PZC 12 mijn oma helpen?? woensdag 22 november 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Bedroefd geven wij kennis, dat na een zwangerschap van 27 weken door de Heere van ons werd weggeno men ons lief dochtertje en zusje Christel Johan en Nettie Minderhoud-Hoekman Jaco, Marlinde, Robbin 20 november 2006 Kaneelpolderdijk 8 4434 NM Kwadendamme De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Psalm J 9 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op het aller onverwachts, door een ernstig verkeersongeval, van ons weggenomen onze innig geliefde zoon en broer, in de jonge leeftijd van 20 jaar Maarten Jan Kuzee Martin geb. 8-12-1985 overl. 20-11 -2006 Adrie en Mia Kuzee-van Fraassen Bart en Rebecca Lilian en Marco Gawege 24 4414 NB Waarde Martin is thuis opgebaard, alwaar donderdag 23 en vrijdag 24 november van 19.30 tot 20.30 uur gele genheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 25 november om 13.00 uur gehouden in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Geen toespraken. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig delen wij u mee dat, door de Heere op het aller onverwachts, uit onze familiekring is weggenomen onze lieve kleinzoon en neef Martin Kuzee B. Kuzee L.M. Kuzee-Kaat Jenny en Henk Kleinloog El een Sven Rik Jos Janka Joan en Huib Krijger Janine Ko Sterre Bart Melanie Ellen Jeroen Willemien Marcel Joep Anne Freek en Rianne Kuzee Kris Tessa Olivia Heieen en Martien van Dijk Sanne Bastiaan Berre Krabbendijke, 20 november 2006 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve kleinzoon en neef Martin Kuzee We wensen Mia, Adrie, Bart en Rebecca, Lilian en Marco veel sterkte en kracht om dit verlies te dragen. A. van Fraassen-Koster Mart en Maaike Anne-Marie en Joisse Stijn en Jette Arjan Sand ri na en Marco Martine en Gerwin Jan en Maijoke Dianne en Sander Robin Janita Waarde, 20-11-2006 Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een droevig ongeval van ons heeft wegge nomen onze zeer geliefde vriend Martin Kuzee op de jeugdige leeftijd van 20 jaar. Gawege: Martin en Marjolein van Iwaarden Kapelle: Jan-Peteren Marlies Slabbekoorn We zullen hem heel erg missen. We wensen de familie en alle vrienden veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. 20 november 2006 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Martin Kuzee Wij wensen Adrie, Mia, Bart, Lilian en verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Jos en Carolien Jan en Dicky Verdrietig en geschokt zijn wij omdat na een zeer ernstig ongeval is overleden Martin Kuzee Wij wensen Adrie, Mia, Bart. Rebecca, Lilian en Marco heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Mario en Ellen Patrick en Jantine Arjan Kees en Anneke Johnny en Yvonne Met grote verslagenheid namen wij- kennis, van het plotseling overlijden van onze beste vriend Martin Wij wensen zijn vader en moeder Adrie en Mia Kuzee, broer en zus Bart en Lilian Kuzee en verdere familie en vrienden veel sterkte toe met dit zware verlies. Julian Houtman Reneé Wagenaar Jeroen Pieper Carolien van Houte Evert Houtekamer Carolien Angela Nieuwehuizen Jan Westrate Winanda v.d. Berge Johan Pagee Marisca Oudijk Jurian Pageé Alice Oosterlee Rens Verschuure Marije Hirdes Mourice van Paasen Peter Joosen Leen Sinke Verslagen hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van onze zeer gemotiveerde collega en vriend Martin Kuzee Lid van het eerste uur van de Calamiteiten Organisatie Zeeland Airport Zijn bijdrage en onvoorwaardelijke inzet zullen wij node missen. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie Zeeland Airport COZA collega's Richard, Dennis, Gerard, Izak, Henk, Cor, Leander. Maarten, Menno, Machiel, Martien, Peter, Henk en Jan Met grote verslagenheid ontvingen wij het droevige bericht dat door een noodlottig ongeval is overleden onze zeer gewaardeerde collega Martin Kuzee Wij wensen zijn ouders, broer, zus en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers van Vliegwerk Holland B.V. Amemuiden, 21 november 2006 Diep getroffen en verdrietig zijn wij door het overlij den van Martin Fijne vriend van onze kinderen en zoon van onze vrienden Adrie en Mia We wensen de familie en allen die hem dierbaar waren veel sterkte en Gods steun toe. Jan-Kees en Margreet, Kees, Marilyn en Dinant, Dan, Emma Moerdijk Diep getroffen zijn wij door het plotselinge overlij den ten gevolge van een verkeersongeval van Martin zoon van onze medewerker Adrie Kuzee van de afdeling CTA/Logistiek. Woorden schieten tekort bij zo'n verschrikkelijk be richt. Wij wensen de familie alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers MOMMERSTEEG INTERNATIONAL Kapelle, 20 november 2006 Voor altijd verbonden Met intens verdriet geven wij te kennen dat onze lieve Liesbeth op 20 november 2006, na een heftige en ongelijke strijd, is overleden. Zij werd 45 jaar. Ben Heutink M. Sonnemans-Creemers J. Heutink-van Munster Marie-José Sonnemans Diane van den Bosch Mathieu en Dorothé Sonnemans Ralf, Romy, Amber Harry Sonnemans Gerard Sonnemans Rien Heutink Gerald Heutink Merel Bootsma Cederweg 12 4328 KB Nieuw-Haamstede De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Met liefde in ons hart zullen wij altijd blijven denken aan onze lieve tante Liesbeth Rolf, Romy en Amber Sonnemans Geschrokken en verdrietig vernamen wij het bericht van het overlijden van onze bowlingvriendin Liesbeth Sonnemans Wij wensen Ben en de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Spelers van de Woensdagavond-Bowling Sportcentrum Westerschouwen Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39:10 Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een ernstig ongeval, door de Heere uit ons midden is wegge nomen mijn geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Janny Wisse-Hage in de leeftijd van 55 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. RillandD.M. Wisse RillandKvan Wisse Wendy Wisse-Nieuwenhuijse Marc, Kirs-ten, Bart, Celine RillandJaco Wisse Nelly Wisse-Overbeeke Christian, Demian, Lyana RillandDennis Wisse Marlies Wisse-Nieuwenhuijse KruiningenGert-Jan Wisse Wilma Wisse-de Bilde RillandCarina Wisse 20 november 2006 Bathseweg 7 4411 BA Rilland Donderdag 23 november is er gelegenheid tot con doleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 11 te Rilland van 19.00 tot 20.00 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op vrijdag 24 november om 9.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Valckenisseweg te Rilland om 11.00 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot con doleren in genoemde kerk. Geen bloemen. Erg verdrietig zijn we nu onze lieve Oma Wisse is overleden. Christian Demian Lyana Mare Kirsten Bart Celine Diepbedroefd geven wij u kennis dat door een tragisch ongeval, de Heere geheel onverwachts uit ons midden heeft weggenomen, mijn innig geliefde dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante. Janny Wisse-Hage echtgenote van Dirk Wisse In de leeftijd van 55 jaar. Sterke de Heere ons allen in dit zware verlies. Krabbendijke: C. Hage- van Noorden Goes: Betsy en Hans' Krabbendijke: Coby en Jan Kruiningen: Matty en Jo Nieuw en St. Joosland: Ko en Ada Krabbendijke: Jan en Addy Kruiningen: Corine en Jaap Neven en nichten 20 november 2006 Door een tragisch ongeval is onze geliefde schoon zuster ons ontvallen. De verslagenheid is groot. Janny Wisse-Hage Sterke de Heere onze broer en zwager met zijn kin deren en kleinkinderen, in dit grote verlies. Kapelle: Rinus en Adrie Wisse-v. Koeveringe Krabbendijke: Janny en Bram v. 