Van der Hooft 11 11 Gebeurtenissen deel je op 0 i't (llensen .nl J.A. van derWerff Uitvaartzorg ARENSMAN iwfnf Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! depressief Wat nu? Kies voor een prettiger leven. vrijdag 1 december 2006 Het leven en de dood zijn onlos makelijk met elkaar verbonden. Maar deze wetenschap maakt het definitieve afscheid van een dier bare niet tot een alledaagse, een voudige zaak. Hoe oud of ziek iemand ook is geweest het over lijden komt toch bijna altijd nog onverwacht In de korte periode tussen overlijden en uitvaart moet er veel worden geregeld. De na bestaanden staan voor een aantal belangrijke beslissingen, juist op een moment dat emoties de boventoon voeren. Een professionele steun in de rug is dan van wezenlijk belang. Van dei- Hooft Uitvaartzorg biedt die steun, in de vorm van hoogst persoonlijk advies en begeleiding, voor een uitvaart die past bij de overledene en diens na bestaanden. Al meer dan 50 jaar Uw vertrouwen waard voor een persoonlijkebegeleiding. Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Julius Izeboud is geboren op woensdag 29-.11-06 om 14.05 uur. 3500 gram. een prachtig mannetje. Bianca, Eef, Berend en Eef zijn ontzettend blij en beretrots. Overleden Nooit meersamen fietsen Nooit meer spelen met de kleinkinderen Nooit meer houden van Nooit meer Met verdriet geven wij u kermis dat, na een dappere strijd is heengegaan mijn liefhebbende man, onze zorgzame vader, opa en zoon Henk Louisse in de leeftijd van 71 jaar. Tanneke Louisse-Dagevos Jan en Margriet Anne, David, Eline Richard en Jeannet Joyce, Britt J.A. Louisse-van Oosten 30 november 2006 Ceresstraat5,4421 AVKapelle I De crematie zal naar de wens van Henk in stilte plaatsvinden. Met al zijn levenslust en wilskracht, heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze Lieve zoon, broer, zwager en oom Henk Louisse Kapelle: J.A. Louisse-van Oosten Kapelle: Bart en Suus Louisse-de Jonge Kapelle: Rinus en Lenie Louisse-Paauwe Wolphaartsdijk: Janny Louisse en Bram Boone neven en nichten Tot ons verdriet is overleden onze zwager en oom Henk Louisse De vriendschap die hij ons allen gaf zullen we erg missen. Goes: Piet Dagevos Ellen Dagevos-Paproth Roosendaal: August Dagevos Corrie Dagevos-Spykstra 's-Gra venpolder: Suzan Traas-Dagevos Vlissingen: Rob Desitter Ina Desitter-Dagevos Goes: Ton Knijff Corrie Knijff-Dagevos Neven en nichten 30 November 2006 Op 29 november bereikte ons het droevige bericht dat op 85-jarige leeftijd onze lieve broer en oom is overleden. fan de Bruyne Terneuzen: A. de Bruyne Serooskerke (W): M. Wattel-de Bruyne neven en nich ten Serooskerke (W), 30 november 2006 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zo lang bij ons was. geven wij u kennis, dat zacht en kalm is overleden mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader Abraham de Rijke Bram- in de leeftijd van 87 jaar. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van zorgcentra "Cornelia" en "Duinoord" voorde liefdevolle verzorging. D.J. de Rijke-Dalebout D.P. de Rijke L. de Rijke-Mengelson Claudia en Ton Demyan Jericho Danielle en Albert Tatum Jules Zierikzee. 29 november 2006 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentie-adres: Kloosterweg 18. kamer 201 4528 GB Burgh-Haamstede Maandag 4 december zal er om 14.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom Abraham de Rijke echtgenoot van D.j. de Rijke-Dalebout op de leeftijd van 87 jaar. Renesse: C. de Rijke t R.M. de Rijke-Geleijnse Zierikzee: P. de Rijke t N. de Rijke-Geluk Middelburg: J. de Rijke N. de Rijke-van Munster Amsterdam: W. Felius t E. Felius-de Rijke Neven en nichten 29 november 2006 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Bram de Rijke L.J. Boot-Dalebout C.J. Boot - in liefdevolle herinnering - J.K. Dalebout A.J. Dalebout-Bakker neven en nichten Renesse, 29 november 2006 "De Heer is bij mij, ik zal niet vrezen Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat zacht en kalm is ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, oma en omi Adriana Jannetje de Groene-Schrijver sinds 11 mei 1981 weduwe van Zeger de Groene in de leeftijd van 93 jaar. "Ze luordt nu herenigd met haar geliefde man Kapelle: Ary en Jits de Groene Maurik: Ine en Jan Kaland Klein- en achterkleinkinderen Vlij loillen het personeel van zorgcentrum Cederhof bedanken voor de liefdevolle verzorging. Tot onze grote droefheid is, na een kortstondig ziek bed, overleden, onze lieve, zeer zorgzame moeder en oma Janna Cornelia van de Schelde-Koster Sinds 15 februari 1990 weduwe van Dirk van de Schelde in de leeftijd van 95 jaar. Marie en (aap Jacoline en Leo Ad en Miranda Dien en Phlip Carola en Willem Nico en Adrie Lizette en Paul Janina en Ardy Geertje en Hans Evelien.en Stefan Margot en achterkleinkinderen Burgh-Haamstede, 29 november 2006 Zorgcentrum "Duinoord" Correspondentieadres: M. van de Hoek-van de Schelde Markt 34,4318 AH Brouwershaven Onze moeder en oma is opgebaard in de "Ichtuskerk", M.P.M. van de Kloosterstraat 1 te Brouwershaven. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 2 december van 14.30 tot 15.50 uur in genoemde kerk. De crematie zal plaatsvinden maandag 4 december om 12.00 uur in het crematorium Rotterdam-Zuid. Maeterlinckweg 101 Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 11.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium alsnog gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante J.C. van de Schelde-Koster Namens de familie: J. Koster Eenvoud en waarachtigheid genieten van een kleinigheid zo blijft zij, in brecle kring, een dankbare herinnering Onze lieve Oma en Ouwe Oma Bastiaanse-Boone Ada en Jos Nieken Ella Tanneke en Wim Adriaan en Corien Lenie en Paul Suzan en Jan Hendrik André Joke en Jan Arjen en Diana Ab en Marieke Ria en Meindert Ad en Grietje Ingrid en Klaus en achterkleinkinderen Dankbetuiging 01-12-1981 01-12-2006 25 ja.cH" gevestigd als huisarts te Goes: Van harte gefeliciteerd, Huisartsengroep "de Pijlers" uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vecrscwcg 36,4332 BG Middelburg internet: www.dcgrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A. Kapelle www.peterbutler.nl Voor uw medeleven betoond na het overlijden van onze broer, zwager en oom Lieven Bezuijen betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Bezuijen Scharendijke, december 2006 Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding C.W. de K.ok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: kokhome@hetnet.nl www.vanderhooftuitvaartz0rg.nl Rouwcentrum: Bosseweide 2, 's-Gravenpolder ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 's-gravenhage GIRO 4007 www.juconi.nl Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spe len is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speel- voorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakan tiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kos ten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven Helpen. En dat doen we graag. Want Is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? ,V LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. z Ik machtig u om af te schrijven I per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal €25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst v; A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon I in een envelop naar: jantje Beton, Antwoordnummer8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! 6030 Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site. direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect té maken nebben: mét overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant misch- Oagelijks van 09.00 lot 21.00 uur (10 cpm) Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen VMDB Postbus 24076 5502 MB Utrecht T 030-280 30 30 F 030 - 280 28 80 Evmdb@nsmdnl 1 ww.v.vmdb.nl Lijdt u net als 250.000 andere Nederlanders a; depressieve stoornis? Leiden uw stemmingswisselingen soms tot oncontroleerbaar gedrag en vreemde gedachten tijdens de manische en depressieve episodes? Dan vindt u veel baat bij medicijnen en therapie, maar óók bij contact met lotgenoten. De VMDB is een bondgenoot voor zowel patiënten als direct betrokkenen. Als patiënt blijft u waarschijnlijk last ondervinden van uw stoornis, maar als lid van de VMDB kan uw leven wel veel stabieler worden. En dus prettiger. U leert, net als uw betrokkenen, hoe u zich kunt wapenen tegen verslechtering. U hoort welke medicijnen en therapieën er zijn. hoe anderen met de ziekte omgaan en welke informatie er is. Bij onze Lotgenotenlijn kunt u met al uw vragen terecht. Op onze Landelijke Bijeenkomsten wisselen patiënten, betrokke nen en behandelaars informatie en ervaringen uit. In de Regionale Contactgroepen wordt dit verder op maal toegesneden. We geven een fraai kwartaalblad uit. geschreven door lezers en andere deskundigen. Veel publicaües vindt u op www.vmbd.nl Vraag gratis informatie aan of word lid. Stuur de bon op. Bellen, faxen en e-mailen kan ook. VMJJb V jja, ik wapen mij tegen de manisch-depressieve stoornis. Ik word lid van de VMDB voor per jaar (minimaal 20,-). Stuur mij gratis informatie en een acceptgiro voor mijn betaling. Stuur mij eerst meer gratis informatie. Leden ontvangen 4* per jaar hel kwartaal blad PLUSminus, uitnodigingen voor vijl Landelijke Bijeenkomsten en deelname aan Regionale Contactgroepen. ;n stuur deze zonder postzegel in een envelop naar: VMDB, Antwoordnummer 52034, 3502 VB Utrecht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34