Herrie om vorming WMO-raad GroenLinks vindt dat kapvrijheid doel voorbijschiet De letters vielen eigenlijk zo op hun plek Nog steeds geen klaarheid over wijk Sint-Jansteen Cameratoezicht mogelijk 24 uur Seniorenraad Hulst ligt dwars lezers schrijven weekenddiensten vrijdag 1 december 2006 z 12 door Harold de Puysseleijr HULST - De gemeente Hulst is niet van plan de Seniorenraad, de Cliëntenraad Sociale Zeker heid en de stichting Gehandicap tenbeleid bij voorbaat af te vaar digen in de niemye WMO-raad. Dat is tegen het zere been van de leden van de Seniorenraad, zo bleek gisteren tijdens overleg tussen die raad en de gemeente. Door de inwerkingtreding van de nieuwe Wet Maatschappelij- Concert AARDENBURG - De Koninklij ke Muzieksociëteit Aardenburg- sche Fanfaren houdt zaterdag 9 december zijn jaarlijkse concert in de gymzaal aan de Sint Ba- vostraat in Aardenburg. In het eerste deel is er onder meer aandacht voor klarinet spel. Na de pauze geeft de drum band acte de presence onder lei ding van Bart Swimberghe. De fanfare wordt gedirigeerd door Erwin Swimberghe. Tij dens het concert wordt een aan tal jubilarissen gehuldigd. Aan vang is om 20.00 uur. KBO houdt quiltdag in Sas van Gent SAS VAN GENT - De Katholie ke Bond voor Ouderen (KBO) Sas van Gent houdt vrijdag 26 januari van 10.30 tot 16.00 uur een quiltdag in het gemeen schapshuis St. Albert in Sas van Gent. Aan de dag is ook een wedstrijd verbonden, De deelnemers ne men hun thuis gemaakte quilts mee en geven er uitleg over. De makei's van de drie mooiste quilts krijgen een prijs. Inschrijven kan via e-mail wmcroisiers@zeelandnet.nl. Deelnemers ontvangen dan een- lijst met benodigheden. De in schrijving sluit op 31 december. Internetcafé voor ouderen in De Warande SINT-JANSTEEN - Belangstel lende ouderen kunnen vanaf maandag 4 december wekelijks in het gemeenschapscentrum De Warande kennismaken met de mogelijkheden van de compu ter. De plaatselijke ouderenbond het seniorenweb St.Jansteen en de SWO Hulst spelen hiermee in op de interesse van ouderen voor de computer. Dit is de uit komst van een eerder gehouden enquête onder deze doelgroep. Het internetcafé is ingericht in een speciale ruimte van het ge meenschapscentrum De Waran de. Ouderen kunnen hier iedere maandag vanaf 13.30 uur gratis binnenlopen en aanschuiven achter de computer. Door techni sche ondersteuning van het se niorenweb wordt het werken met internet en e-mail onder de aandacht gebracht. Verder staan er themabijeenkomsten op de rol. Dan wordt onder meer ingegaan op fotografie, in ternet bankieren en muziek be luisteren. De officiële opening van het internetcafé krijgt maan dag om 13.30 uur een feestelijk tintje. Women in Rock SINT-MAARTENSDIJK - Rock festival Women in Rock beleeft morgen de tweede editie in sport- en gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk. Op het muziekfestijn treden al leen bands op met een zangeres, zoals The Riplets en Hells Bel les. Het festival begint om vier uur morgenmiddag. zaterdag 2 en zondag 3 december 2006 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen Midden- en Oost- Zeeuws Vlaande ren (Terneuzen. Hoek, Philippine, Sluis kil. Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Kloosterzande. Hulst, Koewacht, St. Jan- steen en Clinge), vr. 17.00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoeken: Huisartsenpost De Hon- te, bezoekadres Vlietstraat 12, Terneu zen (aan ziekenhuis De Honte) tel. 0115-643000 (altijd eerst bellen). West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- •de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Voor dringen de huisartsenzorg en huisbezoeken. Huisartsenpost Antoniusziekerihuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0115-643000 (altijd eerst bellen). ke Ondersteuning (WMO) per 1 januari moet de gemeente een mapier vinden om de inspraak te regelen voor alle terreinen waarop die wet van toepassing is. Het college van burgemeester en wethouders wil daartoe een WMO-raad oprichten, die be staat uit zeven leden. Elke doel groep krijgt een vertegenwoordi ger in deze raad; ouderen, jeugd, wijk- en dorpsraden, vrij willigers, geestelijke gezond heidszorg en gehandicapten, zo wel verstandelijk als lichame- Onveilig Wij met zijn allen, bewoners om geving Axelsestraat, weten al ja ren dat het daar heel gevaarlijk is (PZC 13-11). Praten hierover met de gemeente Terneuzen heeft geen zin. We hebben het al- Tandartsen West Zeeuws-Vlaanderen: D.G. Balk, Koninginnestraat 10, IJzendij ke. (0117-301760). Spreekuur: za en zo 12.00-12.30 uur; Oost Zeeuws-Vlaanderen: H. E. L. Verhelst, Terneuzensestraat 10, Zaamslag, tel. (0115)431700. Spreekuur: za en zo 12.00-12.30 uur; Apotheken Gemeente Terneuzen: Dienstapotheek Terneuzen, Van Steen bergenlaan 27, Terneuzen, tel. 0115 626010. Voor spoedrecepten 24 uur be reikbaar. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. 0114-311156, zat. 10.00-17.00,' zon. 13.00-17.00 uur. Voor spoedrecep- lijk. 'Een goed functionerende WMO-raad is een belangrijke bron van informatie en kan in vloed uitoefenen op het gemeen telijk beleid', vindt het college. De gemeente wil voor de samen stelling van de WMO-raad een sollicatieprocedure houden. De Seniorenraad sputterde daar gis teren in overleg met wethouder F. va'n Driessche en enkele amb tenaren danig over tegen. Se niorraadslid F. Courtin vond het om te beginnen al verkeerd, dat de ouderen maar één zetel lemaal al eens geprobeerd. Buurtbijeenkomsten, zelfs een gesprek met B&W. toen ze in de buurt op bezoek waren. Een be langrijke tip hebben we gekre gen van een medewerker van de gemeente: ze grijpen pas in als er een dodelijk ongeluk gebeurt. ten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. 0114-314255. zat. 10.00-17.00. zon. 12.00-17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 uur bereikbaar Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg: Apotheek Oostburg, Burchstraat 16, tel. 0117-452170, zat. 10.00-12.30 en 13.00-16.30 uur, zon- en feestdagen dienst via deurtelefoon apotheek. Breskens: Apotheek Breskens, Spuiplein 13a, tel 0117-380222, zat. 8.30-12.30 en 13.00-17.00 uur. zon- en feestdagen ge sloten, dienst via deurielefoon Apo theek Oostburg. Dierenartsen Terneuzen, Axel, Zaamslag, Hulst en Hengstdijk: krijgen in de WMO-raad. „Er wordt geen enkele rekening ge houden met evenredige vertegen woordiging", vond hij. „De be volking van de gemeente be staat voor een derde uit ouderen en toch krijgen we maar één stem in de WMO-raad." F. Buyl'e maakte zich er druk over, dat de Seniorenraad niet automatisch vertegenwoordigd is in de WMO-raad. „Wij wor den buitenspel gezet. Wij wor den voor schut gezet", foeterde hij. Wethouder Van Driessche Wij moedigen het verkeer nu aan om nog harder te rijden dan ze al doen. En als er dan straks op dat gevaarlijke punt ook nog eens vuurwerk wordt gelost, zal het extra veel effect geven. De regionale en landelijke pers zul len ervan smullen, want in Ter neuzen kan alles! Ingrid Dhondt Zuidlandstraat 4 Terneuzen Jantje 'Stadsomroeper Sluis past niet meer in Belfort' (PZC 22-11). Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Axel, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. 