1 \P H KI UI H CL OORZAAKDIABETES Banen JobTrack.nl Voorlichtingsavond w irpaclc Wil je werken met kinderen? 14 december om 19.3O uur Productie medewerker Wil jij Limagrain Hogeschool Zeeland www.hz.nl afbouw <3' Advanta Beleidsmedewerker Provincie Zeeland Interieurverzorgers tv/mi Servicemedewerker (bode) fladerland bv Assistent Projectleider Kijk ook op 2 DECEMBER 2006 - W6 Start dan vanaf 5 februari EOB7 met onze opleiding Leraar Basisonderwijs (bij voldoende deelname] SA dutch cleaning mill Dutch Cleaning Mill b.v. Is een agra risch georiënteerd op- en overslagbe drijf voor granen, zaden, peulvruchten en specerijen met als specialiteit het bewerken van deze producten zoals zeven, drogen en verpakken. Wie gaat, lieftst per direct maar uiterlijk 1 januari 2007, Anton en Wim assisteren als Zij zoeken iemand die zin heeft om, 40 uur per week. de handen uit de mouwen te steken, niet bang is voor een beetje stof, bereid is een extra uurtje te maken om de planning te halen en graag nog iets zou willen (bijjleren. De werkzaamheden bestaan uit: - het laden en lossen van vrachtwagens, handmatig of m.b.v. een heftruck; - bedienen van de verpakkingslijn (vullen zakken en big bags); - administreren van gegevens m.b.t. bovengenoemde werkzaamheden t.b.v. de voorraadadministratie. Als je denkt: "da's iets voor mij!", stuur dan een brief met een beschrijving van je werkervaring naar: Dutch Cleaning Mill b.v. Siloweg 2, 4338 PA, Middelburg www.dutchcleaningmill.nl Delscher... passen in een luxe omgeving en je laten verrassen door de enorme sortering van internationale merken. Hiermee spreken wij een zeer uiteen lopende groep klanten aan, Verschillende leeftijden, smaken en stijlen. Ons streven is en blijft niet om aan de verwachting van de klant te voldoen, maar om die te overtreffen ons team komen versterken? Fulltime Modeverkopers 4 dagen per week De persoon naar wie wij op zoek zijn is tussen de 35 en 45 jaar en heeft een krachtige persoonlijkheid. Heb je interesse, stuur zo snel mogelijk een sollicitatie aan Delscher Grote Markt I I -13. 4461 AH Goes. (Of stap binnen en presenteer jezelf). Ad en Marieke Deïst Delscher Mode Grote Markt 11 -13 4461 AH Goes e-mail: delscher@delscher.nl G&P Afbouw B.V. is al meer dan 30 jaar gespecialiseerd in het monteren van systeemplafonds, systeem-, metalstud- wanden, interieurbetimmeringen, etc. I.v.m. onze ordertoename willen wij voor onze Middelburgse vestiging in contact komen met; Vakbekwame Plafond- en Wandenmonteurs Leerling Plafond- en Wandenmonteurs Gewenste vooropleiding: LBO/VMBO timmeren of metaalbewerking, rijbewijs B/E en VCA-certificatie zijn een duidelijke pré. Zelfstandig en ook in team verband kunnen werken, betrouwbaarheid, enthousiasme en een flexibele instelling vinden wij belangrijk. Wij bieden afwisselend en uitdagend werk, in een bedrijf met een prettige werksfeer, met ruimte voor eigen initiatief en doorgroeimogelijkheden. Een goed loon en secundaire arbeidsvoorwaarden vinden wij vanzelfsprekend. Als u geïnteresseerd bent om ons team te komen versterken, stuur dan uw sollicitatie en c.v. op: G&P Afbouw bv, Postbus 3114, 4800DC Breda, t.a.v. Hans Sax (tel 076-587.92.39) of per e-mail hans.sax gpafbouw.nl Bezoek ook eens onze website: www.gpafbouw.nl Limagrain Advanta in Rilland (NL) is een toonaangevende onderneming in landbouwzaaizaden die onder de bekende productmerken LG, Advanta en Nickerson worden vermarkt. Onze kernactiviteiten zijn gericht op het aanbieden van hoogwaardig uitgangsmateriaal voor maïs, granen, voeder- en gazongrassen, uien en groenbemesters in de Benelux. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en duurzame teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Limagrain Advanta, met nevenvestigingen in Lelystad (NL) en Tienen (B), behoort tot het Franse Limagrain, Europa's grootste zaaizaadgroep. Het concern heeft ruim 5.000 werknemers en een jaaromzet van circa 1 miljard euro, waarvan ongeveer 450 miljoen euro in landbouwzaaizaden. n/.limagrainadvanta.nl iv.limagrainadvanta.be ICT verzorgt binnen onze Benelux-organisatie het beheer en support van de informatie-, communicatie- en computersystemen (100 PC's en diverse servers). Voor deze organisatie zoeken wij - met standplaats Rilland - een enthousiaste medewerker PC- en netwerksupport m/v Uw functie U geeft support aan PC- en netwerkgebruikers bij het dagelijks computer gebruik. Hierbij signaleert en lost u problemen op in een kantoor- en researchomgeving en geeft u instructies aan gebruikers, zodanig dat zij de ICT-middelen optimaal kunnen benutten. Samen met de PC/netwerk- specialist beheert u het lokale computernetwerk, de PC's en de telefonie. U installeert hard- en software en administreert de systemen. Als support medewerker bent u betrokken bij implementatietrajecten ten aanzien van kantoorautomatisering. In voorkomende gevallen bent u inzetbaar voor administratieve werkzaamheden op de afdeling Financiën. U rapporteert aan de PC/netwerkspecialist. Uw profiel Voor deze functie zoeken wij iemand met een afgeronde relevante opleiding op MBO- niveau en enige jaren ervaring. U heeft een flexibele, klantgerichte, resultaatgerichte en open instelling. U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, heeft een grote mate van affiniteit met ICT en beheerst de Engelse taal. Kennis en ervaring met Microsoft client- en serverproducten is wenselijk, Lotus Notes is een pre. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Limagrain Advanta Nederland BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4410 AA Rilland. Tel. 0113 - 55 71 00. Mailen kan ook ter attentie van de heer Remijn: albert.remijn@limagrainadvanta.nl Informatie Nadere informatie omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer Jos van Belzen, PC/netwerkspecialist, tel. 0113 - 55 71 11. I and Voorkomen Voorbereiden Verhelpen Verbeteren Verbinden De bouw van Veiligheidsregio Zeeland is in volle gang. In verschillende projecten wordt ge werkt om de Veiligheidsregio Zeeland op 1 januari 2008 vorm te geven. De veiligheidsregio is het overkoepelende orgaan voor fysieke veiligheid in Zeeland. Onze taken zijn brandweerzorg, geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen, de gezamenlijke meldcentrale en voorbereiding op en uitvoering van rampenbestrijding en crisisbeheersing. Dit in samenwer king met alle organisaties en instanties die hierbij een rol spelen. Om de verdere bouw van de veiligheidsregio te ondersteunen zoeken wij een: (bestuurlijk-juridisch) 36 uur per week Uw uitdaging: redigeren van adviezen aan en besluiten van de directeur en de bestuursorganen; de voorbereiding van de bestuursvergaderingen en adviescommissies; advisering over en ondersteuning van de beleidsvoorbereiding bij de vakinhoudelijke sectoren. Wie zoeken wij: Wij zoeken iemand met een relevante bestuurlijke juridische opleiding op academisch niveau of een afgeronde HBO- opleiding met een bestuurlijke juridische richting met enkele jaren relevante werkervaring. Wij bieden: minimaal 2851,- en maximaal 4159,- (indicatieve schaal 11). Informatie: De volledige advertentietekst kunt u vinden op www.veiliaheidsreaiozeeland.nl. De reactietermijn sluit op 15 december Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Kom werken voor Zeeland vacaturenummer 2.10.06 Schoonhouden van het gebouw. Dit houdt o.a. in het reinigen van kantoor ruimten, toiletten, vloeren en overig interieur. De werktijden zijn van maandag t/m donderdag van 17.30-20.00 uur en op vrijdag van 17.00-19.30 uur. Afhankelijk van beschikbaarheid zijn werk- roosters van 3 tot 5 avonden per week bespreekbaar. Ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Zowel zelfstandig als in team verband kunnen werken, klantvriendelijk en gericht op kwaliteit. Een flexibele instelling en bereid tot het volgen van gerichte cursussen. Salaris bij dienstbetrekking van 12,5 uur (5 avonden) bedraagt minimaal 435 en maximaal 550 bruto per maand. (v/m) vacaturenummer 2.11.06 Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stran den, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files. Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kust provincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werknemers werkzaam. Beheer en onderhoud van het kantoorpand en terrein, waaronder het ope nen en sluiten van het kantoorgebouw, het beveiligen van het gebouw na kantoortijden, het uitvoeren van interne verhuizingen en het plegen van on derhoud. Het ophalen en distribueren van post. Het uitvoeren van balie werkzaamheden en het bedienen van de telefooncentrale. Een VMBO-opleiding en de diploma's EHBO, Brandbestrijding en ontruiming en cursus Huismeester of de bereidheid deze te halen. Ervaring in boven genoemde werkzaamheden. Goede contactuele en communicatieve vaar digheden. Goed in teamverband kunnen werken en een klantgerichte en flexibele instelling. Woonachtig in Middelburg of directe omgeving. I.v.m. consignatiediensten moet 'u binnen 15 min. op het kantoor'aanwezig kunnen zijn. De werkzaam heden worden volgens een wekelijks wisselend rooster verricht waarbij de werktijden liggen tussen 07.15 uur en 20.00 uur. Salaris bij voltijdbetrekking bedraagt minimaal 1.419 en maximaal 2.027 bruto per maand. Inlichtingen voor beide functies: de heer T.B. van de Swaluw, hoofd van de afdeling Bedrijfsvoering, telefoon: 0118-631152. Stuur vóór 14 december 2006 uw sollicitatiebrief met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar: Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl Wij bieden u een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoor waarden en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. g van vrouwen, n Jongeren, die vol doen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroe- pen, indien zij voeldoen aan de functie-eisen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging vi alsmede naar indienstneming van gehandicapten, allochtonen en jonger Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl DIABETES IS DE GROOTSTE VEROORZAKER VAN BLINDHEID 4 VAN DE 10 HARTINFARCTEN ZIJN HET GEVOLG VAN DIABETES Vraag de gratis Diabetes Risicotest aan. Of word donateur. /gj Giro 5766, Amersfoort. Bel 0800 - 5766123 of ga naar www.diabetesfonds.nl Groeneweegje 25 4301 RN ZIERIKZEE Tel. 0111 - 41 54 55 Fax 0111 - 41 33 38 www.airpack.nl Airpack bouwt al meer dan 25 jaar complete installaties voor het leveren van samengeperste lucht, gas en/of stikstof. Door het aantrekken van de economie stijgt de omzet en dientengevolge zoeken wij voor de project- en instrumen tatieafdeling ondersteuning. (MBO werktuigbouwkunde met werkervaring) De werkzaamheden omvatten assistentie verlenen aan de projectafdeling, waarop 3 projectleiders en een assistent reeds werkzaam zijn. De taak omvat CAD tekenen, instructieboeken schrijven, corresponderen met de klant, testen van de installaties etc. Kortom zeer afwisselend werk. Wij bieden een jaarcontract en de mogelijkheid van een vaste overeenkomst. Aanvullende opleidingen en trainingen worden zowel intern als extern gegeven. Carly is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt, bezoek eerst even onze website www.airpack.nl Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar het volgende adres: Airpack Nederland B.V., t.a.v. Carly Romeijn, Groeneweegje 25, 4301 RN Zierikzee. E-mail: jobs@airpack.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34