Banen JobTrack.nl f! OAZ BR UI EW El L Chauffeurs ir randstad Werving en selectie W. BAKKER B.V. Administratief medewerker www.ondernemendoejesamer1.11l Technisch tekenaar m/v (fulltime) LOG SIIEK Administratiekantoor Legemaate v TIMMERMAN Junior Verkoper Kijk ook op 25 NOVEMBER 2006 - W20 bedrijfs- en organisatie adviseurs databankbemiddeling personeelsadvertenties briefselectie sollicitatie gesprekken arbeidsvoorwaarden Interesse?, vraag dan naar: Astrid de Zeeuw. 0113 25 66 00 of stuur uw sollicitatiebrief en CV binnen io dagen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw; Postbus 148; 4460 AC Goes u kunt ook E-mailen: vacatures@schipperoaz.nl. Specialist verzekeren De functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor het acquireren en adviseren van een toegewezen groep (potentiële) bedrijvenklanten, op het gebied van verzekeringen, in samenspraak met de (senior) accountmanager zakelijke relaties. Wij wagen: Hbo werk- en denkniveau; Diploma Assurantie A; Juridische en fiscale kennis m.b.t. bancaire dienstverlening, Kennis van de Zeeuws-Vlaamse markt en de ontwikkelingen bij marktpartijen m.b.t. zakelijke relaties. Calculator/werkvoorbereider I De functie: U bent verantwoordelijk voor het totale traject van voorbereidende werkzaamheden om de opdrachten op locatie tot een succes te maken. Dit houdt onder andere in: Het maken van offertes en voorcalculaties; De inkoop en bewaking van levertijden van materialen en onderdelen t.bv. de projecten, De bewaking van de voortgang van de lopende projecten; Aftersales (met name) met betrekking tot garanties. Wij vragen: Hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur richting scheepsbouw of werktuigbouw; Affiniteit met (diesel)motoren; Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift is vereist; Nauwkeurige en georganiseerde manier I van werken. Administrateur De functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor de complete financiële administratie. Dit houdt in van facturatie tot aan het opstellen van de jaarrekening en het maken van periodieke rapportages.Tevens heeft u een adviserende rol naar de directie en wilt u meegroeien met dit dynamische bedrijf. Wij vragen: Hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur heao-be of spd; Relevante werkervaring in een soortgelijke functie; Goede communicatieve vaardigheden; Stressbestendigheid en flexibiliteit. Machinefabriek W.Bakker BV is een metaalverwerkend bedrijf, gespecialiseerd in r.v.s. installaties en machinebouw voor de schelpdiervisserij. Sinds 1924 ontwikkelen wij unieke installaties die technische kennis combineren met ervaring in het kweken en verwerken van schelpdieren. In de loop der jaren zijn wij uitgegroeid tot marktleider op het gebied van verwerkingsinstallaties op visserschepen. Wij maken voornamelijk spoelsystemen en verwerkingslijnen voor schelpdierverwerkende bedrijven, zowel nationaal als internationaal. Wij verzorgen het gehele traject: van innovatief ontwerp tot doordachte constructie, van bedrijfsklare installatie tot uiteindelijke ingebruikname. Ook het optimaliseren van bestaande installaties behoort tot onze werkzaamheden. machinefabriek en reparatiebedrijf Op korte termijn hebben wij plaats voor een: De persoon die wij zoeken voldoet aan de volgende eisen: MTS HTS-niveau (werktuigbouwkunde) Ervaring met AutoCad, Inventor, Word en Excel Goede beheersing van de Engelse taal Affiniteit met onze branche is een pre De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: ontwerpen tekenen van constructies bestellen van benodigde materialen overleg met klanten en leveranciers Wij bieden: goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden een informele, collegiale werkomgeving Schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt voor 2 december 2006 zenden aan: Machinefabriek W. Bakker B.V., t.a.v. dhr. A.J. Houtekamer, Postbus 4, 4400 AA Yerseke Meaf Machines b.v. Yerseke bouwt sedert bijna 60 jaar, op specificatie van de klant, machines voor de kunststofverwerkende industrie, zoals folie- extrusielijnen, thermovorm machines met matrijzen. Deze machines worden wereldwijd geleverd en door onze eigen monteurs geïnstalleerd. We werken met een klein team van ongeveer 30 mensen. Wegens de vele orders in machines en matrijzen zoeken wij Medewerker eindmontage servicemonteur Naast de werkzaamheden in de eindmontage zult u, na interne opleiding, ook regelmatig naar het buitenland gezonden worden voor het installeren van de door ons geleverde machines en het verlenen van service. Wij vragen: MBO-niveau, Wtb of Elektra (met affiniteit voor de elektronica). Grote mate van zelfstandigheid. Kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Voor de afdeling verspanen: CNC-frezer Wij vragen: MBO of gelijk niveau, Wtb. Enkele jaren