O r t t t PZC zaterdag 2 december 2006 12 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Tot ons verdriet is overleden onze zuster, schoonzus ter en tante Mientje Hoogesteger-van Hekken Rust zacht. Uit aller naam: Familie van Hekken neven en nichten Geboren Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van ons dochtertje en zusje Anna Johanna Nell We noemen haar Annabel geboren op 28 november 2006 lohan Koster Karin Jongejan Gilliam en Angelo Kapsalon La Differènce Noordstraat 17 - 4495 AE Kamperland Tel.: 06-25151037 Geboren op 29 november 2006 Babette dochter van René en Francine Montenarie-de Roos Havannasingel 45 2548 GR Den Haag Hoera 30-11-2006 is ons tweede spruitje geboren. Ze heet EEF Ronald de Winter Franca Houterman Kris Groen ten handel de Winter Columbusweg 5 4462 HA Goes. Verjaardag Op 5 december a.s. hoopt onze moeder Tine Kaland-Hengst 80 jaar te worden. Receptie op zaterdag 9 december van 15.00 tot 17.30 uur in "De Fontein", te Westkapelle. Ria en Ton Willemse-Kaland Jubileum 1966 9 dec. 2006 Jan Dekker en Coby Dekker-Kodde Op deze dag hopen wij ons 40 jarig huwelijk te vieren. Indien u ons hiermee wilt gelukwensen, nodigen wij u. namens onze kinderen, uit op onze receptie. De receptie willen wij houden op zaterdag 9 december a.s. van 16.00 tot 17.30 uur in Vakantieoord Broeders- hoek, Koksweg 1 te Koudekerke. DeWalestraat 19 4371 CE Koudekerke Overleden Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Ter Weel", unit 2 van ons is heengegaan onze geliefde broer, schoonbroer en oom Jacobus Johannes Snoep 4 14-6-1958 t 30-11-2006 Uit aller naam: Familie Snoep Corresponden t ieadres: Bankertstraat 25 4461 XK Goes De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 5 december om 11.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 5. Er is gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren na de crematieplechtigheid in de condoleanceruimte van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Het laatste beetje is nu op. Veel had ze te verduren gedoofd zijn alle vuren. Heden overleed mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jacomina Pieternella Hoogesteger-van Hekken - Mientje echtgenote van Abraham Johannes Hoogesteger 17 april 1937 1 1 december 2006 Goes: A.J. Hoogesteger Nette Beer Kwadendamme: Ada f en Ad Rob en Linda Niek en Tamara Goes: Trudy en Hans Tessa «J4 Zorrin Lyberty Goes: Aart Oudhof 20,4463 TP Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren maandag 4 december van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden dinsdag 5 december om 15.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Na de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Mientje hield veel van bloemen. Diep getroffen zijn wij door het overlijden van dhr. Henk Louisse Dhr. Louisse stond als vrijwilliger altijd klaar voor de bewoners van zorgcentrum Cederhof. Wij zullen hem erg missen en wensen zijn vrouw, en naaste familie veel sterkte bij dit grote verlies. Bewoners, vrijwilligers, medewerkers, directie en bestuur van Zorgcentrum Cederhof. Achter je ligt een leven van werken en van plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen doet ons zo'n pijn. Na een leven waarin zowel vreugde als verdriet zijn deel werd en tot op het laatst betrokken bij allen die hem lief waren, is toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Cornells Johannes Lensen in de leeftijd van 72 jaar. Hoek: A.J. Lensen-den Hamer Zaamslag: Gerda en Joop Fool-Lensen Terneuzen: Johan en Hannie Lensen-Versprille Zaamslag: Anneke en Jan den Hamer-Lensen Hoek: Cor Lensen Jolanda (in herinnering) Hoek: Orinda en Floor van de Velde-Lensen Philippine: Rudieen Sonja Lensen-Geijssens Hoek: Jan Lensen en Angelique Verduin Goes: Sannie en Jacco Louws-Lensen Klein- en achterkleinkinderen 30 november 2006 Tramstraat 17 4542 BH Hoek De dienst van woord en gebed zal worden gehouden op dinsdag 5 december om 11.00 uur in de kerk van de Prot. Gemeente, Langestraat 6 te Hoek, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef te Hoek. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum, Langestraat 6 te Hoek. Onze dank gaat uit naar Dr. Otte, de huisartsenpraktijk Hoek en de thuiszorg. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel by zonder, heel gewoon gewoon een heel byzondere man Onze opa: Wij konden hem alles vragen, niets was hem te veel. Kleinkinderen: Sjanie. Trudy, Kees Peter, Sjonnie, Marjan Orinda Marijke, Floor Marlena, Aldona Jolanda, Michael, Sharon Achterkleinkinderen: Romana, Jean-Paul Enige en algemene kennisgeving Samen zijn gaf rust en een tevreden gevoel. Bedroefd deel ik u mede dat plotseling is overleden mijn lieve zus Lucie Martha Verhoosel *03-01 - 1932 130- 11-2006 Sas van Gent Clinge Clinge: Simonne Verhoosel Clinge, 30 november 2006 Sterredreef 12,4567 BL De plechtige uitvaartdienst, waarbij ik u uitnodig, zal plaatshebben op woensdag 6 december om 10.30 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe. waarna we haar te rusten leggen op de begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kerk. Lieve Lucie We zullen je vrolijkheid missen. Simonne, Nel, Peter, Olga, Edward Aaltje, Jaantje, Denise, Irene, Annemieke, en de begeleiding 10-12 Grafmonumenten, V\^NAT(^ S™„nk,ekens' 0ntwerP en Oj* realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax:0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Zwaarder werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe zwaar was het vechten, bij het afnemen van jouw kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je ons heel veel geluk en ontzettend veel liefde gegeven. Rust zacht, het is goed. