Je hebt altijd post boven post. stuürjan.hl KORTING Bekendmaking 10% tot 70% PZC 26 post Restanten kinder-, dames-, heren-, sport- en voetbalschoenen MY LIFE M' Fbij helpen. vrijdag 1 december 2006 Koninklijke TNT Post maakt al sinds 1799 deel uit van de Nederlandse geschiedenis. En we zorgen ervoor dat post steeds weer blijft verrassen. Kijk op www.tntpostnllvandepostbode Beterschap! Stuur een appel met je eigen boodschap erop. Kijk op www.stuureenappel.nl Zet je grote liefde op een echte postzegel. Kijk op www.tntpost.nl fv10NSTERS Maak van je favoriete digitale foto een échte kaart. Kijk op www.wishou.nl Maak een fotoalbum van je mooiste digitale foto's. Kijk op www.tntpostfotoservice.nl Het Monsterboek mét 3D-bril voor een levensecht effect! Kijk op www.tntpost.nl/onlinewinkel Ik hou van je. Het spijt me. Zeg het met bloemen die ir de brievenbus passen. Kijk op www.stuurbloemen.nl Sinterklaas spelen kan óók per post, met een chocolade letter met gedicht Kijk op www.doordebrievenbus.nl Een blijvend cadeau! Een verjaardagskalender met je liefste foto's. Kijk op www.tntpostfotoservice.nl Post. Ook in digitale tijden een van de meest gewaardeerde, doeltreffende en persoonlijke manieren van communiceren. Maar bij wie moet je zijn als je zeker wilt weten dat je post aankomt? Wie bezorgt bij iedere voordeur, ook in de kleinste dorpjes, en binnen 24 uur? Wie kan zakelijke mailings van a tot z voor je verzorgen? En met wie verstuur je net zo makkelijk een bloemetje als een www.tntpost.nl/vandepostbode aangetekend stuk? Voor al die zaken heb je in Nederland maar één postbedrijf. Een Nederlands bedrijf, met de beste prestatiecijfers van heel Europa.TNT Post. Want je hebt altijd post boven post. Wet beheer rijkswaterstaatswerken Lichteiland Goeree en Europlatform De minister van Verkeer en Waterstaat geeft er, gelet op de Algemene wet bestuursrecht, kennis van dat zij het voornemen heeft positief te beschikken op de aanvraag van Rijkswaterstaat Noordzee te Rijswijk om vergunning op grond van de Wet beheer rijkswaterstaatswerken voor het behouden, gebruiken en verwijderen van de platformen Europlatform en Lichteiland Goeree. Het Lichteiland Goeree ligt op 51° 55' 33,000" N en 3° 40' 11.000" E binnen de territoriale wateren en het Europlatform ligt op 51° 59' 55.429" N en 3° 16' 34.505" E buiten de territoriale wateren. Termijn van terinzagelegging De ontwerpbeschikking, alsmede de ter zake van belang zijnde stukken liggen tijdens kantooruren ter inzage van 1 december 2006 tot en met 11 januari 2007 bij de Inspectie Verkeer en Waterstaat, Toezichteenheid Waterbeheer, Eurotower, Noorderwagenplein 6 te Lelystad en bij de bibliotheek van Rijkswaterstaat Noordzee, Lange Kleiweg 34 te Rijswijk (ZH). Tijdens kantooruren kan bij Rijkswaterstaat Noordzee desgewenst mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen bij de heer F. de Roo, telefoon 070 - 336 67 35. Zienswijzen Eenieder kan tot en met 11 januari 2007 zienswijzen omtrent de ontwerp beschikking inbrengen bij Rijkswaterstaat Noordzee, Postbus 5807, 2280 HV Rijswijk. De indiening van de zienswijzen kan zowel mondeling bij boven genoemde medewerkers als schriftelijk geschieden. Lelystad, 27 november 2006. De minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de Hoofdinspecteur van de Toezichteenheid Waterbeheer, namens deze, de Unitmanager van de unit Toelating en Continuering, ir. F. Dijkman Inspectie Verkeer en Waterstaat ONZE OPRUIMING START VANDAAG, VRIJDAG 1 DECEMBER WEGENS OPRUIMING GEEN VOETCONTROLE mode Eigen reparatie afdeling voor nog meer kwaliteit en service Torenstraat 1 - 4353 AA Serooskerke [w] - tel: 0118 591251 - Fax: 0118 593397 '.firmasinke.nl Vul een schoenendoos met schoolspullen en cadeaus voor een vriendje ver weg. maatjes Kijk snel op www.schoenmaatjes.nl! Actie Schoenmaatjes is een actie van Edukans GIRO 254 athafijne Buitenweg, GroenLinks-Europarlementariër Stuur Jan! Om armoede effectief te beslrijden Stuurt VSO geen geld, gee„ goederen, maar mensen naar Afrika en Azië. Vakmensen die hun kennis en ervaring delen met collega's ter plaatse. En dit voor een lokaal salaris. Kennis die de mensen daar gebruiken om zelf armoede aan te pakken Doe mee: stuor Jan! Kijk nu op www.stuurjan.nl ■W" maar mensen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26