PZC 12 zaterdag 25 november 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren op 22 november 2006 Olivier Prachtige zoon van Mark en Julia Tramper Strandwal 79 4386 HJ Vlissingen De trotse oma's en opa's: Bart en Marlies Tramper Ko en Manja Consemulder Plaats uw familie berichten in de PZC Overleden Met verbazing hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd clublid Achile de Vliegher Wij wensen zijn vrouw Riet, tevens medeclublid en de verdere familie heel veel sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Bestuur en leden Wandelclub "De Smokkelaars" - Stekene ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij; psalm 25 Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Harmina Hinderika Labruijère-Borg Mien weduwe van Andries Labruijère 11 juni 1931 t 24 november 2006 Westkapelle: Eelke Pouwelse-Labruijère Maarten Pouwelse Jabine en Rien Andrea Serooskerke: Jan Labruijère Annemiek en Marijn Martine Andries Carolien Roosendaal: Luuk Labruijère Lenie Labruijère-Simonse Sieneke Marieke en Erik Haarlem: Peter Labruijère Ellis Labruijère-van Dijk Correspondentieadres: Krekelstraat 1 4361 BD Westkapelle Onze moeder en oma is opgebaard aan de Vrede hoflaan 490 te Vlissingen alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 27 november van 16.00 tot 20.00 uur. Er zal een dienst van Woord en Gebed worden ge houden op dinsdag 28 november om 15.00 uur in de "Michaëlskerk" aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Vakantieoord "Broedershoek" aan de Koksweg 1 te Koudekerke. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is van ons heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Harmina Hinderika Labruijère-Borg op de leeftijd van 75 jaar. Uit aller naam P. Labruijère Oost-Souburg, 24 november 2006 ik vrees geen kwaad want Gij zijt bij mij Psalm 25 Vandaag nam God uit ons midden weg onze lieve zus, schoonzus en tante Harmina Hinderika Labruijère-Borg Mien sinds 11 niei 2002 weduwe van Andries Labruijère in de leeftijd van 75 jaar. Vlissingen: Johan Borg Joke de Haas Vlissingen: Jan Borg Astrid Borg-Snijdelaar Haren: Gré Oosterhuis-Borg Jan Gerrit Oosterhuis Stadskanaal: Dora Wolters-Borg Anne Wolters Vlissingen: Koos Borg Yvonrte Borg-Dragt Middelburg: Elly Tevel-Borg KoTevel Neven en nichten Vlissingen, 24 november 2006 Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Samen met mijn kinderen heb ik afscheid genomen van mijn lieve vrouw Willy van Wittene - Stroo 24 juni 1928 24 november 2006 Een zorgzame, betrokken, liefdevolle moeder en oma Vlissingen: Andries van Wittene Ritthem: Ingrid van Wittene Biggekerke: Danny van Wittene Magda van Wittene-Jakobsen Joris en Fay Anne Zoutelande: Rebecca Metsers-van Wittene Guido Metsers Michaja Schutterijstraat 127 4381 GM Vlissingen Onze oprechte waardering gaat uit naar alle mede werkers en vrijwilligers van Verpleeghuis Ter Reede, woning 5, Vlissingen De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 29 november 2006 om 14.15 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 14.00-14.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve oma Joris Anne Michaja Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder. De levenslust bleef. het leven niet. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, vader, opa en over grootvader Johannes Abraham de Lijser "Jan" echtgenoot van Sara Pieternella Elfrink in de leeftijd van 80 jaar Cadzand: S.P. de Lijser-Elfrink Piet Rinus en Joke Johan Henk en Jasperina Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres; Noordzeestraat 4, 4506 KM Cadzand-Bad De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 28 november om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28cwaarna u aansluitend in de gelegenheid bent tot condoleren aldaar. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor de liefste opa van de héle wereld van L^-scl, Jan de Lijser opa van ons zusje Lisa Jeroen, Marloes en Bruce Marriët Bedroefd delen wij u mede, dat onverwacht uit onze familiekring is weggenomen, onze broer, schoon broer, oom en oudoom Johannes Marinus de Lijser echtgenoot van Sara Pieternella de Lijser- Elfrink Oostburg: M. de Lijser-Eversdijk Delft: C. de Lijser-Leegwater Hoek: E. de Lijset-Beun Oostburg: A. de Lijser-de Keuninck Cadzand: M. de Lijser Giessenburg: A. de Lijser F. de Lijser-van der Made neven, nichten, achterneven en achternichten Wie in Mij gelooft, zal leven Ook al is hij gestorven. Johannes 11:25b De Here nam tot Zich onze schoonzus en tante Willemina Maria Meesen-de Ridder Axel9-4-1925 Leidschendam,22-11 -2006 Axel: J.I. Meesen A.S. Meesen-van Driel W. Pijpelink-Meesen (in herinnering J. Pijpelink (in herinnering) Neven en nichten Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Els van Tongeren - van Raalte Gedurende vele jaren was zij een gewaardeerd lid van onze afdeling. Ook herinneren wij ons haar als een prominente ver tegenwoordigster van de WD in de gemeenteraad. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de WD afdeling Vlissingen Jeroen Muurling, voorzitter Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Zeeuws Vlaanderen Centraal telefoonnummer: Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' Hoofdkantoor; Geloeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 3114 aa Ik zie een poort wijd open staan waardoor het licht komt stromen, een poort waar 'k vrij lijk in mag gaan om vrede te bekomen Bedroefd maar dankbaar voor alle goede zorgen die we van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat na een gelukkig huwelijk van 60 jaar, toch nog onverwacht, op bijna 85-jarige leeftijd is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgroot moeder Maria Anna Nuijten-Meulblok Heinkenszand: P. Nuijten Heinkenszand: Annie en Wimt Sas van Gent: Tannie en Bram Heinkenszand: Jan en Coby 's- Heerenhoek: Toon en Riet Klein- en achterkleinkinderen 23 november 2006 Dr. Mr. Meslaan 21 Heinkenszand Maandag 27 november is ervan 19.00 tot 19.30 uur en op dinsdag 28 november van 13.30 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de r.-k. kerk. De eucharistieviering zal worden gehouden op dins dag 28 november om 14.00 uur in de H. Blasiuskerk, Kerkdreef 4 te Heinkenszand, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het parochiekerkhof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het gebouwtje achter de Ned. Herv. kerk. Nooit meer die zondagmiddagen. Nooit meer die koekjes bij de thee. Nooit meer die lol die we altijd samen hadden. Lief omaatje We zullen je verschrikkelijk erg missen... Dikke knuffel Danny, liana Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw en moeder. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat is overleden mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma Dina Lena Platschorre-Koeman Dien Driewegen, 18 mei 1922 f Ovezande, 24 november 2006 Ovezande: M. J. Platschorre Driewegen: Piet Platschorre Mariëtte Platschorre-de Jonge Petra en Stefan Erik en Lindy Willem Tellpad 6 4441 AZ Ovezande Dinsdag 28 november is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 29 november om 13.30 uur in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het is moeilijk afscheid te nemen van iemand van wie je houdt. We zijn verdrietig, maar we zijn ook blij dat we jou zo lang en intensief mochten meemaken. Oma, we blijven aan je denken in al onze mooie herinneringen. Petra en Erik Na een ernstig ziekbed is overleden onze schoonzus en tante Dina Lena Platschorre-Koeman in de leeftijd van 84 jaar. Ellewoutsdijk: J. Moerland C.C. Moerland-Platschorre S. Platschorre G.J.A. Platschorre-Dronkers C. Platschorre D. Platschorre-de Witte Neven en nichten Ovezande, 24 november 2006 Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn jesaja45lb Hoewel haar gezondheid langzaam achteruitging is, toch op een moment dat wij het niet verwachtten, in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland ontslapen mijn lieve, zorgzame moeder, onze lieve schoonzuster en tante Cornelia van Haeringen-Sonke weduwe van Gerrit van Haeringen in de leeftijd van 86 jaar. Goes: Arnold van Haeringen Yerseke: A.M. Steketee Yerseke: P.O. Sonke-Koeijers Neven en nichten Yerseke, 23 november 2006. Correspondentieadres: L.J. Steketee Hartoogstraat 4 4401 GA Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P. D. Zijlstra, wordt maandag 27 november om 13.30 gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Mevrouw van Haeringen moeder van onze goede vriend Arnold Wij wensen Arnold en verdere familie veel sterkte. Theo.Trudien Ayla Verdrietig zijn wij na het overlijden van Mevrouw van Haeringen moeder van onze huisgenoot Arnold Wij wensen Arnold en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Sien, Nel, Clazien. Bart, Jos, Ruerd, Camiel, Ewout en Eric Dr. W. Dreeslaan 4,4a 4463 XE Goes Als ik, omringd door tegenspoed, bezwijken moet, schenkt gij mij leven. Toch nog onverwachts is uit ons midden wegge nomen onze zorgzame broer, zwager en oom Leendert Pieter de Bruine echtgenoot van J.A. de Bruine - Pladdet in de leeftijd van 87 jaar. Bennebroek: A.M. Hoekstra - de Bruine t R. Hoekstra Goes: M.N. Holst - de Bruine L.A. Holst Vlissingen: E.P. de Looff - de Bruine D. de Looff Vlissingen: N.W. de Regt - de Bruine J.I. de Regt Waddinxveen: A. de Bruine W.G. de Bruine - Jacobs Neven en nichten Hoek, 22 november 2006 Nooit vragend, nooit klagend Je lasten in stilte dragend Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Intens verdrietig geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Adriana Sara van Eenennaam-Roose weduwe van Andries Jacobus van Eenennaam in de leeftijd van 88 jaar. Annelies en Theo Michel en Nicolette 21 november 2006 Correspondentieadres: Familie Almekinders Groede 42 3209 BL Hekelingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Het kaarsje is opgebrand. Het vlammetje uitgegaan. Haar geest wilde nog maar haar lichaam gaf het op! Na een ziekbed van 3 weken, bijgestaan door de medewerkers van serviceflat 'de Horst' te Goes, de Thuiszorg en de huisarts, is zij