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Gilles Voet echtgenoot van Catharina de Jonge in de leeftijd van 78 jaar. 's-Heerenhoelc Catharina Voet-de Jonge Heinkenszand: William en Rosita Niels, Mares, Jens 's-Heerenhoek: Kees en Rianne Marijn, Joost Zonnemaire: Brenda en Niek Hans, Mark, Ineke 's-Heerenhoek: Eric en Karin Denise, Chantal 30 november 2006 Deken de Zwagerpad 4 4453 BD 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 4 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats al daar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45- 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegen heid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Gilles Voet echtgenoot van Catrien de Jonge Wij wensen Catrien en de kinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Familie Voet "Ik heb gewoon een heel goed gevoel als ik in de kerk bezig ben. Het gevoel dat ik iels doe om te werken aan wat Jezus ons geleerd heeft: klaar staan voor anderen Gilles Voet koster van onze Heilige Willibrorduskerk in 's-Heerenhoek, heeft zo lang hij kon, dagelijks zijn taken als 'bewaker, deurwachter' stipt en correct uitgevoerd. Wij zijn hem hiervoor veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie alle steun en sterkte toe in de komende, moeilijke tijd. Namens alle parochianen, Parochiebestuur en parochievergadering H. Willibrordus 's-Heerenhoek Wij staan niet altijd stil bij het woord "Samen Maar het is een groot gemis als "Samenuit je leven is. Verdrietig hebben wij volkomen onverwacht af scheid moeten nemen van onze lieve moeder., oma en (ouwe)oma Ivonna Melanie de Vos weduwe van Albertus de Maat 119-7-1979 levensgezellin van Ben de Waal 124-8-1993 in de leeftijd van 81 jaar. IJzendijke: Vera en Pierre Boogaard-de Maat Augie Terneuzen: Hubert en Tiny de Maat-van den Bossche Albert en Nadine - Mathias, Amber Sluiskil: Ingrid en Jan van Doeselaar-de Maat John en Ilse Sluiskil: Tonny en Lian de Waal-van den Hemel Sonja en Kees Mark en Catherin Terneuzen: Anita en Rob Kieboom-de Waal Guido en Agnes Inge en Ronald Leiden: Carlo en Teresa de Waal-Fuentes Sander Liesbeth en Marco Sluiskil: Boudewijn en Lieve de Waal-Colsen Sluiskil, 30 november 2006 Corr.adres: H. de Maat Axelsestraat 157 4537 AH Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgeno digd, zal plaatsvinden op dinsdag 5 december om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bella- mystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Maandag 4 december is er van 19.00 - 19.30 uur ge legenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De schelp, groot en wit op mijn vensterbank parelmoeren glinstering, bevat het tederste ruisen van de herinnering. Hans Warren Geheel onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en mijn opa Gerard Bakker in de leeftijd van 84 jaar. Het zal stil zijn zonder hem. Janny Bakker-Langstraat Margret Bakker Rolf van Rijn Sjoerd Jelte Bakker Christine Bakker-Braganza Overeenkomstig de wens van Gerard heeft de crema tieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Baden Powelllaan 14 5016 GJ Rotterdam Rotterdam, 27 november 2006 Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvan gen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Rachel Margaretha de Vrieze weduwe van Richard August de Graeve in de leeftijd van 85 jaar. Jeanine t Mark, Niek Sluiskil: Marianne en José Angelique en Arjen - Lars, Britt Donja en Ingo Terneuzen: Margriet en Werner Lindy, Ryan Sluiskil: Paul en Nicole 1 december 2006 Griffierstraat 19 4541 EL Sluiskil Corr.adres: Schoutstraat 4,4541 EH Sluiskil De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgeno digd, zal plaatsvinden op woensdag 6 december om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bella- mystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Dinsdag 5 december is er van 19.00 -19.50 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na vele goede jaren is overleden mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Ebo Zuidema in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: L.H. Zuidema-van Lingen Hulsberg: P.E. Zuidema C. Zuidema-Elings Joeri en Marijntje Rody en Mirthe Middelburg: G.P.H. Zuidema C.W. Zuidema-Swint Julianadorp: L.A.M. Eland-Zuidema R. Eland Tom en Jacqueline Branko Mirko Diego Paul en Fabienne Joni Koudekerke, 26 november 2006 Toorenvliedtwegje 12 4335 HE Middelburg Op zijn