Banen Lédo JobfTrackjn^ PERSONEEL Qn-cujy yy^ct onj SDW daadkrachtige manager kraamzorg Bouw je mee aan die wegen van ons? Uitvoerder m/v Projectbegeleider m/v Medewerker Bedrijfsbureau m/v Asfaltuitvoerder m/v Asfaltmedewerkers m/v SDW groeit, Orthopedagoog/Psycholoog Bent u de die wij zoeken? Teamleider financiële administratie Vissorteerders Beleidscoördinator communicatie (m/v) Chauffeur m/v Kijk ook op 25 NOVEMBER 2006 - W7 KWS Infra bv is een toonaangevend grond- en wegenbouwbedrijf in Nederland dat jaarlijks zo'n 4.000 projecten uitvoert. De kern van het werk wordt gevormd door aanleg, reconstructie en onderhoud van verhardingen (wegen, paden, bedrijfsterrei nen, vliegvelden), riolering en grondverzet. Want groeien doen we. In ons district Noord-Brabant/Zeeland hebben we volop en vooral uitdagend en afwisselend werk aan de weg in de volgende functies: Wij zoeken daarvoor mensen met een ondernemende instelling, open en leer gierige houding en bereidbaarheid om met diverse partijen samen te werken. Belangstelling? Kijk op: www.kws.nl Of stuur je sollicitatiebrief met CV binnen 2 weken naar KWS Infra bv, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 119,4790 AC Klundert n VolkerWessels onderneming Acquisitie en aanvullende dienstverlening naar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld. met ervaring in toeleiding tot arbeid voor 24 uur per week. m/v SDW ondersteunt mensen met een handicap bij wonen, werken, leren en vrije tijd in West- Brabant. SDW vindt dat mensen met een ver standelijke beperking recht hebben op een zinvolle en zichtbare plaats, midden in de samenleving. Bij ons werken 800 betrokken en gekwalificeerde medewerkers. Onderdeel van SDW zijn het centrum voor loopbaanondersfeuning en de werkprojec ten. In de werkprojecten zijn de activiteiten gericht op het arbeidsmatige karakter en het leveren van een verkoopbaar product of ver koopbare dienst. In een aantal projecten wordt samengewerkt met het Werkvoorzie ningschap en GGZ Westelijk Noord-Brabant. Cliënten kunnen deelnemen aan het project Begeleid Werken waarbij jobcoaches de cliënt bemiddelen en ondersteunen in de toeleiding naar al dan niet betaalde arbeid bij reguliere bedrijven Acquisitie naar aanleiding Van de2e advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor meer informatie en voor een uitgebreid functieprofiel kijkt u op www.sdwzorg.nl Geïnteresseerd? Voor nadere informatie kunt u contact opne men met drs. G. Glanotten, divisiemanager zorg, of de heer H. van Eekelen, clustermanager dagbesteding. Beiden bereikbaar op telefoon 0165-593000. Sollicitaties: Een schriftelijke sollicitatie voorzien van een CV, kunt u vóór 15 december 2006 sturen naar de afdeling P&O, postbus 33,4 700 AA Roosendaal, of mailen naar p&o@sdwzorg.nl, onder ver melding van vacaturenummer 59, Zorgvuldig met zorg De Stichting Provinciale Kraamzorg Zeeland verleent kraamzorg in de gehele provincie Zeeland. Wij zijn een professionele ISO gecertificeerde organisatie. Algemeen Een uitdagende veelzijdige functie binnen een organisatie met bijna 200 medewerkers die zich kenmerkt door een platte organisatiestructuur en waar grote waarde gehecht wordt aan een prettige werksfeer en een informele samenwerking. Functie Geeft leiding aan de medewerkers van de planning zowel op kantoor als in de thuissituatie, de intakers, de lactatiekundigen en de kraamverzorgenden. Het brede takenpakket bevat o.a. beleidsbepaling, verzuimcoördinator, klachtenbehandeling, functioneringsgesprekken, werving en selectie. Eisen Minimaal HBO-niveau of gelijkwaardig met ruime leidinggevende ervaring in de verpleging. Ervaring in de kraamzorg is een pré. Aanbod: Full-time dienstverband met standplaats Goes. Jaarcontract met optie op onbepaalde tijd contract. Salariëring conform FWG schaal 65. Een gedegen inwerkperiode. Procedure: Sluitingsdatum is 9 december 2006. Gesprekken staan gepland voor week 2 van 2007 Een assessment en/of psychologische test maken deel uit van de procedure. Als deze vacature uw interesse heeft gewekt dan kunt u op www.kraamzorgzeeland.nl en www.zz.nl een uitgebreidere beschrijving van de vacature nalezen. Vanzelfsprekend kunt u bellen met Margof Haulez (personeelszaken) 0113-22 40 29. Uw sollicitatiebrief kunt u mailen aan m.haulez@spkez.