PZC 22 donderdag 23 november 2006 V Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Hoera! Een dochter Femke Ze is geboren op 22-11 -2006 Erik en Samantha Maranus Europaplein 1 4561 CP Westkapelle 0118-570925 Overleden Martin Ongewild en jaren te vroeg heb je ons moeten verlaten. Met jou, zijn ons een gouden hart en een heldere geest ontvallen. Misverstanden werden door jou met een glimlach en een grap rechtgezet. Nooit was een beroep doen op jou tevergeefs. Op jou kon je altijd bouwen. De tijd blijkt te snel te gaan om onze waardering vol doende te uiten. Vrienden ben je niet alleen voor het leven, maar tijd loos. We hopen je dit mee te kunnen geven. Weet dat we je missen en dat we allen een stukje van je goud in ons dragen. Martin; Rust zacht. Vrienden van Handelsstal van Iwaarden Ronald Johnny Leonard Remy Michelle Jacob-Jan Comé Gerard Rosemieke Annemieke Dani Hanneke Peter van B. en Carola Jessica en Raoul Jon en Lilian Jeroen 0. Sjoerd Han Herwin Jeroen K. Leny Peter van H. Mirjam Koen Aletha Jacco-Jan Jan-Peter en Marlies Danielle en Coen Christel en Richard Martin en Marjolein Martin Diep getroffen werden we geconfronteerd met het bericht dat we je vriendschap door een tragisch ongeval moeten gaan missen. Als je iemand onverwacht verliest besef je pas dat je je waardering te weinig hebt laten blijken. We hebben je gekend als een spontane open jongen op wie je altijd een beroep kon doen. De open plaats in ons hart die je achterlaat zullen we vullen met de herinnering aan alle mooie momenten, je glimlach en je opgeruimde karakter. We kunnen ons niet indenken wat het zou zijn om een van onze gezinsleden op dergelijke wijze te ver liezen. We wensen je ouders, broer, zus en familie alle kracht toe om dit verlies een plaats te geven en om te zetten in een tastbare herinnering. Martin; rust zacht en weet dat we je missen. Sonja en Ronald, Aletha, Shawnee, Océane, Jesse Lee Nijsse Conny en Rinus. Ronald, Johnny. Martin en Marjolein, Jos en Carolien van Iwaarden René en Mariëlle, En kleinkinderen Verslagen en ontroerd ontvingen wij het bericht dat onze beste vriend Martin Kuzee door de Heere uit dit leven werd weggenomen door een ernstig verkeersongeval. Wij zullen hem heel erg missen en wensen zijn fami lie heel veel sterkte toe in dit zware verlies. Ronald en John van Iwaarden Gerard Rietveld Peter van Houte Jacob-Jan Nagelkerke Jacco-Jan de Dreu Dani de Koster Comé Poortvliet Kruiningen, 25 november 2006 Geschokt zijn wij omdat na een ernstig ongeval is overleden Martin Kuzee Wij wensen de familie, vrienden en kennissen heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Namens het Bestuur en leden van MSV "De Uitlaat" Vlissingen Geschokt hebben we kennisgenomen van het plotse ling overlijden van Martin Kuzee zoon van onzfe vrienden We wensen Adrie, Mia, Bart, Rebecca, Lilian en Marco alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Piet en Marianne Karelse en kinderen Andre en Jacqueline de Visser en kinderen Diepgetroffen en verdrietig zijn wij door het over lijden van Martin zoon van onze medewerkster Mia Kuzee Wij wensen de familie en allen die hem dierbaar waren veel sterkte toe. Directie Stichting Ter Weel Collega's Zorgcentrum Ter Weel Krabbendijke Geschokt namen wij kennis van het overlijden van Martin zoon van onze voorzitter Adrie Kuzee Wij wensen Adrie, Mia, Bart, Lilian en verdere fami lie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden van vereniging De Aangespannen Haflinger, regio Zeeland Zo jong, zo snel en zo oneerlijk. Verslagen zijn wij door het verlies van onze bedrijfsleidster Liesbeth Sonnemans Wij wensen Ben en de familie veel sterkte toe in deze zware tijd. Corry, Leo, Ilse en Hans Kik Liesbeth Met dierbare groet. Jouw team, Zierikzee Wij wensen Ben en de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Liesbeth We zullen je warmte en gezelligheid missen. Je collega bedrijfsleiders; Miriam, Rosanne, Vivian, Wilma en alle collega's van Haamstede, Rhoon, Rotterdam en Zwijndrecht Geschokt en met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van ons enthousiast