Ba n e n JobTrack. n COLIJN fllctie Schoen maatjes I deltamarina Elektromonteur en (Aankomend) Monteur Koudetechniek WWW.DOENSFOOD.COM Geef gehoor aan de roep van de lepelaar Project Engineer Glerum Wil jij Assistent hoofd Service Center Kijk ook op r *"1 25 NOVEMBER 2006-W22 s i mm®, Colijn Informatie Technologie bv Goes, 0113-23 60 00 EEN 'ANDERE' BAAN IN IT? Colijn IT BV is anders dan elk ander Zeeuws IT bedrijf! Wij zijn een landelijk opererende onderneming met een jong ceam van 42 enthousiaste medewerkers. Sinds 1981 adviseren en automatiseren wij (branchegericht) grote en kleine bedrijven en instellingen binnen Nederland en België. Binnen ERP software voor de Wonenbranche is Colijn IT één van de meest gerenommeerde en innovatieve onderne mingen, met het grootste aantal gebruikers in Nederland! Tevens staat het leveren van de 'totaaloplossing' (zowel hardware als eigen ontwik kelde software) bij ons centraal. Wegens uitbreiding zoeken wij op korte termijn: APPLICATIE-ONTWIKKELAARS m/v De voornaamste taken bestaan uit: Het zelfstandig analyseren en programmeren van softwareapplicaties, (Oracle ontwikkelomgeving) veelal branchegericht, alsmede het com pleteren van bestaande applicaties. De persoon die wij zoeken heeft: MTS Tech. Informatica/ MBO ICT Elektro, HBO I, HBO B.l. of soortgelijke opleiding Ervaring met software ontwikkeling, Oracle developer is een pré. Analytische, nauwkeurig en zelfstandig. Ervaring met database ontwerp Zeer goede kennis van SQL Affiniteit met nieuwe ontwikkelingen (web. xml, java, etc) Ervaring met een financiële en/of logistieke applicatie (is een pré) Rijbewijs B (is een pré) IT ENIGINEER m/v De voornaamste taken bestaan uit: Implementeren en (preventief) onderhouden van locale netwerken, WAN's, PC's, randapparatuur en communicatieapparatuur (Cisco) Het installeren en preventief onderhouden van Linux-, Novell-, Unix- en Windows Servers Het oplossen van storingen bij onze relaties in Nederland en België Het uitvoeren van reparaties aan computer- en randapparatuur De persoon die wij zoeken heeft: Minimaal MTS/MBO ICT Elektro.TCK/E of HTS Rijbewijs B Ruime ervaring met computersystemen Kennis van besturingssystemen, zoals: Windows 98/2000/XP 2003 Server. Kennis van Linux en Unix is een pré Opgewekt karakter en goede contactuele eigenschappen Ervaring met elektronica t.b.v. reparaties aan apparatuur is een pré. Enige jaren werkervaring strekt tot de aanbeveling WIJ BIEDEN: Onze activiteiten zijn gericht op het bedrijfsleven, waar vrijwel ieder aspect van automatisering aan bod komt en waar het gevraagde service niveau hoog is.Veel wordt dus geïnvesteerd in onze medewerkers en daarom bieden wij o.a. het volgende: Interne opleidingen Externe opleidingen door gerenommeerde leveranciers (o.a. Oracle, Intel) Een uitdagende en verantwoordelijke functie: het betreft grotendeels zelfstandig werk en u bent ook in contact met onze klanten. Elke dag is weer anders! Een goede werksfeer: u maakt deel uit van een jong team die op een serieuze, maar informele manier met elkaar omgaan. Een goede beloning en voldoende doorgroeimogelijkheden Voor vragen m.b.t. de functie kunt u contact opnemen met: Applicatieontwikkelaar: dhr.J. de Wildt of R. Colijn. IT Engineer: dhr.J. van der Maale Schriftelijke sollicitaties, opgave van uw persoonlijke gegevens, werkerva ring en opleiding kunnen gericht worden aan: Colijn Informatie Technologie BV. T.a.v. de Directie Amundsenweg 25 Postbus I7I 4460 AD GOES info@colijn-it.nl - Geen belangstelling voor commerciële acquisitie - Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming, die in de Benelux marktleider is met de bekende merken Bison, Griffon en Velpon. De lijmen en kitten van Bison zijn internationaal sterk vertegenwoordigd in meer dan 60 landen. Bison International behoort tot de Bolton Group, een snel groeiende multinationale onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Bison International maakte de laatste jaren een forse groei door. Ter ondersteuning van onze ambitieuze plannen voor de toekomst zijn wij op zoek naar een: SALES EN MARKETING TALENT» Carrière-kansen in sales en marketing DE FUNCTIE Gedurende een aantal jaren krijgt u de kans om ervaring op te doen in zowel sales als marketing. Afhankelijk van uw interesse en capaciteiten zult u vervolgens uw carrière uitbouwen in één van de twee richtingen. Het is de filosofie van Bison dat marketing medewerkers ervaring opdoen in sales en dat sales medewerkers enige tijd aan de marketing-kant werken. In deze functie zal worden begonnen aan de sales-kant. HET PROFIEL