't. Leven-Wisse Goes: Izak en Ineke Wisse-de Bruijne Krabbendijke: Josien en Mart Neels-Wisse FJuijbergen: Frans en Ria Wisse-v. d. Maas Cézac (Fra): Chris en Pascal Wisse-Lartet Neven en nichten 20 november 2006 Tot onze grote droefheid is overleden onze geliefde broer, schoonbroer en oom Peter Kodde Ron Kodde Phiny de Groot Natascha en PaulRoald en Nina Anna en Silvester Marcel Kodde Joyce van de Plas Middelburg, 21 november 2006 In ons midden is overleden Marijke Stapel Rotterdam, Zierikzee, 27 juni 1930 20 november 2006 Amsterdam: Arjanne van der Spek Erwin Zevenhuizen Montagut: Marieke van der Spek Joop van den Berg Dreischor: Bart van der Spek Erna van der Spek- van der Wekken Mees, Floortje, Tim, Arend Correspondentieadres: Molenweg 7 4515 CE Dreischor U bent welkom om nog even bij Marijke te zijn in haar huis aan de Mulockslraat 25 te Zierikzee op donder dag 23 november tussen 15.00 en 17.00 uur. De herdenkingsdienst vindt plaats op vrijdag 24 no vember om 13.00 uur in de St. Adrianuskerk aan de Ring te Dreischor. Voorafgaand aan deze dienst is er tussen 12.30 en 12.45 uur nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de herdenking zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Drei schor. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in 'Het Dorpshuis' aan de Moggestraat. God is liefde. 't Is goed bij Hem te wonen. Met een hart vol verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve wijze moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Martha Schutijser-Koning sinds 11 mei 1994 weduwe van Petrus Marie Schutijser Blokker t Vlissingen 13 mei 1924 20 november 2006 Vlissingen: Hans en Woosik Colijnsplaat: Nel en Arthur Veronique, Annique Vlissingen: Marga en Humphrey t Marvin, Maurits, Carlos Oost-Souburg: Thea en Alfred Randy, Jeffrey, Jeremy, Geena Correspondentieadres: Troelstraweg 235,4384 AK Vlissingen Geen bezoek aan huis. Onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen alwaar geen bezoek. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 24 november om 11.00 uur in de O.L. Vrou we kerk aan de Singel te Vlissingen, aansluitend zul len wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op het RK gedeelte van de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er in genoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrij dagvan 10.15 uur tot 10.45 uur in de kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap een beetje afscheid van je moeten nemen, wat blijft zijn onze herinneringen. Met alle dierbaren om je heen was het gevecht toch voor jou alleen. Ondanks je jarenlange strijd raakte jij je humor niet kwijt. Je nam afscheid zoals je was, trots, intelligent, krachtig en moedig. Bedroefd, maar dankbaar dat hem nog verder lijden is bespaard, hebben wij afscheid moeten nemen van onze innig geliefde man, vader, groot- en overgrootvader. Met hem verliezen wij een oprecht optimistische man, die zijn langdurige ziekte steeds zeer moedig en met een vleugje humor wist te dragen. Jacobus Dingemanse (Ko) 21 november 2006 Middelburg 23 december 1921 Oost- en West-Souburg Oost-Souburg: Dien Dingemanse-Geelhoed Lelystad: André Dingemanse Floortje Dingemanse-Keller Oost-Souburg: Niels Dingemanse Amy Haerkens Klaaswaal: Sandra Dingemanse Jan van de Velde Lucas en Jasper Den Haag: Jethro Dingemanse Pilar Vergara Grijpskerke: Marijke Dingemanse Eric de Wit Swifterbant: Anneke Dingemanse West-Souburg: Ad Dingemanse Marina Dingemanse-Capello Dominique Oranjeplein 66 4388 AH Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het cremato rium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op vrijdag 24 