en actief lid Liesbeth Sonnemans Wij wensen Ben en de familie veel sterkte toe. Namens Bestuur en Leden Bowlingvereniging Renesse Renesse, 21 november 2006 BEIDE BOORDENRIEMEN GEROEID Lies, we missen je roeiteam "La Stradiva" Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Liesbeth Sonnemans partner van onze medewerker Ben Heutink Wij wensen Ben en zijn familie veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. College van burgemeester en wethouders en collega's van de gemeente Noord-Beveland Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze collega Achile de Vliegher Wij wensen zijn vrouw, dochter en familie veel sterkte toe. Management van Dow Benelux B.V. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze collega Achile de Vliegher Wij wensen zijn vrouw, dochter en familie veel sterk te bij het verwerken van dit verlies. Afdeling LHC Dow Benelux B.V. Met verdriet namen wij kennis van het plotseling overlijden, als gevolg van een ernstige ziekte, onze geliefde zwager en oom Evert Klooster Echtgenoot van Lenie Melse in de leeftijd van 71 jaar. Sien en Willem Boogaard Catrien en Huib Spruijt Tinus en Anneke Melse Neven en nichten 21 november 2006 Zijn plaats is leeg. Zijn stem is stil. Een ieder die hem kende, weet wat dit zeggen wil. Met grote verslagenheid geven wij u er kennis van dat plotseling is overleden onze lieve zorgzame broer, schoonbroer en oom Jacob Pieter van de Plassche in de leeftijd van 75 jaar. St. Kruis: Izak van de Plassche Oostburg; Bella en Bram Masseilje-van de Plassche St. Kruis: Piet van de Plassche Sluis: Janneke van de Plassche Vlissingen: Hermien van de Plassche Bodegraven: Diny en Jan Schouten-van de Plassche Philippine: Wim van de Plassche Aardenburg: Corrieen Antoine Rootsaert-van de Plassche Neven en nichten 4528 ET St. Kruis, 21 november 2006 Wilhelminaweg 2 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 25 november om 11.00 uur in de Hervormde Kerk te St. Kruis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een slopende ziekte is rustig overleden mijn moeder en schoonmoeder Jacoba Uiterlinden Verheij Coby Sinds 29 november 1972 weduwe van Willem Cornelis Uiterlinden in de leeftijd van 81 jaar. Kees en Aartje Uiterlinden-Krijger Nieuw en St. Joosland, 21 november 2006 Correspondentieadres Veerse Gat 22 4541 LC Amemuiden Mijn moeder is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 27 november van 11.00 tot 11.50 uur. Om 12.00 uur zal de afscheidsdienst gehouden wor den in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Onze grote dank gaat uit naar de medewerkers van "Zorgstroom" die moeder zo liefdevol hebben ver zorgd. En aan dr. f.C. Ponten. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Coby Uiterlinden-Verheij N. Verheij t J.A. Hoogesteger-Verheij F.D. Verheij t W. Verheij- Muller H. Verheij P.C. Verheij-Keulemans Neven en nichten Zierikzee, 21 november 2006 Met droefheid geven wij kennis dat na vele moeilijke jaren is overleden onze geliefde zwager en oom Jacobus Dingemanse echtgenoot van Dien Dingemanse-Geelhoed op de leeftijd van 84 jaar. Scharendijke: W.J. Geelhoed-Braber Dreischor: P.K. Geelhoed-Krijger Neven en nichten 21 november 2006 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Alphonsus Gregorius van de Poel Wij herinneren ons hem als een gewaardeerd collega en wensen zijn familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, F.P. Goudswaard, korpschef M.E. Siderius, plaatsvervangend korpschef Der Mensch lebt und bestehet nur eine kurze Zeit und alle Welt vergehet mit ihrer Herrlichkeit Es ist nur Einer ewig und an allen Enden und wir in Seinen Handen Matthias Claudius Een heel bijzonder mens is van ons heengegaan. Wij zijn hem dankbaar voor alle liefde en wijsheid die hij ons gegeven heeft. Na een paar Fijne dagen met goede gesprekken en intens contact is (O)pa woensdagmorgen rustig inge slapen Jan Herman van Santen weduwnaar van Maria Jensen 11 januari 1918 f22 november 2006 Drager van het Verzetsherden kings kruis Einar en Marja Niels Sven Ingrid en Wim Femke en Tom Rik Evi Imke Vivi en Gabriël