jI (Jlensen POLDERDIJK ALULIGHT PZC C DOMINICUS BV Giro 999 maandag 27 november 2006 1( Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Wil jij voor mij in de rij gaan staan? Frans Geeien Heerlen, 18 augustus 1959 f Bergen op Zoom, 24 november 2006 Op 47-jarige leeftijd is onze papa, mijn Frans, in een stil moment overleden. Wilma van Die Anoecim Robecca Tabo Bruno P. Turcqstraat 5 4611 EA Bergen op Zoom Frans is in zijn vertrouwde omgeving. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 29 november om 15.50 uur in het crematorium te Bergen op Zoom, Mastendreeef 5. Aansluitend is er een samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Geborgen bij God Niemand wee t wat Ie ven is alleen dat hetgege ven is, en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Moegestreden, is na een langzaam achteruitgaan de gezondheid, in het bijzijn van ons allen tot ons groot verdriet heengegaan, mijn geliefde man, onze lieve vader en allerliefste opa Jacobus Alphonsus Arens In de leeftijd van 69 jaar. Julia Arens-Looij Olga Floresse-Arens Peter Floresse Olaf Rebecca Julian Jos Arens Lizette Arer\s-^ar\ der Waal Eliza Joshua 26 november 2006 Rosenburglaan 222 4385 JM Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woens dag 29 november van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De herdenkingsdienst, geleid door Ds. J. de Koe, zal worden gehouden op donderdag 30 november om 12.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid om ons te condoleren na afloop van de dienst in de ontvangkamer van het crema torium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Wij bedanken in het bijzonder; Dr. Bordui, Dr. van Ouwerkerk, het hele team van Zorgstroom en al het personeel van de longafdeling Ziekenhuis Walcneren voor hun goede verzorging. Langzaam bent u van ons weggegleden. Elke dag.een beetje meer. Telkens werd u weer iets ontnomen. Dat deed u en ons zo zeer. Het is een gemis, een stille pijn. Dat u nooit meer bij ons zult zijn. Dag allerliefste Opa Wat hielden we veel van u. Olaf, Rebecca en Julian Elize en Joshua We laten je gaan in het licht van de liefde. Daar ben je weer thuis. Bedroefd zijn wij om het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Co Arens echtgenoot van Julia Looij Terneuzen: E.P. Arens-de Bakker Souburg: Mimi en Karei Andriessen Kruiningen: Ben en Lien Arens Middelburg: Jenny en Jo Zandee Spui: André en Truus Arens Zuiddorpe: Paul en Wies t Arens Neven en nichten 26 november 2006 Hij is verlost, God heeft hem welgedaan Diepbedroefd zijn wij om het heengaan van onze gel ief de zwager en oom Co Jacobus Alphonsus Arens Edmonton, Canada: Ton en Janny Looij Soes: Maddy Looij neven en nichten Vlissingen, 26 november 2006 Jan de Lijser Opa dune" De letters van jouw naam Staan in mijn hart geschreven Ik draag de mooie herinneringen Aan jou met me mee Voor altijd heel mijn leven Bonny Walhout-de Lijser Johnny Walhout, Marvin en Yorben Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Dankbaar dat zij niet verder hoeft te strijden is, in het bijzijn van haar kinderen, zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Margaretha Mathilda Giele weduwe van Petrus Jacobus van Hoove Boschkapelle 15-8-1925 Kloosterzande 24-11-2006 Zaamslag: Mariandel en Victor Austin en Alexandra - Fabian, Amber, Naomi Dave en Marit Hulst: Johnny en Daniëlle Femke Bob Hulst: Marion (gehuwd geweest met Robert) Robert en Jannie Amanda en Stefan Tessa en Sam Axel: George en Annie Esther en Stefan - Iris en Evy Wendy en Erwin Pieter Kloosterzande: Marlies en Peter Olaf Cherida en Ronald Tilburg: Ronald Corr.adres: Mevr. M. Jung-van Hoove Poonhaven 3,4543 PW Zaamslag De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 29 november om 14.00 uur in de parochiekerk H.H. Petrus en Paulus te Boschkapelle waarna de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats aldaar. Dinsdag 28 november wordt er om 19.00 uur een avondwake gehouden in WZC Antonius, Past. Versterplein 1 te Kloosterzande. Aansluitend is er gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van voornoemd WZC van 19.30-20.00 uur. Alleen schriftelijke condoleance. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvingen verzoeken wij deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Els van Tongeren Gedurende vele jaren was zij bestuurslid van de Stichting Synagoge Middelburg Zij heeft zich vol enthousiasme ingezet voor het herstel en beheer van de synagoge Namens het bestuur en de medewerkers van de stichting R.J.Gomperts, voorzitter A.Vos, secretaris Hoewel zijn gezondheid langzaam achteruit ging is toch nog onverwachts overleden onze lieve en behulpzame broer en zwager Komelis Minderhoud (Kees) in de leeftijd van 84 jaar. Westkapelle: E. Flipse - Minderhoud Chr. Flipse Oost-Souburg: P. de Meijer - Minderhoud P. de Meijer in liefdevolle herinnering) Westkapelle, 25 november 2006 Correspondentieadres: Chr. Flipse Zuidstraat 18 4361 AC Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 30 november van 10.30 tot 10.50 uur in de Mara- nathakerk. Koestraat 27 te Westkapelle, waarna om 11.00 uur de herdenkingsdienst zal worden ge houden. Aansluitend zal begrafenis plaatsvinden om 12.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Toch nog onverwachts, maar dankbaar voor alle goede zorgen en vriendschap is overleden onze beste oom Kees Minderhoud Westkapelle: Jan en Heieen Adrie en Elise Peter en Clara Oost-Souburg: Ella en Ad Ina en Peter achternichten en -neven Westkapelle, 25 november 2006 Op Zijn tijd heeft de Heer uit onze vriendenkring weggenomen Kees Minderhoud Westkapelle Vlissingen Zoutelande: Kees en Loura Wouters-Schoe Op 84-jarige leeftijd is toch nog onverwacht over leden onze buurman Kees Minderhoud We zullen hem missen in onze buurt. J. Roelse-Waterman J. Lievense A. Kaland en M. Kaland-Huibregtse L. Maljers-Verhage L. Kaland en N. Postma N. Lous-vd Wielen E. Koets en H. Koets-v Rooijen A. Houmes en T. Houmes-Matthijsse Westkapelle, 25 november 2006 Mijn genade is u genoeg 2 Kor. 129 Na een goed, actief leven vol van zorgzame be trokkenheid is op 85-jarige leeftijd volkomen onver wachts overleden onze lieve, sterke moeder Leuntje Kik-Pattenier Zij heeft haar man Frans, onze vader en opa slechts 5 maanden overleefd. Wij bewonderen haar ondernemingslust en zijn dankbaar voor haar hartelijkheid en goede zorgen. Wij dragen haar over in Gods handen. Dick en Beatrix Norma-Sabi Elleke en Koen Heieen, Lennart, Sander Dineke en Wim Nienke, Elles, Fleur Oosterland, 24 november 2006 De Saele 46 Correspondentieadres: Kruisbessenstraat 57 4413 DB Krabbendijke De herdenkingsdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 29 november in de kerk van de Herv. gemeente te Oosterland. aanvang 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 12.00 uur. Voor de dienst is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegen heid tot condoleren in de "Voorkerk". Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Ooster land. - Liever geen bloemen - Na een zorgzaam leven is onverwachts overleden onze geliefde (schoon)zus en tante Leuntje Kik-Pattenier sinds 27 augustus 2006 weduwe van F. Kik op de leeftijd van 85 jaar J. de Visser W. de Visser-Pattenier Jaap en Petra de Visser Nelly de Visser Lenie en Joop Caljé André en Anneke de Visser Oostkapelle, 24 november 2006 Met ontroering hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze lieve vriendin: Pat Kik We wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jo en Johan Boot Tannie Stoutjesdijk Adry Hoekman Magda en Cees Legemaate Kriny en Adri Dalebout Adrie en Gerard Boot Heden is plotseling overleden onze buurvrouw L. Kik-Pattenier Familie van der Maas Familie de Rijke Familie de Bruin Mevrouw Bolle Mevrouw v.d. Werf De heer v.d. Laan Mevrouw v.d. Velde Familie de Bruine Familie Hendrikse Mevrouw Otte Mevrouw Stouten Mevrouw de Bruine Familie Soeters Mevrouw Stouten Oosterland, 24 november 2006 Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Francina Maria Nieu wdorp-de Korne weduwe van Hendrik Nieuwdorp in de leeftijd van 85 jaar. Kapelle: Kees en Esther Nick Oudelande: Henk en Resjan Jasper, Daphne 24 november 2006 Correspondentieadres: Hellenburgstraat 28,4436 AK Oudelande Maandag 27 november is er van 19.30-20.00 uur ge legenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 30 november om 10.00 uur in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats al daar. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat van onze zijde is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Francina Maria Nieuwdorp-de Korne Familie de Korne Neven en nichten 's-Gravenpolder, 24 november 2006 Overleden Sien Nieuwdorp Wij wensen Kees, Esther, Henk, Resjan en kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Opa Schrier Erik, Jolanda, Manouk en Sander Schrier Op zaterdag 25 november is mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader overleden Guillaume Joosse - Giel - in de leeftijd van 86 jaar. Mede namens de kinderen klein- en achterkleinkinderen J. Joosse-Wanjon Correspondentieadres: Koopmansvoetpad 19 4388 AS Oost-Souburg Geen bezoek aan huis. Mijn man is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckslraat 620 te Vlissingen alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op dinsdag 28 november om 14.