november om 13.15 uur. Voorafgaand is er van 13.00 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer in het crematorium. Geen bezoek aan huis. Dag lieve Opa kusjes Dominique Wegens familieomstandigheden zijn wij deze week niet bereikbaar. Installatiebedrijf J. Dingemanse West-Souburg Diepbedroefd, maar vol bewondering voor de ma nier waarop hij zijn ziekte heeft mogen dragen, ook dankbaar voor alle liefde en zorg die hij ons heeft ge geven, maken wij bekend dat is overleden mijn dier bare man, onze lieve zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Willem Dansen Wim in de leeftijd van 87 jaar. Rilland: N. Dansen-Everaers Middelburg: Marga Hollebrandse-Dansen Peter Hollebrandse Rilland: Rini Dansen Klein- en achterkleinkinderen 19 november 2006 Adriaan Butijnweg 97,4411 BW Rilland De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 24 november om 13.00 uur in de kerk van de Protes tantse Gemeente 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30 tot 12.50 uur in bovengenoemde kérk gelegenheid om afscheid van hem te nemen. Na de begrafenis is er in de zaal naast de kerk gele genheid tot condoleren. Wij willen het verzorgend personeel van de Thuiszorg en het Oosterschelde Ziekenhuis, afd. E. hartelijk dankzeggen voorde liefdevolle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve, zorgzame pa en overopa Willem Dansen We wensen in het bijzonder oma en oom Rini heel veel sterkte met dit grote verlies. Han-Willem en Christina Linde, Lucas Christian en Eline Myrthe, Brian William en Hanneke 19 november 2006 Waarom moet het zo zijn Omdat de mens een stuk 'natuur' is, omdat de mens het ritme van de zee volgt. Bedroefd, maar met grote dankbaarheid voor zijn lief de en voor wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat na een bewonderenswaardig gedragen ziekte van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man en vader Alphonsus Gregorius van de Poel echtgenoot van W. van de Poel-Minderhoud 1:1 september 1919 t 20 november 2006 Middelburg: W. van de Poel-Minderhoud Heinkenszand: Annemarie van de Poel Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis 'De Vliedberg' (app. 4) voor hun liefdevolle verzorging. Esdoornlaan 1 4334 CC Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 25 november a.s. van 11.30 tot 11.50 uur in het rouw- centrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aanslui tend zal de herinneringsdienst worden gehouden om 12.00 uur in de aula van het rouwcentrum. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze oom Fons van de Poel Oom Fons zal in onze herinnering blijven. We wensen tante Mien en Annemarie veel sterkte toe. Culemborg: Johannes en Lian Doornbos Westkapelle: Kees en Ina Minderhoud Dankbetuiging In plaats van kaartjes Voor uw belangstelling en medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze geliefde dochter, zuster, schoonzuster, tante en kleindocher Pleuntje Maria Vat Lenneke- zeggen wij u hartelijk dank. Biezelinge, november 2006 C. Vat A. Vat-van 't Hof en verdere familie In Mem o ri am In liefdevolle herinnering 22-11-1996 gjm 22-11 -2006 Lauran Gemis is een gevoel dat niet is te omschrijven, niemand die de juiste woorden kent. Het is onlosmakelijk met het leven verbonden, omdat jij een deel van ons leven bent. Je bent niet tastbaar aanwezig, maar wel voelbaar, in hoe je was en wat je zei. Soms lijkt het net als de dag van gisteren, en toch....is er alweer 10 jaar voorbij. Johan en Corry Traas Baarland Hoe kan een 'zomerzegel KOOP NU ZOMERZEGELS! En steun het gevecht tegen eenzaamheid en armoede onder ouderen! O.a. te koop bij postkantoor en op www.ouderenhulp.nl Plaats uw familieberichten in de PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 46