Correspondentieadres: Spaamestraat 16 4588 TK Oost-Souburg Zaterdag 25 november om 15.00 uur willen we samen met u afscheid nemen van (O)pa in de aula van begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving, onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Elisabeth Petronella Janssen-Meeuwisse weduwe van C.J. Janssen in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Els en Piet Martin en Corine Barend Michiel en Perla Jan-Kees en Liesbeth Joost en Petra Chris Vlissingen, 20 november 2006 Correspondentieadres: J.C. Janssen Colijnslraat 67 4584 EJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 24 november van 19.00 uur tot 19.50 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck straat 620 te Vlissingen. Wij komen samen om haar te gedenken op zaterdag 25 november om 11.00 uur in crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de ontvang kamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. In vrede leg ik mij neer en meteen slaap ik in, want u, HEER, laat mij wonen in een vertrouwd en veilig huis. Psalm 4:9 NBV Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is vredig ingeslapen onze lieve schoonzus en tante Sara Janna Beaufort weduwe van Gilles Zegers 5-7-1912 f 21-11-2006 Namens de familie: E.N. Hamelink-Zegers Corr.adres: Korte Delft 5,4545 BC Zaamslag. Zaterdag 25 november is er vanaf 10.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 10.50 uur de dienst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Alleen schriftelijke condoleance. Dank aan het personeel van "De Vurssche" voor de liefdevolle verzorging. "De Heer is mijn Herder. -Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Janna Adriaantje Abrahamse-Bierens Sinds 1975 weduwe van StoffelAbrahamse In de leeftijd van 99 jaar. Zij behoorde tot het geslacht van de zeer sterken. Middelburg: M. Christiaanse-Abrahamse J. Christiaanse f Ineke en Willem Marjan en Jan Ria en Rob Vlissingen: S.C. Reinderts-Abrahamse P. Reinderts Frits en Corine Anja en Lex Middelburg: A.J. Abrahamse f en achterkleinkinderen Tot op het laatst is zij liefdevol verzorgd en begeleid door de zorgzame en betrokken medewerkers van zorgcentrum St. Willibrord. Onze dank hiervoor. Middelburg, 21 november 2006 Correspondentieadres: Mevr. M. Christiaanse-Abrahamse Spuistraat 17 4551 EX Middelburg De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 25 november a.s. om 10.00 uur in de aula van de alge mene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven dijk 5 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van Zij die geen rouwbrief hebben gekregen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze Oma en "Grote Oma" Mw. J.A. Abrahamse-Bierens Frits Corine Björn Suzanne Inge Mark Ineke Willem Marlies Jan-Willem Anja Lex Leslie Veerle Marjan Jan Mirjam Nout Nadine Ria Rob Daan Sophie Dankbetuiging Voor ons 65-jarig huwelijksjubileum willen wij, ook na mens onze kinderen, u hartelijk bedanken, voor de per soonlijke felicitaties, post, bloemen en cadeaus, die wij van u mochten ontvangen. Het was voor ons een fijne dag, nogmaals hartelijk dank. Dijkstraat 6 4322 AB Scharendijke R. Th. Louwerse J.A. Louwerse-v.d. Werf In Memoriam In liefdevolle herinnering Cor Jacobse Wat zo diep in je hart zit kun je door de dood niet verliezen. Tiny, kinderen en kleinkinderen 08-01 -1928 t 23-11-1991 In liefde gedenken wij Dick Passchier 'Van oudsher is God een schuilplaats zijn armen dragen u voor eeuwig' Nelly Passchier-van Leeuwen kinderen en kleinkinderen Willem-Alexanderstraat 14 4388 JB Oost-Souburg 23-11-2006 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 BEZOEK ONZE SHOWROOM Zonwering Teba Nationaal Garagedeuren Livingstoneweg 8 Rolluiken ï4f2n?LG^„, Tel. 0113-222 231 Laban Schelde Rijnweg 6 AMBIANCE 4691 RW Tholen ZONWERING Tel. 0166 - 602 823 Kijk voor meer informatie over onze openingstijdèn op onze website www.ambiance-zonwering.nl NI AT IONAAL OuderTnhulp En steun het gevecht tegen eenzaamheid en armoede onder ouderen! O.a. te koop bij postkantoor en op www.ouderenhulp.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44