ervaring. Flexibele instelling. Voor de afdeling R&D: Constructeur tekenaar Wij vragen: MBO- of HBO-niveau, Wtb Ervaring in de machinebouw is een pré. Er wordt gewerkt met de programma's Hicad 3-d en het ERP-systeem R8 Wij bieden: een afwisselende baan. Goede salariëring. Secundaire arbeidsvoorwaarden vlg. CAO Metaal en Techniek Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Nelleke Houtekamer, tel. 0113 57 1495. E-mail: p.houtekamermeaf.hl Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag tegemoet. Meaf Machines b.v. Breewel Holding is een internationale transport onderneming met ca. 230 werknemers en een wagenpark van rond de 120 wagens, gespecialiseerd in het vervoer van bloemen en planten voornamelijk op Frankrijk. Breewel Holding bestaat uit drie werkmaatschappijen te weten: Breewel Logistiek, Breewel Transport en Breewel Bedrijfswagen Service. Breewel Holding heeft twee vestigingen gezeteld te Mijdrecht (hoofdvestiging) en Hazeldonk (Breda). Wegens uitbreiding van de internationale transportactiviteiten en logistieke dienstverlening zoeken wij voor onze planning in Hazeldonk een: Transportplanner uitgaand Frankrijk Functie-eisen: Geen 9 tot 5 mentaliteit en stressbestendig. Aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie. Kunnen werken in teamverband. Beheersing van de Franse taal en ervaring in het vervoer van bloemen en planten is een pré. Affiniteit met windowsapplicatie's. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring naar de zwaarte van de functie volgens onze piannerschaal. Spreekt de bovengenoemde functie u aan en voldoet u aan de gestelde eisen; stuur dan een beknopte sollicitatiebrief met cv. naar: Breewel Logistiek BV t.a.v. de heer H.Hamstra, personeelsmanager, postbus 107, 3640 AC, Mijdrecht. Voor informatie kunt u bellen met de heer H.Hamstra, telefoon 076 - 5960037, e - mail: hhamstra@breewel.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Postbus 98 4400 AB Yerseke www.meaf.nl Industrieweg 10 4401 LB Yerseke ff GECONDITIONEERD TRANSPORT Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar gemotiveerde Functie-eisen: - Bereid te werken op onregelmatige tijden -Verantwoordelijkheidsgevoel, klantgericht denken -In het bezit van rijbewijs BE/CE en chauffeursdiploma -Ervaring met distributiewerk is een pré Wat kan De Koeijer u bieden? -Gevarieerde korte ritten door Benelux, Frankrijk en Duitsland -Modem, jong en betrouwbaar wagenpark -Doorgroei naar maximumschaal E-6 zijnde 2181,35 bruto per maand -Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden -Werken met gemotiveerde collega's in een dynamisch bedrijf Interesse? Stuur zo spoedig mogelijk uw sollicitatiebrief met c.v., per e-mail naar: jdekoeijer@koeijer.com of per post aan De Koeijer Transport BV, Postbus 65, 4400 AB Yerseke. Meer informatie: Jan de Koeijer tel: 0113-571377 De Oosterbaan Transport Group, met ves tigingen in Breskens, Yerseke, IJmuiden, Barneveld, Padborg (DK) en Hanstholm (DK) is gespecialiseerd in het vervoeren van verse en diepgevroren vis, levende schaal- en schelpdieren en fruit door heel Europa. Dagelijks distribueren zij voor verschillende opdrachtgevers uit Europa en ver daar buiten, hun verse en diepgevroren producten vanuit vijf distributiecentra, met een totaal op pervlak van 10.000 m?. Deze distribu tiecentra zijn volledig geconditioneerd volgens de geldende HACCP-normen. Daarnaast beschikken zij 'over verschil lende koel- en diepvriesopslagruimten om producten van klanten tijdelijk op te slaan. Het wagenpark, met een gemiddelde leeftijd van twee jaar, is up-to-date en betrouwbaar. Alle eenhe den zijn FRC-gecertificeerd en voorzien van moderne, krachtige koel- en vries- installaties en een vrieswand, zodat de gescheiden lading verse en diepgevroren producten op de juiste temperatuur blijft om snel en onder de juiste condities te worden afgeleverd. Dag en nacht zijn zo'n 130 vrachtwagens onderweg in Europa. hoogstpersoonlijk 9. Stadhuisplein 8 te Vlissingen Ij Wij verzorgen o.a. de financiële administratie en de Yj belastingzaken voor zoweL bedrijven als particulieren en H verzorgen administratieve werkzaamheden voor Verenigingen i van Eigenaars. Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega in de functie van (voor 39 uur per week) De werkzaamheden zullen bestaan uit het typen van verslagen, secretariaatswerkzaamheden, coderen en verwerken van financiële administraties en het assisteren bij alle andere werkzaamheden op ons kantoor. Wij denken aan een medewerk(st)er met een passende opleiding. Omdat onze cliënten van ons perfect werk mogen verwachten is nauwkeurigheid een eerste vereiste. Miosw yt*'' industrie Linda Visser (0115)64 03 45 Axelsestraat 8 Terneuzen technisch Jorn de Vos (0118)68 00 60 -Beenhouwerssingel 3 Middelburg jij wilt alles wij zijn een anders bakker/operator m/v voor Bakkersland Terneuzen B.V. Je bent verantwoordelijk voor het volgens specificatie maken van deeg en je bewaakt het proces van bewerken, rijzen en bakken van broodproducten. Het betreft een functie voor 38 uur in ploegendienst. Bij gebleken geschiktheid maak je kans op een contract. We zoeken hiervoor enthousiaste medewerkers die op korte termijn beschikbaar zijn. Je hebt een afgeronde bakkers- en/of VAPRO-opleiding. Interesse? Neem zo snel mogelijk contact op! Iinda.visser@nl.randstad.com werkplaatsexpert m/v door de groei van vier naar acht installaties per jaar voor de constructieafdeling van onze opdrachtgever. Je zal samen met de huidige chef werkplaats de omslag moeten maken naar 100% productievergroting. Je gaat gezamelijk met de huidige medewerkers een productie planning opzetten en deze inplementeren in de organisatie. Langere tijd ervaring als werkplaatschef in de metaal is absoluut een pré. Het werk ligt op het niveau van hts- Werktuigbouwkunde. Je hebt goede contactuele eigen schappen en technisch inzicht. In overleg is werken in deeltijd mogelijk. Interesse? Reageer dan snel! jorn.de.vos@nl.randstad.com Informatie: J.3. Eversen - telefoon 0118-412129 Sollicitaties naar Administratiekantoor Legemaate, Postbus 5094, 4380 KB Vlissingen 4.0 31*0 óeV- nN\N^° Dek Verkeersopleidingen is één van de grootste verkeersscholen en een begrip in Midden Zeeland. Onze organisatie verzorgt met meer dan 30 personen zowel theorie- als praktijkopleidingen voor alle rijbewijzen en chauffeursopleidingen. Wegens uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een zelfstandige Commercieel medewerker (binnen- en buitendienst) m/v fulltime De functie: In deze brede commerciële functie bent u verantwoordelijk voor het uitbreiden en beheren van het relatiebestand. Dit houdt onder andere in dat u: Actief (nieuwe) relaties bezoekt Bestaande relaties beheert Mailingen verzorgt Voorlichtingsbijeenkomsten, open dagen en beurzen verzorgt en bijwoont Administratieve werkzaamheden verricht Gevraagd wordt: Opleiding op mbo niveau; bij voorkeur commercieel (meao-ce) Relevante werkervaring in een buitendienst functie Goede communicatieve vaardigheden; Doorzettingsvermogen Flexibiliteit. Affiniteit met de transportwereld is een pré Geboden wordt: Een afwisselende functie binnen een dynamische organisatie Goede arbeidsvoorwaarden Een enthousiast team Bent u de creatieve, resultaatgerichte collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw - Beemster, Postbus 148, 4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600; Fax: 0113-256610; E-mail: vacatures@schipperoaz.nl.; Internetwww.schipperoaz.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld ckpi#- Van der Velde Comtres Groep POSTBUS 2041 5300 CA ZALTBOMMEL TELEFOON (073) 656 57 55 WWW.VELDE.NL coach doortastend initiatiefrijk Wat vraagt DELTA Milieu? Minimaal hbo werk- en denkniveau Aantal jaren commerciële buitendienstervaring; branchegerelateerd is een pre Klant- en resultaatgericht, enthousiast en gedreven Leidinggevende capaclteiten/teamspeler Bij voorkeur woonachtig in West- of Zuid-Nederland Wat biedt DELTA Milieu? Werken bij een betrouwbaar, professioneel en gezond bedrijf Dynamische omgeving met goed contact tussen de divisies Uitstekende technische ondersteuning van collega's Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training Goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden kijk voor meer banen op www.randstad.nl MIDDELBURG Voor ons bedrijf, L. Timmerman Zn B.V. te Middelburg afdeling bouwmachines, zijn we op zoek naar een: (40 uur per week) L. Timmerman Zn B.V. is een bedrijf dat veel uiteenlopende werkzaamheden verricht. Het bedrijf bestaat uit 3 afdelingen: Bouwmachines, Industriële Reparaties en Verspaning. L. Timmerman Zn B.V. is dealer voor Zeeland van de gehele lijn KOMATSU grondver- zetmachines. Voor meer informatie over ons bedrijf kan je kijken op www.ltimmerman.nl Taken Je taken zullen bestaan uit de verkoop van nieuwe en gebruikte grondverzetmachines en alle aanverwante zaken. Opleidingsniveau Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat met een technisch commerciële opleiding. Profiel Wij zijn op zoek naar: een gemotiveerde werknemer die affiniteit heeft met grondverzetmachines geen acht tot vijf mentaliteit goede communicatieve vaardigheden leeftijd tussen de 20 en 30 jaar in het bezit van rijbewijs B Mocht je interesse hebben in de bovenstaande vacature, dan kan je schriftelijk reageren naar het onderstaande adres. Wanneer je nog vragen hebt over de vacature dan kan je contact opnemen met Mare Timmerman, telefoonnummer 0118-611351. L. Timmerman Zn B.V. T.a.v.: Afdeling personeelszaken Postbus 8059 4330 EB MIDDELBURG www.ltimmerman.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 46