzicht op een full-time baan. Ben jij gemotiveerd, bereid om mee te denken in ons bedrijf Bel of schrijf naar: Bakkerij Vader, Dorpsstraat 50, 4356 AK, Oostkapelle 0118 - 581354, t.a.v. Sander Vader Op deze wijze kunt u óók personeel werven! Wilt u meer informatie over de voorwaarden en het speciale tarief van deze BANENLADDER? Verkoopteam arbeid, educatie en zorg Telefoon: 076- 5 312 240 E-mail: aez@pzc.nl installatiebedrijf, elektra, centr. verwarming sanitair, gas, (schotel-)antennes, dakbedekking Veerdam 58 - 4484 NV Kortgene T: 0113-301662 - F: 0113-301567 M: 06-53280858 E-mail: instalwest@zeelandnet.nl tussen de 30 en 40 jaar. Liefst met c.v.- en loodgieterservaring of bereid is dat te leren. IV. Elektro - Telecom is een toonaangevend ontwerp- en installatie bedrijf te 's-Heerenhoek met ruim 90 medewerkers en is gespecialiseerd in elektro-, meet- en regeltechniek, pro cesautomatisering, tele- en datacommunicatieoplossin gen. zorgcommumcatie-, domotica-, camera-, beveiligings-, brandmeld-, ontruimings- en toegangs controlesystemen. Paree B.V. verzorgt daar naast keuringen en inspecties, service en onderhoud. Paree B.V. werkt met name in: Industriële automatisering - Voedingsmiddelen industrie - Chemie - Energieproducenten - Waterzuiveringen en pompstations - Vrieshuizen - Overheid Telecom Utiliteit - Kantoor-, bedrijfs- en winkelpanden - Distributiecentra - Onderwijsinstellingen - Overheid - Zorgcentra Wegens toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar versterking van ons team. Voor onze afdelingen Industriële automatisering en Telecom Utiliteit hebben wij de volgende vacatures: - Projectleider Industriële automatisering m/v - Projectleider Telecom m/v - Projectleider Utiliteit m/v - Inspecteur tekenaar m/v - Werkvoorbereider tekenaar Telecom m/v - Werkvoorbereider tekenaar Utiliteit m/v - (Leidinggevend) elektromonteur m/v - (Leidinggevend) telecommonteur m/v - (Leidinggevend) beveiligingsmonteur m/v Kijk voor nadere informatie over deze vacatures op onze website www.paree.nl. Ben je geïnteresseerd? Reageer dan door binnen 2 weken een brief of e-mail voorzien van c.v. te sturen naar Paree B.V., Postbus 20, 4453 ZG, 's-Heerenhoek of sollicitatie@paree.nl o.v.v. de betreffende functie. Kijk voor nadere informatie over Paree B.V. op onze website: www.paree.nl. FOOD RETAIL In verband met forse uitbreiding van ons Distributiecentrum te Kapelle zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker voor de functie Prisma Food Retail voorziet meer dan 300 super markten die zelfstandig opereren onder de formu les Golff, MeerMarkt en Attent van een compleet supermarkt-assortiment. Prisma Food Retail maakt deel uit van Sligro Food Group Nederland B.V. en is verantwoordelijk voor de retailactiviteiten van deze beursgenoteerde organisatie. Sligro Food Group kende in 2005 een concernomzet van 1.546 miljoen. www.prismafood.nl www.sligro.nl Functie-inhoud Het hoofd magazijn draagt zorg voor het optimaal laten functioneren van de afdelingen t.w. KW-magazijn vriesafdeling emballage. U ressorteert onder de vestigingsmanager en geeft leiding aan de groepsmanagers. De taken die u verricht liggen op het gebied van planning organisatie structuur /aansturing resultaat coördinatie controle. Tevens bent u verantwoordelijk voor de totale gang van zaken m.b.t. orde netheid veiligheid sfeer binnen de afdeling. Functie-eisen - U beschikt over een.afgeronde HBO opleiding Logistiek. - U beschikt over coachende vaardigheden en bent in staat om medewerkers te stimuleren en motiveren. -1' bent positief ingesteld en ziet kansen. - U bent creatief in het oplossen van problemen - U bent bereid in wisselende diensten te werken. Wij bieden Leuke werksfeer, teamwork, marktconform salaris, de CAO voor de groothandel in levensmiddelen is van toepassing etc.. Interesse Indien u interesse heeft voor deze functie verzoeken wij u z.s..m. schriftelijk te reageren met vermelding van het vacaturenummer 06-212. Schriftelijke reacties richten aan de heer K. Holleman, afdeling P&O, postbus 26, 4420 AA Kapelle. Meer weten? Bel met de heer R. van Ruiten, vestigingsmanager DC/RVC Kapelle, tel. (0113) 36 00 00. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening aan afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zutd-Beveland, SL Philips/and en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverieningspakket. Een pakket waarin in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke verzorging en ouder- en kindzorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieet- advisering. uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werk-omgevmg. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met een passie voor hun vak. Allévo zoekt op korte termijn voor verpleeghuis Cornelia (Zierikzee) en zorgcentrum Duinoord (Burgh-Haamstede) in dienstverband van 16/32 uur per week voor het werkgebied "Tholen-St.Philipsland" in een dienstverband vail minimaal 18 uur per week q Wijkvprplppgkunrligp thuiszorg (nivpan S) voor de thuiszorg op Schouwen Duiveland in een dienstverband van 20 uur per week Informatie sollicitatie: Voor meer informatie en sollicitatie-mogelijkheden verwijzen wij je graag naar onze site: www.allevo.nl Ook kan je op werkdagen contact opnemen met de afdeling P&O, telefoon 0113-249200. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kijk snelallpvo.nl Hollandiaplein 1, 4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. (0113) 24 92 00 E-mail PtnO@allevo.nl SCHOLENGROEP Christelijk Basisonderwijs ZUID-BEVELAND Alpha Scholengroep omvat de volgende scholen: De Wiekslag, Rilland Het Kompas, Yerseke De Welle, Kruiningen De Zevensprong, Krabbendijke De Hoeksteen, Wemeldinge 'tHonk, Kapelle De Linge, Biezelinge 't Noorderlicht, Goes Prinses Beatrixschool, Goes Prinses Ireneschool, Goes Ichthusschool, Wolphaartsdijk De Poeljeugd, 's-Heer Hendrikskinderen De Rank, 's-Gravenpolder De Regenboog, Hoedekenskerke De Regenboog, Nieuwdorp De Wegwijzer, Heinkenszand Alphascholen hebben een open karakter waarbij binnen onze christelijke waarden en normen respect is voor verschillende. levensovertuigingen. Het onderwijs kenmerkt zich door een hoog verwachtingspatroon van de mogelijkheden van kinderen en Is modern, actueel en vernieuwend. Kernwaarden zijn: kwaliteit, respect, dynamiek, veiligheid, resultaatgericht en transparantie. Alphascholen: een inspirerende basis voor ieder kind. Alpha Scholengroep Alpha Scholengroep is op zoek naar Met ingang van 8 januari 2007 ontstaat een aantal vacatures: Op cbs "De Poeljeugd", Plein 15,4472 AT in 's-Heer Hendrikskinderen: In groep 1 (op dit moment 20 lln). De omvang van de benoeming is wtf 0,2306. Invulling bij voorkeur op donderdag. Maandag of dinsdag is bespreekbaar. Op cbs "De Linge", Noordstraat 5,4421 JS in Biezelinge: In groep 4 (21 lln)op donderdag en vrijdag (wtf 0,4612). In groep 7/8 (28 lln): op woensdag en donderdag (wtf 0,3934). De aanstellingen zijn van 8 januari tot en met 31 juli 2007. Bij gebleken geschiktheid kunnen deze benoemingen gecontinueerd worden binnen Alpha Scholengroep. Combinatie van de vacature op De Poeljeugd met één van de vacatures op De Linge is mogelijk. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: De identiteit van de vereniging uit overtuiging kunnen onderschrijven. Aantoonbare affiniteit hebben met de doelgroep(en). Om kunnen gaan met verschillen in ontwikkeling van leerlingen. Communicatief vaardig zijn naar leerlingen, ouders en collega's. Ter informatie: Voor groep 7/8 is ervaring gewenst. Op De Linge wordt gewerkt volgens de BAS-principes. Wij bieden: enthousiaste en gemotiveerde teams; goed uitgeruste scholen; belangstellendeen meelevende ouders. Inlichtingen kunt u inwinnen bij: dhr. D. Kruijs, dir. van De Poeljeugd, tel. 0113-270491 (school) en dhr. J. Luteijn, dif. van De Linge, tel. 0113-343368 (school). De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag 14 december. Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 9 december richten aan dhr. R. Rap, secretaris van de Coördinatiegroep Formatie op onderstaand adres of mailen naar: r.rap@alphascholengroep.nl Deestraat 3 4458 AJ 's-Heer Arendskerke Tel: 0113-561777 info@alphascholengroep.nl www.alphascholengroep.nl Altijd al willen werken bij een enthousiast middelgroot automotiseringsbedrijf met een zeer goede naom? Don ligt hier uw kans. SBeffect is een klantgericht bedrijf dot zich richt op (extern) Systeembeheer en IT-cursussen. SBeffect bestaat sinds 1998 en maakt een gestage groei door. Wij zoeken mensen die er meer dan 100% voor gaan en SBeffect zien als hun "eigen" bedrijf. Op dit moment hebben wij de volgende vacatures beschikbaar: Verkoper Sales Advisor (Senior) Network Engineer Systeembeheerder (Senior) Telecom Engineer Linux Systeembeheerder Projectleider Linux Systeembeheerder Voor meer informatie verwijzen wij u naar onze website: www.SBeffecf.nl/vacatures Uw reactie kunt u schriftelijk of per e-mail richten aan: SBeffect B.V.; Amundsenweg 59; 4462 GP GOES E-mail: vacoture@sbeffect.nl; Telefoon: 0113-27 22 17 Groen College Goes - Edudelta Onderwijsgroep zoekt: (Deelnemersadministratie, Balie, Mediatheek en Facilitaire Zaken) Zie www.groencollegegoes.nl www.edudelta.nl Voor onze transportafdeling te Nieuwe Tonge zoeken wij per direct een TRANSPORTPLANNER m/v De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden van de functie zijn: Zorgdragen voor een optimale service aan onze klanten In teamverband zorgdragen voor het voorbereiden van en het efficiënt organiseren van de uitvoering van de transportopdrachten Communiceren met chauffeurs en onderaannemers Administratief verwerken van de transportopdrachten Voor deze functie zijn wij op zoek naar de man of vrouw die: Minimaal een afgeronde opleiding middelbaar voortgezet onderwijs heeft Minimaal enkele jaren ervaring heeft als transportplanner, bij voorkeur in de AGF-sector De Engelse taal in woord en geschrift beheerst Stressbestendig is In teamverband maar ook zelfstandig kan werken Zijn of haar aandacht goed over wisselende taken kan verdelen Periodiek op zaterdag wil werken Ben je op zoek naar een afwisselende baan in een sector die zich steeds blijft ontwikkelen, dan kunnen wij je het volgende bieden: Een interessante baan met ruimte voor eigen initiatief Een prettige werksfeer Goede arbeidsvoorwaarden Als je meer informatie wilt over de functie of over de Visbeen Transportgroep, kun je contact opnemen met Mieke Muytstege, telefoon 0187-607837, of onze internetsite bezoeken. Je sollicitatiebrief met C.V. zien we graag uiterlijk 15 december tegemoet. A.Vïsbeen Zonen b.V., Afdeling personeelszaken, Postbus 2, 3244 ZG te Nieuwe Tonge, of per e-mail aan m.muvtsteae@visbeen.nl Ver blijft vers en groen blijft groeien. Want de Visbeen Transportgroep biedt haar klanten een professionele dienstverlening in temperatuur gecontroleerde transporten. Elke deel- en complete lading wordt vervoerd met extra aandacht. Transporteren is organiseren. En meer dan een lading van de ene bestemming naar de andere brengen. Onze klanten stellen hoge eisen en wij kunnen daaraan voldoen. Naast dochteronderneming Gebrs. In 't Veen te Poeldijk behoren participaties in DailyFresh Logistics en Coolboxx tot de Visbeen Transportgroep. Meer informatie over de Visbeen Transportgroep kun je vinden op www.visbeen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 35