DYNAMIC! fllensen .nl Van der Hooft KIJK... GANZEN! A CA Gebeurtenissen deel je op PZC JO J.A. van derWerff Uitvaartzorg CAPPENDIJK TOYOTA Waarom is Kevin vaak verdrietig? Blijvende ontwikkeling begint bij onderwijs Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! vrijdag 1 december 2006 Het leven en de dood zijn onlos makelijk met elkaar verbonden. Maar deze wetenschap maakt het definitieve afscheid van een dier bare niet tot een alledaagse, een voudige zaak. Hoe oud of ziek iemand ook is geweest het over lijden komt toch bijna altijd nog onveiwacht In de korte periode tussen overlijden en uitvaart moet erveel worden geregeld. De na bestaanden staan voor een aantal belangrijke beslissingen, juist op een moment dat emoties de boventoon voeren. Een professionele steun in de rug is dan van wezenlijk belang. Van dei- Hooft Uitvaartzorg biedt' die steun, in de vorm van hoogst persoonlijk advies en begeleiding, voor een uitvaart die past bij de. overledene en diens na bestaanden. Al meer dan 50 jaar Uw vertrouwen waard voor een persoonlijkebegeleiding. Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Julius Izeboud is geboren op woensdag 29-11 -06 om 14.05 uur. 5500 gram, een prachtig mannetje. Bianca, Eef, Berend en Eef zijn ontzettend blij en beretrots. Overleden Wij zullen onze buurvrouw Anne-Marie Calbo De buren van oud-Terneuzen Kandeelstraat Vissteeg Tuinpad Ons bereikte het bericht dat plotseling is overleden Achiel Buysse echtgenoot van onze collega Elly. Wij wensen haar, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. medewerkers afdeling schoonhoud ZorgSaam Ziekenhuis Veel liefde heb je ons gegeven, fe voerde een niet te winnen strijd. We konden alleen maar medeleven, en je bewonderen om je dapperheid. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, gesterkt door de Ziekenzegening, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Gloria Eleonora Castella Ulveling echtgenote van Marie Hermanus Alblas 10-12-1959 t 50-11-2006 Djatinegara Temeuzen Sluiskil: Marius Alblas Philippine: Debby en Romain Celesta en Denny Caitlin Zandstraat: Lody en Veronique Kimberly Kevin Philippine: Randy en Jessica Joyce en Marlijn Temeuzen: Sharry en Peter Glenn Familie Ulveling Familie Alblas Sluiskil, 50 november 2006 Groenoord4,4541 ET De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 5 december om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Antonius van Padua te Sluiskil, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren achter in de kerk. Samenkomst in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in het crematorium van Temeuzen, aan de Bellamy- straat 28c. Gloria ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. alwaar u zondag 5 december om 15.50 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Nooit meer samen fietsen Nooit meer spelen met de kleinkinderen Nooit meer honden van Nooit meer Met verdriet geven wij u kennis dat, na een dappere strijd is heengegaan mijn liefhebbende man, onze zorgzame vader, opa en zoon Henk Louisse in de leeftijd van 71 jaar. Tanneke Louisse-Dagevos ';j Jan en Margriet Anne, David, Eline Richard en Jeannet Joyce, Britt J.A. Louisse-van Oosten 30 november 2006 Ceresstraat 5,4421 AV Kapelle De crematie zal naar de wens van Henk in stilte plaatsvinden. I Met al zijn levenslust en wilskracht, heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Henk Louisse Kapelle: J.A. Louisse-van Oosten Kapelle: Bart en Suus Louisse-de Jonge Kapelle: Rinus en Lenie Louisse-Paauwe Wolphaartsdijk: Janny Louisse en Bram Boone neven en nichten Tot ons verdriet is overleden onze zwager en oom Henk Louisse De vriendschap die hij ons allen gaf zullen we erg missen. Goes: Piet Dagevos Ellen Dagevos-Paproth Roosendaal: August Dagevos Corrie Dagevos-Spykstra 's-Gra venpolder: Suzan Traas-Dagevos Vlissingen: Rob Desitter Ina Desitter-Dagevos Goes: Ton Knijff Corrie Knijff-Dagevos Neven en nichten 30 November 2006 Op 29 november bereikte ons het droevige bericht dat op 85-jarige leeftijd onze lieve broer en oom is overleden. Jan de Bruyne Temeuzen: A. de Bruyne Serooskerke (W): M. Wattel-de Bruyne neven en nichten Serooskerke (W), 30 november 2006 Na een strijd, moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niémand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht, maar ook hieraan kwam een einde. Hel deed je zeer ons te laten staan, Maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en opa Dees Désiré Gerardus Strijdonck echtgenoot van Anna Maria Ploegaert in de leeftijd van 86 jaar. Temeuzen: A.M. Strijdonck-Ploegaert Menzingen: André en Mia (Zwitserland) Strijdonck-van Drongelen Annet en Ivan - Henri, Maurits Temeuzen: Tonny en Marian Strijdonck-Hamelink Linda en Aschwin Sas van Gent: Betty en Willy Audenaert-Strijdonck Barbara en Wouter Daphne Marlies Strijdonck t Temeuzen, 30 november 2006 Verzorgingshuis "DeBlide" Correspondentieadres is het nieuwe adres van Mw. A.M. Strijdonck-Ploegaert: Alb. Thijmstraat 1, Kamer 106 4532 CZ Temeuzen De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 5 december om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil, waarna de begrafenis volgt op de R.K. begraafplaats te Sluiskil. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant "Dallinga". Nieuwe Kerkstraat 5 te Sluis kil. Maandag 4 december is er van 19.00 - 19.50 uur ge legenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. "De Heer is bij mij, ik zal niet vrezen Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat zacht en kalm is ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, oma en omi Adriana Jannetje de Groene-Schrijver sinds 11 mei 1981 weduwe van Zeger de Groene in de leeftijd van 93 jaar. "Ze wordt nu herenigd met haar geliefde man Kapelle: Ary en Jits de Groene Maurik: Ine en Jan Kaland Klein- en achterkleinkinderen Wij willen het personeel van zorgcentrum Cederhof bedanken voor de liefdevolle verzorging. Eenvoud en waarachtigheid genieten van een kleinigheid zo blijft zij, in brede kring, een dankbare herinnering Onze lieve Oma en Ouwe Oma Bastiaanse-Boone Ada en jos Niek en Ella Tanneke en Wim Adriaan en Corien Lenie en Paul Suzan en Jan Hendrik André joke en Jan Arjen en Diana Ab en Marieke Ria en Meindert Ad en Grietje Ingrid en Klaus en achterkleinkinderen Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte toe met het overlijden van mevrouw Lie-Hap-Po Stichting Kalashnikov Bart Francesco van der Rest Bart ging vroeg, te vroeg, weg uit dit leven. Wat over blijft zijn de tranen, de herinneringen. In ons verdriet voelen we ons gesterkt en bemoedigd door de mensen die een kring om ons heen vormen, door de woorden van meeleven en troost, de kaarten en brieven, de bloemen. Alleen zo kan het ondraag lijke voor ons draaglijk worden. Op 8 december 2006 om 14.00 uur zal Bart worden bijgezet in het columbarium op het kerkhof in Ter- neuzen. Indien u hierbij aanwezig wilt zijn bent u welkom. Tineke en René van der Rest-Wemer Joost Caroline Dankbetuiging Dankbetuiging Het is onmogelijk voor ons ieder persoonlijk te bedanken voor de vele lieve woorden, uw aanwezigheid, brieven, bloemen, kaarten, telefoontjes. Het was hartverwarmend en het heeft ons gesteund in deze moeilijke tijd. na het plotseling overlijden van onze lieve zorgzame man, pa en onvergetelijke opa Willy de Koek Heel hartelijk dank hiervoor. Ca trien de Koek-van der Peijl Andrea en Stéphane Tom, Sophie Wim en Iris Sam, Hannah Zelzate, december 2006 uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg vv.degrootdckam.nl Mogelijkheid lot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. 01-12-1981 01-12-2006 25 jaar gevestigd als huisarts te Goes: Van harte gefeliciteerd, Huisartsengroep "de Pijlers" Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding C.W. de Kok- C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: kokhome@lietnet.nl www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Rouwcentnim. Bossewcide 2. 's-Gravenpolder Ganzen zijn fascinerende vogels. En ze overwinteren graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit: ga eens ganzen kijken! Waar? Ontdek het op www.vogelbescherming.nl. HOUD AMREF HYING DOCTORS IN DE LUCHT.. Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS Toyota Verso v.a. 21.990, De succesvolle Toyota Verso is als 'Dynamic' nóg aantrekkelijker: 1 6" licht metalen velgen, privacy glass, parkeersensoren rondom, CD-wisselaar, Bluetooth' car kit. En natuurlijk: het flexibele Toyota Easy Flat-systeem voor héél véél ruimte. Kijk op T0Y0TA.NL voor de Business Edition van de Verso. ftUdtSU VOORKOM BPM VERHOGING 2007 KOOP NU! AFLEVERING IN 2007 TODAY TOMORROW TOYOTA DE TOYOTADEALER IN UW REGIO TERNEUZEN Mr. F.J. Haarmanweg 58 4538 AS Temeuzen Tel.: 0115-617751 Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spe len is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speel voorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakan tiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kos ten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand Q kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal €25,-per jaar). 3 Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Daarom helpt Edukans kinderen in ontwikkelingslanden naar school Helpt u mee? Giro 515 Amersfoort www.edukans.nl omdat onderwijs écht helpt edukans Postbus 1492 3800 BL Amersfoort ««SE™ Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemirigskaart: of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Menseniinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40