0117-348424. Spreekuur zat. 13.00 en zon. 12.00 uur in de die- renkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek 'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. 0115-619628. Spreekuur zat. van 12.30-14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115-696425. Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: Dierenartsencentrum West, G.A.M. de legde uit dat het college geko zen heeft voor een model waar bij de onafhankelijkheid van de leden van de WMO-raad voorop staat. „Bovendien moeten we 2007 zien als een leerjaar." De Seniorenraad is de enige van de drie inspraakorganen die zich niet kan vinden in de syste matiek die het college voorstelt. Dat blijkt uit navraag bij de Cliëntenraad en de stichting Ge handicaptenbeleid. „Wij hebben van de wethouder de toezegging gekregen dat we Wie is er als Sluisenaar nu niet trots op ons Belfort, z'n Jantje van Sluis en een Stadsomroeper die voor Sluis zelfs naar Canada afreisde en heel vaak in de prij zen viel met zijn overweldigen de stem. Ook werd een borst beeld van hem gemaakt en dat had een mooie plaats in onze raadzaal. Jammei- dat het colle ge van B en W daar anders over denken en hem eventueel een plaatsje buiten willen geven. De Stadsomroeper is binnen de mu ren van het stadhuis misschien geen kunsthistorisch object maar het is toch zeker voor Sluis wel iets om tros op te zijn dat zijn borstbeeld daar staat. Bruijckere en E.G. van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117-454484. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel. 0117-452103. 'Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel. 0115- 453800, spreekuur zat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o. A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92, Ka- pellebrug, tel. 0114-312701. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer 0115- 442161. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaan deren, voor spoedgevallen dag en overleg blijven houden met de wethouder en zijn ambtenaren en dat is voor ons voldoende", zegt E. Verdunnen van de stich ting. Ook George de Loos van de Cliëntenraad zegt dat die ak koord is met de voorgestelde werkwijze. De instelling van de WMO-raad komt woensdag 6 de cember aan de orde in de verga dering van de adviescommissie Samenleving. Die komt om 19.30 uur bijeen in de raadzaal van het stadhuis. Onze Stadsomroeper is ten slot te overal in en voor Sluis aanwe zig om de stad Sluis te promo ten. Het borstbeeld van De Stadsomroeper (Jantje van Sluis/Cees Blaeke) hoort naar mijn mening en hopelijk van ve le Sluisenaren met mij in de raadzaal van Sluis. Nota bene in het jaar dat Jantje 400 jaar be staat, laten we hem toch niet buiten zetten. Er zijn niet te ver geten prachtige locaties in Sluis maar de mooiste plaats heeft ons fier Jantje al in de Toren. Tilly Roels - Blaeke Dinsdagstraat 11 Sluis nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoon nummer 0117-456500, Kanaalzone: Telefoonnummer 0115- 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoon nummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zeeland, kraamcentrum Zeeuws-Vlaan deren, dag en nacht bereikbaar via tel. 0113-224022. Pastorale dienst Oost-Zeeuws-Vlaanderen: zon. 12 - ma. 24 uur. Bereikbaar via mobielnum mer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen: 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur. Bereik baar via mobielnummer 06 20403610. Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereik baar via mobiel nummer 06 53997850. door Eugène Verstraeten TERNEUZEN - De versimpe ling van de regels voor het kap pen van bomen in de gemeente Terneuzen schiet zijn doel voor bij. Daarom moet er nog eens goed naar gekeken worden. Dat is de mening van raadslid P. Cüjsen (GroenLinks). Aanleiding is de kaalslag in de Arsenaalstraat. Een jaar gele den was nog toegezegd dat de bomen daar zouden blijven staan, maar vorige week is het groen zonder verdere plichtple gingen omgezaagd. De omwonenden konden daar volgens Clijsen niet van te voren op reageren, omdat er geen kap- vergunning nodig was. Volgens de nieuwe kapverordening van de gemeente Terneuzen hoeft er niets te worden aangevraagd als het betreffende groen niet op de zeldzame bomenlijst staat. Maar ook binnen de oude rege ling maakte de gemeente zich volgens Clijsen niet al te druk over het kappen van bomen. Hij wijst op de hoek van de Wal burgstraat en Burgemeester Geillstraat, waar in een gezichts bepalende achtertuin een aantal belangrijke bomen sneuvelde. „Zonder enige sanctie van de ge meente", aldus Clijsen. Verwachting Het raadslid wijst er op dat wet houder C. van Schaik bij het vaststellen van de nieuwe kapre- gels de verwachting uitsprak dat dat het met het kappen wel mee zou vallen, ook als het mees te vergunningvrij zou zijn. „Niet dus", betoogt Clijsen. „want zelfs aan een toezegging met betrekking tot het lommer rijke tussengebied door zowel de wethouder als de projectont wikkelaar .heeft men zich niet gehouden." Het grote aantal toestemmingen dat de gemeente zichzelf geeft om grote partijen bomen te kap pen baart GroenLinks grote zor gen, „En bevestigt de verwach tingen die wij als GroenLinks door Sheila van Doorsselaer SINT-JANSTEEN - Na ruim an derhalf jaar soebatten is de fi nanciële haalbaarheid van een woonwijk tussen de Hemel- straat en Aïda in Sint-Jansteen nog steeds onzeker. De gemeen te Hulst en ontwikkelaar Pana- gro hebben nog geen overeen komst gesloten. De handtekening onder de ex- ploitatieovei'eenkomst tussen Hulst en Panagro kan pas gezet worden als er onder meer over eenstemming is over de prijs per vierkante meter. „We zitten nog met de verdeling van de kosten van de sanering van garagebe drijf Van Putten en de kosten van het bouw- en woonrijp ma ken van de grond. Aan de hand hiervan kunnen we de grond prijs bepalen", zegt R. van den Boom, directeur van Panagro. Eerder is een grondprijs van 175 euro per vierkante meter ge noemd, maar dit bedrag staat dus niet vast. door Euqène Verstraeten TERNEUZEN - De gemeente Terneuzen gaat met de politie overleggen of' de toezichtcame- ra's in de Nieuwstraat mogelijk 24 uur per dag in werking kun nen zijn. Burgemeester J. Lonink zegde dat toe in de commissie Bestuur en Middelen, naar aanleiding van vragen van J. Baart (TOP/Gemeentebelangen). Het bleek gisteravond ook dat de camera's het een tijd lang he lemaal niet hebben gedaan, om dat ze kapot of versleten waren. Pas sinds kort hangen er nieuwe exemplaren die wel werken. Op één camera na, want die hangt te dicht bij een lichtpunt, waar door er een onscherp beeld wordt doorgestuurd. „Dus daar moet het licht nog worden aan- gep.ast", aldus Lonink. Baart wees erop dat er in de Ter- neuzense binnenstad in korte hadden van de effecten van een te ver doorgeschoten deregule ring op dit gebied. De omwonen den van het terrein achter de Ar senaalstraat plukken hier nu de wrange vruchten van." Wethou der Van Schaik reageert op het betoog van Clijsen dat het aan vragen van een kapvergunning' wel geldt voor alle bomen die ei gendom zijn van de gemeente." „En dat gunt onze