Oostkapelle haalt routine terug Swift op karakter langs Tjoba BC Vlissingen laat basketbalsters uit Boxtel ontsnappen Hoedekenskerke en Kruiningen verrassen Harro Hazelaar (39) kan tij niet keren tegen WGZ: 0-3 Van Geersdale zeker een week uitgeschakeld uitslagen üsmswÊÊÊÊÊÊÊÊiÊÊm agenda Zoer vierde in Stuttgart maandag 20 november 2006 wb22 door Niels Bouterse VLISSINGEN - De basketbal sters van BC Vlissingen kwa men zaterdag net te kort in de belangrijke wedstrijd tegen het nog ongeslagen JRC Boxtel. Aan het einde van een sterke come back in de tweede helft miste de ploeg de rust om het karwei af te maken. BC Vlissingen verloor de topper in de hoofdklasse met 60-64. Aanvoerder Nanon Doeland zou graag in een andere klasse spe len. Niet in de hoofdklasse en niet in de promotieklasse, maar in een klasse ertussen. „De ja ren dat we in de promotieklasse speelden, bungelden we de hele tijd onderaan. En dit niveau is ook niet wat we willen." Doe land doelde op de zwakkere te genstanders die ze met haar ploeg dit seizoen treft. Het Walcherse basketbalteam won dit seizoen de eerste vijf wedstrijden op rij met ruime ve- schillen. ,,Die teams waren te makkelijk te verslaan. Je gaat dan zelf ook makkelijker spelen en je ziet de laksheid in het team sluipen." Gemakzucht was volgens Doe land dan ook de oorzaak van de eerste verlieswedstrijd, twee we ken geleden bij het zwakke EB- BC(59-47). Een wedstrijd van een ander ka liber stond zaterdagmiddag op het programma. Trainer Tom Jo- ziasse wist dat. „Er zijn dit jaar maar drie ploegen die strijden om het kampioenschap en daar van stonden er vandaag twee in de zaal." JRC Boxtel degradeerde vorig seizoen uit de promotieklasse en zit net als Vlissingen op de wip tussen de twee basketbaldivi sies. Alleen had de Brabantse koploper in tegenstelling tot de Zeeuwen deze competitie nog geen fout gemaakt, en maakte ook in de wedstrijd in Vlissin gen duidelijk niet van plan te zijn nog één jaar langer in de hoofdklasse te blijven. De beginfase was voor BC Vlis singen. De vrouwen startten scherp en liepen al vroeg uit tot] een 16-9-voorsprong. In hetl tweede kwart keerde het tij en,, nam de Brabantse ploeg y stokje over. De jonge, talentvol-! Ie Brabantse basketbalsters be nutten de vrije kansen een stuit beter dan de Vlissingse. Die kre gen in het tweede kwart de bal- nauwelijks meer in de basket.ini het begin van het derde kwart; stond Boxtel daardoor al met, 43-30 voor. Doeland over de oorzaak van de' terugval: „In plaats van over het! hele veld te verdedigen en ons ruimte te geven in de aanval, verdedigde Boxtel in het tweede kwart compacter en rondom de basket." Hierdoor werd Vlissin gen genoodzaakt van afstand tel schieten. En dat ligt de ploea niet zo. Boxtel beschikte daaren-j tegen wél over goede schutters en met zes driepunters (tegen; nul van Vlissingen) behielden zij de voorsprong op hun achter,' volgers. Vlissingen kwam in de tweede helft van de partij terug. „Beter verdedigen resulteerde al snelin meer punten voor ons", legde de 32-jarige Souburgse Doeland) uit. De thuisploeg naderde JRCi Boxtel in een hectische slotfase tot op twee punten (57-59). Me,, nog drie minuten op de klok) kreeg de ploeg maar liefst