verzoek heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. We zijn niet bedroefd omdat we hem hebben verloren, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons leven hebben gehad, Na een kortstondige ziekte is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve oom Adriaan Anthonie Geervliet weduwnaar van Gijsbertje van den Broek 25 mei 1918 50 november 2006 Vlissingen Vlissingen Koudekerke: Clary Leeftink-Geervliet Karei Leeftink Vlissingen: Reinnier Geervliet Marga Geervliet-Steketee Correspondentieadres: De Walestraat 31 4371 CE Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 6 december van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal óm 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Na een lang en moeilijk leven van hard werken en zorg voor vrouw en kinderen is na enkele malen te vergeefs voor de Poort te hebben gestaan, deze uit eindelijk toch opengegaan. Als gevolg van een korte ziekte is mijn man, onze vader, schoonvader en opa overleden Leonardus Antonius de Smet echtgenoot van Rozalia Maria de Smet-Mel Boschkapelle, 23-9-1917 t Axel, 1 -12-2006 R.M. de Smet-Mel Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Corr.adres: Lindenstraat 15,4581 BM Vogelwaarde De crematieplechtigheid, waaivoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op donderdag 7 december om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bella- mystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Vader is opgebaard in het mortuarium op begraaf plaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel, waar u donderdag 7 december afscheid kunt nemen van 9.30- 10.00 uur. Onze dankgaat uit naar het personeel van "De Vurs- sche", speciaal afd. Kielcuut, die vader zeer goed heb ben verzorgd en hem de laatste 10 maanden een zeer aangenaam en prettig verblijf aldaar hebben bezorgd. Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze familie kring is weggenomen, na een zeer langdurige, maar geduldig gedragen ziekte onze lieve nicht Mattie Aarnoudse-Marijs Sterke de Heer Dies met de (klein)kinderen en onze zus en zwager in dit diepe verdriet en heilige deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Alle ooms en tantes, neven en nichten de Ridder Middelburg, 30 november 2006 Bij U schuil ik" Na de laatste moeilijke levensjaren heeft de Here thuis gehaald, mijn geliefde man, onze vader, groot vader en overgrootvader Dingenis Boone gehuwd met Diengetje de Regt eerder gehuwd geweest met Adriana Maas Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Borssele, 25 december 1915 t Middelburg, 30 november 2006 Middelburg: D. Boone-de Regt Kamperland: Marijke en Wim Donker-Boone Jessica, Meraja Ernest en Diana, Toine Oost-Souburg: Jos en Riet Boone-Stroö Mariska en Pim, Jort ICapelle: Ita en Jos Kwekkeboom-Boone Gisèle en Edwin Arnara en Frank Middelburg: Peter en Lize Boone-Geschiere Debby en Paul Nicky Leiden: Guus Boone Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die hij al deze jaren mocht ontvangen in het Gasthuis afdeling Watertoren. Middelburg, 30 november 2006 Adriaen Coortestraat 3 4336 DK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 december van 19.30 tol 20.00 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg" Industrieweg 20 te Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden op dinsdag 5 december om 13.45 uur in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen -mogen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Elisabeth Dekker-Dees gehuwd geweest met Edial Cornelis Dekker t 28-12-1992 in de leeftijd van 90 jaar. Vol goede herinneringen. Zaamslag: Magda de Feij ter-Dekker AarnoutdeFeijter Elianne Caroline en Mare Louis, Axel Zaamslag: Rinus Dekker Gerda Dekker-Guiljam Mariëlle en Matheijs Edial, Meindert, Naomi Eveline en Remco Maud, Ward Edwin Axel, 1 december 2006 Correspondentieadres: Fam. de Feijter-Dekker Eendragtweg 12 4543 PL Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 december om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. (Parkeergelegenheid op hel Kennedyplein). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. "Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering" Toch nog onverwacht overleed, na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "Borrendamme", onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Clazina Pieternella van der Hulle-van der Schelde - Tante Sientje weduwe van W.J. van der Hulle in de leeftijd van ruim 90 jaar. Noordgouwe: Piet van der Hulle Conny van der Hulle-van Dongen Ellemeet: William en Jacleen Tess, Pjer, Jesse Zorgcentrum "Borrendamme" Scheldestraat 2-218, Zierikzee Correspondentieadres: P.A. van der Hulle Donkereweg 14,4317 AN Noordgouwe De crematie zal plaatshebben dinsdag 5 december om 13.00 uur in het crematorium aan de Maeterlinck- weg 101 te Rotterdam-Zuid. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 12.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Zeeuws Vlaanderen Centraal telefoonnummer: Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12