vredig en kalm in haar slaap overleden Anna Maria Vrijland-Janssen weduwe van Gerard Simon Vrijland in de leeftijd van 92 jaar. Hanny en Cees Versluis-Vrijland Karen en Marnix Milan, Robin Monique en Ewout Fay Goes, 22 november 2006 Correspondentieadres: West Kerkstraat 30 4486 BL Colijnsplaat De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Dankbetuiging Onze hartelijke dank voor de vele felicitaties, die wij bij ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Het was overweldigend, zoveel meeleven! Fam. J.P. Bosman en (klein) -kinderen. Veere Hartelijk dank voor de overweldigende belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Margot Maria Adam-van Hulle Alle hartelijke kaarten, brieven, bloemen en andere blij ken van medeleven hebben ons, ondanks ons verdriet. Freddy Adam Erwin en Dorien, Jop Ryan en Bianca Westdorpe, november 2006 Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele kaarten, brieven en telefoontjes, die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Willem Bimmel willen wij u hartelijk danken. Het doet ons goed te beseffen dat Wim door zoveel men sen gekend is geweest. Fam. Bimmel Middelburg, november 2006 Hiermede willen wij u van harte bedanken voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve schoon zuster en onze nicht Neeltje Bruin-Theune (tante Nel) Uit aller naam: M.Th. Meerman-Verstelle Vlissingen, november 2006 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Leen Capello betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: A.J. Capello-Burgs November 2006 Nachtegaal laan 51 4461 RK Goes Dankbetuiging Het is voor ons niet mogelijk om ieder persoonlijk te be danken voor het medeleven na het overlijden van onze zoon Hans Goense Daarom willen wij u langs deze weg laten weten dat de vele kaartjes, bloemen, telefoontjes of uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid ons goed heeft gedaan. Wij hebben dit zeer gewaardeerd en zeggen daarvoor onze hartelijke dank. Familie J.P. Goense-Nijsten Louisepolderweg 3 4441 SP Ovezande November 2006 Hiermee betuigen wij u onze oprechte dank voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en over- oma Stevelina Jansen-Verlare Uw medeleven is voor ons een grote steun en troost bij het verwerken van het verlies. B. Jansen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, november 2006 Het zichtbare is vergaan, wat blijft is de liefde, de herinnering. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor het medeleven, getoond gedurende de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Margot Eva Lieselotte Kanaar-Hirt C.R. Kanaar Kinderen en kleinkinderen Yerseke, november 2006 Dankbetuiging Omdat het voor ons een bijzonder moeilijke opdracht blijkt iedereen die vanwege het overlijden van Jan Bart Mandos op 13 oktober jl. zijn medeleven betuigde persoonlijk te bedanken, doen wij dat graag langs deze weg. De belangstelling voor en na zijn overlijden in de vorm van het toesturen van bloemen, brieven en kaarten, even als de aanwezigheid van zovelen bij zijn uitvaart, is ons tot troost geweest. Dank daarvoor. Thea Mandos-Serlie Annette en Arno Louise Heinkenszand, november 2006 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze liefste en trotste papa Niek Manneke willen wij u hartelijk bedanken. Lidy Manneke-Mabesoone Carolien Robbert Familie Manneke Familie Mabesoone Breskens, november 2006 Dankbetuiging De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze ma Conny Piessens-Bisschop hebben 'ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost die ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen .persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Walter Piessens Jorny en Marjolijn Vogelwaarde, november 2006 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Magdalena Ludovica Prudentia Maria de Poorter-van Opdurp hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Mede namens verdere familie: P.E.J.M. de Poorter Schoondijke, november 2006 Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van warme belangstelling tijdens het ziek zijn en het plotseling overlijden van mijn lieve man en maatje, onze geweldige vader en schoonvader Johan Provoost De vele kaarten, brieven, bezoekjes en telefoontjes steunen ons bij dit zware verlies. Elly Provoost- Westerbeke Justin en Monique Nanja Westkapelle. november 2006 Voor de overstelpend vele en hartverwarmende bewijzen van medeleven, die ik na het overlijden van mijn partner Piet Saarloos mocht ontvangen zeg ik u, mede namens de familie, hartelijk dank. Het is voor ons een troost te ondervinden hoeveel mee levende vrienden wij hebben. Uit aller naam: Caroline Snel Hansweert, november 2006 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het plotseling overlijden van mijn lieve zoon en mijn broer Francois Verstraten hebben ons veel steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Mevr. M.C. Gideonse Mevr. T. Verstraten Middelburg, november 2006 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 62