zeven: vrije worpen om Boxtel de gena deklap toe te brengen, maar slechts één daarvan werd benul. Over de hele wedstrijd miste Vlissingen 21 van de 31 straf- worpen. De Brabanders benut ten de enige twee strafworpen die zij in de laatste minuten kre gen wel en brachten de eind stand op 60-64. „Het gaat dit seizoen om vier] wedstrijden en als je die verlies! kan je het wel vergeten, reageer-! de de teleurgestelde, maarnuch-, tere Vlissingse coach Toni Jo-.j ziasse na afloop. Scores BC Vlissingen: Yolaié' Joosse en Romana de Ridder J2j punten, Nanon Doeland 10, Lmdd de Meij 8. Elisa Kuipers 6, Marit iem de Dreu 5, Immie Pattikaw 4, Jessica Verhage 2 en As/nd' Franke 1. door Euqène de Kok OOSTKAPELLE - Karl Vergou wen van het door blessures ge plaagde Oostkapelle belde hem een paar weken geleden eens op. Of hij weer deel zou willen uit maken van de selectie van de eersteklasser? Afgelopen dins dag trainde de 39-jarige Harro Hazelaar voor het eerst mee. Za terdag zou hij tegen WGZ op de bank beginnen, maar startte noodgedwongen in de basis. De teruggekeerde routinier - die van 1988 tot en met 2002 in (na)competitieduels 123 keer scoorde voor Oostkapelle en zes keer clubtopscorer was - kon zijn ploeg niet aan een zege hel pen. De Walchenaren verloren op ei gen veld met 3-0 van het team uit Zwijndrecht. „Het was zeker niet de bedoeling dat ik zou be ginnen", lachte Harro Hazelaar na het verloren duel. „Ik kreeg pas een paar weken geleden een telefoontje of ik de selectie wil de versterken." Trainer Karl Vergouwen zag zich genoodzaakt de routinier - die al bijna vijf jaar gestopt is en in het derde speelde - op te roepen door langdurige blessu res van Ronnie Cremer en Arjen Pattenier en het vertrek van Ste fan Wielemaker, die vorige week zijn laatste wedstrijd speelde. „Aanvankelijk zou het alleen voor de trainingen zijn", zei de aanvaller zaterdag. „Ik zou één keer in de week mee en op zater dag eventueel eens derde wissel zijn. Maar nu werd ik gelijk voor de leeuwen geworpen." Hazelaar begon in de basis om dat Jan Baaijens tijdens de war- ming-up te veel last had van een dijbeenblessure. Door die tegen slag nam Roel Latuheru - die vo rig seizoen zijn laatste duel in het eerste speelde en toevallig aanwezig was voor een wed strijd van het derde - plaats op de bank. Hij liep zich na rust nog wel even warm, maar viel niet in. Ook hij werd een tijdje terug ge polst over een terugkeer en veel van het goede. Daar kan nie mand wat aan doen. Maar", zei de teleurgestelde oefenmeester, „als we in eerste klasse willen blijven, zullen we weer toe moe ten naar een selectie van gelijk waardigheid. Intern zijn er daar voor te weinig mogelijkheden. Het bestuur gaat kijken hoe we dat kunnen oplossen. De terug keer van Hazelaar en Latuheru is voor de korte termijn, om ons doel te realiseren: behoud in de eerste klasse." Oostkapelle - WGZ 0-3 (Ó-l). 