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. - 1» gTJTZ! KRAAMZORG"TJ~TjeelanD Vod: 'tri Unieke uitdaging voor een echte doorzetter Voor de vestiging Goes zoeken wij een: Binnen de Zwartepoorte Holding bv zijn 5 bedrijven met dealerschappen voor de merken Land Rover, Mini, BMW-motor- fietsen en BMW-automobielen actief, als mede een compleet Schadeherstelbedrijf. Naast de verkoop van nieuwe en gebruik te auto's en motorfietsen bieden wij onze klanten leasing, financiering, verzekerin gen maar ook onderhoud en reparatie. Vanuit twee schitterende bedrijfspanden in Roosendaal en Goes wordt aan onze (toekomstige) klanten de aandacht en ser vice gegeven die bij de merken passen. Onze ca. 75 medewerkers worden met een uitstekend trainingsprogramma opgeleid bij hun werkzaamheden. Door sterk de nadruk te leggen op de kwaliteit van zowel de producten, de dienstverlening als onze medewerkers is het bedrijf in de wijde omgeving een begrip geworden. U geeft leiding aan een afdeling van 4 collega's alwaar de volledige financiële administratie wordt verzorgd voor onze bedrijven in Goes en Roosendaal. Uw werkzaamheden richten zich voornamelijk op uitvoerende en adviserende taken. U stuurt coördineert de dagelijkse werkzaamheden, voert controlewerkzaamheden uit en verzorgt periodieke rapportages. Functie-vereisten: Minimaal HEAO administratief, SPD Minstens 4 jaar ervaring in een vergelijkbare leidinggevende functie Zelfstandig kunnen werken, na inwerkperiode Uitstekende leidinggevende kwaliteiten en communicatieve eigenschappen "Hands-on" mentaliteit Flexibel, Initiatiefrijk Kennis van automatisering mn. Boekhoudkundige programma's en Windows NT Wij bieden een dynamische en klantgerichte werkomgeving, een goed bij uw ervaring en opleidingniveau passende salariëring en ronduit uitstekende arbeidsvoorwaarden. Als bovenstaande u bevalt, schrijf een sol licitatiebrief en vertel ons wat u aantrekt in het werken in onze organisatie. Stuur uw sollicitatie voor 4 december a.s. naar: Zwartepoorte Goes bv t.a.v. Erna Bakker, Manager P&O Postbus 215, 4460 AE Goes E-mail ebakker@zwartepoorte.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting Vislos Sorteerregeling te Vlissingen zoekt op oproepbasis. Werktijden zijn van donderdagavond tot vrijdagochtend. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Nooijer, 0118-602544, bellen na 17.00 uur. Laan van Brabant 72 4701 BL Roosendaal Tel. 0165 - 593000 www.sdwzorg.nl "De Zeeuwse Milieu Federatie komt op voor natuur en milieu in Zeeland. Wij werken aan een rijke natuur, een schoon milieu en een aantrekkelijk landschap. De ZMF is een constructieve en deskundige gespreks partner voor overheid, bedrijfsleven en burgers. De ZMF spreekt namens haar leden en een groot aantal Zeeuwse milieu- en natuurorganisaties. Om de belangen van natuur en milieu in Zeeland te beschermen, en om duurzame ontwikkeling mogelijk te maken." Wij zoeken voor ons bureau een: voor 20 uur per week. Kijk op onze website www.zmf.nl voor meer informatie en de sollicitatie procedure. Wij zijn; een dynamische versgroothandel, werkzaam in de lokale verslogistiek, gevestigd in Middelburg met klanten in geheel Zuidwest-Nederland. Met koeltransport worden producten geleverd aan versdetailhandelaren en retail. Ben jij; een teamspeler, een ambitieus en representatief persoon, met een flexibele, accurate en correcte instelling. Verder ben je in het bezit van; middelbare opleiding, goede Nederlandse spréék,- en schrijfvaardigheid. Dan ben jij de medewerker die wij zoeken. Wij zoeken op korte termijn een Leeftijd 20-40 jaar in bezit van rijbewijs BC Werktijden Ma/Vr 40 uur per week Sollicitaties uitsluitend per brief of e-mail voor 2 december 2006 aan: Lédo Verswaren, tav Personeelszaken, Postbus 8008 4330EA Middelburg pz@ledo.nl http://www.ledo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 33