Baner 1 Kijk ook op JobTrai ck.nl Meijegu I moo V HTS ingenieurs als inspecteur Projectmanager www.nem-es.com TEELTTECHNISCH MEDEWERKER (m/v) WERK AAN DE CONTINENTAL GATEWAY Beleidsmedewerker Communicatie m/v(i,ofte) Kantonnier (met schipperswerkzaamheden) m/v(i,ofte) ^ÉP if Allround timmerlieden Voorman timmerman I I 25 NOVEMBER 2006 - W16 HH Worldwide Energy Services NEM Energy Services NEM Energy Services BV is specialist op het gebied van service, inspectie, onderhoud en (om)bouw van stoomketelinstallaties voor elektriciteitscentrales, afvalverbrandingsinstallaties en industriële stoomsystemen. De organisatie is ontstaan uit de samenvoeging van de service-bedrijven van voormalig Stork ketels, Schelde ketel- en apparatenbouw (waaronder Backer&Rueb) en NEM. Naast het hoofdkantoor in Hengelo (Ov) hebben we vestigingen in Goes en Leiden. De onderneming heeft als kennisorganisatie.de mogelijkheid om vanuit alle technische disciplines het volledige pakket van inspectie, probleemanalyse, advies en ontwerp, alsmede de uitvoering, het project management en de levering van ketel(onder)delen te verzorgen. NEM Energy Services BV kent een informele bedrijfscultuur, die als kennisgedreven kan worden omschreven. Er is veel ruimte voor een persoonlijke insteek en ondernemerschap. De werkmentaliteit is professioneel en op inhoud gericht, de omgang met collega's is open en eerlijk. Voor uitbreiding van onze organisatie zijn wij op zoek naar: De functie: U voert namens NEM Energy Services inspecties uit op installaties van de klant. U adviseert tijdens de gebruiksfase over (rest)levensduur, de staat van materialen, het onderhoud en stelt inspectieplannen op. U signaleert uit te voeren werkzaamheden bij de klant, zoals servicewerk met een commer ciële inslag. Tijdens de inspecties en uitvoering van werkzaamheden aan installaties werkt u aan de hand van nationale en internationale voorschriften en regelingen uw bevindingen uit. Als Inspecteur kunt u tevens betrokken worden bij technische zaken tijdens reparatie en inbedrijfstelling. De mogelijkheid bestaat dat u voor klanten een rol heeft als relatiebeheerder of als adviseur op het gebied van mechanische toepassing en de staat van de installatie, daarnaast adviseert u als Inspecteur de klant over wetgeving drukapparatuur (nationale wetgeving en CE-markering). Functie-eisen: HTS opleiding WTB.AOT of gelijkwaardig, aangevuld met het certificaat I&K3 IKT3 Relevante werkervaring met specifieke kennis van drukhoudende apparatuur, materialenkennis en lastechniek Servicegericht, flexibel, communicatief Bereidheid om opleidingen te volgen Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Rijbewijs B De functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor de technische, organisatorische en commerciële afwikkeling van projecten. De projecten betreffen doorgaans groot onderhoud, vervanging van installatiedelen of het doorvoeren van modificaties aan bestaande ketelinstallaties. De project- omvang varieert van 200k tot ca. 3M. U zet de lijnen uit voor het projectteam en coördineert de activiteiten van de diverse team leden gedurende de diverse projectfasen (engineering, inkoop, werkvoorbereiding, uitvoering en inbedrijfstelling). U bent hierbij verantwoordelijk voor de correcte toepassing van alle relevante procedures en de veiligheidsvoorschriften. Binnen de projectomgevingen betekent dit dikwijls dat er veel/vlot geschakeld moet worden. Daarbij is het van belang dat u hoofd- en bijzaken kunt scheiden en adequaat in kunt zoomen. Gevoel voor techniek, commerciële belangen en organisatie zijn hiertoe een absolute must, waarbij de verantwoordelijkheid zich strekt tot het financiële eindresultaat van het project. Functie-eisen: HTS WTB/energietechniek (of gelijkwaardig) Ervaring in Project Management, bij voorkeur binnen de branche Kennis van en ervaring met multidisciplinaire aanpak van werktuigbouwkundige werkzaamheden bij contractor, servicebedrijf of installatiebeheerder Bekendheid met ketel-, energie- of afvalverwerkingsinstallaties is een sterke pré Conceptueel, analytisch en structurerend vermogen Commercieel/contractueel inzicht Klantgericht en communicatief Woonachtig op bereisbare afstand van één van de coördinerende vestigingen (Hengelo of Goes) of in de buurt van een vaste projectlocatie (i.e. Botlek of regio IJm'uiden). Geboden wordt: Onze groeiende serviceorganisatie beslaat een interessant werkgebied op het snijvlak van techniek en commercie met veel in- en externe contacten. De voortdurende ontwik keling van de dienstverlening en service zorgt ervoor dat medewerkers de mogelijkheid hebben om opleidingen te volgen en door te groeien in de functie binnen de organisatie. We hebben