20. Memo Boon 0-1, 84. Erik Zivaan 0-2, 89. Robin Matena 0-3. Gele kaart: Matthijs Lugtenburg, Harro Hazelaar, Joel Pattenier en Harold Vermeulen (allen Oostkapelle) en Jurrian Mol (WGZ). Scheidsrech ter: H. van de Ketterij (Goes). Aan tal toeschouwers: 120. Oostkapelle: Matthijs van Wage- ningen; Joel Pattenier, Ruben Cop- poolse, Rick Pattenier, Harold Ver meulen; Maarten van Maldegem (63. Maarten Delies), Remon van Geersdale (29. Serge Quinten), Matthijs Lugtenburg, Davy van Geersdale; Padden van de Water en Flarro Hazelaar. OOSTKAPELLE - Remon van Geersdale van Oostkapelle moest zaterdag in het duel met WGZ al na twintig minuten ge blesseerd het veld verlaten. De middenvelder kwam na een botsing ongelukkig terecht op zijn schouder. De Vlissinger ver liet het veld en werd naar het ziekenhuis gebracht door Ron nie Cremer, die een aantal we ken geleden zelf geblesseerd van het veld ging en naar het zieken huis moest. In het ziekenhuis bleek de schouder van Van Geersdale uit de kom te zijn. Hij moet zeker een week rust ne men. „Hij heeft het al eens eer der gehad toen hij nog bij Zee land Sport speelde. Toen was hij er vier tot zes weken zoet mee", vreesde trainer Karl Verg ouwen. maakt net als Hazelaar de ko mende tijd deel uit van de selec tie van Vergouwen. „Ik had gehoopt in de 89e mi nuut de 1-0 binnen te koppen, maar dat zat er vandaag helaas niet in", treurde Hazelaar na af loop. Oostkapelle begon goed aan de wedstrijd tegen de nummer vijf in de eerste klasse C, maar kwam in de twintigste minuut wat schlemielig op achterstand. Meino Boon kopte - a la Wim Kieft tijdens het EK 1988 tegen Ierland - een corner van Erik Zwaan binnen. De thuisploeg herpakte zich en Padden van de Water en Hazelaar waren dicht bij de gelijkmaker. Ook na de pauze was Oostkapelle niet de mindere van WGZ, maar werd nooit echt gevaarlijk. Toen de thuisploeg va banque ging spe len, viel de beslissing uit een counter van de Zwijndrechtena- ren. Erik Zwaan maakte in de 84e minuut de 2-0, Robin Mate na vijf minuten later de 3-0. „Erg jammer", zei Hazelaar. „We hebben de punten hard no dig, zodat we weer wat vertrou wen krijgen. Er ligt nu veel druk op de groep. Misschien kan ik de komende tijd helpen om ook dat wat te verminde ren." Hazelaar hoopte wel dat zijn terugkeer van korte duur zal zijn. „In principe moet je niet op een bijna 40-jarige gaan bouwen", toonde hij zich realis tisch. „Dit is een oplossing voor de korte termijn. Als de vereni ging op dit niveau wil blijven spelen, moet ze nu gaan kijken hoe ze het in de toekomst wil gaan doen." Gelijkwaardigheid Vergouwen was het eens met de routinier. „We zijn nu zes spe lers van de 21 kwijt, dat is te Matthijs Lugtenburg (midden) van Oostkapelle heeft net de bal weggeschopt. De twee verdedigers van WGZ kwamen te laat. foto Lex de Meester van onze sportredactie GOES - Hoedekenskerke en Kruiningen waren zaterdag de reuzendoders in de vierde klas sen. Hoedekenskerke versloeg in 4A het nog ongeslagen Co- lijnsplaatse Boys, terwijl Krui ningen in 4B koploper ZPR'84 het zwijgen oplegde. Iloedekenskerke-Colijnsplaatse Boys 4-2: De koploper kwam na een klein half uur door Nigel Holmes op voorsprong, maar Bernard Prevost kon vlak daar na gelijkmaken. Via een fraaie kopbal van Niels Otte werd het vlak voor rust zelfs 2-1. Dave Bout maakte na een uur gelijk, waarna de koploper op zoek ging naar de volle winst. Twee counters leverden via opnieuw Prevost en Pascal Verhoeven een verrassende 4-2 op. Wolfaartsdijk-DFS 3-0: De thuisclub scoorde de eerste