BELISOL Banen <f*I lobTrack.nl Van stilstaan naar groeibaan de 7/elteri PERSONEEL D 0 0 Process Engineer Binnendienstmonteur (m/v) Barloworld V: Intern transport secretarieel medewerker (m/w) Zeldenrust-Steelantcollege C/UI Kijk ook op 2 DECEMBER 2006 - 18 Barloworld Intern transport maakt deel uit van de Barloworld groep. Barloworld is 's werelds grootste Hyster-partner en heeft activiteiten in Zuid-Afrika, USA, Engeland en België. In Nederland heeft Barloworld Intern transport ongeveer 145 medewerkers, met vestigingen in Vianen, Hoogeveen en Nijmegen. Barloworld Intern transport zoekt op korte termijn voor onze werkplaats Alcan - Vlissingen een Voor het verrichten van revisiewerkzaamheden en het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan Hyster-heftrucks en overig intern transport equipment. Meer weten Uw reactie: over Barloworld U kunt uw sollicitatiebrief binnen 10 werkdagen sturen naar Intern transport? Barloworld Intern transport bv, afdeling P&O, t a.v. mevrouw Kijk op D. Schrekker, Postbus 174, 4130 ED Vianen. U kunt ook mailen www.barlowOrld nl debbyschrekker@barloworld.nl. Wereldwijd actief in intern transport Het werkt op wijze Professionals voor banken en verzekeraars Is jouw carrièrepad doodlopend? Zit je niet langer op de juiste plek? Gooi het roer om en ga voor een dynamische baan naar Weiten. Een baan die je op het lijf geschreven is. Want, ook jij kunt werken vooralle grote banken en verzekeraars. In de meest uiteenlopende functies. Samen met een persoonlijke coach bepaal jij je eigen ontwikkeling, carrièrepad en de mate van afwisseling. Onze uitstekende opleidingen helpen je om die volgende sprong te maken. Daarbij is aandacht voor zelf ontplooiing onze succesfactor. Weiten is niet voor niets al jaren de marktleider op het terrein van detacheren en opleiden van financiële professionals. Ervaar zelf het succes van de Weiten wijze: Solliciteer nu op www.welten.eu Stichting DOOR (Door Opvang en Ontmoeting Resocialisatie) is een jonge dynamische organi satie die zich bezighoudt met de opvang en nazorg van gedetineerden in vrijwillig kader en ex gedetineerden in een justitieel kader. De Stichting biedt aan haar doelgroep tijdelijk onderdak en begeleiding om zo bij te dragen aan het verbeteren van kansen van ex-ge- detineerden om terug te keren in de samen leving en het arbeidsproces'. Stichting DOOR zoekt een.enthousiaste met management ondersteunende kwaliteiten voor 22 uur in de week. Takenpakket: Verwerkt zelfstandig de correspondentie Draagt zorg voor archivering Afhandeling van financiële zaken Notuleert bijeenkomsten, maakt verslagen en/of samenvattingen Organiseert op verzoek van het management bijeenkomsten en vergaderingen Maakt afspraken voor de leidinggevende en (eventueel) de medewerkers, bewaakt de agenda en attendeert op gemaakte afspraken Bewaakt de afhandeling van besluiten en stelt planningen op Biedt ondersteuning op P&O activiteiten Functie eisen: Relevante MBO/HBO opleiding Kennis van de toepassing van relevante applicaties en automatiseringspakketten oa op boekhoudkundig gebied. Specifieke functiekenmerken: Mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Ordelijkheid en nauwkeurigheid Organisatorische vaardigheden Stressbestendigheid Dienstverlenende, en klantgerichte instelling Integriteit Wij bieden: Een uitdagende functie Een tijdelijke functie voor de duur van een jaar welke na goed functioneren wordt omgezet naar een contract voor onbepaalde tijd. Toepassing van de CAO welzijn. Aansluiting bij PGGM U kunt uw sollicitatie tot en met 15 december richten aan: Stichting DOOR T.a.v dhr. J. Swart, Directeur Postbus 5076, 4380 KB-Vlissingen De gesprekken zullen plaats vinden op 19 en 21 december. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij: J. Swart, Directeur. Tel: 0118 - 63 56 27. Belisol is al 30 jaar één van de marktleiders in verkoop en montage van exclusieve kunststof, aluminium en houten kozijnen, garagepoorten en zonwering. Wij zijn een organisatie waar kwaliteit en een goede dienstverlening hoog in het vaandel staan. Wegens de toenemende vraag naar onze kwaliteitsproducten zijn wij ter uitbreiding van ons team op zoek naar een: ERVAREN KOZIJNENMONTEURS OF ERVAREN MONTAGEPLOEG BEN JIJ: - ervaren en bekwaam technisch geschoold personeel die een perfecte montage kan garanderen in zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten vertrouwd met kunststof aluminium en houten kozijnen bij voorkeur op de hoogte van professionele binnenafwerking iemand die door motivatie en flexibiliteit wil uitgroeien tot een meerwaarde in onze organisatie WIL JIJ: - een volledig uitgeruste bestelwagen incl. GPS en airconditioning per team; werken in een prettige werksfeer met een goed georganiseerde binnendienst een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden o.a. premie vrij pensioen een afwisselende dynamische baan waarin meedenken niet alleen op prijs wordt gesteld maar ook wordt verwacht WIJ ZIJN ER KLAAR VOORJIJ OOK? Zo ja, stuur dan uw uitgebreide curriculum vitae binnen twee weken naar onderstaand adres t.a.v. dhr. W. de Pijper. Voor informatie kunt u bellen naar 0113-211811 of bezoek de Belisolsitewww.belisol.com. BELISOL GOES, Nobelweg 2-24, 4462 GK Goes. Zonder ervaring gelieve niet te reageren Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. christelij'ke scholengemeenschap Walcheren Iwoo vmbo havo atheneum gymnasium met vestigingen in middelburg en vlissingen De CSW is een christelijke school. Hen schooi met een visie op goed en kwaad, op waarden en normen. Een school die leerlingen perspectief en hoop wil bieden in een wereld waarin de bedreigingen vaak groter lijken dan de kansen. De CSW is een school die alle typen van voortgezet onderwijs aanbiedt Er Is een ruime keuze aan mogelijkheden voor het kiezen van vakken en activiteiten, passend bij de leerling. De school wil zich ontwikkelen in de richting van natuurlijk De CSW is een plezierige en veilige school. De leerling krijgt de ruimte om eigen verantwoordelijkheid te ontwikkelen in een sfeer van aandacht en respect voor elkaar. Sector HAVO/VWO docent handvaardigheid 0,44 fte, 11 lesuren, vervanging per 22 januari 2007, LB-functie (tijdelijk) medewerker roosterzaken 0,5 fte, per direct, S-6 functie (OOP) Sector VMBO onderwijsassistent sector Zorg en Welzijn 1,0 fte, per 8 januari 2007, S-4 functie (OOP), vervulling in deeltijd is mogelijk Centrale administratie medewerker communicatie 0,5 fte, per 8 januari 2007, S-7 a 8 functie (OOP) afhankelijk van opleiding en ervaring (MBO/HBO) Nadere inlichtingen worden verstrekt door sector H/V: de heer I.R. Geschiere, directeur bedrijfsvoering sector VMBO: de heer J. Heeres, sectordirecteur centrale administratie: mevrouw F.A. Steenblik, algemeen directeur Genoemde functionarissen zijn overdag bereikbaar via t 01 18 652100 Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkomstig de identiteit van de school willen functioneren. Nadere informatie over de school is te vinden op www.cswalcheren.nl Het is goed wonen en werken op Walcheren! Sollicitaties dienen uiterlijk maandag 18 december 2006 in het bezit te zijn van de Centrale Directie. Deze kunnen worden gericht aan de heer J. ter Welle, lid Centrale Directie, Postbus 541,4330 AM MIDDELBURG. Almatis staat voor Alumina Materials Innovative Solutions. Met een eeuw aan technische expertise in de productie en verkoop van kwalitatief hoogwaardige specia listische Aluminium materialen, is Almatis wereldwijd marktleider in het leveren van Premium Alumina. Er werken wereldwijd 900 medewerkers op 20 locaties. De plant in Rotterdam Botlek produceert voor de vuurvast, keramische en chemische industrie wereldwijd en is één van de meest winstgevende plants van Almatis. Om deze goede positie verder uit te bouwen, is het van belang dat het productieproces continue geoptimaliseerd wordt. Ter versterking van haar team is Almatis B.V. op zoek naar een m/v: ALMATIS die als Six Sigma specialist de productieprocessen optimaliseert De functie U bent verantwoordelijk voor het optimaliseren van de productie, de processen en kwaliteit in de twee fabrieken (tabular en cement),-enerzijds in opdracht van de productie managers, anderzijds op eigen initiatief. U analyseert