gemeente zich in ruime mate", constateei't Clijsen op zijn beurt weer. „We hopen dan ook dat er te zijner tijd een evaluatie mag komen en er ruimte voor enige bijstelling kan gevonden worden." Groen Links denkt daarbij aan een ver schil maken tussen langzaam- en snelgroeiende bomen. Terneuzen is tegen koffieshop in Sas van Gent TERNEUZEN - Het college van Terneuzen zal geen goedkeuring verlenen aan het plan van onder nemer Ronald Inghels om in Sas van Gent een koffieshop te be ginnen. Burgemeester J. Lonink zei dat gisteravond tijdens de commis sie Bestuur en Middelen in een reactie op raadslid R. de Meyer (PvdA). Die zei nogal geschrok ken te zijn van het plan van Ing hels. De Sassenaar wil zijn kle dingzaak Jeroen-Clips ombou wen tot softdrugszaak, omdat in de mode volgens hem geen droog brood meer valt te verdie nen. „Wij willen absoluut niet dat er een koffieshop komt in een andere plaats dan Terneu zen", betoogde De Meyer. Maar daar hoeft hij niet bang voor te zijn. „Het is voor B en W ook uit gesloten dat we de problematiek van Terneuzen naar een andere kern gaan verhuizen", aldus Lo nink. Inghels denkt dat een kof fieshop in Sas van Gent de kern en de horeca in het bijzonder weer zal doen opleven. Ook de kosten rondom de beno digde bedrijfsverplaatsing van Van Putten en loonbedrijf Ing hels zijn nog inzet van onderhan deling. Van den Boom: „Hel ziet er naar uit dat die kosten gedekt moeten worden uit de opbreng sten van de gronduitgifte, als de provincie voor de bedrijfsver- plaatsingen geen subsidie ver strekt." De ontwikkelaar heeft de grond van beide bedrijven echt nodig voor de aanleg van de nieuwe wijk, waar ongeveer tachtig wo ningen komen. Een verhuizing van de twee firma's naar bedrij venterrein Hogeweg ligt voor de hand, mits de exploitatie van de woonwijk een haalbare kaart is. Ondertussen kunnen de gebroe ders Van Putten niet anders dan afwachten. Eigenlijk hadden ze nu al een nieuw bedrijfspand willen hebben, hetzij aan de Ho geweg, of nieuwbouw op hun huidige locatie. Wethouder F. de Vries stelt dat het wat hem betreft echt niet lang meer zal duren. tijd twee mensen zijn beroofd en wilde weten wat het college daaraan denkt te doen. Als de camera's in de Nieuwstraat had den gewerkt, had de dader wel licht op video gestaan. Volgens Lonink leveren came ra's niet altijd de bewijslast die nodig is, maar kunnen ze justi tie wel ondersteimende informa tie geven. Uit kostenoogpunt wordt de ap paratuur öp dit moment alleen maar ingeschakeld bij grote eve nementen of als er onregelmatig heden verwacht worden. Lo nink zei de roep om 24-uurs ca meratoezicht een redelijke vraag te vinden. „Die wil ik graag voorleggen aan de poli tie." Oud-politieman Henk Siersema (CDA) wees erop dat er wel wat haken en ogen aan zitten. „Ca mera's leggen nogal beslag op de privacy van mensen. Daar moet je dus selectief mee om gaan." Twee voor Twaalf-deelnemers Louis Kesteloo en Ronald Stroo uit Middelburg. door Nadia Berkelder MIDDELBURG - De één is een omgeval len boekenkast. De ander is een quiz beest en kan opzoeken als geen ander. Samen zijn ze een ideale combinatie voor de 'quiz der quizzen': Twee voor twaalf. Tot nu toe raadden ze twee keer het woord zonder één letter op te vra gen. „Nee, we zeggen niets." Louis Kesteloo glimlacht. „Sommige mensen proberen ons uit te horen", vertelt Ronald Stroo (41). „Maar we zeggen echt niks." Van avond is hun derde en laatste ronde te zien. Iedereen moet zelf maar kijken om te zien hoe het afloopt. „Het wordt in ie der geval spannend", verklapt Kesteloo (58). „De derde ronde was echt moeilij ker dan de andere twee." „De eerste ronde zat ik er eigenlijk voor spek en bonen bij", vertelt opzoeker Kesteloo. „Ronald wist alles. En ik heb zelfs nog een waag opgezocht die hij al goed had beantwoord. Dat was jammer. Anders hadden we 686 punten ge haald." En dat ter-wijl ze al eindigden met een recordscore van 666 punten. De daarbij behorende 666 euro overtroffen ze zelf meteen in de volgende ronde met één euro.