helft om het kwartier. Perry Eve- leens, Arnold van Gemerden en Leon Tavenier waren trefzeker. Wolfaartsdijk naderde de koplo per tot op drie punten. Apollo-Arendskerke 0-3: De Be zoekers profiteerden na de thee van drie verdedigingsfouten. Gerben Eversdijk, Stefan van de Velde en Yann Sinke scoor den. Wemeldinge-Borssele 4-1: Te gen de verhouding in maakte Wilco Zuijddijk er halverwege de eerste helft 1-0 van. Via een kopbal van Alex van Dongen werd het 2-0, maar op slag van rust bracht Stefan Boonman zijn ploeg terug in de wedstrijd. De thuisclub kwam door Pieter Bolle een kwartier voor tijd op 3-1 en met tien man (Kees de Bue werd met twee gele kaarten weggezonden) moesten de bezoe kers in de slotminuut via een fraaie lob van Remi Bruinooge ook nog de 4-1 incasseren. Spui-SVD 2-3: Na zes minuten werd het 0-1 door Ewout de Graaf. Martin Kalisvaart teken de dertien minuten later voor 1-1. Erik de Loof maakte er na een uur toch 2-1 van, maar op nieuw De Graaf kon zes minu ten later ook weer gelijkmaken. Nadat de SVD-doelman Van 't Zelfde rood had gekregen, scoor den de bezoekers toch de win nende treffer. Ewout de Graaf 2-3 was de natchwinnaar. MZVC-Cadzand 3-1: Ronald Bakker zorgde na vijf minuten voor 1-0, maar een minuut later leverde een vrije trap van Peter Nieskens via de muur al de 1-1 op. De winst ging na rust ver diend naar de thuisploeg door treffers van Sander de Vries in de 69e en 79e minuut. Goes-Nieuwland 1-6: In een zwakke eerste helft werd het door Richard Jacobs 0-1. Na rust tekende Jacobs ook eerst voor 0-2, voordat Kenny Savo- nye voor 1-2 kon zorgen. Kar- sten Feleus, Jacobs, nogmaals Feleus en Pieter van Dijke zorg den daarna voor de 1-6. Vierde klasse B Kruiningen-ZPR'84 2-1: De kop loper kwam door een goal van Jacobs nog wel aan de leiding, maar moest toezien hoe Kruinin gen via Arno van den Berge op gelijke hoogte kwam. In de 70e minuut liep Kruiningen-aan- voerder Jimmy Fens tegen zijn tweede gele kaart op. Met een man minder zorgde Arno van den Berge kort voor tijd voor de stunt van de thuisploeg. Yerseke-FSV 2-0: Yerseke toon de inzet en vechtlust. De Beve- landse ploeg besliste het duel in de laatste elf minuten van de eer ste helft. Urvin van Hekelen opende de score en uit een cor ner tekende Edwin van Houte voor de 2-0. Na rust was er nau welijks gevaar voor de beide doelen waar te nemen. Vrederust-SPS 1-3: Jorn Elen- baas opende namens SPS de sco re maar door Marco de Jong kwam het gehavende Vrederust langszij. SPS maakte het karwei na rust af. Met nog twee treffers wierp Jorn Elenbaas zich op als de man van de wedstrijd. Waarde-Stavenisse 1-2: Door dat Stavenisse grote kansen on benut het stond Waarde lange tijd op 1-0. Op aangeven van Eduard de Rijke scoorde Sander Smits in de tweede helft 1-1. Met een fraaie solo zorgde Smits daarna voor de winnende treffer. Smerdiek-Mevo 5-2: Voor rust scoorden Souliman El Bazzaoui en Erik van Haaften namens Smerdiek. Wouter Fioole bracht Mevo terug tot 2-1 maar El Baz zaoui zorgde daarna voor 3-1. Via Mark van der Linde kwam Mevo daarna aan een tweede goal. Na een overtreding op Erik van Haaften zorgde El Baz zaoui vanaf de strafschopstip voor de 4-2 en uiteindelijk maakte Van