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop is er in de ontvangkamer van het cremato rium gelegenheid tot condoleren. Samenkomst in het crematorium om 13.45 uur. "De Heer is mijn Herder" Psalm 25 Nadat wij gezamelijk afscheid hebben genomen van onze bijzondere moeder en grootmoeder Hermina Gezina Elisabeth Mullens -Miep- gehuwd geweest met ds. H.M. Strating is zij zaterdag 25 november 2006 in de leeftijd van 87 jaar overleden. Kloetinge: Rob en Maya Strating Haarlem: Erik en Miranda Strating Goes: Marjolein Strating (in herinnering) Goes: Arthur Strating (in herinnering) Goes: Peter Strating en kleinkinderen Correspondentieadres: Koningin Wilhelminastraat 4 4481 AA Kloetinge Onze moeder en grootmoeder is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen woensdag 29 november van 19.00 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 30 november om 13.00 uur in de Grote of Maria Magdalenakerk te Goes. Deze djenst zal geleid worden door ds. M. J. Wisse. Aansluitend is er ook gelegenheid de familie persoon lijk te condoleren in voornoemde kerk, waarna de be grafenisplechtigheid om 15.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes, Geldelooze- pad 30. Zij hield van bloemen. Verdrietig om haar heengaan, maar met het gevoel dat zij nu de rust gevonden heeft waaraan zij toe was, stellen wij u in kennis dat op 92-jarige leeftijd is overleden onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Susanna Catharina Florentina Leunis weduwe van Johannes Hendrikus Everardus Sluimer Dordrecht: Hennie Sluimer Marie-Anne van Beem Michiel en Mirjam Léonie en Constant, Sofie, Jurian Christiaan en Nienke Nadine en Emiel Ameide: Ed Sluimer Marijke Stierman Guido en Cindy Michael en Hedwig Terneuzen, 25 november 2006 Correspondentieadres: Kuipershaven 34b 3311 AL Dordrecht Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 29 november van 19.00 uur tot 19.30 uur in rouw centrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 30 november om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Geen bloemen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd delen wij u mede dat, in het bijzijn van hen! die haar dierbaar waren, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Louisa Maria Cornelia Vervaet weduwe van Prosper Dierickx 21-04-1909 t 25-11-2006 Westdorpe Westdorpe! Etten-Leur: Etienne Dierickx Anny Dierickx-Verdonck Westdorpe: Freddy Dierickx Ria Dierickx-Kamoen IJzendijke: Carlo Dierickx Frida Dierickx-Sudijn Klein- en achterkleinkinderen 4554 BL Westdorpe, 25 november 2006 Corr.adres: Wilhelminastraat 25 De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de ter aardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woensdag 29 november om 10.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe. Samenkomst in de kerk. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kerk. Dinsdag 28 november zal er om 18.30 uur e gebedsdienst plaatsvinden in woonzorgcentrum 'l Verlaet" Bernhardstraat 22 te Westdorpe. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. In Memoriam In liefdevolle herinnering 27-11-2003 27-11-2006 Een stoel blijft leeg. Een stem blijft zwijgen. Maar in ons hart zullen de herinneringen voor altijd blijven. Piet de Ridder We missen je SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Open:,Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions nl Een bekende overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdens berichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer. Eén inKal'uf van Prov. Zevuwso Co SAMEN VOOR DARFUR Help de vluchtelingen van Soedan i Av.hclpriarfur.nl u Wjm GEVELVERFRAAIING ALUMINIUM EN KUNSTSTOF KOZIJNEN, ZONWERINGEN, ROLLUIKEN, DAKRAMEN, GARAGEDEUREN VLISSINGSESTRAAT 1 4371 RA KOUDEKERKE T 0118 552010 F0118 552071 INFO@POLDERDIJKZONWERINGEN.NL. GEVELVERFRAAIING ALUMINIUM EN KUNSTSTOF KOZIJNEN, ZONWERINGEN, ROLLUIKEN, DAKRAMEN, GARAGEDEUREN WIJNGAARDSTRAAT14 4461 DL GOES T 0113 220173 F 0113 223191 INFO@ALULIGHT.NL|

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26