uitstekende arbeidsvoorwaarden. Informatie: Via de website (www.nem-es.com) treft u meer informatie over onze organisatie. Verder kunt u voor inhoudelijk informatie over de functie Inspecteur contact opnemen met dhr. J. de Visser (06-51513985); voor de functie Projectmanager kunt u contact opnemen met dhr. G. Kolkman (06-51264202). Sollicitatie Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag binnen twee weken uw sollicitatie met uw CV. U kunt uw sollicitatie digitaal versturen aan mw. A. van der Tas (avdtas@nem-es.com) of per post, Postbus 842,7550 AV Hengelo (Ov), telefoonnummer 074-8515578. Ons motto: Alles wat leeft Is kostbaar. Dat geldt voor mensen, dieren en planten. Een prachtig natuurproduct als de aardappel past uitstekend binnen een gezonde en bewuste levensstijl. Wij houden al tijdens de selectie van onze aardappelrassen rekening met de wereld om ons heen. ij Onze aardappelrassen hebben unieke eigen- schappen die inspelen j op de behoeften die leven bij teler, industrie en consument. C. Meijer B. V. is al bijna 3 'generaties lang, sinds 1920, wereldwijd actief. Op ons kweekbedrijf in Rilland worden nieuwe aardappelrassen ontwikkeld. Het pootgoed van onze "rassen wordt vermeerderd en als uitgangsmateriaal of gecertificeerd pootgoed over de hele wereld afgezet. Hierbij is de teeltkundige ondersteuning door Meijer medewerkers een onlosmakelijk onderdeel. Aquisitie wordt niet op prijs gesteld Ter versterking van ons team in Kruiningen zijn wij op korte termijn op zoek naar een Tot de taken van deze functionaris horen het contracteren, de begeleiding en advisering van de teelt, de kwaliteitsbewaking en het organiseren van het aflevertraject van aardappelen. Verder zal van deze medewerker een belangrijke bijdrage worden verwacht bij de internationale introductie van onze nieuwe aardappelrassen. Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste kandidaat met een agrarische opleiding op HBO- niveau. Je bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je bent flexibel en beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen en je voelt je thuis in een commerciële omgeving. Affiniteit met akkerbouw en kennis van aardappelteelt is essentieel. Wij bieden een prettige werkomgeving en een goed arbeidsvoorwaardenpakket. Verdere informatie over ons bedrijf kun je vinden op www.meijer-potato.com. GEÏNTERESSEERD? Stuur dan je sollicitatiebrief binnen 14 dagen aan: C. MEIJER B.V., t.a.v. Miranda Bol, Postbus 1, 4416 ZG Kruiningen of mail naar mirandabol@meijer-potato.com. In de dynamische wereld van groeiende ladingstromen, steeds grotere schepen en toenemende concurrentie, nemen de Zeeuwse zeehavens een unieke positie in tussen twee wereldhavens. De havens van Terneuzen en Vlissingen zijn uitgegroeid tot het derde zeehavengebied van Nederland en zijn een van de voornaamste economische krachten van de Zeeuwse regio. Vanuit een markant kantoor in Terneuzen beheert Zeeland Seaports de havengebieden en doet er alles aan om de positie van beide havens als 'continental gateway' te versterken. De medewerkers van Zeeland Seaports leveren dagelijks een belangrijke bijdrage aan deze ontwikkelingen. De afdeling Public Affairs en Algemene Zaken verzorgt de Public Affairs, Communicatie, Juridische Zaken en Office Services. Zeeland Seaports staat midden in de samenleving en houdt haar klanten en stakeholders zo optimaal mogelijk op de hoogte van haar activiteiten. Om hier een bijdrage aan te leveren zoeken wij een: Vacaturenummer P 965 De functie: als Beleidsmedewerker Communicatie zorg je voor de interne en externe communicatie van Zeeland Seaports. Je schrijft communicatieplannen en voert deze uit. Je werkt nauw samen met andere afdelingen binnen de organisatie. Je treedt op als gesprekspartner voor externe bureaus en stuurt deze aan. Je bereidt presentaties voor, stelt persberichten en mailings op, vervaardigt brochures en voert de redactie over externe en interne periodieken alsmede de redactie van het intranet en de website. In nauwe samenwerking met de afdeling ICT houd je je bezig met het continue ontwikkelen van de elektronische media van onze organisatie. Je adviseert het hoofd van de afdeling over het communicatiebeleid. Onze vraag: wij zoeken een mede werker op HBO werk- en denkniveau die wil werken in een dynamische omgeving. Je beschikt over relevante werkervaring. Je bent initiatiefrijk en bent in staat zelf nieuwe ideeën aan te dragen die het communicatiebeleid van onze organisatie versterken. Wij verwachten datje kennis hebt van moderne communicatiemethoden en -technieken en inzicht in de taken, organisatie en ont wikkelingen op communicatiegebied. Je kunt goed omgaan met de media en stakeholders in de meest brede zin van het woord. Ons aanbod: bruto salaris van deze functie bedraagt minimaal 2.424,16 en maximaal 3.463,08 per maand (functieschaal 10). Inschaling is afhankelijk van opleiding en werkervaring. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer drs. D.L. Moolenburgh, Hoofd Public Affairs en Algemene Zaken, bereikbaar onder telefoonnummer 0115 - 647400. Een psychologisch onderzoek en een inspraakprocedure kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. De afdeling Infrastructuur Ruimte is verantwoordelijk voor het ontwikkelen, realiseren en beheren van havens, terreinen en infra structuur (zoals wegen en spoor) in het beheersgebied van Zeeland Seaports. Het cluster Beheer zorgt voor de complete uitvoering van de beheersprocessen in relatie met de ontwikkeling van de havens en is op zoek naar een enthousiaste collega in de functie van: Vacaturenummer IR 948 De functie: volgens het beheer- en onderhoudsplan verricht je diverse technische werkzaamheden in het beheergebied en je schouwt periodiek de natte infrastructuur (kades, glooiingen), de droge infrastructuur (wegen, groen en en stallaties) en terreinen. Je bent hiermee voor ZSP de ogen en oren in het veld en draagt zorg voor het instandhouden van de aspecten 'schoon, heel en veilig' in het havenbeheergebied. Je kunt zelfstandig varen met de peilboot en zorgt ervoor dat met het peilsysteem de diepte van de haven in kaart kan worden gebracht. De taken ten aanzien van het onderhoud aan het schip deel je met de andere kantonnier (met schipperswerkzaamheden). Onder verantwoordelijkheid van de beheerder verricht je incidenteel toezicht op de uitvoering van het baggerwerk. Onze vraag: je hebt een VMBO werk- en denkniveau en hebt oog voor de kwaliteit van de havenomgeving. Je bent in het bezit van het Kofdiploma of gelijkwaardig en hebt ervaring als schipper. Ons aanbod: bruto salaris van deze functie bedraagt minimaal 1.563,77 en maximaal 2.233,96 per maand (functieschaal 6). Inschaling is afhankelijk van opleiding en werk ervaring. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer A.J. Cardon, Coördinator Beheer of de heer D. Engelhardt, Hoofd afdeling Infrastructuur Ruimte, beiden bereikbaar onder telefoonnummer 0115 - 647400. Sollicitatie: voor beide functies geldt dat je brief met motivatie en CV, onder vermelding van het vacaturenummer, uiterlijk 10 december 2006 in ons bezit moet zijn. Je kunt deze richten aan: Zeeland Seaports, t.a.v. mevrouw A.L.E. Kegels, Postbus 132, 4530 AC Terneuzen of reageer via port@zeeland-seaports.com. Wij bieden je een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden conform de rechtspositieregeling van de Provincie Zeeland en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. Standplaats voor beide functies is Terneuzen. Op www.zeeland-seaports.com kun je meer informatie vinden over onze organisatie. Zeeland Seaports Port Authority Schelpenpad 2 Haven 1151, Terneuzen Postbus 132 4530 AC Terneuzen Tel. 0115-647400 Fax 0115-647500 port@zeeland-seaports.com www.zeeland-seaports.com Acquisitie n inleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bosch Car Sen/ice Garage Hoogesteger werkt uitsluitend met ervaren, gekwalificeerde monteurs en vooruitstrevende apparatuuur om perfecte service te waarborgen. Garage Hoogesteger is dan ook een begrip in de regio. Wij zoeken per direct een 1e AUTOTECHNICUS APK) De opleiding MTS Autotechniek en APK is een pré. Je kunt zelfstandig en nauwkeurig werken in een jong en enthousiast team. Spreekt dit je aan? Stuur ons dan uiterlijk 7 december een brief met cv. Bel voor meer informatie met René de Koster of kijk op onze website www.garagehoogesteger.nl. £§2 GARAGE HOOGESTEGER Dijkwelsestraat 59, 4421 AG Kapelle. Tel (0113) 341315 Bouwgroep Zuid B.V. is gevestigd in Goes. Het is een regionaal opererend bouwbedrijf, actief in woning- en utiliteitsbouw. Het bouwbedrijf voert nieuwbouw- en verbou wingsprojecten uit en verricht onderhoud- en renovatiewerkzaamheden. Binnen het bouwbedrijf werkt een hecht team van vakmensen. Het leveren van kwaliteit staat voorop. Bouwgroep Zuid B.V. groeit en heeft ambitie. Daarom vraagt het team van vakmensen onder steuning. Wij zoeken z.s.m. nieuwe collega's. Ter versterking van ons team zoeken wij met spoed en een U beschikt over de nodige ervaring, eventueel aangevuld met vakdiploma's en u beschikt over een rijbewijs B-E. Bent u geïnteresseerd? Dan zien wij uw schriftelijke reactie graag voor 9 december a.s. tege moet op onderstaand adres of per mail aan bouwgroepzuid@planet.nl. Heeft u vragen over deze functies, bel dan met 0113-227180. Bouwgroep Zuid B.V., Postbus 102, 4460 AC Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42