Haaften er met zijn tweede treffer ook nog 5-2 van. door Martijn de Koning MIDDELBURG - „Het zal toch geen nul-nul worden?" De toeschouwers in de Zeeuw se korfbalderby tussen Swift en Tjoba keken elkaar na ze ven minuten spelen vertwijfeld aan. De ploeg uit 's-Heer Hen drikskinderen had op dat mo ment elf keer vergeefs de bal richting korf gegooid, de Mid delburgers van Swift nog twee keer vaker. De veertiende po ging van de thuisploeg zorgde pas voor verandering op het scorebord. Met een afstands schot brak aanvoerder Paul van den Berg de ban. De puntloze beginfase zei alles over de grote belangen die voor beide ploegen op het spel stonden. Een duel tussen Swift en Tjoba wordt in de korfbalwereld be schouwd als dé Zeeuwse der by. „Een speciale wedstrijd", vond Swift-coach Ralph Gillis sen net als zijn Tjoba-collega Cees Broerse. „Maar", meende Gillissen na afloop, „nog be langrijker was dat we vorige week allebei verloren hadden." Dat maakte dat beide teams moesten winnen om niet met een in de onderste regionen van de ranglijst te belanden. En die druk bleek in de eerste minuten te groot. Aan allebei de kanten regende het kansen, maar het vizier van geen enke le speler stond op scherp. Dat veranderde na het rake schot van Van den Berg. Beide ploe gen kwamen makkelijker tot scoren. Opvallend was dat de punten maar uit één vak kwa men. Trainer Broerse mocht de ne derlaag dan voor een groot deel wijten aan het gebrek aan scorend vermogen bij Dirk-Jan Westmaas. Gerben van Boven, Janneke Potter en Jojanneke Fokke (alleen Westmaas maak te één punt), hun directe tegen standers deden het niet veel be ter. Roel Klootwijk, Rob San- derse, Anita Hoekstra en Eefje van den Berg wisten samen ook maar twee punten te verza melen. De spelers in het andere vak vonden de korf een stuk vaker. Dat wil zeggen: de mannelijke helft van dat achttal. Voor Swift waren Richard Geldof (zeven punten) en Paul van den Berg (drie) goed op dreef, ter- Duel tussen Tjoba-speler Dirk-Jan Westmaas (links) en Swift-speler Roel Klootwijk. foto Lex de Meester wijl bij Tjoba Sander Harinck (vijf) en Jouri van de Broeke (drie) voor het merendeel van de punten zorgden. Met z'n vie ren waren de heren verant woordelijk voor achttien van de 24 punten. Bij beide ploe gen wist maar één vrouw één keer te scoren. Dat was te wijten aan een ge brek aan lef. Na het zwakke be gin durfde een deel van de spe lers zelfs uit vrijstaande posi tie niet meer te schieten, bang voor de zoveelste misser. Meer spirit De overwinning van Swift was dus geen gevolg van het gebrek aan scorend vermogen bi] Tjo ba. Belangrijker was het ver schil in beleving bij cle spelers. „Bij ons was er meer spirit", verwoordde Gillissen het juist. De Middelburgers waren net iets feller, wonnen meer duels en toonden zich bereid harder voor elkaar te knokken dan de Tjoba-spelers. „Dat moest ook wel", vond Gil lissen. „Tjoba heeft in potentie de betere spelers." Broerse rela tiveerde dat. „Ik heb al aan het begin van dit seizoen de hoge verwachtingen getemperd. We missen zeven selectiespelers. Dat scheelt een hoop." Swift stond bijna de hele wed strijd op voorsprong. De Mid delburgers liepen uit naar 3-1 en 5-3. Tjoba kwam nog één