Poppe ITlensen .nl PZC SNOW-SPECIALIST -s Gebeurtenissen deel je op 12 J NU OOK KimNQ woensdag 29 november 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Dankbaar en blij delen wij u mee dat vandaag, 29 november onze lieve ouders, groot- en overgrootouders K. Kamerling en J.M. Kamerling-de Bat 60 jaar getrouwd zijn. Wij wensen hun voor de toekomst Gods zegen toe. Er is gelegenheid hun met dit heuglijke feit te felicite ren D.V. vrijdag 1 december van 16.00-17.30 uur in Verenigingsgebouw "Ons Huis", Burg. Adelaarstraat 26, Meliskerke. 4365 AD Meliskerke Torenstraat 9 Kadotip:S3 Overleden "Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog in de hemel en haalden we je gelijk terug. Lieve Camilla je blijft in ons hart voortbestaan. Caroline en lohan van Cranenburgh Jolien, Emilie, Robbert en Marijn We herinneren ons een zeer lieve, open, eerlijke en bovenal dierbare vriendin. Camilla Dankjewel dat je in ons leven was. Ga in liefde en vrede. We wensen Kees, Ria, Simone Erwin en de familie Mesu veel kracht en vertrouwen toe om dit verlies te kunnen dragen. Karin en Henk Kamperland Camilla Dag lieve collega, bedankt voor alles. Jij hebt een onuitwisbare indruk op mij gemaakt. Peter Op weg naar de eeuwige jachtvelden Zeer onverwacht is uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa van de boerderij Jan Arnold van Bergen in de leeftijd van 62 jaar Janny van Bergen-Mol Corjanne en Richard Jessy, Ashley Jan Kees en Linda Liza S£S 25 november 2006 Hoefweg 140 2665 LC Bleiswijk Jan is thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving opge baard. Op donderdag 30 november om 13.15 uur zullen wij Jan gedenken tijdens een korte plechtigheid vooraf gaande aan de crematie in de aula van crematorium "IJsselhof", Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Ontdaan namen wij kennis van het plotseling overlij den van onze jachtvriend, Jan van Bergen Hij was zeer betrokken bij onze jachtclub en zal lang in onze herinnering blijven. Wij wensen Janny en de kinderen veel sterkte toe. Jagers en drijvers van de "Jachtcombinatie Kamperland" Kamperland, 26 november 2006 Beüi-uieinsvei'zoS rondom het afscheid... ons werk él: 0118 616012 G root laan 53 - 4334 AT Middelburg Je was in eenvoud sterk en groot en toegewijd aan hen die u dierbaar waren dit is het beeld dat wij van u bewaren... Met stil verdriet geven wij u kennis van het heengaan van DE HEER Piet de Smidt Echtgenoot van Mevrouw Edith De Coster Hij werd geboren te Borssele (NL) op 27 juli 1930 en is ingeslapen in het Elisabethziekenhuis te Sijsele op 25 november 2006, gesterkt door de ziekenzalving. Gewezen veehandelaar en uitbater Café "De Tol" Lid van O.K.R.A. Wij allen die hem met liefde en vriendschap mochten omringen, nodigen u uit om samen afscheid te nemen van Piet tijdens de uitvaartdienst die zal opgedragen worden op ZATERDAG 2 DECEMBER 2006 om 10.30 UUR in de Sint-Petrus en Pauluskerk te Middelburg (B.). Daarna begeleiden wij hem naar zijn laatste rust plaats op de begraafplaats aldaar. Bijeenkomst aan de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. Liever geen thuisbezoek. U kunt Piet een laatste groet brengen in het funerarium Frank De Coster, Kloosterstraat 2 te Sijsele elke dag van 10 tot 11.30 en van 14 tot 18 uur tot en met donderdag. Echtgenoot van: Edith De Coster Pa van: Michel en Kelly de Smidt-Van Caeseele Pépé van: Kato de Smidt Broer, schoonbroer, oom en grootoom van: Job de Smidt Kees en Cobie de Smidt-Bazen, kinderen en kleinkinderen Ria de Smidt Joseph en Lucie Lenoir-De Coster, kinderen en kleinkinderen Gaston en Henny Coppens (t) De Coster, kinderen en Ideinkinderen Antoon en Odette Van Rie-De Coster, kinderen en kleinkinderen Bertrand en Jacqueline De Smet-De Coster, kinderen en kleinkinderen Delen in dit verlies: de medewerkers van Café "De Tol", de verwanten van de families de Smidt, De Coster, Walhout en Coppens Met onze waardering voor: zijn huisarts, het personeel van het Wit-Gele Kruis, E.H. Vandewalle, de dokters en het personeel van het Elisabethziekenhuis te Sijsele 4529 PT Eede (NL.), Tol 1 Vrienden en kennissen die geen overlijdensbericht ontvangen hebben, vragen wij dit bericht als uitnodi ging te willen aanvaarden. Uitvaartverzorging Funerarium Frank De Coster Klooster straat 2 8540 Sijsele 050/55.54.26 "Evenwel het vaste fundament Gods staat, hebbende dit zegel: De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn; 2 Timotheus 2:19a Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere, na een langdurig ziekbed, uit ons midden heeft weg genomen onze innig geliefde en zeer zorgzame zuster, schoonzuster en tante Tannetje de Visser echtgenote van Benjamin Cok in de leeftijd van 77 jaar. Opnieuw is er een lege plaats gevallen in de familiekring, we zullen haar erg missen. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Veere: L. Wattel-de Visser (in herinnering) J. Wattel Velp:C. de Visser N.H. de Visser-van Peet Oostkapelle: Joh. de Visser (in herinnering) Papendrecht: M. Paauwe-de Visser M. Paauwe Oostkapelle: J. de Visser E. de Visser-de Visser Domburg: D. Wamers-de Visser W. Warners (in herinnering) Aagtekerke: J. de Visser A. van Grootheest Kruiningen: A. Scheurwater-de Visser J. Scheurwater Oostkapelle: A. de Visser Serooskerke (W): B. de Visser P.W. de Visser-Huybregtse 's-Gravenzande: B.W.A. Harteveld-de Visser A. Harteveld St. Laurens: L. Hoogerheijde-de Visser K. Hoogerheijde Oostkapelle: S. de Visser Oostkapelle: C. Zwemer-de Visser J. Zwemer Oostkapelle: M. Dekker-de Visser K. Dekker Neven en nichten Kruiningen, 27 november 2006 Verslagen zijn wij door het heengaan vcm onze biljartcollega en vriend Cfvristiaan Feij Wij wensen zijn kinderen sterkte toe dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden van Biljartclub S.D.O. Middelburg Ook voor uw familieberichten is de PZC uw krant Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Marina Kleppe-van den Berge weduwe van Jacoba Willem Kleppe 27 november 1920 f 27 november 2006 Bruinisse: Klazien en Adrie Marian en Nique Ce/ine Wolfert en Hilda Daan Sterre Soesterberg: Coba en Giljam Arjan Jacqueline en Anthony Rianne en Dennis Bruinisse, Korte Ring 27 Correspondentieadres: Fam. Jumelet, Prinses Margrietstraat 25,4311 CH Bruinisse De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 1 de cember om 13.15 uur in het Ned. Hen'. Ver. Ge bouw, Deestraat 5 te Bruinisse, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van Bruinisse. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd ge bouw. Geen bezoek aan huis. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Marina Kleppe-van den Berge Bruinisse: J.J. v.d. Berge-Heyboer Bruinisse: N. v.d. Berge-de Jonge Neven en nichten Bruinisse, 27 november 2006 Jan Mokkenstorm Rotterdam 9 juni 1920 t Zierikzee 24 november 2006 in dank aan Simon De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden te Zierikzee. Correspondentieadres: Kokmeeuwstraat 14 4301 WR Zierikzee Onze lieve schoonzuster en tante Johanna Filius-Voerknecht spil van de familie, is tot ons verdriet 26 november overleden. Wij zullen haar erg missen. S. Lindenberg-Filius H. Filius en J. Filius-Minnaard C. Tramper en A.E. Tramper-Filius Neven en nichten November 2006 "Ik heb een mooi leven gehad. Met verdriet, maar dankbaar voor wat ze tijdens haar leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Dina Cornelia van Vessem-Dijkman weduwe van Lourens van Vessem t Zierikzee, 27 november 2006 Nieuwerkerk. 26 januari 1919 Eindhoven: J.H. van Raalte-Dijkman Eindhoven: M.W.J. Dijkman M.A. Dijkman-Vromans nichten en neven 't Vrije 33, Zierikzee Correspondentieadres: J.J. Dijkman Duindoornstraat 34 3222 XE Hellevoetsluis Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen don derdag 30 november van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 1 december om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium alsnog gelegenheid tot condoleren. Heden overleed onze lieve vriendin Dien van Vessem-Dijkman Wij zullen haar erg missen. Wytske en Ien Zierikzee, 27 november 2006 In Memoriam Na jarenlange vriendschap zijn wij bedroefd door het overlijden van Dien van Vessem-Dijkman Wij zullen haar missen. J. van Zuidland-Goudzwaard Corry Quist-Boot Ria Blommaert-Bierings Jo Moelker-Schot Wil Holty Anna van Schendel-Verkaart Zierikzee, 27 november 2006 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de hulp en steun die wij mochten ontvangen bij hel over lijden van onze vriendin Corrie Maas Onze bijzondere dank gaat uit naar haar collega's van de Stichting Welzijn Terneuzen, dokter H. Zuiderbaan, de Thuiszorg Zeeuws Vlaanderen, Fysiotherapeute Astrid en de buurt. Riet Inge Jasper £4 Terneuzen, november 2006 Mama Jouw liefde, warmte, je humor en je stralende lach... We missen hel nog, elke dag Annelore, Veerle en Sophie Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepao 20,4463 A| Goes (0113) 227525 VERKOOP /VERHUUR ONDERHOUD SNOWBOARDS Grote £!acle 40/42 Goes 01 13-323484 Segeersstraat 66-68 Middelburg 01 18-625440 D0 J20.C Bij BOUWMAN kunt u terecht voor "new classic" INTERIEUR, HEREN EN DAMESMODE. NEW CLASSIC LIFESTYLE j 'fu' Grote markt 1 GOES Ooststraat 1 DOMBURG Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemmgskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben: met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12