Kandidaten hebben onlangs hun universitaire opleiding met succes afgerond. Wij zoeken mensen met een ondernemende, creatieve instelling en een hoge dosis doorzettingsvermogen. Toekomstige managers die op zoek zijn naar een groei-functie in een dynamische onderneming met sterke merkartikelen. U kunt uw sollicitatie en curriculum vitaezenden aan: Bison International, t.a.v. de heer mr. F.M. Tazelaar, Postbus 160, 4460 AD Goes, e-mail dnijsse@bison.boltongroup.nl, telefoon 0113 - 235 796. Internet: www.bison.nl - www.boltongroup.net Van ver weg... en tóch dichtbij! Internationale Kruiden, Specerijen en Zuidvruchten groothandel Doens Food Ingredients BV te IJzendijke zoekt per direct: Trader Special Commodities Retail Products Trader Bulk Commodities Magazijn Medewerker Productie Medewerker Specerijenafdeling 0 Operatie Schoenendoos nu Kijk snel op www.schoenmaatjes.nl! Actie Schoenmaat)» is een actie van Edukans 2*# Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de lepelaar, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid en ontvang, naast een fraai welkomst pakket, regelmatig het magazine VOGELS. Ja, de vogels kunnen rekenen op mijn steun! O Ik word lid voor (minimaal 22,50 p.j.) O Ik machtig Vogelbescherming Nederland om bovenstaand bedrag jaarlijks tot wederopzegging af te schrijven i i i i 1 1 1 1 li M li van mijn bank/girorekening. O Ik betaal met de acceptgiro die mij wordt toegestuurd. Postcode: Plaats: Handtekening: Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen naar: Vogelbescherming Nederland, Antwoordnummer 1974, 3700 WB Zeist VoSClbcSChcrminS NEDERLAND Kijk op v, w.vogelbescherming.nl of bel 030-6937744 Bostik Nederland B.V., gevestigd in Roosendaal, maakt deel uit van de Bostik Groep. De Bostik Groep, onderdeel van Total, is een van de grootste producenten van industriële kleefstoffen op de wereld markt met productievestigingen en verkoopkantoren over de gehele wereld verspreid. Vanuit Roosendaal worden de nonwoven activiteiten gecoördineerd voor Europa, het Midden-Oosten en Afrika. De industriële kleefstoffen die in Roosendaal worden geproduceerd betreffen voornamelijk hot- melts voor de nonwoven hygiëne industrie. Kwaliteit staat hoog in het vaandel bij Bostik. Kwaliteit zowel richting klant als richting producten, service en ontwikkeling van onze medewerkers. Bostik Nederland B.V. is ISO 9001 2000 gecertificeerd. Er werken ruim 60 medewerkers. Voor onze Productie Afdeling zijn wij op zoek naar een: m v I Een ervaren proces engineer met project management vaardigheden De functie: Als Project Engineer bent u verantwoor delijk voor het management van projecten. Uw belangrijkste taak is het ontwerpen, calculeren en implementeren van projecten in de nonwoven fabrieken in Roosendaal en Colmar/Frankrijk. Het uitvoeren van pre-studies, projectdefinitie, voorbereiding, tijdsplanning, follow-up en validatie zijn onderdelen van uw functie. De projecten dienen om de veiligheid, kwaliteit en productiviteit in onze fabrieken verder te verbeteren. De Project Engineer rapporteert aan de Production Manager. Het profiel: Afgeronde HBO-opleiding (vb HTS-WTB of Chem Technologie) 5 jaar relevante werkervaring in een industriële omgeving Kennis van Design of Experiments and Statistical" Process Control Goede computervaardigheden (Autocad) en kennis van programmeren Goede analytische vaardigheden Innovatief en kostenbewust Een teamwerker met uitstekende communicatieve vaardigheden (in de Nederlandse en Engelse taal) Het aanbod: Wij bieden een uitdagende functie in een internationale omgeving. Wij hebben goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den. De werksfeer binnen Bostik is open en informeel. Interesse: Stuur uw sollicitatiebrief met curriculum vitae (in het Engels) naar Bostik Nederland B.V., B.V., T.a.v. Trudy Polder, Postbus 180, 4700 AD Roosendaal. E-mailen mag ook: trudy.polder@bostik-eu.com. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Maarten van Leeuwen (Production Manager) op 0165-590516. Koel- en klimaattechniek Glerum Koel- en Klimaattechniek is een regionale installateur op het gebied van koudetechniek en klimaatbeheersing. Voor onze opdrachtgevers bouwen wij onder andere: koel- en vriesinstal- laties, bewaarinstallaties voor hard- en zachtfruit, klimaatkamers voor bloembollen, gekoelde werkruimten, proceskoeling en airconditioning. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij nog enkele allround technici welke binnen ons bedrijf verder opgeleid willen worden tot Allround Monteur Koudetechniek. De functie omvat de volgende werkzaamheden: - Installeren van koel, vries en klimaatinstallaties in de regio zuidwest Nederland - Unitbouw t.b.v. centrale koelinstallaties - Samenbouw van elektrische schakelpanelen - Oplossen van storingen en controle op de technische staat van onze installaties Wat vragen wij: - MTS/LTS - werktuigbouw, elektro, installatietechniek, motorvoertuigentechniek of een gelijkwaardige opleiding - Eventueel in het bezit van het STEK - diploma - Kennis van meet- en regeltechniek - Interesse in de koudetechniek - Flexibele en klantgerichte instelling - Bereidheid tot het volgen van cursussen - Geen acht tot vijf mentaliteit Dit bieden wij: - Uitstekend salaris - Prettige werksfeer in een klein teamverband - Veelzijdige functie - Ontplooiingsmogelijkheden en eigen inbreng - Vaste aanstelling na gebleken geschiktheid Indien je aan één van de bovenstaande eisen voldoet nodigen wij je uitte solliciteren naar deze veelzijdige baan. Ga jij deze uitdaging aan? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar: Glerum Koel- en Klimaattechniek Postbus 196 4460 AD Goes tel: 0113-214335 e-mail: info@glerumkoeltechniek.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. wij werken met top producten van top merken en hebben al jaren een top team nu zoeken wij voor onze parfumerie/ schoonheidssalons een top diëtiste of gewichtsconsulente op parttime basis ook dames die een jaartje ouder zijn vinden wij top stuur uw sollicitatiebrief en c.v. met pasfoto aan: annelies van der poel klokstraat 10, 4461 jk goes 4H |l telefoon 0113 227473 Delscher... passen m een luxe omgeving en je laten verrassen door de enorme sortering van internationale merken. Hiermee spreken wij een zeer uiteen lopende groep klanten aan. Verschillende leeftijden, smaken en stijlen. Ons streven is en blijft: niet om aan de verwachting van de klant te voldoen, maar om die te overtreffen. ons team komen versterken? Fulltime Modeverkopers 4 dagen per week De persoon naar wie wij op zoek zijn is tussen de 35 en 45 jaar en heeft een krachtige persoonlijkheid. Heb je interesse, stuur zo snel mogelijk een sollicitatie aan Delscher Grote Markt I I -13, 4461 AH Goes. (Of stap binnen en presenteer jezelf). Ad en Marieke Deïst Delscher Mode Grote Markt II -13 4461 AH Goes e-mail: delscher@delscher.nl KORTGENE De gastvrije jachthaven Delta Marina is ideaal voor water sporters. Dit komt vooral door de gunstige ligging aan het Veerse Meer, vlakbij de Oosterschelde en de vele in- en externe voorzieningen en faciliteiten. Wat dacht u bijvoor-beeld van een scheepsmaterialen- en kledingwinkel, een professionele reparatie- en onderhoudsafdeling en een gezellig, van terras voorzien, restaurant? Het zijn slechts enkele voorbeelden van wat Delta Marina u te bieden heeft. Voor Service center afdeling, zoeken wij per direct een fulltime Zijn of haar taken bestaan uit: assisteren van het hoofd service center; contact onderhouden met cliënten over reparaties verkoop van technische artikelen beheer van magazijn en inkoop voorbereiden van offertes administratieve werkzaamheden De functie-eisen zijn: MBO-niveau motoren techniek commerciële instelling affiniteit met de watersport kennis van de Engelse en Duitse taal ervaring met geautomatiseerde administraties flexibele instelling Wij bieden een afwisselende baan met beloning conform de HISWA CAO. Interesse? Schrijf je sollicitatie brief, voorzien van CV, binnen 14 dagen aan ons hoofd Service Center Ad Geelhoed.Postbus 16, 4484 ZG Kortgene, tel. 0113-307171, fax 0113-307172, email: homeport@deltamarina.nl Volvo Penta dealer TRADEWINDS We have the products and the distribution. Do you have the analytical skills to develop our customer relationships? Leading Dutch importer of wheeled products, auto accessories and gifts requires a dynamic Senior Account Manager to develop and implement our retail sales strategy. You will be required to; Evaluate our sales strategy and structure Consider our product range Establish a sales strategy e Implementthe agreed sales plan Personally manage Key Accounts Be fundamental in rapidly consolidating and growing our already highly successful business You will need to demonstrate; A strategic, disciplined approach to selling A proven sales track record The ability to understand meet customer requirements Experience of dealing at the highest levels Highly developed communication skills The determination to succeed in a successful company Please send your letter of application to: TRADEWINDS BV, ATTN. RICHARD BROUWER, FUUTWEG 10, 4791 PB KLUNDERT

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48