-Ze waren dan ook niet onvoor bereid naar Hilversum vertrokken. Stroo weet gewoon een heleboel, maar Kesteloo is echt in training gegaan. Kesteloo: ..Ik ben naar de bibliotheek geweest. Ik heb kronieken meegeno men. Het was goed dat ik met de auto was, want die dingen wegen kilo's. Ver der heb ik heel veel oude afleveringen op video bekeken om te oefenen met zoe ken." Zenuwachtig waren ze niet. Ze zijn alle bei ervaren televisiespelletjesdeelne mers. Kesteloo: „We schrikken er niet meer van. Samen hebben we meege daan aan Boggle en Woordroof." Keste loo won ooit een reis naar China met een quiz, bovendien heeft hij in 1994 het Nationaal Dictee gewonnen. Stroo heeft onder meer meegedaan aan Puzzel- tijd bij RTL. De mensen van Twee voor Twaalf wa ren verbaasd toen de Middelburgers de eerste keer het woord raadden zonder letters te vragen. „Ze dachten dat het toeval was", zegt Kesteloo, die ook puz zels maakt voor de PZC. Maar dat was het dus niet. In de tweede ronde her haalden ze het kunstje. „We puzzelen veel", vertelt Stroo. „En we hebben alle bei een goed gevoel voor woorden. De tweede keer was ons woord 'schijnge vecht'. Dat zag ik eigenlijk heel snel. De S, C en de H combineer je vanzelf tot SCH en er zat nog een keer een C en een H in. De letters vielen eigenlijk zo op hun plek." Monsterscore De truc van het spel is om zo zuinig mo gelijk met opzoekminuten en het kopen van dure letters om te gaan. Alleen dan kun je een monsterscore halen, Stroo: „Sommige mensen gaan meteen letters kopen." Kesteloo: „Dat vind ik echt zon de." Ze zijn een ijzersterk duo, vindt Hetty foto Lex de Meester van der Wal van Twee voor Twaalf. „Die jonge man weet gewoon heel veel. Dat is net een omgevallen boekenkast. Die andere is. goed in opzoeken én puz zelen. Dat is een heel goede combinatie voor een team." Dat de vragen in de eer ste twee ronden wat makkelijk waren én dat ze een waag over Middelburg kregen, was toeval, zegt Van der Wal. „Wie welke wagen krijgt, is afhanke lijk van het spelverloop." „Omgevallen boekenkast? Noemde ze me zo? Ik heb gewoon een heel goed ge heugen, ook voor namen en gezichten. En ik lees ontzettend graag en veel. Maar nu ik over de veertig ben, merk ik wel dat ik meer vergeet. Of ik een foto grafisch geheugen heb? Ik geloof niet dat zoiets bestaat." Jawel hoor, zegt Kesteloo. „Volgens mij wel. Het is echt niet leuk om met Ronald Triviant te spe len. Die weet altijd alles." De derde ronde van Kesteloo en Stroo is vanavond om 20.20 uur te zien op Ne derland 2. Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor reacties op de in de PZC ver schenen redactionele berichten, artikelen of commentaren. De reactie tijd beloopt uiterlijk 7 dagen. Plaatsing van bijdragen betekent niet dat de redactie de meningen en stellingen van de inzenders onderschrijft. Open brieven, oproepen, gedichten en anonieme inzendingen worden niet geplaatst. Bijdragen mogen niet langer zijn dan 250 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor inzendingen te bekorten. Over ge weigerde brieven wordt niet gecorrespondeerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42