keer gelijk, maar meteen na rust scoorde Swift in zeven mi nuten vijf keer en liep het uit naar 10-6. „Als Sander Harin ck niet had meegedaan, had den wij de strijd daarna be slist", wees Gillissen na afloop op de prestaties van de beste speler bij Tjoba. Harinck, be faamd afstandsschutter, zorg de er met twee prachtige tref fers in één minuut voor dat zijn ploeg in de strijd bleef. Na een mooie combinatie met As- trid Koole bracht Harinck het verschil even later zelfs terug tot één (11-10). Er stonden toen nog tien minuten op de klok. Bloedstollend werd de slotfase echter niet. De 13-10 van Geldof, een schot uit de draai zes minuten voor tijd, bleek beslissend. Scores Swift: Richard Geldof 7, Paul van den Berg 3, Roel Kloot wijk, Rob Sanderse en Mabel van de Velde 1. Scores Tjoba: Sander Harinck 5, Jouri van de Broeke 3, Dirk-Jan Westmaas, Dennis Broerse en As- trid Koole 1. Eindstand persoonlijk kampioen schap driebanden groot derde klas se: 1Piet Raas LBV 7-12, 0.498 (promo tie), 5, 0.606; 2. Arie Vink Hof van Eede 7-11, 0.419, 4, 0.571; 3. Daan Weststrate De Toekomst 7-9, 0.401, 3. 0.645; 4. Ni co Peeters BV Kwadendamme 7-8, 0.451,4, 0.769; 5. Wim Walraven VEGA- BV 7-7, 0.382, 4, 0.689; 6. Frits van der Vliet ONDA 7-4, 0.347, 4, 0.800; 7. Carlo van Dam HGL/KOT '86 7-3, 0.339, 6, 0.500; 8. Jan de Jonge ALM 7-2, 0.331, 4, 0.344. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: De Reutel - Jagu- liens 1-3, Ysvogel - Imtech 1-3, TCR - Al- lie angel 3-1, Goes 2 - Mijako 1-3, Ho ven.bedr. Walcheren - Brothers in arms 2-2, Letternet - Computerservice 0-4, Hooizolder - Duck/Spar 3.5-0.5. Stand na 30 games: Hoven.bedr. Walcheren 28, Goes 2 27, Mijako 26, Imtech 24, Ja- guliens 23, Computerservice 22.5, Ysvo gel 22, Brothers in arms 21, Letternet 20, Hooizolder 19.5, De Reutel 18, Allie angel 17, TCR 15, Duck/Spar 12.5, Jamin/Petsplace 12. Dinsdagleague: Steady state - BHV training 1-3, Flaix - Pro hair 1-3, Sita - American bulldogs 1-3, Schrobbelerke - Schoonen elektra 4-0, M2 - TFS 0-4, Spruijt pallet - Doe- marwa 4-0, Dream team - Van der Zwan 0-4, Dow - Pinhunters 1-3. Stand na 30 games: Schrobbelerke 30, Pin hunters 26, Pro hair 24.5, American bull dogs 23, Dow 23, Van der Zwan 22, Spruijt pallet 22, TFS 21, Dream team 19.5, Flaix 18.5, BHV training 17.5, Sita 17, Steady state 15.5, Schoonen elektra 14, Doemarwa 11. Woensdagleague: Tempo team - Op de Meir 3-1, Inventi ve - Braber groen 0-4, Poseidon - Your music party 3-1, Binnenuit - Eetlokaal 1-3, Teka reklame - Boomkwekerij Haamstede 4-0, Herwegh - Cheerz 1-3, Stadscafe - Trio Pins 2-2, Full house - Timmerwerken 1-3. Stand na 30 ga mes: Cheerz 29, Braber groen 23, Inven tive 23, Timmerwerken 22.5, Herwegh 22, Boomkwekerij Haamstede 22, Eetlo kaal 22, Tempo team 22, Teka reklame 22, Poseidon 21, Stadscafe 18, Binnen uit 16.5, Full house 16, Your music par ty 15, Trio pins 15, Op de Meir 11. Don derdagleague: EPZ 2 - Wondergem 4-0, Pro shop - EPZ 4-0, Bowlirooz - Eastman 3-1, Auto Smart - Brabant mo biel 0-4, Fonsies - EPZ 3 4-0. Stand na 30 games: Pro shop 28, Brabant mo biel 27, Wondergem 21, Auto Smart 21, Fonsies 20, Bowlirooz 20, EPZ 2 18, EPZ 17, Eastman 15.5, EPZ3 11.5. Jeugdlea- gue: Lucky strike - Marody 0-4, Flintsto- nes - Dikke Mollie 0.5-3.5, Missing im possible - TM 0-4. Stand na 18 games: TM 19, Marody 17, Flintstones 11.5, Mis sing impossible 8, Lucky strike 7, Dikke Mollie 6.5. Walcheren. Viertallencompetitie se nioren, tweede zitting. Team Scherp-team Bergs 21-9, team Pol-team Breedveld 3-25, team Solle- maandag Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 6: De Heerenstraat-'t Bierwïnkeltje. Locatie: biljartzaal Jacobs, Rilland. Aanvang: 19.30 uur. Voetbal Borsels elftal-Heinkenszand. Wed strijd in kader 50-jarig jubileum Hein- kenszand. Locatie: sportcomplex Lewe- dorpse Boys. Aanvang: 19.30 uur. veld-team Treffers 14-16, team Pi ly-team Zuijdervliet 3-25. Stand na 2 zittingen: team Breedveld 4f team Zuijdervliet 41, team Scherp 36, team Treffers 36, team Solleveld 29,j team Bergs 19, team Pol 17, teamPrw- ly 10. Regio Walcheren. Eerste klasse: Taxicentrale - VZV/Hydrofa 4-3, SVStt '72 2 - Eastman/LFA 9-3, SVSW'72- MO de Schuur 0-8, Alfonds/Zuidweslne gen 2 - Alfonds/Zuidwest negen 6-11. Stand: MO de Schuur 8-24, SVSW'72i 8-18, Meiveld 7-16, Murre/de Visser 7-15, Taxicentrale 8-11, Alfonds/Zuid west negen 8-11, Tympaan 7-10, VZV/Hydrofa 8-9, VAW 7-7, SVSW 7 8-7, Alfonds/Zuidwest negen 2 8-4, Eastman/LFA 8-0. Vierde klasse: Ce Stoof - Domburg 2 2-6, EPZ Torentii: 15-2, Gouwe gheyt/SVB - Groene sik 2-17, Jong Arnemuiden - de Mix 8-: Stand: Groene ster Garderen/Dekker 2 7-18, EPZ 7-11 Stoof 7-15, Jong Arnemuiden 7-12. Domburg 2 7-12, de Mix 8-7, Gouns gheyt/SVB 7-6, Schinkel assurantie 7-2 Torentijd 7-3, fc Zeeland 7-0. Zesde klasse: Bouwbedr. Geertse - de Mix: 2-9, JD Janse - Westkapelle 2 8-6, Pro- vincie Zeeland - Zeeuwsche strijden 7-3. Stand: JD Janse 7-21, Taxicentrale 2 8-18, Westkapelle 2 8-16, Ristoranie Verdi 8-13, Provincie Zeeland 7-11. de, Mix 2 7-10, Draadkrabbers 7-9, fc Lau rens 2 7-9, Zeeuwsche strijders 7-8,1 Bouwbedr. Geertse 7-1, Nul5 7-0. Bekercompetitie: Alfonds/zuidwes negen 2 - Garderen/Dekker 2-1, Groene ster - Murre/de Visser 18-3 VZV/Hydrofa - EPZ 5-0, MO de Schuur- sv Sloga 11-2. Taxicentrale - Murrece Visser 6-7, Bouwbedr. Geertse - Garderen/Dekker 2 4-16, SVSW - VZV/Hydrofa 4 8-7, Milano - MO de Schuur 8-2. Goes. Reacreatieve competitie. Pou le-A (mannen): Nijsse AssuranS ën-WEA 4-0, Boom-VVR 0-3, La DolceVi- ta-Valkier Verzekeringen 1-2 Poule-B (gemengd): Zooitje Ongeregeld-Meuk- veld Rietdekkersbedrijf 2-1, Recretan- tes-Mengelmoes 1-3. Poule-C (vrou wen): VV Kattendijke-Goedemorge" 3-0, HHK/lmprovement-Café Baarend: 2-1, De Bongerd-BOK 1-2. DEN H AAG/STUTTGART - Al- bert Zoer is met zijn paard Okidoki giisteren vierde gewor den bij de Grote Prijs van Stutt gart. De Nederlandse springruiter bleef in de beslissende omloop foutloos, maar zijn tijd van 45.43 was niet goed genoeg voor een podiumplek. Meredith Michaels-Beerbauw ging er op Shutterfly met de ze ge vandoor. De wedstrijd in Stuttgart lever de een geheel Duits podium op Michaels-Beerbaum zegevierde voor Daniel Deusser (Upsilon d'Ocquier) en Rene Tebbe- (Team Harmony Coupe de Coeur). Gerco Schroder moest met Euro- commerce Monaco genoegen ne men met de negende pi""' GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 22