de huidi ge productieprocessen, verzamelt relevante informatie en komt met creatieve,-maar tegelijk ook feitelijke en statistisch gefundeerde adviezen, gebaseerd op het Six Sigma Proces. U vólgt de implementatie van de trajecten nauwlettend en evalu eert de resultaten; U deelt dè "best practices" met uw collega's wereldwijd en u. leidt eventueel collega's op in Six Sigma. Gevraagd wordt U bent een initiatiefrijke, flexibele en vooral pragmatische professional, die met beide benen op de grond staat en die de specifieke 'cultuur' van een productiebedrijf kent. U bent een kritisch, deskundig en prettig gesprekspart ner op alle. niveaus met respect voor aanwezige kennis en weet mensen te mobiliseren en te trainen, U heeft een afge ronde HTS-opleiding (bij voorkeur WTB) en beheerst de Engelse taal vloeiend. Het is een pre als u uw six sigma black bell hebt behaald en u de principes van JIT-productie kent. Geboden wordt Een dynamische functie met veel mogelijk heden om zelf initiatieven te ontplooien en resultaten te boe ken in een solide, internationaal georiënteerde organisatie met een no-nonsense cultuur. De kans om met optimalisatie van het volledige productieproces aan de slag te gaan en waar vele uitdagende projecten op u liggen te wachten. Een werkgever waar aandacht voor ontwikkeling van personeel vanzelfspre kend is en de sfeer open en informeel is. Collegialiteit staat hoog in het vaandel en vanuit uw functie heeft u te maken met alle niveaus binnen de organisatie. Het Zeldenrust-Steelantcollege is een samenwerkingsschool van rooms-katholieken en protestanten. Onze school is gevestigd in het Zeeuwsch-Vlaamse Terneuzen. Het Zeldenrust-Steelantcollege is een kwaliteïtsschool die met resultaatverantwoordelijke teams werkt en die gekenmerkt wordt door een goed samenspel tussen leerling en leraar, persoonlijke aandacht en een duidelijke onderwijskundi ge inrichting. Wij bieden leerlingen en medewerkers een veilige leer- en werkomgeving in een uitstekend schoolklimaat Met ingang van 15 januari 2007 zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende vacatures: Docent Economie m/v 2e graads, 10 lesuren per week Docent Nederlands m/v 2e graads, 6 tot 19 lesuren per week Docent Frans m/v 2e graads, 6 tot 19 lesuren per week Geïnteresseerden kunnen zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 3 december hun sollicitatie met CV mailen naar mevrouw drs. N.J.G. Coppieters, stafmedewerker P&O: n.coppieters@zsc.nl Meer informatie vindt u op de website van de school: www.zsc.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Bent u de ondernemende, innovatieve Engineer die Almatis B.V. nodig heeft? Schrijf of mail uw brief met cv onder vermelding van ref.nr. 187.610727-B9 aan Mercuri Urval B.V., Rivium Boulevard 301, 2909 LK Capelle aan den IJssel. E-mail: sol-rot.nl@mercurlurval.com. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Petra Bezemer via 010 - 282 86 03 of surfen naar www.almatis.com. Zie ook www.mercuriurval.com. postadres Postbus 146 4530 AC Terneuzen telefoon 0115-694 029 fax 0115-694 800 vmbo, mavo, havo, vwo en tweetalig vwo e-mail info@zsc.nl Furictie-eisen: LTS/MTS-niveau Motorvoertuigentechniek/elektrotechniek/ landbouwmechanisatie (evt. basis elektronica); Goede beheersing van de Nederlandse taal; >-Positieye instelling; Geen-9- tot 5-mentaliteit, >.Bezit van een VCA-certificaat is een pré; Ervaring met onderhoud en heftrucks is een pré. Wij bieden: Na een .gedegen inwerkperiode waarin u kennis maakt met onze produeteri.en organisatie bieden wij u een afwisselende baan. Dit allés binnen een zelfstandige organisatie die zich kenmerkt door mogelijkheden voor ontwikkeling en ontplooiing. Aangevuld met èen goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Vul een schoenendoos met schoolspullen tm en cadeaus voor een vriendje ver weg. Kijk snel op www.sdioenmaatjes.nl! maatjes Actie Schoenmaatjes is een actie van Edukans De centrale directie van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren nodigt u (m/v) uit te solliciteren naar de functies van:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18