Poppe SkJ KIJK... GANZEN! Gebeurtenissen deel je op mmmmmum mensen .nl PZC Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! woensdag 29 november 2006 L2 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Dankbaar en blij delen wij u mee dat vandaag. 29 november onze lieve ouders, groot- en overgrootouders K. Kamerling en J.M. Kamerling-de Bat 60 jaar getrouwd zijn. Wij wensen hun voor de toekomst Gods zegen toe. Er is gelegenheid hun met dit heuglijke feit te felicite ren D.V. vrijdag 1 december van 16.00-17.30 uur in Verenigingsgebouw "Ons Huis", Burg. Adelaarstraat 26, Meliskerke. 4365 AD Meliskerke Torenstraat 9 Kadotip:S Overleden "Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog in de hemel én haalden we je gelijk terug. Lieve Camilla je blijft in ons hart voortbestaan. Caroline en Jolian van Cranenburgh Jolien, Emilie, Robbert en Marijn We herinneren ons een zeer lieve, open, eerlijke en bovenal dierbare vriendin. Lieve Camilla Dankjewel dat je in ons leven was. Ga in liefde en vrede. We wensen Kees. Ria, Simone Erwin en de familie Mesu veel kracht en vertrouwen toe om dit verlies te kunnen dragen. Karin en Henk Kamperland Camilla Dag lieve collega, bedankt voor alles. |ij hebt een onuitwisbare indruk op mij gemaakt. Peter Je omhulsel verlaten om voor altijd bij ons te zijn Niets van wat je gaf is verloren Niets van wie je was vergeten Niets van onze liefde voor jou vergankelijk Op maandag 27 november 2006 is overleden onze lieve mam, zus en tante Anne-Marie Thérèse Calbo Anne Zij overleed in de leeftijd van 57 jaar. Terneuzen: Marlijn Ingeborg Den Helder: Peter (in herinnering) en Aaltien Terneuzen: Albert en Lya Heinkenszand: Bart en Albertje Enschede: |an en Berdine Zaamslag: jos en Mariangela neven en nichten Rijnstraat 8 4535 GW Terneuzen U kunt afscheid nemen van Anne in het uitvaart centrum van De Ridder. Hughersluys 22 te Ter neuzen, op donderdag 30 november van 19.00 tot 19.50 uur en vrijdag 1 december van 11.30 tot 11.50 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 1 de cember om 12.00 uur in de aula van boven genoemd uitvaartcentrum, waarna Anne in besloten kring zal worden gecremeerd in het crematorium te Terneuzen. Na de afscheidsdienst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het uitvaart centrum. Samenkomst in uitvaartcentrum de Ridder, waar ge legenheid is tot schriftelijk condoleren. Een speciaal woordje van dank aan de thuiszorg, personeel van Ter Schorre en de huisartsen voor hun goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Vraag ons gratis informatiepakket aan wiiiM "Op weg naar de eeuwige jacht\>elden Zeer onverwacht is uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa van de boerderij Jan Arnold van Bergen in de leeftijd van 62 jaar Janny van Bergen-Mol Corjanne en Richard Jessy, Ashley Jan Kees en Linda Liza «i 25 november 2006 Hoefweg 140 2665 LC Bleiswijk Jan is thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving opge baard. Op donderdag 50 november om 15.15 uur zullen wij Jan gedenken tijdens een korte plechtigheid vooraf gaande aan de crematie in de aula van crematorium "IJsselhof". Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Ontdaan namen wij kennis van het plotseling overlij den van onze jachtvriend, Jan van Bergen Hij was zeer betrokken bij onze jachtclub en zal lang in onze herinnering blijven. Wij wensen Janny en de kinderen veel sterkte toe. Jagers en drijvers van de Jachtcombinatie Kamperland" Kamperland, 26 november 2006 "Evenwel het vaste fundament Gods staat, hebbende dit zegel: De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn; 2 Timotheus 2:19a Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere, na een langdurig ziekbed, uit ons midden heeft weg genomen onze innig geliefde en zeer zorgzame zuster, schoonzuster en tante Tannetje de Visser echtgenote van Benjamin Cok in de leeftijd van 77 jaar. Opnieuw is er een lege plaats gevallen in de familiekring, we zullen haar erg missen. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Veere: L. Wattel-de Visser (in herinnering) J. Wattel C. de Visser N.H. de Visser-van Peet Joh. de Visser (in herinnering) M. Paauwe-de Visser M. Paauwe de Visser E. de Visser-de Visser D. Warners-de Visser W. Warners (in herinnering) J. de Visser A. van Grootheest A. Scheurwater-de Visser J. Scheurwater A. de Visser B. de Visser P.W. de Visser-Huybregtse B.W.A. Harteveld-de Visser A. Harteveld L. Hoogerheijde-de Visser K. Hoogerheijde S. de Visser C. Zwemer-de Visser J. Zwemer M. Dekker-de Visser K. Dekker Neven en nichten Velp: Oostkapelle: Papendrecht: Oostkapelle: Domburg: Aagtekerke: Kruiningen: Oostkapelle: Serooskerke (W): 's-Gravenzande: St. Laurens: Oostkapelle: Oostkapelle: Oostkapelle: Kruiningen, 27 november 2006 Verslagen zijn wij door het heengaan van. onze biljartcollega en vriend CHristiaanFeij Wij wensen zijn hinderen sterüte toe dit grote verlies te dragen. Bestuur en (eden van Biljartclub S.D.O. Middelburg ADIEU Jan Mokkenstorm Rotterdam 9 juni 1920 t Zierikzee 24 november 2006 in dank aan Simon De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden te Zierikzee. Correspondentieadres: Kokmeeuwstraat 14 4301 WR Zierikzee Onze lieve schoonzuster en tante Johanna Filius-Voerknecht spil van de familie, is tot ons verdriet 26 november overleden. Wij zullen haar erg missen. S. Lindenberg-Filius H. Filius en J. Filius-Minnaard C. Tramperen A.E. Tramper-Filius Neven en nichten November 2006 Ueei-jlemsvci-Qixi rondom het afscheid... ons werk' rel: 0118 616012 rontlaan 53 4334 AT Middelburg "Ik heb een mooi leven gehad. Met verdriet, maar dankbaar voor wat ze tijdens haar leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Dina Cornelia van Vessem-Dijkman weduwe van Lourens van Vessem Nieuwerkerk, t Zierikzee, 26 januari 1919 27 november 2006 Eindhoven: J.H. van Raalte-Dijkman Eindhoven: M.W.J. Dijkman M.A. Dijkman-Vromans nichten en neven 't Vrije 33, Zierikzee Correspondentieadres: J.J. Dijkman Duindoornstraat 34 3222 XE Hellevoetsluis Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen don derdag 50 november van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 1 december om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium alsnog gelegenheid tot condoleren. Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de hulp en steun die wij mochten ontvangen bij het over lijden van onze vriendin Corrie Maas Onze bijzondere dank gaat uit naar haar collega's van de Stichting Welzijn Terneuzen, dokter H. Zuiderbaan, de Thuiszorg Zeeuws Vlaanderen, Fysiotherapeute Astrid en de buurt. Riet Inge Jasper Terneuzen, november 2006 In Memoriam Lieve Daniëlla Soms voelen wij ons zo alleen Ook al hebben wij zoveel lieve mensen om ons heen Wij zijn dan op zoek naar dingen die nooit meer zullen zijn Dat te beseffen doet ons erg veel pijn We missen je stem, je lach, je sprankelende aanwezigheid Mooie herinneringen houden je levend, die raken we nooit meer kwijt. Liefs, Pa, Wendie, Patrick en Daan 29-11-2005 29-11-2006 Mama Jouw liefde, wannte, je humor en je stralende lach... We missen het nog, elke dag Annelore, Veerle en Sophie Ganzen zijn fascinerende vogels. En ze overwinteren graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit: ga eens ganzen kijken! Waar? Ontdek het op www.vogelbescherming.nl. m'iii-u-M.'u Informatie, advies en onder steuning m.b.t. gezondheids zorg, gehandicaptenvoorzie ningen, jeugdzorg en problemen rondom WAO Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 -13.00 uur Tel: 0113 - 212783 E: zorginfo@klavet-bladzeeland.nl Bij BOUWMAN kunt u terecht voor "new classic" INTERIEUR, HEREN EN DAMESMODE. mi/ ook mi- mum w Qoeu NEW CLASSIC LIFESTYLE Grote markt 1 GOES Ooststraat 1 DOMBURG Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Óp Menseniinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44